quote:Op woensdag 2 september 2020 11:51 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Van die wetenswaardigheid zal ik gretig gebruikmaken om morgen goede sier te maken.
Die van Tim Krabbé? Dat boek heb ik vanochtend nog in een doos gestopt.quote:Op woensdag 2 september 2020 11:50 schreef Z het volgende:
Morgen gaat de Tour over de Mont Aigoual. De berg uit De Renner waar (mogelijk) de legendarische woorden Batuwu_griek_griek uitgesproken werden.
Nee, het huis moet leeg.quote:Op woensdag 2 september 2020 13:00 schreef Z het volgende:
Van Tim Krabbé ja. Prima boek! Mag wel in de kast blijven staan hoor.
Als ik De renner weg zou doen, zou ik zelf meteen mijn koffer mogen pakken.quote:
Dat mijn tijd als ambitieuze high potential op de zuidas niet lang zou duren was al snel duidelijk toen ik merkte dat (naast promoties) leaseauto's het belangrijkste gespreksonderwerp waren. Ik had een NS Businesscard, wat tegenwoordig heel lovenswaardig is maar in 2008 natuurlijk nog vrij lame.quote:Op dinsdag 1 september 2020 22:43 schreef Franny_G het volgende:
Vroeger, als kind, vond ik de wekelijkse lange preken in de kerk supersaai. Maar het allersaaiste dat ik als kind heb meegemaakt, is een bezoek aan een 'showroom' waar mijn ouders een hele middag bezig waren een nieuwe auto te kopen. Ik was een jaar of acht en dacht dat ik gek werd. Op een gegeven moment vroegen ze ook nog mijn mening over de kleur, waar ze al zeker een uur over aan het bakkeleien waren. Ik was er veel te timide voor om het echt te zeggen maar anders had ik iets gebruld als: het kan me niet schelen ik wil hier WEG, WEEEEG.
Dit gevoel krijg ik sindsdien altijd als mensen over auto's praten. Alsof de totale zinloosheid van ons bestaan samengebald zit in dat ene gespreksonderwerp.
Ik ben heel benieuwd welke trauma's of andere vreemde afwijkingen ik mijn kinderen bezorg in al mijn argeloosheid.
En terecht. Kan ie eigenlijk zelf een beetje fietsen?quote:Op woensdag 2 september 2020 14:21 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Als ik De renner weg zou doen, zou ik zelf meteen mijn koffer mogen pakken.
Ons vlakke land biedt hem geen uitdaging, vindt hij.quote:Op woensdag 2 september 2020 16:22 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
En terecht. Kan ie eigenlijk zelf een beetje fietsen?
Het is mijn huis niet. Degene die het ooit in de boekenkast zette is al een tijdje overleden. Degene voor wie ik het opruim, weet niet meer hoe haar huis eruit zag en zal dit boek ook niet missen.quote:Op woensdag 2 september 2020 14:21 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Als ik De renner weg zou doen, zou ik zelf meteen mijn koffer mogen pakken.
quote:Op woensdag 2 september 2020 16:46 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Het is mijn huis niet. Degene die het ooit in de boekenkast zette is al een tijdje overleden. Degene voor wie ik het opruim, weet niet meer hoe haar huis eruit zag en zal dit boek ook niet missen.
En van degene die het wielerbloed in ons sneller deed stromen, is het bloed ook reeds enige tijd geleden in de aad’ren gestold.
Gewoon iets typografisch dacht ik.quote:Op maandag 24 augustus 2020 08:56 schreef Z het volgende:
Ik kan me best ergeren Corona-deugers. Maar Corona-nonchelanten zijn natuurlijk veel erger.
Is er een naam voor het psychologische proces dat mensen vinden dat je je aan de (corona) regels moet houden maar dat zelf dan niet doen? Op het schoolplein bijvoorbeeld zie ik allemaal ouders tegen elkaar aan schurken en de regels niet in acht nemen maar als je het ze zou vragen dan vinden ze dat de regels wel nageleefd moeten worden en dat dat belangrijk is.
En ik heb ook nog een TTK-vraag. Wat is de oorsprong/betekenis van de o. Je ziet wel logo's waarin de 'o' onderstreept is.
[ afbeelding ]
Poes.quote:Op woensdag 2 september 2020 16:55 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb zelf afgelopen jaar de duizenden motorcrossfoto's van mijn vader weggegooid. De honderden piratenzenderstickers hebben er jaren geleden al aan moeten geloven. Ik wist niet meer goed voor wie ik die spullen nog bewaarde.
Uit m'n moeders woning heb ik vrijwel niks meegenomen. Nou ja, de kat.
[ afbeelding ]
Het heeft een half jaar geduurd, maar ze komt steeds vaker even beneden kijken. (Haar uitvalsbasis is de kamer van onze dochter, die het werkelijk fantastisch vindt om een kamergenoot te hebben.)
Wij hebben Juist veel huiSdietenquote:Op zondag 27 september 2020 22:55 schreef Lienekien het volgende:
Je lijkt me niet iemand voor huisdieren.
Wat een bouwval voor dat geldquote:Op zondag 25 oktober 2020 11:53 schreef I.R.Baboon het volgende:
Het huis van Maarten en Eva staat te koop: https://www.funda.nl/koop/leiden/huis-41152311-kernstraat-9/
Oh dus dan mag ik dat niet zeggen?quote:
Direct zo aangebrand.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:40 schreef Fugue het volgende:
[..]
Oh dus dan mag ik dat niet zeggen?Nou veel plezier hier verder he
Ik zou makelaars niet altijd blind op hun woord geloven, qua grote belangstelling, maar los van de wat achterhaalde staat is het wel een mooi beschut plekje.quote:Op zondag 25 oktober 2020 13:01 schreef Lienekien het volgende:
Bijzonder om te zien. Je ziet bijv. duidelijk de sporen van een leven met katten en honden (waren ze dol op). Verder is, op wat gordijnen en een enkele stoel na, echt alles weg. Zou er ook nog een literair archief ergens worden/zijn ondergebracht?
In de tekst staat te lezen dat er grote belangstelling is. Dwerg ging daar in de buurt naar school. Volgens hem is het een goede buurt. En hij zei iets over waar je patat kon halen, maar dat kon ik door zijn plotselinge accent niet helemaal goed verstaan.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wel eens hoor! En als Kavel is het met meer dan 1000 euro / m2 ook duur. En dan mag je dat hok niet eens slopen...quote:
Barbaar. No offence.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:05 schreef LXIV het volgende:
[..]
Wel eens hoor! En als Kavel is het met meer dan 1000 euro / m2 ook duur. En dan mag je dat hok niet eens slopen...
Slopen ook meteen jaquote:Op maandag 26 oktober 2020 20:05 schreef LXIV het volgende:
[..]
Wel eens hoor! En als Kavel is het met meer dan 1000 euro / m2 ook duur. En dan mag je dat hok niet eens slopen...
Als je het niet sloopt (als particulier) dan moet je er dus in gaan wonen. Dan woon je wel erg matig voor bijna 500K.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:20 schreef Fugue het volgende:
[..]
Slopen ook meteen jadan beter een museum oid van maken.
Maar nu ben je er weer.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:33 schreef LXIV het volgende:
Ik had de afgelopen maanden nog best wel een paar leuke posts voor dit topic. Maar vond de sfeer wat snibbig geworden. En dan dacht ik, laat ook maar.
Toch weer erg sympathiek van IR dat hij met een passend onderwerp weer even ons literaire hart verwarmt.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:33 schreef LXIV het volgende:
Ik had de afgelopen maanden nog best wel een paar leuke posts voor dit topic. Maar vond de sfeer wat snibbig geworden. En dan dacht ik, laat ook maar.
Nu probeer ik te bedenken wat ik ook alweer wilde posten. Maar ik weet het niet meer. Dat is dus voor alle eeuwigheid verloren gegaan. Mijn bespiegelingen over weet ik wat van de afgelopen 2 maanden.quote:
Ja. En misschien hebben de mensen die dat wel zijn deze boeken al.quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:09 schreef Fugue het volgende:
Gratis af te halen loopt normaal gesproken storm op Marktplaats. Zeker weinig lezers die de Duitse taal vaardig zijn.
Nicht so tollquote:Op maandag 26 oktober 2020 21:10 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ja. En misschien hebben de mensen die dat wel zijn deze boeken al.
Hoe is het met jouw kennis van het Duits, Fugue?
Als handel? Ik weet niet hoe die markt is. De stammetjesmarkt ligt op z’n gat in ieder geval.quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:10 schreef Lienekien het volgende:
Antieke naaimachines, is dat niet wat voor jou?
Sowieso om er een te hebben. Voor als de stroom uitvalt.quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:11 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als handel? Ik weet niet hoe die markt is. De stammetjesmarkt ligt op z’n gat in ieder geval.
Heb jij er eentje? Ik heb niet eens een electrische. Al heb ik onlangs nog wel een knoop van mijn aangezet, maar dat was gewoon met naald en draad.quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:14 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Sowieso om er een te hebben. Voor als de stroom uitvalt.
Als iets om aan te sleutelen. Er zit een man in Helmond die er een leuke handel aan heeft. Die knapt ze op en verkoopt ze over de hele wereld.
De Netflix serie? Alleen van naam. Is het wat?quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:19 schreef LXIV het volgende:
Ik wilde misschien ook nog iets vertellen over mijn guilty pleasure, Trailer Park Boys. Kennen jullie dat?
Het is een guilty pleasure. Dat zegt genoeg. Ik moet bekennen dat ik alle 12 seizoenen nu gezien hebt.quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:22 schreef Fugue het volgende:
[..]
De Netflix serie? Alleen van naam. Is het wat?
Ja, eentje gekregen. En die doet het ook gewoon.quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:15 schreef LXIV het volgende:
[..]
Heb jij er eentje? Ik heb niet eens een electrische. Al heb ik onlangs nog wel een knoop van mijn aangezet, maar dat was gewoon met naald en draad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |