Dat zelfde onschuldige 13 jarige knulletje stuurt dus van die stoere berichten. Van wie zou hij dat geleerd hebben dan, dat dat normaal is?quote:Op woensdag 19 augustus 2020 14:49 schreef Scrummie2.1 het volgende:
'exposed'.
Een 13 jarig knulletje 'exposen'.
Ik krijg echt een gruwelijke hekel aan de huidige wereld.
De hersenen zijn pas volgroeid rond 25 jaar.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
Op je 13e doe en zeg je domme dingen... midden in de puberteit... dan is het ongeacht de domheid ervan nogal cru om maar direct zo'n joch op internet te flikkeren. Je weet dat internet permanent is, je weet dat je te maken hebt met iemand met letterlijk nog onvolgroeide hersenen.
Dat los je derhalve op andere manieren op. Op deze wijze, als volwassene, een kind - want dat is het - op zo'n wijze schandpalen is gewoon walgelijk.
Wat dat betreft blij dat er in mijn puberteit nog veel minder internet en social media en telefoons die alles in een mum van tijd kunnen vastleggen waren; een puberale uitglijder en je wordt vereeuwigd op het net...
Mocro ratjes zijn er in veel grotere getale en zorgen voor veel meer overlast. Vandaag de dag is het vooral allochtoon gespuis (ook van 13 jaar) wat er zonder pardon op los prikt.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 06:51 schreef Bugno3 het volgende:
Iedereen hier nu in de "hEt Is MAAr EeN kIND!!1!!1!"-reflex, terwijl als het om straat ratjes gaat kinderen van een jaar of 10 moeiteloos het volwassenenrecht (en liefst lijfstraffen) wordt toegewenst
Glennis heeft volledig gelijk.
Ja, want continu in grote getalen berichten als "tering zwarte hoer" krijgen is gewoon een futiliteit.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 06:26 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Mocro ratjes zijn er in veel grotere getale en zorgen voor veel meer overlast. Vandaag de dag is het vooral allochtoon gespuis (ook van 13 jaar) wat er zonder pardon op los prikt.
Verschil moet er wezen.
Zo ook de verontwaardiging daarin.
Glennis is een dom aanstelling, een futiel incident aangrijpen om gelijk in de schijnwerpers als slachtoffer van racisme letterlijk huillie huillie te doen. Geheel hoe het de hyserische beroepsjankers van BLM betaamt.
Continu en in grote getalen is compleet overdreven, maar geloof het maar lekker.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 07:18 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Ja, want continu in grote getalen berichten als "tering zwarte hoer" krijgen is gewoon een futiliteit.
Precies. Schandalig die selectieve verontwaardiging hier.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 07:18 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Ja, want continu in grote getalen berichten als "tering zwarte hoer" krijgen is gewoon een futiliteit.
Mja, er zit ook een verschil tussen iemand kapot trappen of neersteken en iemand zwarte piet noemen online.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 00:34 schreef osodevo het volgende:
Vind ik wel makkelijk, als een 13-jarige Marokkaan iets uithaalt zou hij van Twitter en de Telegraaf het eerste vliegtuig terug naar Marokko moeten maar als iemand racistische mails binnenkrijgt de wereld te klein is als ze deze online zet.
Pesten is pesten. Iemand neersteken is van een andere orde. Los van het feit dat Glenda Batta een vervelend viswijf is, zijn mensen die online andere mensen bedreigen of discrimineren kneuzen van de hoogste plank. Of je nou zwart, wit of geel bent.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:22 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Mja, er zit ook een verschil tussen iemand kapot trappen of neersteken en iemand zwarte piet noemen online.
Nee dat is niet het dilemma. Het is gewoon een kutventje die ver over de scheef is gegaan maar als volwassenen moeten we daar wel boven staan en niet impulsief en kortzichtig reageren want het blijft een feit dat hij nog maar 13 isquote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:37 schreef Naardegallemiezen het volgende:
[..]
Dat zelfde onschuldige 13 jarige knulletje stuurt dus van die stoere berichten. Van wie zou hij dat geleerd hebben dan, dat dat normaal is?
Ik ben het er zeker niet mee eens dat hij ge-exposed zou moeten worden, met name vanwege zijn leeftijd en de kwetsbaarheid die hierbij komt kijken, daarbij genomen dat zijn prefrontale cortex met die leeftijd nog niet volledig uitgerijpt is en hij dus niet volledig verantwoordelijk kan worden geacht voor zijn acties.
Maar het is een beetje het dilemma tussen: het is een zielig jongetje van 13 vs. hij is 13 maar durft wel van zulke berichtjes te sturen.
Pesten kom je doorgaans af met een 'foei, niet weer doen'. Niet met een publiek bericht van een of andere halve BN'er met duizenden volgers.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:25 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Pesten is pesten. Iemand neersteken is van een andere orde. Los van het feit dat Glenda Batta een vervelend viswijf is, zijn mensen die online andere mensen bedreigen kneuzen van de hoogste plank. Of je nou zwart, wit of geel bent.
Want dat is onbehoorlijk en buitenproportioneel van die BN'er ? Dus pester mag iemand uitschelden voor 'zwarte aap' 'kk zwarte' en weet ik wat voor meer, maar iemand dan aan de schandpaal nagelen is onbehoorlijk? Raar.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:27 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Pesten kom je doorgaans af met een 'foei, niet weer doen'. Niet met een publiek bericht van een of andere halve BN'er met duizenden volgers.
Waarom niet?quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:27 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Pesten kom je doorgaans af met een 'foei, niet weer doen'. Niet met een publiek bericht van een of andere halve BN'er met duizenden volgers.
Dat jij dat raar vind vind ik ontzettend raar.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:29 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Want dat is onbehoorlijk en buitenproportioneel van die BN'er ? Dus pester mag iemand uitschelden voor 'zwarte aap' 'kk zwarte' en weet ik wat voor meer, maar iemand dan aan de schandpaal nagelen is onbehoorlijk? Raar.
Het feit dat ik het moet uitleggen zegt al heel veel.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:32 schreef skrn het volgende:
[..]
Waarom niet?
En als het allemaal niet zo erg is, waarom is het dan wel erg om dit soort gesprekken publiek te maken?
Ik keur het ook niet goed, maar waarom een dertien jarig kind online gooien die haar 'zwarte piet' noemt, en niet de rest die haar zogenaamd uitscheldt, bedreigt etc? Dit past mooi in haar agenda van '15 min of fame'.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:25 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Pesten is pesten. Iemand neersteken is van een andere orde. Los van het feit dat Glenda Batta een vervelend viswijf is, zijn mensen die online andere mensen bedreigen of discrimineren kneuzen van de hoogste plank. Of je nou zwart, wit of geel bent.
Als iedereen vindt dat het zo zielig is omdat hij jong is, waarom zitten kinderen dan op sociale media?quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:34 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Het feit dat ik het moet uitleggen zegt al heel veel.
Je ziet toch zelf dat verschil hopelijk ook wel? 1 privé bericht versus een naam bekend maken tegenover al haar volgers?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |