Djoko in de buurt gekomen? Hij heeft gewonnen...quote:Op donderdag 10 september 2020 17:06 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Nadal en Roland Garros is wel een bizarre combinatie natuurlijk, als die in goede doen is, is hij bijna onklopbaar, alleen Djoko is een keer echt in de buurt gekomen + Söderling met die onverwachte zege uiteraard.
Enige vraag is hoe Nadal de corona-periode door is gekomen en dat hij nu RG gaat spelen zonder echte voorbereiding, dat zou het misschien anders kunnen maken.
Tja, je kan betwijfelen of hij tegen Söderling in echt goede doen was dan. Dat was fysieke prime Nadal. Z'n ouders waren toen net gescheiden geloof ik.quote:Op donderdag 10 september 2020 19:34 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Die halve finale van 2013 bedoelde ik, met de 9-7 in set 5
De zege van Djoko schaarde ik onder Nadal niet in goede doen
"Als Nadal in goede doen is", stond erbij héquote:Op vrijdag 11 september 2020 10:29 schreef Piperidine het volgende:
[..]
Djoko in de buurt gekomen? Hij heeft gewonnen...
Ik meen dat hij een keer eerder weinig voorbereiding had en won,maar ik weet het niet zeker en ik weet niet welk jaar.quote:Op vrijdag 11 september 2020 08:17 schreef Spetie het volgende:
[..]
Jawel. Hij is natuurlijk de grote favoriet. Maar hij is ook alweer ruim een jaar ouder. De laatste 2 jaar heeft hij vaak toch wat ritme nodig eer hij in grote vorm is op gravel. Nu is er slechts 1 toernooi voor Roland Garros.
Ik doel alleen op zijn inbreng in de finale tegen Nadal.quote:We zullen zien. Thiem heeft overigens 2 keer de finale gehaald op Roland Garros, dat kun je toch niet tegen vinden vallen?
Djokovic won toen makkelijk, dat kon aan Nadal liggen. Maar op basis van de jaren ervoor kun je wel stellen dat Djokovic Nadal echt wel de baas kon zijn. Ik vond het wel terecht dat hij een keer won. Hoewel hij het toernooi dan pas een jaar later ook echt won.quote:Op vrijdag 11 september 2020 10:59 schreef Marcoss het volgende:
[..]
"Als Nadal in goede doen is", stond erbij hé
Je kunt bij Nadal wel eens twijfelen of de fysieke problemen echt zo ernstig zijn als ze lijken, maar in dat jaar (2015) was hij wel echt heel matig.
Vreesde hier al voor toen ik ging slapen na de derde set. Busta Rhymez had meer en meer moeite met z’n eigen games.quote:Op zaterdag 12 september 2020 00:28 schreef Marcoss het volgende:
Zverev gaat hem toch nog pakken op deze manier
Volgens mij ben jij ook rond kwart voor 1 gaan slapenquote:Op zaterdag 12 september 2020 07:28 schreef Szura het volgende:
[..]
Vreesde hier al voor toen ik ging slapen na de derde set. Busta Rhymez had meer en meer moeite met z’n eigen games.
Mee eens. Al is het wel zo dat ze het altijd nog moeten afmaken. Er zijn best wat spelers in de buurt geweest die er nooit een hebben gewonnen, of eentje. Van de actieve spelers komt alleen Wawrinka (naast Murray, Djokovic, Federer en Nadal) boven de twee GS-overwinningen uit volgens mij.quote:Op zaterdag 12 september 2020 09:30 schreef PippenScottie het volgende:
Thiem is ook de enige speler bij wie ik het idee heb dat zijn zege niet heel erg gedevalueerd zou zijn door het ontbreken van veel spelers.
Een GS zege was voor hem een kwestie van tijd.
De enige speler zelfs die boven de 1 uitkomt als je gaat rekenen vanaf de 1e GS-zege van Federer in 2003.quote:Op zaterdag 12 september 2020 10:28 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Mee eens. Al is het wel zo dat ze het altijd nog moeten afmaken. Er zijn best wat spelers in de buurt geweest die er nooit een hebben gewonnen, of eentje. Van de actieve spelers komt alleen Wawrinka (naast Murray, Djokovic, Federer en Nadal) boven de twee GS-overwinningen uit volgens mij.
quote:Op vrijdag 11 september 2020 23:37 schreef Wereldgozer het volgende:
De altijd falende proleet Z
@:de_boswachter
Ja, bizar. Wat een ongelofelijk dominantie. En dit had toch neem ik aan Djokovic geworden als die niet gediskwalificeerd was.quote:Op zaterdag 12 september 2020 12:22 schreef Marcoss het volgende:
[..]
De enige speler zelfs die boven de 1 uitkomt als je gaat rekenen vanaf de 1e GS-zege van Federer in 2003.
Roddick, Safin, Gaudio, Del Potro en Cilic de enige GS-winnaars buiten die 5 en die wonnen allemaal maar 1x. En daar komt dan Zverev/Thiem straks bij.
Niet te geloven. Hoop wel echt dat Thiem dit wint. Als Zvrev wint, zet ik hem meteen uit na het laatste punt.quote:Op zaterdag 12 september 2020 12:41 schreef Norrage het volgende:
Als zverev zijn niveau ineens vindt in finale en wint zou dat zoooo onterecht zijn. Net als toen ie Madrid won in de finale tegen Thiem terwijl thiem net Rafa had verslagen...en thiem nog zonder master zege op gravel zit
Mee eens, alleen vind ik Murray wel geweldig om naar te kijken wanneer hij in de verdediging wordt gedwongen. Hij is zo snel en haalt de meest onmogelijke ballen.quote:Op zaterdag 12 september 2020 13:10 schreef AssyriskaFF het volgende:
Het spel van Zverev is echt niet om aan te zien. Hoe kan die gast in de finale van een Grand Slam staan? Gast bewoog gister amper, alsof hij geblesseerd was. Zag nog iemand uit het voormalige team van Murray. Vandaar dat lelijke tennis. Murray heeft ook dat passieve spel en lelijke backhand. Hoop dat Thiem wint.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |