Fijn dat je opknapt. Ik ben inmiddels al 2 weken in meer of mindere mate aan de verkoudheid (test negatief) en ik vind het al naar met oog op de extra controles voor groei en überhaupt het gevoel dat je een leprapatiënt bent. Laat staan als je op punt van bevallen staat.quote:Op zondag 4 oktober 2020 10:30 schreef SQ het volgende:
Uiteraard zijn mijn klachten inmiddels afgenomen tot zeer milde keelpijn.
Had ik toch maar afgewacht.
Dat is goed nieuws! Neemt niet weg dat het ellendig is allemaal.quote:Op zondag 4 oktober 2020 10:30 schreef SQ het volgende:
Uiteraard zijn mijn klachten inmiddels afgenomen tot zeer milde keelpijn.
Had ik toch maar afgewacht.
Je hoeft helemaal niet op te houden als je dat niet wil. Je hebt een erg veelbewogen zwangerschap, dat is gewoon kut en dat mag je ook gewoon uiten. Je bent van het één in het ander gevallen en dat is gewoon loodzwaar, zeker na week 37.quote:Op zondag 4 oktober 2020 09:54 schreef SQ het volgende:
Echt ik ben er zo klaar mee. En dan ben ik ook nog eens mijn hele zwangerschap bang gemaakt over voorbij de datum gaan op mijn leeftijd, want gevaar! Maar nu mag ik ook niet bevallen want gevaar!
En waarschijnlijk is het gewoon zo'n kut neusvirus via de kinderen maar ja, tot het tegendeel bewezen is ben ik gewoon hartstikke melaats natuurlijk.
Sorry voor al het geklaag hoor. Ik zal ophouden.
Er zijn wel privéklinieken hier, maar voor zover ik weet niet voor COVID diagnostiek/behandeling. Er zijn wel commerciële aanbieders van coronatesten. Bedrijven maken daar gebruik van (bijvoorbeeld in het betaald voetbal, om ook klachtenvrije mensen te kunnen testen), maar soms hebben ze ook een teststraat voor particulieren. Dan wel voor eigen rekening uiteraard.quote:Op zondag 4 oktober 2020 13:50 schreef Roomsnoes het volgende:
Nou ben ik een beetje uit het Nederlandse zorgstelsel, maar kan je niet via een privékliniek een test laten doen? Of bestaan die in NL niet?
Welkomquote:
Bedankt.quote:Op zondag 4 oktober 2020 15:11 schreef MaJo het volgende:
SQ ik ben het eens met Seven, je mag hier je hart luchten zoveel je wiltHet is gewoon ontzettend rot dat je met deze termijn met zulke zorgen zit, dat kun je gewoon niet gebruiken! Wel fijn dat je je iets beter voelt.
Ik vroeg me wel af, zou een ziekenhuis zelf ook niet een sneltest doen? Kan me voorstellen dat een witte pakken bevalling voor hen ook niet prettig is.
[..]
WelkomOok zwanger neem ik aan?
Een positieve test is gewoon zwanger hoor, hoe pril ookquote:Op zondag 4 oktober 2020 15:25 schreef Charrell het volgende:
[..]
Bedankt.
Heel pril nog, geloof dat ik het dubbele streepjes topic heb overgeslagen.
Ik hang tussen daar en hier.
Positieve test, 3/4 weken zwanger.
Kan dus nog alle kanten op.
Je bent helemaal geen zeur! Je hoeft ook niet altijd positief te zijn, je hebt gewoon mindere dagen en dan mag je van je afschrijvenquote:Op zondag 4 oktober 2020 16:04 schreef SQ het volgende:
Gefeliciteerd charrell!
En iedereen bedankt voor de reactiesIk voel me soms zo'n zeur terwijl ik doorgaans best positief in het leven sta. Maar nu vind ik het gewoon even stom allemaal. Fijn dat ik hier een beetje kan ventileren.
Oh, ja dat weet ik allemaal nog niet.quote:Op zondag 4 oktober 2020 15:47 schreef MaJo het volgende:
[..]
Een positieve test is gewoon zwanger hoor, hoe pril ook3 weken zwanger bestaat niet, tenzij je heeeeel vroeg positief test. Heb je een clearblue test gedaan? Daar mag je meteen 2 weken bij optellen
Het is een pandemie he. Hoeveel heb je daar van meegemaakt? En hoeveel in zwangere toestand, met twee koters rondlopend? Juistquote:Op zondag 4 oktober 2020 16:04 schreef SQ het volgende:
Gefeliciteerd charrell!
En iedereen bedankt voor de reactiesIk voel me soms zo'n zeur terwijl ik doorgaans best positief in het leven sta. Maar nu vind ik het gewoon even stom allemaal. Fijn dat ik hier een beetje kan ventileren.
Weet je op welke dag je ongesteld had moeten worden? Die dag zou je 4 weken zwanger zijn. Eigenlijk is dat 2 weken maar je krijgt er 2 cadeauquote:Op zondag 4 oktober 2020 16:25 schreef Charrell het volgende:
[..]
Oh, ja dat weet ik allemaal nog niet.
Ben alleen dankbaar dat het tot nu toe gelukt is.
Clearblue ja + extra vroege test.
Komende week contact opnemen met verloskundige praktijk voor intake.
Lief dat je naar mij vraagt. Ik heb de laatste tijd weinig energie om alle berichten hier bij te houden.quote:
Vorige week zaterdag had ik ongesteld moeten worden.quote:Op zondag 4 oktober 2020 16:58 schreef MaJo het volgende:
Sowieso je ziek voelen vlak voor/op je uitgerekende datum is niet cool
[..]
Weet je op welke dag je ongesteld had moeten worden? Die dag zou je 4 weken zwanger zijn. Eigenlijk is dat 2 weken maar je krijgt er 2 cadeau
quote:Op dinsdag 29 september 2020 21:22 schreef Seven. het volgende:
Welkom Philomijn en Takkie!
Ik meld me af in dit topic met een beetje weemoedig gevoel. Elliot is nu 4 dagen oud en het is een prachtig kind. Al 2 enorme kutnachten achter de rug met hem maar hij lacht ons al toe na een goede voedingssessie en dan is alles OK. Borstvoeding begint goed op gang te komen. Onze kraamverzorgster is echt fantastisch, ze sleept me door de borstvoeding en weet me heel goed te motiveren zonder ooit als een bemoeial over te komen. Onze pubers zijn net zo verliefd als wij. De eerste kraamtranen zijn een feit trouwens.
Bedankt allemaal, ik vond het echt super om jullie verhalen en ervaringen te lezen, en om de mijne te delen.
En nog ééntje dan:Van harte gefeliciteerd met jullie prachtige mannetje.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dan ben je alweer 5 weken zwanger, schiet lekker op hè?quote:Op zondag 4 oktober 2020 17:10 schreef Charrell het volgende:
[..]
Vorige week zaterdag had ik ongesteld moeten worden.
Whut!!! Ik zit hier met die app op -2 weken.quote:Op zondag 4 oktober 2020 17:12 schreef Viv het volgende:
[..]
Dan ben je alweer 5 weken zwanger, schiet lekker op hè?Deze telling is nog van voordat echo's bestonden, toen rekenden ze zwangerschappen vanaf de eerste dag van de laatste menstruatie.
Wat vervelend dat je je zo voelt, en ook voor jou: je mag hier gewoon je hart luchten zonder je daarvoor te excuserenquote:Op zondag 4 oktober 2020 17:08 schreef Gaddle het volgende:
[..]
Lief dat je naar mij vraagt. Ik heb de laatste tijd weinig energie om alle berichten hier bij te houden.
Afgelopen vrijdag is er zwangerschapsuiker geconstateerd. Ik zit precies op het randje. Precieze waarde weet ik niet.
Komende week mag ik naar de interne geneeskunde voor een dieet. Dat gaat nog best een uitdaging worden aangezien er geen zuivel in mag en zo min mogelijk vette producten.
Verder gaat het heel erg met ups and downs. Ik ben erg moe de hele tijd. Slapen is een uitdaging. Door mijn maag en een goede houding vinden. Ik heb ook mijn werkzaamheden moeten stoppen, wat ik jammer vind.
Ohjee het lijkt wel een klaaggezang.
Sorry ik heb niet bijgelezen, maar hoe is het met jou? Het schiet al aardig op toch?
Yup, officieel ben je dan 5+1quote:Op zondag 4 oktober 2020 17:15 schreef Charrell het volgende:
[..]
Whut!!! Ik zit hier met die app op -2 weken.
Dan zou er eventueel al een hartslag kunnen zijn..
Wat goed! Ik heb zelf ook dat water veel zwaarder valt dan bijvoorbeeld roosvicee, ik snap zelf niet zo goed hoe dat kan?quote:Op zondag 4 oktober 2020 17:19 schreef Tink89 het volgende:
5 weken is wel heel vroeg voor een hartslag hoor, maar het is idd de dag dat je ongesteld had moeten worden = 4 weken.
Gefeliciteerd in ieder geval!
Ik kan sinds gisteren weer water drinken, hoezee! Dat was eerst gegarandeerd kotsen. Thee gaat al een paar dagen goed, maar verder wilde alleen ranja en dat was ik zo ontzettend beu.
En SQ: +1 op wat de rest zegt
Ik ben een paar dagen voor jou uitgerekend en hier is het bijna precies hetzelfde. Baby ligt met zijn hoofd hoog tegen de ribben aan te duwen waardoor zelfs ademhalen wat lastiger is. Er is vrijwel geen positie die comfortabel is dus ik hoop dat hij snel gaat indalen. En bij iedere inspanning moet ik een uurtje bijkomen.quote:Op zondag 4 oktober 2020 17:08 schreef Gaddle het volgende:
[..]
Lief dat je naar mij vraagt. Ik heb de laatste tijd weinig energie om alle berichten hier bij te houden.
Afgelopen vrijdag is er zwangerschapsuiker geconstateerd. Ik zit precies op het randje. Precieze waarde weet ik niet.
Komende week mag ik naar de interne geneeskunde voor een dieet. Dat gaat nog best een uitdaging worden aangezien er geen zuivel in mag en zo min mogelijk vette producten.
Verder gaat het heel erg met ups and downs. Ik ben erg moe de hele tijd. Slapen is een uitdaging. Door mijn maag en een goede houding vinden. Ik heb ook mijn werkzaamheden moeten stoppen, wat ik jammer vind.
Ohjee het lijkt wel een klaaggezang.
Sorry ik heb niet bijgelezen, maar hoe is het met jou? Het schiet al aardig op toch?
Herkenbaar. Vandaag voelde het alsof ze aan de bovenkant van mijn buik wilde uitbreken. Ik kan ook niet wacht tot ze indaalt. Dinsdag weer een echo om te kijken hoe ze ligt.quote:Op zondag 4 oktober 2020 18:24 schreef Wolken het volgende:
[..]
Ik ben een paar dagen voor jou uitgerekend en hier is het bijna precies hetzelfde. Baby ligt met zijn hoofd hoog tegen de ribben aan te duwen waardoor zelfs ademhalen wat lastiger is. Er is vrijwel geen positie die comfortabel is dus ik hoop dat hij snel gaat indalen. En bij iedere inspanning moet ik een uurtje bijkomen.
Mijn baby is al behoorlijk ingedaald maar ook ik heb nog de hele dag voetjes in mijn ribbenquote:Op zondag 4 oktober 2020 19:14 schreef 1inamelon het volgende:
[..]
Herkenbaar. Vandaag voelde het alsof ze aan de bovenkant van mijn buik wilde uitbreken. Ik kan ook niet wacht tot ze indaalt. Dinsdag weer een echo om te kijken hoe ze ligt.
Oh balen joh. Moet je nu ook dagcurves prikken?quote:Op zondag 4 oktober 2020 17:08 schreef Gaddle het volgende:
[..]
Lief dat je naar mij vraagt. Ik heb de laatste tijd weinig energie om alle berichten hier bij te houden.
Afgelopen vrijdag is er zwangerschapsuiker geconstateerd. Ik zit precies op het randje. Precieze waarde weet ik niet.
Komende week mag ik naar de interne geneeskunde voor een dieet. Dat gaat nog best een uitdaging worden aangezien er geen zuivel in mag en zo min mogelijk vette producten.
Verder gaat het heel erg met ups and downs. Ik ben erg moe de hele tijd. Slapen is een uitdaging. Door mijn maag en een goede houding vinden. Ik heb ook mijn werkzaamheden moeten stoppen, wat ik jammer vind.
Ohjee het lijkt wel een klaaggezang.
Sorry ik heb niet bijgelezen, maar hoe is het met jou? Het schiet al aardig op toch?
Ik ga voor een gemiddelde 41+2 :pquote:Op zondag 4 oktober 2020 21:43 schreef SQ het volgende:
[..]
Oh balen joh. Moet je nu ook dagcurves prikken?
Ik was ook zo'n randgeval maar uiteindelijk is er weinig mee gedaan, heb me ook niet echt heel braaf aan het dieet gehouden ofzohad in de dagcurves 2/3 keer een iets afwijkende waarde geloof ik. Hopelijk loopt het voor jou ook met een sisser af
Ja, ik zit morgen op 40, maar omdat ik eerst nog even moet bewijzen dat ik geen covid heb moet baby nog even wachten. Hij mag óf woensdag komen, en anders even wachten tot zondag (hoor je dat baby?).
Al ga ik er echt niet van uit dat de bevalling op korte termijn los gaat, net als @:Kleurdoos - we doen wel een wedstrijdje
Ik blijf hoop houden als kruipt hij nu alleen nog maar naar boven. Vorige week was te zien dat hij nog voldoende ruimte en vruchtwater heeft maar blijkbaar ligt het bovenin het lekkerst.quote:Op zondag 4 oktober 2020 21:39 schreef SQ het volgende:
Indalen bij eind november / begin december babies? Dat klinkt wel ambitieus hoorde meesten van echt pas de laatste paar weken richting de uitgang, en tweede/derde etc kinderen pas de laatste paar dagen
Colin (foknaam) was gewoon zichzelf. Bijzonder bewegelijk.quote:Op zondag 4 oktober 2020 23:34 schreef MaJo het volgende:
Is een kind in de buik eigenlijk druk voordat je gaat bevallen? Aangezien die van mij de hele dag en nacht doorgaat kan ik daar misschien wat uit opmaken
Spannend!!quote:Op zondag 4 oktober 2020 23:47 schreef LittleTeaCup het volgende:
Hier rommelt het sinds vanavond. Om de 8-10 minuten ongeveer 40 tot 60 seconden kramp laag in de onderbuik die opbouwt en afzwakt. Pijn wordt langzaam heftiger maar het is nog te doen momenteel.
SQ, hoe is het met jou? Vind het zo rot voor je maar ben wel blij dat je klachten zijn afgenomen.
If anything zijn ze meestal juist rustiger. Maar een exacte wetenschap is het niet he.quote:Op zondag 4 oktober 2020 23:34 schreef MaJo het volgende:
Is een kind in de buik eigenlijk druk voordat je gaat bevallen? Aangezien die van mij de hele dag en nacht doorgaat kan ik daar misschien wat uit opmaken
quote:Op donderdag 1 oktober 2020 19:23 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Heerlijk is dat!Alsnog gefeliciteerd. Heerlijk babietjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eentje met en eentje zonder haar.
![]()
Nee, ik klink ook wel een beetje als Nel Veerkamp dus het is wel echt een verkoudheid. Maagzuur heb ik weinig last van gelukkig.quote:Op maandag 5 oktober 2020 09:05 schreef Tink89 het volgende:
SQ: is je keelpijn geen maagzuurding? Daar kun je ook zo'n keelpijn van krijgen...
Kan prima. De meesten betekent natuurlijk niet allen.quote:Op zondag 4 oktober 2020 21:39 schreef SQ het volgende:
Indalen bij eind november / begin december babies? Dat klinkt wel ambitieus hoorde meesten van echt pas de laatste paar weken richting de uitgang, en tweede/derde etc kinderen pas de laatste paar dagen
Ik zeg niet onmogelijk, maar ik zou me er bij deze termijn niet te veel op vastpinnen zeg maar.quote:Op maandag 5 oktober 2020 09:16 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
[..]
Kan prima. De meesten betekent natuurlijk niet allen.Wij zijn inmiddels 33,5 week. U. was ook al vroeg ingedaald. Vast nog niet volledig, maar wel al een stuk. Merk het ook aan andere dingen en pijntjes.
Stom wel. Je denkt: "ik heb dit allemaal al een keer meegemaakt, ik weet vast hoe het zit" - maar je weet precies niks meer.
Nee, nog even niet.quote:Op maandag 5 oktober 2020 09:26 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Snap ik wel, je hebt ook echt wel het hele bingopakket te pakken deze keer! Hopelijk kan je er straks toch nog goed op terugkijken. Ga je wel even bellen minder leven voelen?
Boe klote SQ! Ik hoop echt dat je je snel beter gaat voelen of in ieder geval een (negatief) testresultaat binnen hebt zodat je dingen kan uitsluiten. Bakkie koffie helpt niet om de baby wakker te maken? Ik denk in ieder geval aan je!quote:Op maandag 5 oktober 2020 09:28 schreef SQ het volgende:
[..]
Nee, nog even niet.
En ja, dat komt door die kutverkoudheid. Want dan zit ik gegarandeerd de hele dag in de triage met de witte pakken enzo.
Ik ga er van uit dat baby zich zo wel komt melden.
Ontlurktquote:Op maandag 5 oktober 2020 09:28 schreef SQ het volgende:
[..]
Nee, nog even niet.
En ja, dat komt door die kutverkoudheid. Want dan zit ik gegarandeerd de hele dag in de triage met de witte pakken enzo.
Ik ga er van uit dat baby zich zo wel komt melden.
Haha, ja. Nee joh, ik wacht rustig af. Komt heus goedquote:Op maandag 5 oktober 2020 09:36 schreef klavertje-4 het volgende:
[..]
Ontlurkt
Anderzijds word je dan mss meteen in het ziekenhuis getest waardoor je vandaag de uitslag nog hebt..
Dikke knuffel voor jou. Hopelijk heb je gauw nieuws en duidelijkheid.quote:Op zondag 4 oktober 2020 16:04 schreef SQ het volgende:
Gefeliciteerd charrell!
En iedereen bedankt voor de reactiesIk voel me soms zo'n zeur terwijl ik doorgaans best positief in het leven sta. Maar nu vind ik het gewoon even stom allemaal. Fijn dat ik hier een beetje kan ventileren.
Ik gebruik al standaard plantaardige vervangers van zuivel. Hopelijk houd de dietist daar ook rekening mee.quote:Op zondag 4 oktober 2020 17:51 schreef MaJo het volgende:
[..]
Wat vervelend dat je je zo voelt, en ook voor jou: je mag hier gewoon je hart luchten zonder je daarvoor te excuseren
Heb je al eens Alpro geprobeerd? Ik vind dat een goede zuivelvervanger. Qua slaaphouding vind ik zelf met een voedingskussen slapen heel fijn, dat ontlast de maag ook een beetje.
[..]
Hopelijk wilt jouw baby nog wel even gaan draaien. Ik had het met mijn dochter ook dat ze tegen mijn ribben aan lag met haar hoofd. Deze baby ligt ook hoog, maar gelukkig meeste van de tijd met het hoofdje naar beneden.quote:Op zondag 4 oktober 2020 18:24 schreef Wolken het volgende:
[..]
Ik ben een paar dagen voor jou uitgerekend en hier is het bijna precies hetzelfde. Baby ligt met zijn hoofd hoog tegen de ribben aan te duwen waardoor zelfs ademhalen wat lastiger is. Er is vrijwel geen positie die comfortabel is dus ik hoop dat hij snel gaat indalen. En bij iedere inspanning moet ik een uurtje bijkomen.
Ik heb geen idee. vrijdag hoor ik pas meer. Eerst een groepssessie en dan pas individueel denk ik. In deze zoom of videogesprek gaan ze uitleggen wat zwangerschapsdiabetes is.quote:Op zondag 4 oktober 2020 21:43 schreef SQ het volgende:
[..]
Oh balen joh. Moet je nu ook dagcurves prikken?
Ik was ook zo'n randgeval maar uiteindelijk is er weinig mee gedaan, heb me ook niet echt heel braaf aan het dieet gehouden ofzohad in de dagcurves 2/3 keer een iets afwijkende waarde geloof ik. Hopelijk loopt het voor jou ook met een sisser af
Ja, ik zit morgen op 40, maar omdat ik eerst nog even moet bewijzen dat ik geen covid heb moet baby nog even wachten. Hij mag óf woensdag komen, en anders even wachten tot zondag (hoor je dat baby?).
Al ga ik er echt niet van uit dat de bevalling op korte termijn los gaat, net als @:Kleurdoos - we doen wel een wedstrijdje
En das ook belangrijk! Voor je t weet heb je de handen vol aan je newborn erbijquote:Op maandag 5 oktober 2020 09:40 schreef SQ het volgende:
[..]
Haha, ja. Nee joh, ik wacht rustig af. Komt heus goed
Ik vind het ook wel fijn om eindelijk een TLC dagje te hebben eigenlijk. Is er nog maar weinig van gekomen dit verlof
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |