Gezien hij dan geen enkele bescherming meer heeft tegen een hoop mensen die nog een eitje met hem te pellen hebben.quote:Op maandag 17 augustus 2020 17:03 schreef Scheepskok het volgende:
Ik snap dictators echt niet. Dat ze zo willen blijven zitten. Als ik zo'n iemand was zou ik lekker met pensioen gaan en een leuk huisje kopen bij een klen dorp in Frankrijk. En dan 's morgens lekker sjokken naar de boulangerie en een stokbrood kopen met een stuk Franse kaas.
En dan terug sjokken.
En dan lekker aan een tafeltje met uitzicht thuis lekker eten en 's avonds met een flesje wijn.
Genieten.
En niemand naait je.
Geloof het of niet. Zelfs op zondag, maandag en dinsdag was er nog beperkt internet mogelijk. Via poort 443 (HTTPS) raakten je IP-paketten verdwaald in het filter. Ouderwets over poort 80 kon je veel servers nog bereiken!quote:Op maandag 17 augustus 2020 16:36 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Het internet wordt er niet uitgegooid? Het is slechts een poging om het internet te filteren?
Ja en daarmee raak je een niet te onderschatten probleem. Beltelecom kan de salarissen van de op exportgeorienteerde IT-bedrijven niet evenaren. Als gevolg daarvan zie je onder hun IT medewerkers veel incompetentie, mensen gaan daar doorgaans enkel werken omdat niemand anders ze hoeft.quote:Waar dan op zo'n manier mee gefaald wordt dat het internet eruit ligt?
De massa's die kwamen na de eerste dagen, nadat de toon was gezet.quote:[..]
De oppositie heeft zich opvallend vreedzaam gedragen.
Het moet allebei veroordeeld worden. Feitelijk heeft de ME zich zover laten provoceren dat ze geweld hebben toegepast, dat door de bevolking niet meer als acceptabel wordt gehouden. Zonder dergelijke provocaties zou het even rustig zijn gebleven als in 2015.quote:Natuurlijk is er met vuurwerk gegooid en zijn er ook mensen die zich misdragen hebben, maar het is lang niet op die schaal zoals de ordehandhavers van Loekasjenko tekeer zijn gegaan.
Heb je mij dat ergens horen ontkennen? Geeft dat het recht aan andere partijen om cijfers naar eigen believen te schetsen?quote:[..]
En ding is duidelijk? Hoezo is niet duidelijk dat de officile uitslagen dik vervalst zijn?
De komende weken zal het blijken.quote:[..]
Hij heeft geen voldoende steun meer.
Dit gaat dan ook niet over de gemiddelde burger, maar over mensen op strategische posities.quote:Je kunt er echt wel over spreken dat de gemiddelde Wit-Rus schoon genoeg heeft van Loekosjenko.
Dat is inderdaad een beweegreden. Het is niet zo dat de demonstranten een monocultuur vormen. Een deel van de demonstranten wordt aangestuurd van buitenaf, een ander deel demonstreert om ideologische redenen en een ander deel ziet nu kans om aandacht te vragen voor sociaal-economische problemen, waaronder problemen die voortvloeien uit de gevolgen van handelingen van andere demonstranten en de reactie (of het gebrek daarvan) van de autoriteiten op genoemde handelingen.quote:Mensen staken omdat ze niet kunnen slapen van de herrie van demonstranten en omdat ze door demonstranten niet veilig naar hun werk kunnen.![]()
Aan leugens.quote:[..]
Aan welke dingen 'hetgeen ze Lukashenko van betichten', maken ze zich dan schuldig?
Sommigen krijgen daar vorstelijk voor betaalt.quote:[..]
Iedereen in de oppositie loopt risico's.
Ik had het over Tichanovskij.quote:Dan kun je niet Tichanovskaja een meeloper noemen en Babariko niet.
Dat is inderdaad mijn inschatting.quote:[..]
Dat weet je niet.
Precies. Dus veel is nu ook gewoon nog speculatie.quote:[..]
Als ik dat wist, kon ik een Nobelprijs winnen.
Je kunt niet spreken van stelselmatige vervolging op grond van een politieke overtuiging voor 99,9% van de bevolking. Buiten de kandidaten en hun directe medewerkers komt er bijna niemand in aanmerking voor asiel in een westers land. Triest, dat wel. Maar we moeten het ook gewoon niet overdrijven.quote:[..]
Je had alleen een probleem als je je kandidaat stelde?
Ah joh, als het allemaal anders wordt vergeten ze dat.quote:Op maandag 17 augustus 2020 17:06 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Gezien hij dan geen enkele bescherming meer heeft tegen een hoop mensen die nog een eitje met hem te pellen hebben.
Veel dictators gaan in ballingschap in het midden oosten om daar in luxe dood te gaan van ouderdom.quote:Op maandag 17 augustus 2020 17:07 schreef Hexagon het volgende:
Maar ik hoop dat de Wit-Russen volhouden en deze dictator mooi achter de tralies komt
Staat op nu.nl.quote:Op maandag 17 augustus 2020 17:12 schreef nezalezhnost het volgende:
Ik zie in dit topic overigens nog niets over de recente ontwikkelingen rondom wijzigingen van de constitutie. Heeft de Nederlandse pers daar nog niet over bericht?
Dat zou inderdaad nog een uitweg voor hem zijn. Maar je ziet ook vaak dat machtswellust te groot is om nog op tijd te zijn daarvoor.quote:Op maandag 17 augustus 2020 17:11 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Veel dictators gaan in ballingschap in het midden oosten om daar in luxe dood te gaan van ouderdom.
Ik pak deze even uit het lange verhaal van @nezalezhnost , want dit is wel een hele creatieve beschrijving van de situatie. Er zijn genoeg beelden voorbij gekomen dat de oproerpolitie helemaal los ging op willekeurige voorbijgangers, mensen die vredig en zonder provocaties protesteerden, journalisten die enkel dingen vast legden op beeld, etc etc.quote:Het moet allebei veroordeeld worden. Feitelijk heeft de ME zich zover laten provoceren dat ze geweld hebben toegepast, dat door de bevolking niet meer als acceptabel wordt gehouden. Zonder dergelijke provocaties zou het even rustig zijn gebleven als in 2015.
Dat er burgers op straat overmeesterd worden en in busjes gepropt worden komt door provacties?quote:Op maandag 17 augustus 2020 17:08 schreef nezalezhnost het volgende:
[..]
Het moet allebei veroordeeld worden. Feitelijk heeft de ME zich zover laten provoceren dat ze geweld hebben toegepast, dat door de bevolking niet meer als acceptabel wordt gehouden. Zonder dergelijke provocaties zou het even rustig zijn gebleven als in 2015.
De oppositie is een stuk eerlijker dan Loekasjenko. Ze riepen op om foto's te maken van je stemformulier, om mee te doen aan een peiling en om procesverbalen openbaar te maken. Natuurlijk gebruiken ze cijfers in hun voordeel. Maar het is iets anders dan een overheid die een verkiezingsuitslag bij elkaar fraudeert.quote:Heb je mij dat ergens horen ontkennen? Geeft dat het recht aan andere partijen om cijfers naar eigen believen te schetsen?
Zulke duidelijke leugens heb ik anders nog niet gezien van de oppositie.quote:Aan leugens.
Loekasjenko en zijn clan hebben zichzelf anders ook goed laten uitbetalen, en liepen heel weinig risico's wat betreft persoonlijke veiligheid.quote:Sommigen krijgen daar vorstelijk voor betaalt.
Dat cijfer van 99,9% is ook gewoon uit de lucht gegrepen. En dat het slechts om een klein percentage politieke dissidenten gaat, is op zich ook niet zo belangrijk.quote:Je kunt niet spreken van stelselmatige vervolging op grond van een politieke overtuiging voor 99,9% van de bevolking. Buiten de kandidaten en hun directe medewerkers komt er bijna niemand in aanmerking voor asiel in een westers land. Triest, dat wel. Maar we moeten het ook gewoon niet overdrijven.
Hier vreesde ik al voor.quote:
ik zie dat altijd als een soort van beloning....quote:Op maandag 17 augustus 2020 17:16 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat zou inderdaad nog een uitweg voor hem zijn. Maar je ziet ook vaak dat machtswellust te groot is om nog op tijd te zijn daarvoor.
Nee dat doen de machthebbers gewoon om de boel te destabilseren.quote:Op maandag 17 augustus 2020 17:22 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Dat er burgers op straat overmeesterd worden en in busjes gepropt worden komt door provacties?
Ik snap dat mensen dat nu graag willen geloven. Maar tegelijkertijd zie ik ook pogingen om de absolute macht naar zich toe te trekken. Dit is beslist geen democratische overwinning.quote:[..]
De oppositie is een stuk eerlijker dan Loekasjenko.
Zeer slecht dus en het druist ook nog in tegen het stemgeheim. Dit valt nog makkelijker op grote schaal te geautomatiseerd te manipuleren.quote:Ze riepen op om foto's te maken van je stemformulier,
Het komt op het zelfde neer: kandidaten die de overwinning claimen zonder betrouwbare cijfers.quote:om mee te doen aan een peiling en om procesverbalen openbaar te maken. Natuurlijk gebruiken ze cijfers in hun voordeel. Maar het is iets anders dan een overheid die een verkiezingsuitslag bij elkaar fraudeert.
Als je de Russische taal niet machtig bent kun je sommige van hun nepnieuws kanalen niet volgen. Dan kun je dergelijke leugens inderdaad niet zien. Nu is niet de hele oppositie hetzelfde, dus het kan zeker zijn dat dingen transparanter worden. Maar het omgekeerde kan ook gebeuren.quote:[..]
Zulke duidelijke leugens heb ik anders nog niet gezien van de oppositie.
Lukashenko verkoopt de souvereiniteit van zijn land niet. Je kunt hem van veel betichten, maar dat zou zijn macht sterk ondermijnen.quote:[..]
Loekasjenko en zijn clan hebben zichzelf anders ook goed laten uitbetalen, en liepen heel weinig risico's wat betreft persoonlijke veiligheid.
Inderdaadquote:[..]
Dat cijfer van 99,9% is ook gewoon uit de lucht gegrepen.
Dat is wel degelijk belangrijk voor een juiste beeldvorming. Vele mensen proberen Belarus neer te zetten als een onrechtvaardige politiestaat, terwijl het land zich eigenlijk alleen zo op beperkte schaal gedraagd rondom verkiezingen. Wat ik overigens veroordeel.quote:En dat het slechts om een klein percentage politieke dissidenten gaat, is op zich ook niet zo belangrijk.
Ja, da's een goede. Een vergunning aanvragen in een dictatuur.quote:Op maandag 17 augustus 2020 17:37 schreef nezalezhnost het volgende:
[..]
Nee dat doen de machthebbers gewoon om de boel te destabilseren.Tuurlijk zijn er onschuldige mensen meegenomen. Op het moment van rellen is het de ME tegen iedereeen. De meeste mensen begrijpen dat en blijven gewoon thuis. Zeker als er geen vergunning is aangevraagd en de politie dus niet is voorbereid op het beschermen van vredige demonstranten.
Graag hierbij de bronnen.quote:Ik snap dat mensen dat nu graag willen geloven. Maar tegelijkertijd zie ik ook pogingen om de absolute macht naar zich toe te trekken. Dit is beslist geen democratische overwinning.
Ja, hoe dan? Door een computerprogramma foto's te laten genereren ofzo?quote:Zeer slecht dus en het druist ook nog in tegen het stemgeheim. Dit valt nog makkelijker op grote schaal te geautomatiseerd te manipuleren.
Het is niet hetzelfde omdat de hele verkiezingen doorgestoken kaart zijn. Ja, dan moet je wat om elke stem te laten tellen.quote:Het komt op het zelfde neer: kandidaten die de overwinning claimen zonder betrouwbare cijfers.
Dan mag jij als Rus de leugens van de oppositie in Wit-Rusland aan gaan tonen.quote:Als je de Russische taal niet machtig bent kun je sommige van hun nepnieuws kanalen niet volgen. Dan kun je dergelijke leugens inderdaad niet zien. Nu is niet de hele oppositie hetzelfde, dus het kan zeker zijn dat dingen transparanter worden. Maar het omgekeerde kan ook gebeuren.
Dat weten we helemaal niet. Ik denk dat Loekasjenko graag de soevereiniteit aan Rusland verkoopt om aan de macht te blijven.quote:Lukashenko verkoopt de souvereiniteit van zijn land niet. Je kunt hem van veel betichten, maar dat zou zijn macht sterk ondermijnen.
Rond verkiezingen, politiek en macht. En dat is dus vrij groot.quote:Dat is wel degelijk belangrijk voor een juiste beeldvorming. Vele mensen proberen Belarus neer te zetten als een onrechtvaardige politiestaat, terwijl het land zich eigenlijk alleen zo op beperkte schaal gedraagd rondom verkiezingen. Wat ik overigens veroordeel.
Iets met in het nauw en rare sprongen..quote:Op maandag 17 augustus 2020 17:52 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Laten de de directeur van het theater ontslaan! Dat zal de rust terug brengen.
Ze hadden het minimaal nominaal kunnen proberen. Om een punt te hebben als deze werd afgegeven. In plaats daarvan zijn er al voorbereidingen getroffen door demonstranten nog voor de stemlokalen waren gesloten. Ook de oproep om zo laat mogelijk te gaan stemmen heeft bijgedragen aan de onvrede en niet aan het democratische proces.quote:Op maandag 17 augustus 2020 17:45 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ja, da's een goede. Een vergunning aanvragen in een dictatuur.
Ja, die werden nu deels blind naar locaties gestuurt, zonder dat ze veilige looproutes voor de demonstranten konden voorbereiden.quote:En de dat de politie daardoor niet voorbereid is op het beschermen van vredige demonstranten
Gewoon foto's onder meerdere account posten. Is volgers op sociale media kopen een onbekende term voor je?quote:Ja, hoe dan? Door een computerprogramma foto's te laten genereren ofzo?
Dat gebeurd op deze manier dus ook, helaas, niet.quote:[..]
Het is niet hetzelfde omdat de hele verkiezingen doorgestoken kaart zijn. Ja, dan moet je wat om elke stem te laten tellen.
Niet graag en stukje bij beetje. Nu loop je het risico dat de soevereiniteit in een keer volledig aan de hoogste bieder wordt verkocht. En het volk blijft alleen nog achter met een stukje verloren euforie.quote:Dat weten we helemaal niet. Ik denk dat Loekasjenko graag de soevereiniteit aan Rusland verkoopt om aan de macht te blijven.
Ik denk dat Lukashenko nog de mazzel heeft dat hij Latushko eerder had gedagradeerd tot theater directeur. Dit was veel genanter geweest als hij nog mininster van cultuur was.quote:Op maandag 17 augustus 2020 17:52 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Laten de de directeur van het theater ontslaan! Dat zal de rust terug brengen.
Het was al op voorhand duidelijk dat er gefraudeerd zou worden, dus logisch dat je al voorbereidingen treft voor een protest.quote:Op maandag 17 augustus 2020 18:00 schreef nezalezhnost het volgende:
[..]
Ze hadden het minimaal nominaal kunnen proberen. Om een punt te hebben als deze werd afgegeven. In plaats daarvan zijn er al voorbereidingen getroffen door demonstranten nog voor de stemlokalen waren gesloten.
De oproep om zo laat mogelijk te gaan stemmen? Heb je daar een bron van?quote:Ook de oproep om zo laat mogelijk te gaan stemmen heeft bijgedragen aan de onvrede en niet aan het democratische proces.
De vele arrestaties houden verband met een gebrek aan looproutesquote:Ja, die werden nu deels blind naar locaties gestuurt, zonder dat ze veilige looproutes voor de demonstranten konden voorbereiden.
Alleen dat elke foto uniek is.quote:Gewoon foto's onder meerdere account posten. Is volgers op sociale media kopen een onbekende term voor je?
DIt is een beetje hetzelfde idee, namelijk.
Dus daarom moeten we Loekasjenko maar laten zitten? Omdat er nu een risico is dat hij het land te grabbel gooit?quote:Niet graag en stukje bij beetje. Nu loop je het risico dat de soevereiniteit in een keer volledig aan de hoogste bieder wordt verkocht. En het volk blijft alleen nog achter met een stukje verloren euforie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |