abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_195011466

Veronica Inside is een voetbalprogramma dat op maandag en vrijdag op Veronica wordt uitgezonden, tussen 20:30 en 22:30. Het is een journalistiek hoogstaand programma waarin wedstrijden worden geanalyseerd, transfers worden besproken en de nodige rullevante anekdotes worden opgehaald. Veronica Inside staat erom bekend altijd met respect over spelers, trainers en andere dorpsidioten uit de voetballerij te praten, dit in tegenstelling tot Studio Voetbal. In 2011 werden ze na tien jaar hard werken beloond met de hoogst haalbare TV-prijs in Nederland, een gouden cockring. Het programma wordt gesponsord, maar hier merk je nagenoeg niets van.

Deze OP wordt mede mogelijk gemaakt door Toto & John de Mol.

Hoofdrolspelers



Figuranten




Voorzitter van de fanclub en erelid van het topic



Onderdelen
Toto
De Toto wordt door Johan iedere vrijdaguitzending ingevuld tijdens het laatste kwartier, en vervolgens vullen duizenden kijkers hem in, exact het tegenovergestelde van wat Johan zegt. Maandag komt Genee terug op de resultaten, indien Johan alles goed heeft krijg hij sigaren en een kus van Escha, dit is echter nog maar een keer in de geschiedenis voorgekomen. Hij heeft wel één keer meer de Toto gewonnen dan Genee. Tegenwoordig doen ook van der Gijp en Genee mee om geld in te zamelen voor de afgebrande kantine van een amateurclub uit de provincie of nieuwe palen bij de lokale palendansvereniging.

Danny Vera
Iedere week neemt Danny Vera de moedige taak op zich om een klassieker te coveren, en dit zo goed mogelijk te doen. Zelden faalt hij hierin. Wat heeft die man een stem, en wat is die band goed. Geen wonder dat hij een nummer één hit gehad heeft in Turkije en in de flop2000 stond met Rollerkooster. Soms staat er in plaats van Danny één of andere ouwelullenband een kuntrie- of bloesnummer van zes minuten te spelen met dank aan ome Johan.

Het programma van Fox Sports
Iedere week staat er een verslaggever van Fox Sports (voorheen Eredivisie Live) klaar om te vertellen wat er op het programma staat. Zelfs als de lamme tegen de blinde speelt is de verslaggever verplicht om de wedstrijd aan te duiden met de term: "de topper". Daarna zien we een snel gemonteerd filmpje met muziek (woo oh oh ohh) en knotsgekke beelden van het afgelopen voetbalweekend. Om 19.00 uur ziet u Jan Boskamp op Joke Bruijs, exclusief op Fox Sports.

Rullevante links
Het VI-woordenboek
Bingokaarten van Johan, Wilfred, René en Boskamp
Oliver's kanaaltje met legendarische fragmenten
Sigaarblogcom met het laatste nieuws, MP4-linkjes en diepte-interviews met Escha.
Voetbal International GIFs (waarschuwing: modemkiller)
De oude OP, voor de nostalgici onder ons.
Het 1000ste topic, een mijlpaal voor ons VI Hooligans
Derksen & ..., topic voor het tv-programma waarin Johan voetbalpursenelleties interviewt.
Uitzending Uitgesteld, mocht u de aflevering gemist hebben.

In memoriam
Graag herdenken wij deze ex-figuranten die ooit rullevant waren voor Veronica Inside (ooit bekend als Voetbal Inside, Voetbal International en Voetbal Insite), maar helaas het felbevochten gevecht om in de OP te komen verloren: Aad de Mos, Willem van Hanegem, Erik Dijkstra, Wouter Bos, Gerald Vanenburg, Jan-Joost van Gangelen, Marc van Hintum, Raoul Heertje, Mattijs 'Graydonmannetje' Manders, Manolevje, Royston Drenthe, Demen Bülbül, Jan 'gladjanus' Kooiemans, Sepp Blatter, Diego Maradona, Huub Stevens, Berdien de barmeid, de Kantineheld (Tibbe!), Knipping & van Duren, Thijs Slegers, Krabby, Simon Zwartkruis, Peter Wekking, Stef de Bont, Taco van der V., Tom Egbers, Emilio Schelvecchio, Sierd de Vos, Zanger Rinus, Dickie Advocaat, Tommie Beugelsdijk, de vermakelijke hork, Koos Tompé, Barney, Michael van Gerwen, Joop Munsterman, John van Lottum, John Williams, Sylvana Simons, Arie Boomsma, Ruud Terzijde, Jelle Brandt Cortius, Bo van Spilbeeck, Casper van Eijck, de Gamma dug-out, Amstel bier, Hugo Borst, DJ Jan, het Soundboard van Genee, Roelof Luinge, Henk de Haan, Prem, Tijl Beckand, Maurice de Hont, de Witte Chinees, Simon Zijlemans, Joep van NAC tv, Aletha Leidelmeijer, Fresia, de stagiair achter de knopjes, de floormanager, de Voetbal Inside app, Peter Rudolf de Vries, Dennis Schouten, R. Wiebel, Niko Bellic uit New York, Directeurtje, Barbara Barend, Toine from Pepperstreets, Jean-Marie Pfaff, Steve McClaren, Andy van der Meijde, Michel van Egmond, Recep Tayyip Erdoğan, Fernando Ricksen, Sir Alex Ferguson, Koert Westerman, Mario Been, Louis van Gaal, ´eljko Petrović, French Corner, Bert van Marwijk, Cor Pot, Sjaak Swart, Frans Bauer, Hans van Breukelen, Rudi Dil, Eva Braun, George Baker, Man bijt Hond, Lellebel, Jandino, Humberto Tan, Bart Nolles, de UEFA Europa League, Gerard Joling, Patricia Paay, Kees Jansma, Jack van Gelder, Koning Toto, Sjeik Telmachientje, Harry Vermeegen, Jaap Stam, Marco van Basten, Celine, de sidekicks van Genee, Jan Mulder, Ronald Koeman, Ronald Waterreus, Mark van Bommel, Jan van Halst, Frank en Ronald de Boer, Willy en René van de Kerkhof, Ron Jans, Chris Woerts, Hans Kraay sr., Johan Cruijff, Jules Deelder, RTL7, Akwasi en Bavaria.











[ Bericht 0% gewijzigd door De_Kraam op 12-09-2020 10:20:21 ]
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_195011511
Bavaria kan wel uit de OP.
pi_195011625
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2020 22:15 schreef Zipportal het volgende:
Bavaria kan wel uit de OP.
Zo.
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_195011662
Ik vond het een topshow. Jullie?
pi_195011687
Er moet nog wel een rubriekje bij..
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_195011722
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2020 22:21 schreef Lavenderr het volgende:
Ik vond het een topshow. Jullie?
Vond t tegenvallen.
Moeten zij weten
pi_195011728
Chaos bij aankomst Veronica Inside-mannen: ‘Knop omgezet’

https://www.telegraaf.nl/(...)-mannen-knop-omgezet

SOW. 2 bodyguards PP.. Doen net alsof ze Trump aan het beveiligen zijn :')
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_195011868
Hey, die nazi zit ook in Better Call Saul.
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_195011946
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2020 22:31 schreef De_Kraam het volgende:
Hey, die nazi zit ook in Better Call Saul.
Wie?
Oh.
pi_195012027
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2020 22:21 schreef Lavenderr het volgende:
Ik vond het een topshow. Jullie?
Nee, het blijft VI. Kut filmpjes, Bas gezwets. Mak lammetje Gijp heb ik helemaal een hekel aan met zijn verzonnen verhalen.
pi_195012207
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2020 22:25 schreef H0D3NPYL het volgende:

[..]

Vond t tegenvallen.
Ik vond het begin ijzersterk.
Jammer dat je niet genoten hebt. Ik vond het wel weer fijn dat geouwehoer over voetbal.
pi_195012210


[ Bericht 100% gewijzigd door DeHovenier op 11-09-2020 22:44:37 ]
Children of the night. What music they make.
pi_195012217
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2020 22:36 schreef Zipportal het volgende:

[..]

Nee, het blijft VI. Kut filmpjes, Bas gezwets. Mak lammetje Gijp heb ik helemaal een hekel aan met zijn verzonnen verhalen.
Dat met Bas vond ik ook een beetje overdone.
pi_195012230
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2020 22:34 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Wie?
De Duitser die dat project leidt om een gat te graven en 'm smeert omdat hij zijn vrouw wil zien. Die speelt het hulpje van Hitler in de NEIN NEIN NEIN scene (lol).
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_195012320
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2020 22:43 schreef De_Kraam het volgende:

[..]

De Duitser die dat project leidt om een gat te graven en 'm smeert omdat hij zijn vrouw wil zien. Die speelt het hulpje van Hitler in de NEIN NEIN NEIN scene (lol).
Oh.

Goede rol was dat.
Oh.
  Moderator vrijdag 11 september 2020 @ 23:08:30 #16
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_195012834
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2020 22:21 schreef Lavenderr het volgende:
Ik vond het een topshow. Jullie?
7.5
What can change the nature of a man?
pi_195012883
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2020 23:08 schreef Coco. het volgende:

[..]

7.5
Ook 7.5 :Y
pi_195013538
Nog niet gekeken, maar wie van de heren kon de schwanz van John de Mol het meest ver in zijn keel manoeuvreren denken jullie..?

:')
  vrijdag 11 september 2020 @ 23:58:26 #19
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_195013554
Prima aflevering 7,5
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_195015593
769.000 kijkers
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_195015637
Kijken naar een programma waar iedereen tegen zn zin in zit :')

Alsof die John nog niet genoeg geld heeft, egoist.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
  zaterdag 12 september 2020 @ 08:40:47 #22
492341 Subw00fer
Levert lekker veel slagkracht
pi_195015762
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2020 22:21 schreef Lavenderr het volgende:
Ik vond het een topshow. Jullie?
Ik vond het wel grappig hoe zenuwachtig die hypocrieten aan het begin van de uitzending waren. De kont van John De Mol stinkt wel heel erg. Lekker ongemakkelijk allemaal. Maar goed, de fans kunnen zich weer verheugen hoe de heer Van Gaal en mevrouw Simons voor de zoveelste keer belachelijk worden gemaakt.
pi_195015836
https://www.mediacourant.(...)va-reageert-bij-op1/ (dat mens is gek)

Mediacourantgoden.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 12-09-2020 08:51:40 ]
pi_195016604
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 september 2020 08:51 schreef Scrummie2.1 het volgende:
https://www.mediacourant.(...)va-reageert-bij-op1/ (dat mens is gek)

Mediacourantgoden.
Angela de Jong maar Op1 blijven zeggen: ''Ze waren lief voor me'' _O-
pi_195016806
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2020 22:20 schreef De_Kraam het volgende:

[..]

Zo.
quote:
Deze OP wordt mede mogelijk gemaakt door Bavaria Bier, Toto & John de Mol.
pi_195017525
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 september 2020 09:55 schreef Oliver23 het volgende:

[..]

Angela de Jong maar Op1 blijven zeggen: ''Ze waren lief voor me'' _O-
Het was vrij mild maar slijmen zou ik het niet noemen
You're Fucking Out, I'm Fucking In
  zaterdag 12 september 2020 @ 11:01:45 #27
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_195017597
Lekker boeiend wat een huismoeke van een tv-programma vindt.
  Admin zaterdag 12 september 2020 @ 11:28:23 #28
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_195017962
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 september 2020 22:21 schreef Lavenderr het volgende:
Ik vond het een topshow. Jullie?
Ik vond ze nerveus, René zat er nog niet lekker in. Maar dit had hij ook gezegd hè, nu moet ik gedwongen popiejopie gaan zitten doen.
Wat Johan al zei, Genee heeft het format de nek omgedraaid.
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
pi_195018038
quote:
17s.gif Op zaterdag 12 september 2020 11:28 schreef yvonne het volgende:

[..]

Ik vond ze nerveus, René zat er nog niet lekker in. Maar dit had hij ook gezegd hè, nu moet ik gedwongen popiejopie gaan zitten doen.
Wat Johan al zei, Genee heeft het format de nek omgedraaid.
Helaas, maar het is zo. Hopelijk trekt het nog wat bij, maar het wordt nooit meer zo ontspannen als het was.
Maar toch blijf ik er naar kijken in de hoop dat het stilletjes aan weer wat spontaner wordt.
  zaterdag 12 september 2020 @ 11:41:06 #30
131800 Tarado
capô de fusca
pi_195018075
quote:
1s.gif Op zaterdag 12 september 2020 08:13 schreef Caland het volgende:
769.000 kijkers
nog best veel al was ik niet één van, even afwachten hoe dat zich ontwikkelt als de dagjesmensen afvallen
pi_195018372
quote:
17s.gif Op zaterdag 12 september 2020 11:28 schreef yvonne het volgende:

[..]

Wat Johan al zei, Genee heeft het format de nek omgedraaid.
Dit wordt veel gezegd, maar merk er eigenlijk maar weinig van, zowel bij VI als bij de CL-uitzendingen. Het was wellicht een tikkeltje zenuwachtiger -vooral dat begingesprekje- dan normaal het geval is, maar denk dat dat heel weer bij trekt.
Ik vind ook niet dat ze nu ineens geheel ongeloofwaardig zijn geworden. Ze zijn in een storm terecht gekomen waar ze -vooral Genee- hun hoofden gewoon even niet koel konden houden. Dat overkomt iedereen wel eens.
pi_195018394
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 september 2020 11:35 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Helaas, maar het is zo. Hopelijk trekt het nog wat bij, maar het wordt nooit meer zo ontspannen als het was.
Ben jij helderziend ofzo?
pi_195018473
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 september 2020 12:08 schreef jameshond7 het volgende:

[..]

Ben jij helderziend ofzo?
Nee hoor, ik zal voortaan 'ik denk' voor alles zetten ;) .
pi_195019205
Teruggekeken; aardige show. Jammer dat we nog steeds niet verlost zijn van Bas.
pi_195019326
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 september 2020 11:35 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Helaas, maar het is zo. Hopelijk trekt het nog wat bij, maar het wordt nooit meer zo ontspannen als het was.
Maar toch blijf ik er naar kijken in de hoop dat het stilletjes aan weer wat spontaner wordt.
Ach laten we een beetje relativeren.. het is maar een tv programma en er wordt lekker over voetbal geluld, tenminste daar mag het van mij over gaan. Dat de sfeer misschien niet 100% meer wordt als vroeger is van minder belang, voor mij blijft het gewoon een leuk programma. En misschien dat ze over een tijdje met wat meer zelfspot naar de hele affaire kunnen kijken, dat kunnen Derksen en Genee nu niet. Te grote ego's denk ik.
  zaterdag 12 september 2020 @ 13:38:29 #36
163488 RubenSosa
Sierd de Vos = BAAS (KOEKOEK!)
pi_195019700
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 september 2020 12:05 schreef vivelafete het volgende:

[..]

Dit wordt veel gezegd, maar merk er eigenlijk maar weinig van, zowel bij VI als bij de CL-uitzendingen. Het was wellicht een tikkeltje zenuwachtiger -vooral dat begingesprekje- dan normaal het geval is, maar denk dat dat heel weer bij trekt.
Ik vind ook niet dat ze nu ineens geheel ongeloofwaardig zijn geworden. Ze zijn in een storm terecht gekomen waar ze -vooral Genee- hun hoofden gewoon even niet koel konden houden. Dat overkomt iedereen wel eens.
Eens.
Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.
  zaterdag 12 september 2020 @ 13:39:59 #37
163488 RubenSosa
Sierd de Vos = BAAS (KOEKOEK!)
pi_195019726
Tofik Dibi moest weer janken op 1. Kreeg wel gelijk tegengas van Angela de Jong. Zie zei terecht dat ze iedereen de maat namen ipv wat Dibi zat te vertellen (alleen over homo's en andere minderheden).

Toch netjes van die Angela de Jong dat ze objectief kon blijven (ondanks dat zij gelijk in de eerste aflevering al weer aangepakt werd).
Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.
pi_195019832
Wat zou de Mol tegen Derksen hebben gesmoesd in dat telefoongesprek? Ik heb het idee dat ie hem gedreigd heeft met een proces vanwege contractbreuk of iets dergelijks als ie het bijltje erbij neer gooit.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_195019852
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 september 2020 13:44 schreef Hathor het volgende:
Wat zou de Mol tegen Derksen hebben gesmoesd in dat telefoongesprek? Ik heb het idee dat ie hem gedreigd heeft met een proces vanwege contractbreuk of iets dergelijks als ie het bijltje erbij neer gooit.
Dit is niet zo'n mysterie. Derksen heeft dit meermalen aangegeven
pi_195019871
quote:
1s.gif Op zaterdag 12 september 2020 13:45 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:

[..]

Dit is niet zo'n mysterie. Derksen heeft dit meermalen aangegeven
Geen idee, ik heb hem totaal niet meer gevolgd sinds die pauze.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_195019877
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 september 2020 11:41 schreef Tarado het volgende:

[..]

nog best veel al was ik niet één van, even afwachten hoe dat zich ontwikkelt als de dagjesmensen afvallen
Dan komt het weer rond de 500k, al jaren stabiele ondergrens toch?

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 12-09-2020 13:47:14 ]
pi_195019886
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 september 2020 13:46 schreef Hathor het volgende:

[..]

Geen idee, ik heb hem totaal niet meer gevolgd sinds die pauze.
Dan ben je hierbij geïnformeerd ;)
  zaterdag 12 september 2020 @ 16:58:29 #43
375452 AFCNiels
#STAYSTRONGKNUT
pi_195022673
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 september 2020 08:51 schreef Scrummie2.1 het volgende:
https://www.mediacourant.(...)va-reageert-bij-op1/ (dat mens is gek)

Mediacourantgoden.
:D Dat is wel een grappige site.
Op woensdag 8 augustus 2012 08:47 schreef onlogisch het volgende:
Over 2 jaar stopt Xavi bij Barça, dan kan ie mooi voor 25 of 30 miljoen daar naar toe 8-)
Mag hij Messi bedienen :D
pi_195022897
Koek en ei (en theetje)

  zaterdag 12 september 2020 @ 23:15:49 #45
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_195030052
Gemist maar stagiairetje had wat knip en plakwerk op joetoep gezet, geen vuurwerk zo te zien.
pi_195032258
twitter


Hansie vindt dit niet leuk.
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_195032295
quote:
0s.gif Op zondag 13 september 2020 07:14 schreef De_Kraam het volgende:
[ twitter ]

Hansie vindt dit niet leuk.
Onlyformen wel
U MAD?
  zondag 13 september 2020 @ 16:00:37 #48
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_195040375
Marieke Derksen (40): ‘Ik rook en ik drink, dus ik haal die 80 nooit’ :D

Ze wordt gezien als de succesvolste uitgever van sportboeken in ons land: Marieke Derksen (40) uit Utrecht. Met titels als Kieft, Gijp en recent Sneijder. En relativeren kan ze ook goed: ,,Ach, het is geen hogere wiskunde.”

Vader Johan is weer te zien bij Veronica Inside en ook de Eredivisie gaat dit weekeinde weer van start. Lekker dat het gewone leven weer begint, vindt Marieke Derksen. Al vond de Utrechtse het prima dat haar pa een tijdje niet op de buis was en al helemaal dat de bal niet rolde. ,,Ik kan heel goed zonder, maar snap dat mensen na de afgelopen maanden ernaar snakken om weer over onbelangrijke zaken als het spel van de rechtsback te praten.’’

https://www.ad.nl/utrecht(...)e-80-nooit~a128e5f7/

:7
  zondag 13 september 2020 @ 16:59:02 #49
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_195042082
Kan Jan morgen helemaal uit Belgie komen? Belgie is toch oranje?!
pi_195042302
quote:
6s.gif Op zondag 13 september 2020 16:00 schreef ikweethetookniet het volgende:
Marieke Derksen (40): ‘Ik rook en ik drink, dus ik haal die 80 nooit’ :D

Ze wordt gezien als de succesvolste uitgever van sportboeken in ons land: Marieke Derksen (40) uit Utrecht. Met titels als Kieft, Gijp en recent Sneijder. En relativeren kan ze ook goed: ,,Ach, het is geen hogere wiskunde.”

Vader Johan is weer te zien bij Veronica Inside en ook de Eredivisie gaat dit weekeinde weer van start. Lekker dat het gewone leven weer begint, vindt Marieke Derksen. Al vond de Utrechtse het prima dat haar pa een tijdje niet op de buis was en al helemaal dat de bal niet rolde. ,,Ik kan heel goed zonder, maar snap dat mensen na de afgelopen maanden ernaar snakken om weer over onbelangrijke zaken als het spel van de rechtsback te praten.’’

https://www.ad.nl/utrecht(...)e-80-nooit~a128e5f7/

:7
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')