Ik heb Kluge wel een aantekening gegeven, De Buyst en Frison vind ik nog net wat te vroeg eigenlijk.quote:Op zaterdag 12 september 2020 18:49 schreef hhh38 het volgende:
Misschien verdienen die drie beschermers van Ewan inmiddels ook wel een aantekening. Rijden opvallend buiten beeld, achteraan de koers
De Buyst ging vandaag in de aanval!quote:Op zaterdag 12 september 2020 19:24 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Ik heb Kluge wel een aantekening gegeven, De Buyst en Frison vind ik nog net wat te vroeg eigenlijk.
quote:Op zondag 13 september 2020 21:13 schreef hhh38 het volgende:
[..]
De Buyst ging vandaag in de aanval!
Merci, ga het verwerken!quote:Op zondag 13 september 2020 21:18 schreef hhh38 het volgende:
Marcato en Ledanois weg (kopgroep)
Verder heb ik Molard nog gezien/gehoord in een poging in de kopgroep van de dag te belanden en Tejada, Hirt en Polanc als helpers van kopmannen in de finale.
Uran is echt van Zubeldiaanse proportiesquote:Op dinsdag 15 september 2020 15:30 schreef Boezeidekoe het volgende:
Bij het bekijken van de startlijst aan het begin van de tour heb ik nr. 87 Clement Russo aangestreept om in de gaten te houden. Tot nu toe niet gezien of gehoord.
Ook wel bizar dat je de nrs. 3 en 14 van het algemeen klassement, Uran en Caruso echt nauwelijks in beeld ziet, die kunnen zich echt goed verstoppen in kleine groepjes achter Roglic en Pogacar wanneer het bergop gaat. En Uran heeft dit al in meerdere grote rondes gedaan, is toch echt een kwaliteit van hem om zo weinig mogelijk in beeld te rijden.
Die rijden dan nog puur als bodyguard voor een kopman. Een bekende naam die naar niemand hoeft te kijken is het allerergst.quote:Op dinsdag 15 september 2020 14:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik hoop op Haller of Keukeleire omdat dat de bekendste namen zijn.
Maar die zijn er niet echt, toch?quote:Op dinsdag 15 september 2020 16:59 schreef wimderon het volgende:
[..]
Die rijden dan nog puur als bodyguard voor een kopman. Een bekende naam die naar niemand hoeft te kijken is het allerergst.
Van het huidige lijstje niet echt nee. Tenzij Kreuziger.quote:Op dinsdag 15 september 2020 17:02 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Maar die zijn er niet echt, toch?
Eg had ik misschien iets meer van verwacht, maar die rijdt vast ook voor Porte op de een of andere manier.quote:Op dinsdag 15 september 2020 17:03 schreef wimderon het volgende:
[..]
Van het huidige lijstje niet echt nee. Tenzij Kreuziger.
Hij gaat morgen aanvallenquote:Op zondag 13 september 2020 22:22 schreef Roceco het volgende:
Guy Nivgod gaat winnen, ik voel het. Hopelijk verprutst hij zijn kansen niet met een mongolenontsnapping in Parijs.
Waarbij Keukeleire wmb niet telt omdat het een Belg is. Dus nogal wiedes dat Wuyts die een keer noemt. Neem aan dat Nieuwenhuis ook wel eens genoemd is bij de NOS namelijk.quote:Op woensdag 16 september 2020 11:13 schreef hhh38 het volgende:
Ik vond het niet echt opvallend, maar ik hoorde gisteren wel voor het eerst de naam Cataldo omdat Michel en José hem nog zagen rijden in het groepje klassementsrenners in de laatste paar kilometer. Niet genoeg voor een aantekening maar hij rijdt niet meer helemaal onzichtbaar rond.
Van de andere renners zonder aantekening heb ik de namen Rowe, Keukeleire, Périchon (vanwege z'n gebrek aan aanvalslust dit jaar), Laengen en Niv wel al voorbij horen komen, maar ze zijn me nog niet opgevallen in beeld.
Nieuwenhuis wordt eigenlijk niet eens zo vaak genoemd, Wout Poels wordt veel vaker genoemd.quote:Op woensdag 16 september 2020 11:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Waarbij Keukeleire wmb niet telt omdat het een Belg is. Dus nogal wiedes dat Wuyts die een keer noemt. Neem aan dat Nieuwenhuis ook wel eens genoemd is bij de NOS namelijk.
Wat mij betreft Russo, Swift, Keukeleire, Kreuziger en Nieuwenhuis de favorieten.
Rowe is wel met naam in beeld geweest, weet zo niet meer wanneer.quote:Op woensdag 16 september 2020 11:13 schreef hhh38 het volgende:
Ik vond het niet echt opvallend, maar ik hoorde gisteren wel voor het eerst de naam Cataldo omdat Michel en José hem nog zagen rijden in het groepje klassementsrenners in de laatste paar kilometer. Niet genoeg voor een aantekening maar hij rijdt niet meer helemaal onzichtbaar rond.
Van de andere renners zonder aantekening heb ik de namen Rowe, Keukeleire, Périchon (vanwege z'n gebrek aan aanvalslust dit jaar), Laengen en Niv wel al voorbij horen komen, maar ze zijn me nog niet opgevallen in beeld.
Klopt, daarom ook zeker geen aantekening.quote:Op woensdag 16 september 2020 11:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Waarbij Keukeleire wmb niet telt omdat het een Belg is. Dus nogal wiedes dat Wuyts die een keer noemt. Neem aan dat Nieuwenhuis ook wel eens genoemd is bij de NOS namelijk.
Wat mij betreft Russo, Swift, Keukeleire, Kreuziger en Nieuwenhuis de favorieten.
Barthe ook ja. Chevalier wel een paar keer genoemd meen ik.quote:Op woensdag 16 september 2020 11:44 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Klopt, daarom ook zeker geen aantekening.
Eens met de namen die je noemt, maar wel met Barthe en Chevalier erbij. Daar heb ik ook nog helemaal niets van meegekregen. Al is Chevalier wel de jongste deelnemer toch? Dat is zelfs als je volledig onzichtbaar rondrijdt opvallend te noemen.
Hij leest zeker meequote:Op woensdag 16 september 2020 23:31 schreef Mexicanobakker het volgende:
Perichon aantekening, reed in het begin in de aanval.
Die is volgens mij stiekem best vaak in beeld geweest op verschillende momenten.quote:Op woensdag 16 september 2020 11:31 schreef koffieleuk het volgende:
[..]
Rowe is wel met naam in beeld geweest, weet zo niet meer wanneer.
Inderdaad, er gaat dit jaar zeker een "waardige" winnaar komenquote:Op donderdag 17 september 2020 09:48 schreef DeeBee het volgende:
Er zitten nog een paar gigantische legends tussen waarvan ik géén idee had dat ze meededen.
Die ene die altijd met de top-20 om hoog kon?quote:Op donderdag 17 september 2020 09:48 schreef DeeBee het volgende:
Er zitten nog een paar gigantische legends tussen waarvan ik géén idee had dat ze meededen.
Ach nee, en wij van Bike Yates hadden hem nog zo geïnstrueerd anoniem te blijven voor dit klassement na alle mooie werken van Hirschi, Schachmann en Powless.quote:Op donderdag 17 september 2020 14:37 schreef wimderon het volgende:
Lap, Jens uitgebreid in beeld met pech.
Waarom Niv niet? Wist niet eens dat die gast meedeed.quote:Op donderdag 17 september 2020 18:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
Russo/Swift/Barthe dus. Ken me echt nie schelen wie van de drie.
We zijn er nog nietquote:Op donderdag 17 september 2020 18:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
Russo/Swift/Barthe dus. Ken me echt nie schelen wie van de drie.
Voor Niv was van tevoren wel aandacht als eerste Israelier? Al heb ik echt níks van hem gezien. Ben verbaasder dat hij zo makkelijk lijkt uit te rijden...quote:Op donderdag 17 september 2020 18:28 schreef Szura het volgende:
[..]
Waarom Niv niet? Wist niet eens dat die gast meedeed.
En Maxime?quote:Op donderdag 17 september 2020 18:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
Russo/Swift/Barthe dus. Ken me echt nie schelen wie van de drie.
En een keer 17e. Dat is veel te hoog.quote:Op donderdag 17 september 2020 19:02 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Niet met mijn Barthe he. Reed vandaag ook nog in beeld op kop van het straftrainingtreintje van B&B.
Ik had precies verwacht zoals het nu gaat.quote:Op donderdag 17 september 2020 18:56 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Voor Niv was van tevoren wel aandacht als eerste Israelier? Al heb ik echt níks van hem gezien. Ben verbaasder dat hij zo makkelijk lijkt uit te rijden...
Russo werd een keer 16e en Swift een keer 18e. Dus dan moeten we toch kijken naar Niv en Nieuwenhuis.quote:Op donderdag 17 september 2020 19:03 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
En een keer 17e. Dat is veel te hoog.
Chevalier heb ik ook nog totaal niet gezien inderdaad, al zal hij vast even op kop hebben gereden aan het begin van de rit. Heb alleen geen idee hoe hij eruit ziet.quote:
Op zich hoef je natuurlijk totaal niet op te vallen met een 16e/18e plek in de massasprint, maar kan wellicht net de doorslag geven bij twijfel.quote:Op donderdag 17 september 2020 19:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Russo werd een keer 16e en Swift een keer 18e. Dus dan moeten we toch kijken naar Niv en Nieuwenhuis.
Die zat in een bergetappe lang mee in de voorste groep. Werd toen ook 16e oid.quote:Op vrijdag 18 september 2020 14:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Waarom heeft Tejada eigenlijk een aantekening? DIe zou wmb net zo goed kunnen winnen als Russo/Swift/Chevalier.
Tejada is gespot in de laatste kilometers van de Colombier volgens mij. Het is voor renners die een beetje kunnen klimmen wel altijd een stuk makkelijker om op te vallen omdat de renners langzaam rijden en de cameraman nog wel eens op random renners inzoomt, maar dat maakt niet uit toch?quote:Op vrijdag 18 september 2020 14:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Waarom heeft Tejada eigenlijk een aantekening? DIe zou wmb net zo goed kunnen winnen als Russo/Swift/Chevalier.
Vind ik wat aan de zware kant, maar inderdaad iets heftiger dan de werken van Russo en Swift.quote:Op vrijdag 18 september 2020 14:11 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Die zat in een bergetappe lang mee in de voorste groep. Werd toen ook 16e oid.
Ik kan me niet heugen Laengen in beeld te hebben gezien. En Nieuwenhuis heeft ook geen aantekening, maar die heeft natuurlijk wel gewoon een rol in de Boltrein.quote:Op vrijdag 18 september 2020 14:27 schreef hhh38 het volgende:
Russo, Swift, Chevalier en Niv favoriet nu?
Ohja Laengen is ook een goeie. Al zijn er wel een aantal etappes waar UAE veel kopwerk heeft gedaan volgens mijquote:Op vrijdag 18 september 2020 14:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik kan me niet heugen Laengen in beeld te hebben gezien. En Nieuwenhuis heeft ook geen aantekening, maar die heeft natuurlijk wel gewoon een rol in de Boltrein.
Ik kan me alleen herinneren dat Staf het een aantal keer over "Lange Stake" had. En hij heeft Pogacar natuurlijk veel van voren moeten houden. Maar opvallend was hij niet echt, dat is waar.quote:Op vrijdag 18 september 2020 14:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik kan me niet heugen Laengen in beeld te hebben gezien. En Nieuwenhuis heeft ook geen aantekening, maar die heeft natuurlijk wel gewoon een rol in de Boltrein.
Ah ja, dat wordt een streep.quote:Op vrijdag 18 september 2020 18:23 schreef Szura het volgende:
Haller had vandaag een camera op de fiets
Kreuziger is al een tijdje met prepensioen mja.quote:Op vrijdag 18 september 2020 18:37 schreef kibo het volgende:
Opvallend dat de ooit roemruchte Kreuziger, zich zo lekker weet te verschuilen
Omdat ie met de beste man een jaartje in de ploeg reed.quote:Op vrijdag 18 september 2020 14:30 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Ik kan me alleen herinneren dat Staf het een aantal keer over "Lange Stake" had. En hij heeft Pogacar natuurlijk veel van voren moeten houden. Maar opvallend was hij niet echt, dat is waar.
Was gisteren voorlaatste of zo...quote:Op vrijdag 18 september 2020 18:37 schreef kibo het volgende:
Opvallend dat de ooit roemruchte Kreuziger, zich zo lekker weet te verschuilen
Eens.quote:Op vrijdag 18 september 2020 20:22 schreef Beregd het volgende:
Kluge mag toch ook geschrapt worden? Die is toch erg vaak genoemd, en staat laatste.
Hij is mijn adoptierenner en zelfs ik heb geen glimp van hem gezien.quote:Op donderdag 17 september 2020 19:42 schreef Chiappucci het volgende:
Chevalier heb ik ook nog totaal niet gezien inderdaad, al zal hij vast even op kop hebben gereden aan het begin van de rit. Heb alleen geen idee hoe hij eruit ziet.
quote:Op vrijdag 18 september 2020 20:22 schreef Beregd het volgende:
Kluge mag toch ook geschrapt worden? Die is toch erg vaak genoemd, en staat laatste.
Oké, heb hem ook geschrapt.quote:
Of iemand die een tijdje eerste staat, al zie ik niemand van de lijst ertoe in staatquote:Op vrijdag 18 september 2020 19:33 schreef hhh38 het volgende:
Wat zijn de regels voor morgen ook alweer? Alleen top 10 en opvallende incidenten weg?
Dus tenzij er iemand een bocht mist of te laat bij het startpodium aankomt zal het wel loslopen
En Swift ook.quote:
Ook genoemd door NOS-commentaar als zijnde de neef van Ben Swift.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |