Genoeg mensen die écht zo denken helaas.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:33 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ik ga er maar vanuit dat het trollen is
Nope, gaat niet gebeuren.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:34 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Hopelijk draaien ze ook een aantal maatregelen terug. Daar is wel aanleiding toe wat mij betreft.
Alles terugdraaien is de enige optie, ben ik bang.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:34 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Hopelijk draaien ze ook een aantal maatregelen terug. Daar is wel aanleiding toe wat mij betreft.
Ik gok dat ze mondkapjesplicht gaan aankondigen om de harde schreeuwers en de media blij te maken. Als die plicht enkel geldt bij drukke binnen plekken dan begrijp ik dat nog gedeeltelijk (al werkt dat ook alleen maar als ze goed gebruikt worden..), maar ik gok dat ze het ook buiten gaan verplichten. Maatregel voor de sier. Maar hey, ze staan onder druk he.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:34 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Hopelijk draaien ze ook een aantal maatregelen terug. Daar is wel aanleiding toe wat mij betreft.
Dat gaan ze nooit doen, want 'ze luisteren naar de experts'.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:37 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik gok dat ze mondkapjesplicht gaan aankondigen om de harde schreeuwers en de media blij te maken. Als die plicht enkel geldt bij drukke binnen plekken dan begrijp ik dat nog gedeeltelijk (al werkt dat ook alleen maar als ze goed gebruikt worden..), maar ik gok dat ze het ook buiten gaan verplichten. Maatregel voor de sier. Maar hey, ze staan onder druk he.
Laat die harde schreeuwers nu eerst maar zelf die kapjes gaan dragen als ze naar de lokale Appie gaan.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:37 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik gok dat ze mondkapjesplicht gaan aankondigen om de harde schreeuwers en de media blij te maken. Als die plicht enkel geldt bij drukke binnen plekken dan begrijp ik dat nog gedeeltelijk (al werkt dat ook alleen maar als ze goed gebruikt worden..), maar ik gok dat ze het ook buiten gaan verplichten. Maatregel voor de sier. Maar hey, ze staan onder druk he.
Verstand van pedagogie heb je niet, of wel?quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:33 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Misschien is dit wel gewoon het einde van klassikaal fysiek onderwijs. Niet meer van deze tijd imo. Zoals gezegd kan het prima online plaatsvinden, dat is wel bewezen. Zo kan de overheid ook direct bezuinigen op onderwijs, toch wel een flinke kostenpost. Ook roep je pesten (toch wel een flink probleem) een halt toe om maar een voorbeeld te noemen.
Dat sociale contact is enorm belangrijk inderdaad, niet alleen op het moment zelf, maar ook qua vorming van een persoon naar de toekomst toe. Daarnaast heeft de afgelopen periode ook wel duidelijk heeft gemaakt dat het voor velen onwerkbaar is om de kinderen thuis te hebben én thuis te werken. Daar kan je niet zomaar nog een jaartje aan vast plakken, welke wereld leven mensen in echt.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:35 schreef Ven1972 het volgende:
Aan een online onderwijs mis je ook contacten met klasgenoten.,, wie wil dat??? Maar ik denk dat een online onderwijs niet altijd goed is, dan ben je ook minder sociaal bezig met anderen.
Dan zouden we toch veel meer uitbraken moeten hebben gehad op basisscholen?quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:24 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dat is het standpunt van het RIVM, maar er steeds meer bewijs dat dit niet klopt.
https://www.forbes.com/si(...)adults/#c058cd919fdc
Kinderen onder de 5 blijken 10 tot 100 keer zoveel viral load in hun neus te hebben dan de rest. Je wil niet dat die in je gezicht niezen.
Kijk alleen maar naar het sluiten van de scholen toen de ellende net begon. Experts vonden het niet nodig; de media en de harde schreeuwers wel. En toen gebeurde het ook. Zet ze lang genoeg onder druk en ze geven wel toe hoor.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:38 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Dat gaan ze nooit doen, want 'ze luisteren naar de experts'.
Ja, eens. Ze hebben wel toestemming nodig van papa Rutte.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:39 schreef Noek het volgende:
[..]
Laat die harde schreeuwers nu eerst maar zelf die kapjes gaan dragen als ze naar de lokale Appie gaan.
Maar no way, ze hebben een beleid nodig want zelf denken is zo 2019.
Helaas, donderdag gaat Rutte aankondigen dat er een strenge wind gaat waaien. Die wind gaat ook door die regio's waaien en flink wat zaken worden hopelijk terug gedraaid. Zeker de heropening van die coronabronnen a.k.a. sportscholen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:36 schreef Noek het volgende:
https://www.ad.nl/friesla(...)smettingen~ab6f674d/
We zijn gewoon een ontzettend ongezellig kut volk!![]()
Hoe weet je dat het niet het geval was? Kinderen werden en worden nauwelijks getest.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:39 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Dan zouden we toch veel meer uitbraken moeten hebben gehad op basisscholen?
Daar lagen wel wat meer bezwaren dan enkel wat 'schreeuwers'.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:39 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Kijk alleen maar naar het sluiten van de scholen toen de ellende net begon. Experts vonden het niet nodig; de media en de harde schreeuwers wel. En toen gebeurde het ook. Zet ze lang genoeg onder druk en ze geven wel toe hoor.
[..]
Ja, eens. Ze hebben wel toestemming nodig van papa Rutte.
Vooral omdat het onderwijs er zelf om vroeg.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:41 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Daar lagen wel wat meer bezwaren dan enkel wat 'schreeuwers'.
RIVM gaf zelf aan dat kinderen veel minder tot niet besmettelijk waren en dat ze gewoon open konden blijven.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:41 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Daar lagen wel wat meer bezwaren dan enkel wat 'schreeuwers'.
Vroeger waren er ook lantaarnaanstekers en werkte men in de kolenmijnen dat is ook allemaal veranderd en aangepast naar de huidige tijd.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:39 schreef nostra het volgende:
[..]
Dat sociale contact is enorm belangrijk inderdaad, niet alleen op het moment zelf, maar ook qua vorming van een persoon naar de toekomst toe. Daarnaast heeft de afgelopen periode ook wel duidelijk heeft gemaakt dat het voor velen onwerkbaar is om de kinderen thuis te hebben én thuis te werken. Daar kan je niet zomaar nog een jaartje aan vast plakken, welke wereld leven mensen in echt.
Is dat zo, of testen we sinds die tijd gewoon zo enorm veel dat er een link lijkt?quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:24 schreef Simmertje het volgende:
Daarnaast was er niets aan de hand toen de scholen, kappers, tandartsen weer opengingen. Pas toen men zo nodig weer hun jaarlijkse jiba, sunweb, corendon vakanties moest houden ging het weer mis. Focus bij het uit de hand lopen op de horeca en het reizen, niet op de scholen.
Tja.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:42 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
RIVM gaf zelf aan dat kinderen veel minder tot niet besmettelijk waren en dat ze gewoon open konden blijven.
Zie de bui wel hangen, ik ga wel vast solliciteren bij een slachterij, schijnt dat ze nog wel vacatures open hebben staan voor gezonde mensen of ik start een kolenmijn. Beetje creatief denken.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:40 schreef Wirelessmouse het volgende:
Zeker de heropening van die coronabronnen a.k.a. sportscholen.
Nog beter: iedereen in een glazen kooi, dan kunnen we met z'n allen lekker veilig 87 worden.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:43 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Vroeger waren er ook lantaarnaanstekers en werkte men in de kolenmijnen dat is ook allemaal veranderd en aangepast naar de huidige tijd.
Zelfde geldt voor kinderen, die moeten zich ook maar aanpassen aan de nieuwe werkelijkheid. Ze zitten toch al het liefst de hele dag op de tablet dus school via een tablet kan daar makkelijk bij.
Ik verwacht een 'laatste waarschuwing' oid, aankondiging van lokale maatregelen zoals b.v. in Amsterdam en Rotterdam.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:37 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik gok dat ze mondkapjesplicht gaan aankondigen om de harde schreeuwers en de media blij te maken. Als die plicht enkel geldt bij drukke binnen plekken dan begrijp ik dat nog gedeeltelijk (al werkt dat ook alleen maar als ze goed gebruikt worden..), maar ik gok dat ze het ook buiten gaan verplichten. Maatregel voor de sier. Maar hey, ze staan onder druk he.
Ik denk ook niet dat ze "nu al" met echte maatregelen gaan komen. Zolang er geen grote instroom bij de ziekenhuis is, willen ze het denk ik bij de burgemeesters blijven leggen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:47 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik verwacht een 'laatste waarschuwing' oid, aankondiging van lokale maatregelen zoals b.v. in Amsterdam en Rotterdam.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |