Mixed signals betekent toch ‘nee’.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 13:17 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Ja, begon hem denk ik leuk te vinden en daar baal ik van 😂
Het is een typische aantrekker en afstoter dus dikke kans dat hij over een maand ofzo reageert alsof er niks aan het handje is.
Nee, ik ben te oud voor dat soort spelletjes en drama.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 13:23 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Mixed signals betekent toch ‘nee’.
Je bent geen jojo.
Als je maar weer wat je nu wil. Deze is klaar en op naar volgende leukerd.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 13:31 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Nee, ik ben te oud voor dat soort spelletjes en drama.
En aan de andere kant, waarschijnlijk heb ik ook gemengde signalen afgegeven 🙈
Als je die twee a drie maanden met toch wel vier dates ook niet meer waard vond dan twee a drie zinnetjes met een feitelijke nou doei he, dan had je er zelf misschien ook wel iets meer moeite in kunnen steken. Je deelt mee dat je verder gaat en wenst hem het beste, dus dan lijkt het me ook niet zo raar dat hij niet het gevoel heeft hij nog wat toe te voegen heeft en of je daar überhaupt nog op zit te wachten.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 12:36 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Ik heb mijn date gestuurd, vond het gezellig maar ik ga weer serieuzer daten, wens je het beste (Met hem zat dat er namelijk niet in, is ook zo uitgesproken)
Reageert hij niet op, dat vind ik weer wat kinderachtig na 2-3 maanden. Kan toch even reageren, ok jij ook of zie ik dat verkeerd. We hebben 4x afgesproken ofzo 🤷♀.
Misschien heb je een punt, maar voor mijn gevoel was die ruimte er niet. Mijn gevoel en verstand spreken elkaar sowieso een beetje tegen bij deze man. Bedankt voor de tip in ieder geval.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 13:54 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Als je die twee a drie maanden met toch wel vier dates ook niet meer waard vond dan twee a drie zinnetjes met een feitelijke nou doei he, dan had je er zelf misschien ook wel iets meer moeite in kunnen steken. Je deelt mee dat je verder gaat en wenst hem het beste, dus dan lijkt het me ook niet zo raar dat hij niet het gevoel heeft hij nog wat toe te voegen heeft en of je daar überhaupt nog op zit te wachten.
Wacht een volgende keer met het beste wensen tot je definitief afsluit en betrek de tegenpartij eerst nog in het gesprek door bijvoorbeeld een open vraag te stellen.
Dan nog maak je zelf de keuze om jouw gevoel leidend te laten zijn. Het zou je sieren als je hem dan niet voor kinderachtig uit gaat lopen maken, terwijl je hem evenmin ruimte geeft. Volgende keer hopelijk beter raakquote:Op woensdag 26 augustus 2020 13:59 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Misschien heb je een punt, maar voor mijn gevoel was die ruimte er niet. Mijn gevoel en verstand spreken elkaar sowieso een beetje tegen bij deze man. Bedankt voor de tip in ieder geval.
Ik vind het wel wat zeggen als mijn match zeker weten geen Catfish is.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 14:08 schreef Butterfly1234 het volgende:
Helpt het om verified te zijn op tinder?
Misschien had ik gewoon moeten zeggen dat ik hem leuk vind. Maar op de een of andere manier benauwd dat gevoel mij. Dus waarschijnlijk ben ik inderdaad net zo erg als hij.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 14:05 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Dan nog maak je zelf de keuze om jouw gevoel leidend te laten zijn. Het zou je sieren als je hem dan niet voor kinderachtig uit gaat lopen maken, terwijl je hem evenmin ruimte geeft. Volgende keer hopelijk beter raak
Dit is een puntje waar het bij mij aan schort lijkt het. Hoewel we al 8 maanden uit elkaar zijn. Ik kreeg de opmerking van een date dat dat nog best kort is.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 14:16 schreef Avianflu het volgende:
Aan de positieve kant, wel de eerste keer dat ik iemand leuk vind sinds mijn ex 1,5 jaar geleden.
Is ook kort, bij mij duurde het dus 1,5 jaar schijnbaar....quote:Op woensdag 26 augustus 2020 14:18 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Dit is een puntje waar het bij mij aan schort lijkt het. Hoewel we al 8 maanden uit elkaar zijn. Ik kreeg de opmerking van een date dat dat nog best kort is.
Ligt er maar net aan hoor. 8 maanden na een relatie van 1 jaar is best lang. 8 maanden na een relatie van 10 jaar is best kortquote:Op woensdag 26 augustus 2020 14:18 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Dit is een puntje waar het bij mij aan schort lijkt het. Hoewel we al 8 maanden uit elkaar zijn. Ik kreeg de opmerking van een date dat dat nog best kort is.
Denk dat dat ook afhangt hoe lang je bij elkaar was, hoe je uit elkaar bent gegaan en hoe je jezelf erbij voelt.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 14:18 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Dit is een puntje waar het bij mij aan schort lijkt het. Hoewel we al 8 maanden uit elkaar zijn. Ik kreeg de opmerking van een date dat dat nog best kort is.
Wat houdt je tegen om dat alsnog te zeggen? Misschien ben je er het type niet voor, maar het kan ook best benauwend zijn als je blijft malen over hem. De welbekende had ik maar bladiebla etcetera.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 14:16 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Misschien had ik gewoon moeten zeggen dat ik hem leuk vind. Maar op de een of andere manier benauwd dat gevoel mij. Dus waarschijnlijk ben ik inderdaad net zo erg als hij.
Aan de positieve kant, wel de eerste keer dat ik iemand leuk vind sinds mijn ex 1,5 jaar geleden.
Omdat kwetsbaar opstellen nu eenmaal niet mijn sterkste kant is 🙈. En bovendien is hij vanaf het begin duidelijk geweest over zijn intenties.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 14:32 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Wat houdt je tegen om dat alsnog te zeggen? Misschien ben je er het type niet voor, maar het kan ook best benauwend zijn als je blijft malen over hem. De welbekende had ik maar bladiebla etcetera.
Door wel open kaart te spelen krijg je misschien niet de gewenste reactie dat hij zegt fuck it, laten we het toch eens serieus proberen, maar je krijgt wel duidelijkheid ja of te nee. En dat kan schelen in weer door moeten gaan, want je hebt er aangedaan wat je kon doen enzo.
Misschien kun je juist door die positieve kant uit te dragen betere reacties sorteren? Je vindt het zelf denk ik toch ook leuker als iemand de moeite neemt om zich kwetsbaar op te stellen en zegt je leuk te vinden ipv alleen maar ja, het was gezellig, maar hou doe. Bonuspunten voor het bij jezelf houden ook.
Behandel de ander zoals je zelf behandelt zou willen worden..
quote:Op woensdag 26 augustus 2020 12:51 schreef rival het volgende:
[..]
Het zou voor jou natuurlijk prettiger zijn geweest als hij iets terug stuurde als. Helaas, maar bedankt dat je eerlijk bent. Maar met sommige moet je misschien maar blij zijn dat hij niks meer terug stuurde.Niet iedereen kan goed omgaan met een afwijzing.
Oh wauw.. Wat een lelijke reactieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Horum omnium fortissimi sunt Belgae
In dit geval beter om het dan af te kapen. Als je wat voor hem begint te voelen, terwijl hij niet op zoek is naar iets serieus de enige logische keuze. Komt alleen maar huilen van.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 14:41 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Omdat kwetsbaar opstellen nu eenmaal niet mijn sterkste kant is 🙈. En bovendien is hij vanaf het begin duidelijk geweest over zijn intenties.
Sorry. Ik ben wat betreft mij open opstellen nogal blue.
Wat zouden jullie sturen dan....
Ik denk dat ik ook gewoon geleerd heb om mij af te sluiten om niet gekwetst te worden...
Een fok keurmerk voor tinderquote:Op woensdag 26 augustus 2020 14:51 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Je mag ze altijd eens laten zien
Het lukt mij over het algemeen goed een FB, maar tbh was dit exemplaar mss gewoon te leuk daarvoor en had ik het beter anders kunnen aanpakken.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 14:48 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
In dit geval beter om het dan af te kapen. Als je wat voor hem begint te voelen, terwijl hij niet op zoek is naar iets serieus de enige logische keuze. Komt alleen maar huilen van.
En als je een fuckbuddy zoekt, dan gewoon alleen dat doen en geen boyfriend/girlfriend dingen. Gaat altijd fout van een of de andere kant.
Is het een soort bindingsangst of is het echt een tijdelijk iets waar je weer je weg in moet vinden?quote:Op woensdag 26 augustus 2020 15:03 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Het lukt mij over het algemeen goed een FB, maar tbh was dit exemplaar mss gewoon te leuk daarvoor en had ik het beter anders kunnen aanpakken.
Ik schiet alleen in een kramp als er gevoelen komen.
Ik probeer hier iets aan te doen maar valt niet altijd mee.
Achteraf gezien ben ik zelf ook vaak relaties ontvlucht op het moment iets mij te serieus werd. Toen was ik mij alleen nog niet echt bewust van mijn dynamiek hierin nu wel meer.
Maak het dan niet zijn probleem en neem verantwoording voor je eigen gedrag.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 14:41 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Omdat kwetsbaar opstellen nu eenmaal niet mijn sterkste kant is 🙈. En bovendien is hij vanaf het begin duidelijk geweest over zijn intenties.
Sorry. Ik ben wat betreft mij open opstellen nogal blue.
Wat zouden jullie sturen dan....
Ik denk dat ik ook gewoon geleerd heb om mij af te sluiten om niet gekwetst te worden...
Het is wel een soort bindingsangst/ verlatingsangst ben ik achter gekomen na gesprekken met een praktijkondersteuner vanuit mijn opvoeding ontstaan. Voor mijn lange relatie al last van en tijdens mijn lange relatie toch wel de grootste fout die ik zelf heb gemaakt, er maar voor 95% voor gaan, achterdeur open houden.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 15:06 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Is het een soort bindingsangst of is het echt een tijdelijk iets waar je weer je weg in moet vinden?
Als je dat hier kunt zeggen... moet je dat misschien ook eens tegen hem zeggenquote:Op woensdag 26 augustus 2020 14:16 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Misschien had ik gewoon moeten zeggen dat ik hem leuk vind. Maar op de een of andere manier benauwd dat gevoel mij. Dus waarschijnlijk ben ik inderdaad net zo erg als hij.
Aan de positieve kant, wel de eerste keer dat ik iemand leuk vind sinds mijn ex 1,5 jaar geleden.
Aan iemand die alleen een fwb wilt? Lijkt mij onzin. Ik denk dat ze eerder gebaat is bij therapie om haar patroon te doorbreken.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 15:42 schreef Uhmmpie het volgende:
Als je dat hier kunt zeggen... moet je dat misschien ook eens tegen hem zeggen
Los gezien van het nut van therapie, denk ik dat het ook therapeutisch kan werken om gewoon eens te zeggen wat je er nou echt van vindt, ongeacht wat je van de tegenpartij wil horen en krijgen. Motiveren vanuit jezelf en je mening niet zo af laten hangen van een ander. Ze vond het ongeacht zijn niet serieus willen toch echt meer dan gezellig, waarom zou je dat bewust moeten ontkennen?quote:Op woensdag 26 augustus 2020 15:49 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Aan iemand die alleen een fwb wilt? Lijkt mij onzin. Ik denk dat ze eerder gebaat is bij therapie om haar patroon te doorbreken.
Dit is idd het punt, ben er ook mee bezig. Hij komt zelf pas een aantal maanden uit een relatie en is hier sowieso niet aan toe.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 15:49 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Aan iemand die alleen een fwb wilt? Lijkt mij onzin. Ik denk dat ze eerder gebaat is bij therapie om haar patroon te doorbreken.
Als je het contact verbreekt omdat ze hem leuk is gaan vinden.. kan ze dat gewoon zeggen.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 15:49 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Aan iemand die alleen een fwb wilt? Lijkt mij onzin. Ik denk dat ze eerder gebaat is bij therapie om haar patroon te doorbreken.
Kan natuurlijk dat je onbewust... jezelf wel wil binden aan iemand die zich niet wil binden.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 16:00 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Dit is idd het punt, ben er ook mee bezig. Hij komt zelf pas een aantal maanden uit een relatie en is hier sowieso niet aan toe.
Verder is het wel weer typisch dat ik val voor iemand die zich ook niet wil/kan binden....
Dat is misschien een patroon die ze inderdaad "onbewust" doorloopt. Iedereen heeft er 1 wat dat betreft. Ik ging ook voor bepaalde types, maar daar ren ik nu heel hard voor weg.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 16:09 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Kan natuurlijk dat je onbewust... jezelf wel wil binden aan iemand die zich niet wil binden.
Want dan gaat het toch niet gebeuren en dus kun jij het veilig wel willen.
In die zin voelt het dan veiliger dan iemand die zich wel echt wil binden.
Ik herken mezelf heel erg in wat je schrijft. Het is niet typisch, het is veilig. Mannen die al gebonden zijn of zich niet willen binden, zullen niks van jou verwachten. En je hebt een schild om je heen wat je beschermt tegen pijn. Dat gaat omhoog, je neemt afstand en je sluit je voor emoties af. En dat schild heeft jou helpen overleven. Alleen het houdt ook ervaringen en groei tegen door dingen bij voorbaat al af te sluiten.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 16:00 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Dit is idd het punt, ben er ook mee bezig. Hij komt zelf pas een aantal maanden uit een relatie en is hier sowieso niet aan toe.
Verder is het wel weer typisch dat ik val voor iemand die zich ook niet wil/kan binden....
Klopt denk ik wel, ik weet al dat het niks gaat worden bij voorbaat.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 16:58 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ik herken mezelf heel erg in wat je schrijft. Het is niet typisch, het is veilig. Mannen die al gebonden zijn of zich niet willen binden, zullen niks van jou verwachten. En je hebt een schild om je heen wat je beschermt tegen pijn. Dat gaat omhoog, je neemt afstand en je sluit je voor emoties af. En dat schild heeft jou helpen overleven. Alleen het houdt ook ervaringen en groei tegen door dingen bij voorbaat al af te sluiten.
Ik DM je evenquote:Op woensdag 26 augustus 2020 17:07 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Klopt denk ik wel, ik weet al dat het niks gaat worden bij voorbaat.
En die mannen kan ik niks kwalijk nemen, het zijn niet eens foute types over het algemeen, meer mannen die hetzelfde patroon als ik volgen....
Hoe jij dit inmiddels “opgelost”.
Ik heb met een praktijkondersteuner gesproken en het boek liefdesbang gelezen, dit was wel verhelderend.
Het is denk ik meer dat ik niet eerlijk ben geweest en net heb gedaan alsof ik niks voel.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 15:08 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Maak het dan niet zijn probleem en neem verantwoording voor je eigen gedrag.
Tevens is het ook niet de meest effectieve tactiek, want nu kwets je jezelf door mogelijke kansen sowieso te laten liggen en je ervaringen te devalueren als je de ander kwalijk gaat nemen dat hij niet meer zijn best doet dan jij. Wat een prachtig excuus lijkt om in je ivoren toren te kunnen blijven zitten tot een koene ridder wel die moeite gaat doen, maar die nemen ook sneller grotere moeite als zij positief bevestigd worden. Waarom zouden zij wel hun nek uit moeten (blijven) steken?
In zo een situatie zou ik er nog een berichtje achteraan sturen om te laten weten dat het voorgaande bericht me toch niet lekker zit. Omdat ik te kort door de bocht ben gegaan en dat geen recht vind doen aan de afgelopen maanden en mijn gevoelens daarover. Dus bij deze toch even laten weten dat je hem en de afgelopen maanden echt wel leuk vindt. De eerste weer waar je gevoelens voor kreeg na je ex/relatiebreuk. Te leuk om gewoon voor de gezelligheid door te kunnen gaan en daarom is het beter om nu afstand te nemen zolang jullie daar te verschillend over denken. Ik zou hem bedanken voor de leuke tijd samen en zijn eerlijkheid enzo.
Maar goed, dat ben ik en waar ik de nadruk op zou willen leggen. Wie weet sta jij daar anders in, wat zou jij nog duidelijk willen maken als je hem nog een bericht zou sturen? Wat is je doel?
Ik zou het sturen. Wie weet wat er uit kan komen? Kwaad kan het nooit.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 18:23 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Het is denk ik meer dat ik niet eerlijk ben geweest en net heb gedaan alsof ik niks voel.
Ik wil niet gekwetst worden of afgaan terwijl ik rationeel gezien weet dat dit nergens op slaat.
Ik vind het ook vervelend dat ik gevoelens krijg terwijl ik hem eigenlijk niet echt ken. Heb iets getypt wat ik mss later vandaag ga sturen, ergens schaam ik mij gewoon voor mijn gevoelens omdat het gewoon een FB/SV is.
Moedigquote:Op woensdag 26 augustus 2020 18:41 schreef Avianflu het volgende:
De horror, ik heb het verstuurd. Ik spring serieus nog liever van een brug af dan dit sturen 🙈.
Het is ook wel hip om te doen alsof het je allemaal niets doet, maar ik begrijp de schaamte gewoon niet. Natuurlijk, het is nooit leuk om afgewezen te worden. Maar we hebben allemaal gevoelens toch? De controle zit 'm in wat je met die gevoelens doet.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 18:23 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Het is denk ik meer dat ik niet eerlijk ben geweest en net heb gedaan alsof ik niks voel.
Ik wil niet gekwetst worden of afgaan terwijl ik rationeel gezien weet dat dit nergens op slaat.
Ik vind het ook vervelend dat ik gevoelens krijg terwijl ik hem eigenlijk niet echt ken. Heb iets getypt wat ik mss later vandaag ga sturen, ergens schaam ik mij gewoon voor mijn gevoelens omdat het gewoon een FB/SV is.
En toch heb je eerder dit berichtje verstuurd dan van een brug gesprongen, dus dat zegt misschien toch iets over je prioriteitenquote:Op woensdag 26 augustus 2020 18:41 schreef Avianflu het volgende:
De horror, ik heb het verstuurd. Ik spring serieus nog liever van een brug af dan dit sturen 🙈.
Wel mooi om te zien dat je toch best wat inzicht hebt in je handelen en gevoelens.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 17:07 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Klopt denk ik wel, ik weet al dat het niks gaat worden bij voorbaat.
En die mannen kan ik niks kwalijk nemen, het zijn niet eens foute types over het algemeen, meer mannen die hetzelfde patroon als ik volgen....
Hoe jij dit inmiddels “opgelost”.
Ik heb met een praktijkondersteuner gesproken en het boek liefdesbang gelezen, dit was wel verhelderend.
Nou,nou,nou...quote:Op woensdag 26 augustus 2020 18:41 schreef Avianflu het volgende:
De horror, ik heb het verstuurd. Ik spring serieus nog liever van een brug af dan dit sturen 🙈.
goed van jequote:Op woensdag 26 augustus 2020 18:41 schreef Avianflu het volgende:
De horror, ik heb het verstuurd. Ik spring serieus nog liever van een brug af dan dit sturen 🙈.
Goed van jequote:Op woensdag 26 augustus 2020 18:41 schreef Avianflu het volgende:
De horror, ik heb het verstuurd. Ik spring serieus nog liever van een brug af dan dit sturen 🙈.
Nou.. net sprong je bij wijze van spreken liever van een brug nog.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 19:20 schreef Avianflu het volgende:
Reageerde wel relaxed, heb aangegeven dat ik geen zin heb om verliefd te worden als het toch niks wordt en dat begreep hij.
Wist al wel dat het niet wederzijds was, haha.
Oké, voelt toch als een kleine overwinning op mezelf.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |