Gewoon een Rode hoed opzetten of simpeler; een mondmasker dragen, dan weet ik genoeg.quote:Op dinsdag 29 september 2020 00:19 schreef Claudia_x het volgende:
Wat ikzelf een creatieve maatregel zou vinden: je mag alleen publiekelijk toegankelijke binnenruimtes betreden als je een duidelijk signaal afgeeft dat anderen 1,5 meter afstand moeten houden.
Fauci stelt dat niet: https://nos.nl/l/2350229quote:Op dinsdag 29 september 2020 00:42 schreef Vallon het volgende:
[..]
Als een van Dissel, Fauci en ook bekende virologen stellen dat mondkpjes geen groot aandeel hebben; moet d ta niet als Regering toch worden doorgedrukt.
Welk lijstjes..... boeie... (point well taken).quote:Op dinsdag 29 september 2020 00:45 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Als jij van die lange teksten blijft tikken, kom je nooit in die top 100 lijstjes he?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Terzijde aanrader qua boek: Viruses van Levine wat verouderd uit 1992 maar zo actueel als het maar kan."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
Hier komen we weer in de haakse discussie medisch versus bestuur en dat wegen. Het helpt dus moet het.quote:Op dinsdag 29 september 2020 00:54 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Fauci stelt dat niet: https://nos.nl/l/2350229
Ik snap het verzet niet zo, zolang de voordelen opwegen tegen de nadelen zie ik het probleem niet om een mondkapje te dragen op plaatsen waar het enig nut kan hebben en waar momenteel veel circulatie van het virus is.
Het is een een goedkope maatregel die je ook op basis van het voorzorgsbeginsel kan invoeren.
quote:Op dinsdag 29 september 2020 01:06 schreef Vallon het volgende:
[..]
Welk lijstjes..... boeie... (point well taken).Misschien moet je al die lappen tekst zelf gaan bundelen tot een kek boekwerk?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Terzijde aanrader qua boek: Viruses van Levine wat verouderd uit 1992 maar zo actueel als het maar kan.
"Gedachtengangen in crisistijd" door Vallon, 2020![]()
![]()
Dat is tweemaal een prima uitslag van de GGD!quote:Op dinsdag 29 september 2020 01:13 schreef Isdatzo het volgende:
Vanmiddag om 15.40 getest, vanavond om 00.14 de uitslag (negatief, zoals verwacht): dat is toch een vrij prima score.
Pffquote:Op dinsdag 29 september 2020 00:07 schreef Vallon het volgende:
[..]
Trump is dan ook vooral zakenman die doorgaans uiterst flexibel zich aanpast aan het sentiment waar wat te slijten is.
Fauci is door hem letterlijk uit het pak genaaid, in zekere zin ook zoals Rutte, Jaap van Dissel naar voren schuift. Waar het uitkomt, de wetenschap gebruiken en waar het moeilijk wordt de bal zelf ergens anders doorspelen.
Ik kan best heel kwaad worden dat er nog steeds geen plan van aanpak. Mondkapjesgeneuzel dat wettelijk niet kan (nog mag) en dan toch doordrukken dat via een omweg het gebeurd. Misselijk makende demagogie.
Iedereen die dat mondkapje een goed idee vindt staat het volledig vrij dat ding te dragen.
Kortom een mondkapje berust nergens op en is verworden tot een drammerige mening of om een poltiek krachtspel statement te maken.
Goed verhaalquote:Op dinsdag 29 september 2020 00:42 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ook eensch en als Regering moet dan niet met achterlijke "veronderstellingen" als onderbouwing gaan gooien om het beleid te justificeren. Zeg dan dat dat het onduidelijk, dat het een advies is en ga niet achterom, via burgemeesters, het alsnog als beleid willen opleggen.
//--//
Geen wetenschapper zal hard (kunnen) maken dat niet-medische mondkapjes bovenop de maatregelen, een significante beschermende invloed heeft omdat het automatisch qua effect in de vage 5% marge komt.
Als een van Dissel, Fauci en ook bekende virologen stellen dat mondkpjes geen groot aandeel hebben; moet d ta niet als Regering toch worden doorgedrukt.
Zelfs als gedragsinstrument heeft het mondkapje, gefaald. Zie experiment in Amsterdam en zo niet de landen om ons heen.
En erger vond ik dat het mensen die dat graag geloven, in de waan laat dat het (zo goed) beschermd.
Ik zie mensen van wie ik weet dat zij heel wat hebben te stellen met een versleten mondkapje en (oude latex) handschoenen, graaien in een Action-bak. Dan vraag ik mij echt af waar het verstand is. Het is natuurlijk niet aan mij om hun levensrisico in te schatten.
Maar goed het mondkapje is de politieke uiting geworden om aan te tonen dat zij ons zichtbaar met niets beschermen.
Is echt een cultuur dingetje. Weet niet hoe het in Singapore is natuurlijk, maar Aziaten zijn over het algemeen een stuk gehoorzamer dan Frits en Ellie.quote:Op dinsdag 29 september 2020 03:06 schreef Libris het volgende:
Updateje uit Singapore. Hoe covid hier gemanaged wordt
Iedereen ouder dan 6 jaar (was 2 jaar, net veranderd) moet een face mask dragen (herbruikbare worden gratis via een automaat gegeven (https://stayprepared.sg/staymasked/). Binnen, buiten, enige uitzondering is als je aan het eten bent, rookt, of aan het sporten bent. Als je met de activiteit klaar bent, dan weer mask op.
Restaurants, bioscopen, etc zijn open (wel iets eerder dicht denk ik) en groepen van max 5 mensen (inclusief kinderen, babies, etc. dus groot gezien 2 tafels en geen geloop tussen de tafels).
Veel mensen werken nog van huis (ik werk sinds begin Maart thuis), maar uitzonderingen zijn mogelijk en waarschijnlijk gaan we Team A/B over een paar weken (een week team A naar werk, B werkt thuis, en andersom).
Er wordt veel getest. Je bent verkouden, keelpijn of koorts, standaard getest bij de huisarts, uitslag de volgende dag. Mensen die in vitale industrie werken (constructie, voeding, etc) worden elke 2 weken standaard getest.
Probleem in Singapore zijn de ziektegevallen onder buitenlandse arbeiders geweest, ze leven dicht op elkaar in dorms en qua hygiene niet al te goed. Aantal cases in de laatste twee weken is amper boven de 30 per dag geweest. Aantal cases in de samenleving (buitenlandse arbeiders dus niet meegeteld) zit al twee weken onder 1 gemiddeld per dag (https://covidsitrep.moh.gov.sg/).
In totaal zijn er 27 mensen overleden aan covid in Singapore, op het moment 36 mensen in het ziekenhuis (iedere case ouder dan 45 wordt opgemomen) en niemand op de ICU. Het overgrote deel van de positieve testen zijn voor mensen die asymptotisch zijn, en die worden door contactonderzoek en regelmatig testen gevonden.
Regels worden in het algeeemn streng negeleefd en overtreders die in het begin geen masker droegen hebben zware boetes moeten betalen en sommigen zijn zelfs het land uitgezet (aantal expats en buitenlandse werkers).
Nederland is te soft en te versnipperd. Met een 'streng advies om in grote steden een mask te dragen als 1.5 meter niet gegarandeerd kan worden' is veel te vrijblijvend. We 'gaan nat' als we naar de rechter stappen (Halsema)... Veel succes daar, het gaat nog lang duren.
Hier even op reageren. Ik kan zo’n 30-40% van mijn werk niet thuis doen, moet echt op locatie. Met 1-2 dagen op kantoor zou me dat lukken. Hoe dan verder?quote:Op maandag 28 september 2020 22:56 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Nee, thuiswerken is thuis, en niet deels meer op kantoor. Letterlijk aangehaald; deeltijd-kantoor is een nono vanaf morgenavond. Besmettingen die werkgerelateerd op een kantoor worden opgelopen, resulteren in 2 weken sluiting van het desbetreffende bedrijfspand.
= wat ik eruit begreep he..
Gewoon gaan.quote:Op dinsdag 29 september 2020 06:31 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Hier even op reageren. Ik kan zo’n 30-40% van mijn werk niet thuis doen, moet echt op locatie. Met 1-2 dagen op kantoor zou me dat lukken. Hoe dan verder?
Maar toch denk ik dat het testsysteem je enorm kan helpen. Dat heeft Singapore vanaf het begin enorm veel gedaan. Frits is bepalend maar het systeem helpt wel degelijk mee.quote:Op dinsdag 29 september 2020 03:16 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Is echt een cultuur dingetje. Weet niet hoe het in Singapore is natuurlijk, maar Aziaten zijn over het algemeen een stuk gehoorzamer dan Frits en Ellie.
Maar chapeau verder voor de Aziatische landen.
Zeker. Als je 17 miljoen sneltesten zou hebben dan zijn we van deze onzin van af.quote:Op dinsdag 29 september 2020 07:00 schreef Noek het volgende:
[..]
Maar toch denk ik dat het testsysteem je enorm kan helpen. Dat heeft Singapore vanaf het begin enorm veel gedaan. Frits is bepalend maar het systeem helpt wel degelijk mee.
Jep. Geklungel is alom aanwezig in Europa (behalve in Noorwegen en Zweden).quote:Op dinsdag 29 september 2020 07:07 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Zeker. Als je 17 miljoen sneltesten zou hebben dan zijn we van deze onzin van af.
Dáár zou ik miljarden in gaan steken in plaats van maar weer een steunpakket en/of wachten op een (onzeker) vaccin.
Een vriend en familielid van mij hadden 2 weekenden geleden ook dezelfde avond nog de uitslag. Hoor het best vaak hoor. Geen zorg of onderwijs etc.quote:Op dinsdag 29 september 2020 01:40 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Dat is tweemaal een prima uitslag van de GGD!![]()
Zorg of onderwijs?
Hoe werkte dat deze zomer in India, Zuid-Amerika, Mexico, de VS, met die vitamine C?quote:Op dinsdag 29 september 2020 07:22 schreef DemonRage het volgende:
Typisch dit:
https://www.nu.nl/coronav(...)it-het-virus-op.html
Er worden allemaal landen genoemd op het noordelijk halfrond waar het virus weer oplaait en vervolgens hebben ze het over Australië waar ze het onder controle lijken te hebben... Duh! Daar is het nu voorjaar, de dagen worden langer en warmer. Mensen hebben dan meer vitamine D en een sterkere weerstand.
Als het hier de hele winter door blijft sukkelen dan zal je ook zien dat er in april verbetering optreedt.
https://www.yoursun.com/c(...)58-cffbd9696bf1.htmlquote:Op dinsdag 29 september 2020 07:07 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Zeker. Als je 17 miljoen sneltesten zou hebben dan zijn we van deze onzin van af.
Dáár zou ik miljarden in gaan steken in plaats van maar weer een steunpakket en/of wachten op een (onzeker) vaccin.
Dat zijn shitholes.quote:Op dinsdag 29 september 2020 07:25 schreef VoMy het volgende:
[..]
Hoe werkte dat deze zomer in India, Zuid-Amerika, Mexico, de VS, met die vitamine C?
In koude dagen vaker bij elkaar in een ruimte tegenover meer in de buitenlucht? Zou kunnen.quote:Op dinsdag 29 september 2020 07:31 schreef Noek het volgende:
In sommige seizoenen gedijt een virus gewoon beter. Ook dat heeft niks met de weerstand te maken. Wel met de overdraagbaarheid, DENK IK. Maar pin me nergens op vast want ik ben de enige niet viroloog van Nederland.
Aangenaam.
Een land als Singapore is natuurlijk wel veel makkelijker gesloten te houden dan Nederland. Singapore is eigenlijk een grote stad. Mensen kunnen zich dus ook geografisch gezien niet veel verplaatsen en er zal relatief gezien misschien veel testcapaciteit zijn.quote:Op dinsdag 29 september 2020 03:06 schreef Libris het volgende:
Updateje uit Singapore. Hoe covid hier gemanaged wordt
Iedereen ouder dan 6 jaar (was 2 jaar, net veranderd) moet een face mask dragen (herbruikbare worden gratis via een automaat gegeven (https://stayprepared.sg/staymasked/). Binnen, buiten, enige uitzondering is als je aan het eten bent, rookt, of aan het sporten bent. Als je met de activiteit klaar bent, dan weer mask op.
Restaurants, bioscopen, etc zijn open (wel iets eerder dicht denk ik) en groepen van max 5 mensen (inclusief kinderen, babies, etc. dus groot gezien 2 tafels en geen geloop tussen de tafels).
Veel mensen werken nog van huis (ik werk sinds begin Maart thuis), maar uitzonderingen zijn mogelijk en waarschijnlijk gaan we Team A/B over een paar weken (een week team A naar werk, B werkt thuis, en andersom).
Er wordt veel getest. Je bent verkouden, keelpijn of koorts, standaard getest bij de huisarts, uitslag de volgende dag. Mensen die in vitale industrie werken (constructie, voeding, etc) worden elke 2 weken standaard getest.
Probleem in Singapore zijn de ziektegevallen onder buitenlandse arbeiders geweest, ze leven dicht op elkaar in dorms en qua hygiene niet al te goed. Aantal cases in de laatste twee weken is amper boven de 30 per dag geweest. Aantal cases in de samenleving (buitenlandse arbeiders dus niet meegeteld) zit al twee weken onder 1 gemiddeld per dag (https://covidsitrep.moh.gov.sg/).
In totaal zijn er 27 mensen overleden aan covid in Singapore, op het moment 36 mensen in het ziekenhuis (iedere case ouder dan 45 wordt opgemomen) en niemand op de ICU. Het overgrote deel van de positieve testen zijn voor mensen die asymptotisch zijn, en die worden door contactonderzoek en regelmatig testen gevonden.
Regels worden in het algeeemn streng negeleefd en overtreders die in het begin geen masker droegen hebben zware boetes moeten betalen en sommigen zijn zelfs het land uitgezet (aantal expats en buitenlandse werkers).
Nederland is te soft en te versnipperd. Met een 'streng advies om in grote steden een mask te dragen als 1.5 meter niet gegarandeerd kan worden' is veel te vrijblijvend. We 'gaan nat' als we naar de rechter stappen (Halsema)... Veel succes daar, het gaat nog lang duren.
Toch is inmiddels aangetoond dat adequate vitamine d3 gehaltes je kans op besmetting verlagen, net als de kans om ernstig ziek te worden.quote:Op dinsdag 29 september 2020 07:28 schreef Noek het volgende:
Ik geloof geen kont van dat vitamine D verhaal. De aantallen stegen tijdens de heetste dagen hier. Het zit em dan meer in samen zijn in kleine ruimtes. Vitamine D gaat je niet redden.
Het is vast niet zo dat mensen zo massaal allemaal lagere Vitamine D3-gehaltes hebben vanaf eind augustus. Ik neem aan dat dat even duurt.quote:Op dinsdag 29 september 2020 07:44 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Toch is inmiddels aangetoond dat adequate vitamine d3 gehaltes je kans op besmetting verlagen, net als de kans om ernstig ziek te worden.
Kans op besmetting? Dus dan krijg je het virus gewoon niet?quote:Op dinsdag 29 september 2020 07:44 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Toch is inmiddels aangetoond dat adequate vitamine d3 gehaltes je kans op besmetting verlagen, net als de kans om ernstig ziek te worden.
Het is compleet mijn eigen schuld, maar ik ben veel slechter gaan eten / drinken sinds corona.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:10 schreef Noek het volgende:
Ik denk dat je sowieso je micro's op orde moet hebben, net als je macro's want dat maakt je gezonder.
Vit D is geen magic pill tegen corona. Daarnaast is vit D vet oplosbaar. Voordat je als een André Hazes jr op nuchtere maag al je supplementen naar binnenwerkt. Meeste mensen doen eigenlijk maar wat.
Dus ook 10.000 IU naar binnenwerken is complete bullshit.
Zou een voorbeeld moeten nemen aan z'n vader. Die deed ook nooit iets op een nuchtere maag.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:10 schreef Noek het volgende:
Ik denk dat je sowieso je micro's op orde moet hebben, net als je macro's want dat maakt je gezonder.
Vit D is geen magic pill tegen corona. Daarnaast is vit D vet oplosbaar. Voordat je als een André Hazes jr op nuchtere maag al je supplementen naar binnenwerkt. Meeste mensen doen eigenlijk maar wat.
Dus ook 10.000 IU naar binnenwerken is complete bullshit.
Hier 11 kilo afgevallen sinds corona, kan beide kanten op werken, is maar hoe je er zelf in staat.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:22 schreef BertV het volgende:
[..]
Het is compleet mijn eigen schuld, maar ik ben veel slechter gaan eten / drinken sinds corona.
Of het het ontbreken van regelmaat is, minder fietsen (woon-werk) verveling, stress... waarschijnlijk een combi.
quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:24 schreef Monolith het volgende:
[..]
Zou een voorbeeld moeten nemen aan z'n vader. Die deed ook nooit iets op een nuchtere maag.
Get your shit together en ga voor jezelf zorgen. Gezonder lijf is ook vaak een gezondere geest.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:22 schreef BertV het volgende:
[..]
Het is compleet mijn eigen schuld, maar ik ben veel slechter gaan eten / drinken sinds corona.
Of het het ontbreken van regelmaat is, minder fietsen (woon-werk) verveling, stress... waarschijnlijk een combi.
quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:24 schreef Monolith het volgende:
[..]
Zou een voorbeeld moeten nemen aan z'n vader. Die deed ook nooit iets op een nuchtere maag.
Dat had ik de eerste 2/3 maanden ook, ik had er echt moeite mee een vast patroon te ontwikkelen. Mijn vrouw werkte ook thuis en wisselden we elkaar af qua op ons kleintje letten. Dat was net in de periode dat mn dochter naar 1 slaap overging, dus ik was ineens 5u 's morgens aan 't werk tot 11u 's morgens en 's avonds na 8u weer. Heb mezelf echt moeten dwingen een stapje terug te zetten.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:22 schreef BertV het volgende:
[..]
Het is compleet mijn eigen schuld, maar ik ben veel slechter gaan eten / drinken sinds corona.
Of het het ontbreken van regelmaat is, minder fietsen (woon-werk) verveling, stress... waarschijnlijk een combi.
quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:03 schreef Noek het volgende:
[..]
Kans op besmetting? Dus dan krijg je het virus gewoon niet?
Heb je daar een bron voor?
Studies kun je vinden in de beschrijving.quote:
Dat gekleurde eten zul je voor veel mensen moeten verduidelijkenquote:Op dinsdag 29 september 2020 08:26 schreef Noek het volgende:
[..]
Get your shit together en ga voor jezelf zorgen. Gezonder lijf is ook vaak een gezondere geest.
Denk dat een okay'e levenstijl het beste medicijn tegen corona is. Al ga je maar elke dag een ronde lopen buiten of fietsen, veel gekleurde eten tot je nemen en dan doe je het al prima.
Skittles en Jelly Beans!quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:35 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat gekleurde eten zul je voor veel mensen moeten verduidelijken
M&M’s, paprikachips, winegums, dropstaafjes, roze koeken
Ik ben juist veel regelmatiger en gezonder gaan leven sinds corona. De lunch was toch meestal m'n meest ongezonde maaltijd aangezien die vaak in bedrijfskantines was. De vrijheid van het thuiswerken zorgt ervoor dat ik eigenlijk na ontbijt en lunch altijd wel even een stukje kan wandelen.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:22 schreef BertV het volgende:
[..]
Het is compleet mijn eigen schuld, maar ik ben veel slechter gaan eten / drinken sinds corona.
Of het het ontbreken van regelmaat is, minder fietsen (woon-werk) verveling, stress... waarschijnlijk een combi.
Dat 7 miljoen mensen gister de persco keken is in ieder geval positief. Boodschap komt duidelijk bij meer mensen aan dat het niet goed gaat. Ben hoopvol, maar heb zeker niet het idee dat de drie weken genoeg zullen zijn.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:40 schreef StateOfMind het volgende:
Hopelijk beseffen 'de mensen' dat wat we over 3 weken te horen krijgen volledig afhankelijk is van hoe we ons gaan gedragen de komende 3 weken.
Want als de regels nog steeds massaal genegeerd gaan worden, dan zullen we te horen krijgen dat we weer terug gaan naar de 'intelligente lockdown' van destijds. En misschien nog wel strenger.
Hopelijk is dat besef er, maar persoonlijk heb ik daar een hard hoofd in.
Natuurlijk niet.. dit gaat sowieso verlengd worden en waar mogelijk nog strenger worden.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:46 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Dat 7 miljoen mensen gister de persco keken is in ieder geval positief. Boodschap komt duidelijk bij meer mensen aan dat het niet goed gaat. Ben hoopvol, maar heb zeker niet het idee dat de drie weken genoeg zullen zijn.
Ik hoop het ook, hoewel het natuurlijk wel zo is dat de doelpalen telkens verplaatsen. Burgemeesters vallen nu over elkaar heen om additionele maatregelen te nemen, terwijl Rutte en de Jonge het hadden over de 3 grote steden. Nu komt daar Eindhoven bij, en elke burgemeester die nu denkt: "Ff lekker profileren!" komt daar nog bij.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:40 schreef StateOfMind het volgende:
Hopelijk beseffen 'de mensen' dat wat we over 3 weken te horen krijgen volledig afhankelijk is van hoe we ons gaan gedragen de komende 3 weken.
Want als de regels nog steeds massaal genegeerd gaan worden, dan zullen we te horen krijgen dat we weer terug gaan naar de 'intelligente lockdown' van destijds. En misschien nog wel strenger.
Hopelijk is dat besef er, maar persoonlijk heb ik daar een hard hoofd in.
Er zijn anders een hele hoop mensen die zeggen WTF er liggen er maar een paar op de IC hoezo gaat het niet goed?quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:46 schreef Noppie2000 het volgende:
Boodschap komt duidelijk bij meer mensen aan dat het niet goed gaat.
Heb je een linkje?quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:52 schreef TheVulture het volgende:
Ah, gelukkig word ik wakker met het nieuws dat verschillende OMT-leden eigenlijk andere maatregelen hadden willen zien.
Nee op zijn minst zullen ze de maatregelen van vandaag gaan verlengen, maar een versoepeling zal echt niet gebeuren, omdat we dan in het beste geval net in een dalende trend zitten...quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:46 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Dat 7 miljoen mensen gister de persco keken is in ieder geval positief. Boodschap komt duidelijk bij meer mensen aan dat het niet goed gaat. Ben hoopvol, maar heb zeker niet het idee dat de drie weken genoeg zullen zijn.
Meest kwalijke nog is dat er dus blijkbaar een hoop verschillende meningen binnen dit orgaan zijn. Dat doet afbreuk aan het vertrouwen dat je in zo'n OMT gaat hebben.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:52 schreef TheVulture het volgende:
Ah, gelukkig word ik wakker met het nieuws dat verschillende OMT-leden eigenlijk andere maatregelen hadden willen zien. Kunnen die mensen echt niet gewoon hun mond houden? Ik dacht dat er een soort vertrouwelijkheid op die sessies zat voor deelnemers, maar volgens mij ziet ieder lid een potentieel moment of fame!
Idiocracy in the making.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:51 schreef vosss het volgende:
[..]
Er zijn anders een hele hoop mensen die zeggen WTF er liggen er maar een paar op de IC hoezo gaat het niet goed?
Wat is dit voor bullshit allemaal aan de griep gaan er meer dood!!!!
Dat soort mensen dus. Daar heb ik een hekel aan. Zijn doorgaans dezelfde mensen die geen enkel besef hebben hoe exponentiele groei in elkaar steekt. Oftewel domme achterlijke mensen. Oftewel het gros van Nederland.
Haha aldus onze fabrieksoperatorquote:Op dinsdag 29 september 2020 08:51 schreef vosss het volgende:
[..]
Er zijn anders een hele hoop mensen die zeggen WTF er liggen er maar een paar op de IC hoezo gaat het niet goed?
Wat is dit voor bullshit allemaal aan de griep gaan er meer dood!!!!
Dat soort mensen dus. Daar heb ik een hekel aan. Zijn doorgaans dezelfde mensen die geen enkel besef hebben hoe exponentiele groei in elkaar steekt. Oftewel domme achterlijke mensen. Oftewel het gros van Nederland.
Dat ik fabrieksoperator ben maakt niks uit he.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:54 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Haha aldus onze fabrieksoperator
Ik denk niet dat de persco ervoor gaat zorgen dat mensen zich anders gaan bewegen.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:46 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Dat 7 miljoen mensen gister de persco keken is in ieder geval positief. Boodschap komt duidelijk bij meer mensen aan dat het niet goed gaat. Ben hoopvol, maar heb zeker niet het idee dat de drie weken genoeg zullen zijn.
quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:56 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat ik fabrieksoperator ben maakt niks uit he.
En misschien ben ik wel Andreas Vosssquote:Een meerderheid van de leden van het Outbreak Management Team had het beter gevonden als de regionale aanpak van de coronacrisis helemaal was vervangen door landelijke maatregelen. Dat zegt Andreas Voss, hoogleraar infectiepreventie en lid van het OMT, tegen de NOS.
Ja dat blijft toch apart he.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:52 schreef TheVulture het volgende:
Ah, gelukkig word ik wakker met het nieuws dat verschillende OMT-leden eigenlijk andere maatregelen hadden willen zien. Kunnen die mensen echt niet gewoon hun mond houden? Ik dacht dat er een soort vertrouwelijkheid op die sessies zat voor deelnemers, maar volgens mij ziet ieder lid een potentieel moment of fame!
Goedemorgen.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:57 schreef capricia het volgende:
Goedemorgen.
Iedereen goed geslapen?![]()
Welkom in een nieuwe dag in deze carrousel.
Prima geslapen en voor mij draait hij nog hetzelfde als gisteren.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:57 schreef capricia het volgende:
Goedemorgen.
Iedereen goed geslapen?![]()
Welkom in een nieuwe dag in deze carrousel.
dat zal wel meevallenquote:Op dinsdag 29 september 2020 08:57 schreef Xqtress het volgende:
En iedereen gaat schouderophalend verder zoals altijd.
Ik ben vooral benieuwd hoe ze op mijn werk reageren. Die hadden inmiddels al weer maanden geleden iedereen terug naar kantoor gehaald.quote:
Verschillende meningen zijn prima, iedereen heeft een ander belang. Een viroloog zal dit zo snel mogelijk in willen dammen, Gommers zal een zo leeg mogelijke IC willen, Kuipers zal willen voorkomen dat patiënten verplaatst moeten worden, en zo heeft iedereen zn eigen belang.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:54 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Meest kwalijke nog is dat er dus blijkbaar een hoop verschillende meningen binnen dit orgaan zijn. Dat doet afbreuk aan het vertrouwen dat je in zo'n OMT gaat hebben.
sowieso meer mondkapjes en de stad zal hoe dan ook stiller zijn na 10 - 11 uurquote:Op dinsdag 29 september 2020 09:00 schreef Xqtress het volgende:
[..]
Waar ga jij verandering zien denk je?
Waarom zou je met 35 graden samen gaan zitten in kleine ruimtes?quote:Op dinsdag 29 september 2020 07:28 schreef Noek het volgende:
Ik geloof geen kont van dat vitamine D verhaal. De aantallen stegen tijdens de heetste dagen hier. Het zit em dan meer in samen zijn in kleine ruimtes. Vitamine D gaat je niet redden.
Mwah, eigenlijk volkomen logisch. Dat de rijen niet gesloten zijn, dat is wel erg kwalijk.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:54 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Meest kwalijke nog is dat er dus blijkbaar een hoop verschillende meningen binnen dit orgaan zijn. Dat doet afbreuk aan het vertrouwen dat je in zo'n OMT gaat hebben.
Ja we hebben het allemaal zelf in de hand. We kunnen zelf het verloop van de verspreiding bepalen door niet meer in het café te zitten na 2200 en winkelkarretjes te ontsmetten.quote:Op dinsdag 29 september 2020 08:40 schreef StateOfMind het volgende:
Hopelijk beseffen 'de mensen' dat wat we over 3 weken te horen krijgen volledig afhankelijk is van hoe we ons gaan gedragen de komende 3 weken.
Want als de regels nog steeds massaal genegeerd gaan worden, dan zullen we te horen krijgen dat we weer terug gaan naar de 'intelligente lockdown' van destijds. En misschien nog wel strenger.
Hopelijk is dat besef er, maar persoonlijk heb ik daar een hard hoofd in.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |