Haha ik heb even in DH Moerwijk gewoond. Ik was daar altijd de enige blanke in de Lidl Hoefkadequote:Op woensdag 30 september 2020 05:36 schreef possetje het volgende:
[..]
echt, ik woon in rotterdam, als ik om 9 savonds naar de super ga ben ik per definitie de enige hollander op straat
Whahahaquote:Op woensdag 30 september 2020 05:38 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
ik weet wat ik jou voor je verjaardag geef
Kalifaat wijkquote:Op woensdag 30 september 2020 05:38 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Haha ik heb even in DH Moerwijk gewoond. Ik was daar altijd de enige blanke in de Lidl Hoefkade
nee dat vin dik vals wat je nu doetquote:Op woensdag 30 september 2020 05:37 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
oei je bent dan best wel zielig he ow wacht je kijk naar kleur enzo
ja hier ook en geen reden om dit te posten zijn medelanders . niets mis meequote:Op woensdag 30 september 2020 05:39 schreef possetje het volgende:
[..]
nee dat vin dik vals wat je nu doet
kijk als jij nu droomt om in arabie te wonen?
maar betekend niet dat ik daar wil wonen?
mijn stads deel is echt allochtonie
Kei gek jijquote:Op woensdag 30 september 2020 04:34 schreef Justin_Case het volgende:
MORGEN 1 OKTOBER
@:ALREADY_IN_USE
@:DVEN
@:LIMOENTJUH
@:FILOSOOFERT
@:DUD0R
@:WADSLAK
@:GRRRRRRRR
@:M1ST1G
@:NATTEKAT
@:NOODGANG
@:ENGINE
@:R-WOUD93
@:MADAM-APRIL
Ja bezoekjes zijn ook weer afgelopen ik ging wel met name naar mijn vader maar dan zaten wij lekker buiten. Nu kan dat niet. Of kan niet het is te koud en te nat. Van mijn vader (90) mogen wij gewoon binnen komen maar wil er niet aan denken dat ik hem besmet.quote:Op woensdag 30 september 2020 05:36 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Idd het is even niet anders, zo sta ik er ook wel in.
Mis werk ook wel heel erg. En familie en sommige vrienden. Maar daar face-time ik mee. Heb ik door corona uitgevonden
Eens. 110% eens!quote:Op woensdag 30 september 2020 05:40 schreef sp3c het volgende:
Den Haag is gewoon een prima plek om te wonen
ik vind je al saaie naam hebbenquote:Op woensdag 30 september 2020 05:39 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
ja hier ook en geen reden om dit te posten zijn medelanders . niets mis mee
quote:Op woensdag 30 september 2020 05:41 schreef possetje het volgende:
[..]
ik vind je al saaie naam hebben
helaas heb ik geen pro account op fok anders zou ik je nu gelijk totaal negeren
En ik werk er eigenlijk ook nog. Maar neem even geen risico. Werk met bijna alleen maar moslimkinderen, kinderen kunnen er niks aan doen, de ouders, grootouders etc wel. Jammer maar helaas.quote:
ach ik vind dat jij te vaak over mensen van bepaalde afkomst post enzo best rare posten zet... dus negeer mij aub maar zulke mensen wil ik nl nooit in mijn leven,,.. ik weet waar je op doelt op mijn naam wees een kerel zeg het gewoonquote:Op woensdag 30 september 2020 05:41 schreef possetje het volgende:
[..]
ik vind je al saaie naam hebben
helaas heb ik geen pro account op fok anders zou ik je nu gelijk totaal negeren
Zo erg daar. Ben er vorig jaar geweest maar is mij niet zo opgevallen. Mijn neef woont ook daar. Maar ik denk dat je dat in de meeste grote steden wel hebt. Ik zie dat wel jn het winkel centrum in Enschede. Ik heb er geen moeite mee.quote:Op woensdag 30 september 2020 05:36 schreef possetje het volgende:
[..]
echt, ik woon in rotterdam, als ik om 9 savonds naar de super ga ben ik per definitie de enige hollander op straat
Niks mis met moslims. De meesten.quote:Op woensdag 30 september 2020 05:41 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
En ik werk er eigenlijk ook nog. Maar neem even geen risico. Werk met bijna alleen maar moslimkinderen, kinderen kunnen er niks aan doen, de ouders, grootouders etc wel. Jammer maar helaas.
quote:Op woensdag 30 september 2020 05:42 schreef Justin_Case het volgende:
[..]
Niks mis met moslims. De meesten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |