Als het om vergrijpen gaat die het vertrouwen niet structureel beschadigen dan wil ik het door de vingers zien.quote:Op woensdag 2 september 2020 21:30 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Jij vind het wenselijk? Nee toch mag ik hopen?
Ik vind een coronaregelfout dan ook niet op het strafblad horen. Of hooguit het bewust organiseren van een coronafeest, maar niet dit soort gedrag.quote:Op woensdag 2 september 2020 21:32 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Als het om vergrijpen gaat die het vertrouwen niet structureel beschadigen dan wil ik het door de vingers zien.
Als hij nou was gepakt met drugshandel of witwassen dan zou het anders zijn dan de fout in gaan met Coronaregels.
Het is de dubbele standaard. Anderen hebben een aantekening op het strafblad wat zeer ingrijpend is. Bijv. je wil naar Amerika vliegen dan moet je alles invullen.quote:Op woensdag 2 september 2020 21:32 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Als het om vergrijpen gaat die het vertrouwen niet structureel beschadigen dan wil ik het door de vingers zien.
Als hij nou was gepakt met drugshandel of witwassen dan zou het anders zijn dan de fout in gaan met Coronaregels.
Goede vraag ja.quote:Op woensdag 2 september 2020 21:37 schreef Hanca het volgende:
Wel een terechte vraag van Van der Staaij. Als de komende 3 weken er steeds weer foto's lekken, wordt het probleem steeds groter.
Inderdaad het begint altijd met één bonnetje en vervolgens blijken er vuilniszakken vol te zijn.quote:Op woensdag 2 september 2020 21:37 schreef Hanca het volgende:
Wel een terechte vraag van Van der Staaij. Als de komende 3 weken er steeds weer foto's lekken, wordt het probleem steeds groter.
Wat mij betreft halen ze de Corona portefeuille bij hem weg.quote:Op woensdag 2 september 2020 21:37 schreef tstile het volgende:
[..]
Het is de dubbele standaard. Anderen hebben een aantekening op het strafblad wat zeer ingrijpend is. Bijv. je wil naar Amerika vliegen dan moet je alles invullen.
De boete die anderen moeten betalen is zo hoog dat het voor sommige mensen 3 maanden boodschappengeld is.
Hij is degene die de regels wil maken. Daarom moet dit hem veel zwaarder worden aangerekend dan wie dan ook. Maar dat lijken veel mensen niet te snappen.
De redenering 'ach iedereen kan fouten maken' is niet zijn uitgangspunt! Hij vind mensen asociaal. Dan moet ie zich zelf ook maar meten aan zijn eigen standaard. Dus keiharde faal. Dus exit.
Had hij nou altijd als standpunt gehad 'Lieve mensen doe allemaal je best om afstand te houden, het is van groot belang'. Dan was het anders geweest.
Het is gewoon het zoveelste inkijkje in hoe de politiek het volk bewerkt met woorden die voor hun zelf blijkbaar geen waarde hebben.
Dit. En dan ook nog eens mild voor hem zijn van de kamer verwachten. Flikker een eind op kale.quote:Op woensdag 2 september 2020 21:30 schreef tstile het volgende:
Ik walg niet van mensen die fouten begaan.
Ik walg wel van mensen die van die wijsneuzen zijn die anderen wel even vertellen hoe het moet. Zelfs een STRAFBLAD geven vinden ze prima. Zware maatregelen tegen mensen vinden ze geen probleem.
Vervolgens zelf door de mand vallen en dan proberen weg te komen met excuses. Ja, daar walg ik van.
Wat ik nog erger vind is de goede naam van het Rode Kruis erbij halen door te gaan doneren. Een bedrag wat voor iemand zoals hem helemaal niks is. Anderen een strafblad, zelf een eigen gekozen gift doen en excuses aanbieden. Wat denkt 'ie nou eigenlijk?
De meeste keren dat ik ben aangehouden hebben excuses niet geholpen. Sterker nog, meestal maakte ik geen excuses omdat ik simpelweg bewust een fout had gemaakt en de gevolgen accepteerde. Dat zou hij ook moeten doen. Flikker toch op met je excuses. Met zo'n voorbeeldfunctie kom je niet weg met excuses. Dan moet je gewoon je verantwoordelijkheid nemen en beseffen dat je niet geschikt bent. hasta la vista. Trap die Femke er gelijk achteraan.
Maar politiek is allemaal spel. Ze moeten allemaal even hun afkeuring uitspreken maar uiteindellijk weten ze dat overal wel lijken in de kast zitten. Ze willen zelf ook blijven zitten als ze fouten maken vandaar dat ze alleen voor de buhne fel van leer gaan maar als de cameras uit staan heffen ze gezellig samen het glas hoor maak je maar geen illussies.
De rest van Nederland is geen Minister van V&J. Hij maant en vermaant namens heel handhavend Nederland. Dat imago heeft nu een deuk opgelopen.quote:Op woensdag 2 september 2020 21:49 schreef PzKpfw het volgende:
Tuurlijk kan die aanblijven. Alsof de rest van Nederland zich wel braaf aan die 1,5m houdt. Beetje schijnheilig verwijten dit![]()
Ook de minister van V&J is uiteindelijk gewoon een mens.quote:Op woensdag 2 september 2020 21:51 schreef Smegma. het volgende:
[..]
De rest van Nederland is geen Minister van V&J. Hij maant en vermaant namens heel handhavend Nederland. Dat imago heeft nu een deuk opgelopen.
Een heel groot deel wel, of ze proberen het. Handenschudden en knuffelen doet in elk geval het grootste deel van NL niet.quote:Op woensdag 2 september 2020 21:49 schreef PzKpfw het volgende:
Tuurlijk kan die aanblijven. Alsof de rest van Nederland zich wel braaf aan die 1,5m houdt. Beetje schijnheilig verwijten dit![]()
van de msm achterban kan je niet anders dan dit verwachtenquote:Op woensdag 2 september 2020 21:55 schreef Hanca het volgende:
Bij eenvandaag vindt de meerderheid dat hij mag blijven: https://eenvandaag.avrotr(...)er-geloofwaardighei/
quote:Op woensdag 2 september 2020 21:15 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Da's te doen gebruikelijk hoewel je wel eens van mensen hoort die per ongeluk dronken trouwen in Las Vegas of zo.
quote:Op woensdag 2 september 2020 21:15 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ah, toch fijn voor z'n vrouw om te horen dat het niet per ongeluk ging
quote:Op woensdag 2 september 2020 21:37 schreef Weltschmerz het volgende:
Grapperhaus begint over intentioneel omdat in het strafrecht doorgaans met opzettelijk gewerkt wordt, en daar valt voorwaardelijk opzet onder. Je willens en wetens blootstellen aan de kans.... wat hij zelf deed dus. Zou wel leuk zijn als nu iemand vroeg of hij met intentioneel 'opzettelijk in strafrechtelijke zin' bedoelde.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |