En dan? Die lui die al asociaal de seinen hebben genegeerd, zijn al voorbij.quote:Op donderdag 30 juli 2020 12:21 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Ze stoppen zelfs niet voor een TGVAls ik machinist zou zijn, dan zou ik op de noodrem trappen en de trein precies op de overweg stil zetten
![]()
Als machinist zie je dat de bomen dicht zijn en er evengoed veel fietsers oversteken. Dus is het gewoon legaal om op de noodrem te trappenquote:Op donderdag 30 juli 2020 12:55 schreef Morrigan het volgende:
[..]
En dan? Die lui die al asociaal de seinen hebben genegeerd, zijn al voorbij.
quote:Op donderdag 30 juli 2020 12:02 schreef Pleun2011 het volgende:
Een wielrenner stopt niet om te kakken, dus waarom dan wel als hij iemand omver rijdt? Gek volk die fietsmaniakjes
Een jaar of 10 daarvoor waren er nog rijders gediskwalificeerd omdat ze overstaken bij gesloten slagbomen. Geen idee of dat hier ook gebeurt is.quote:Op donderdag 30 juli 2020 12:21 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Ze stoppen zelfs niet voor een TGVAls ik machinist zou zijn, dan zou ik op de noodrem trappen en de trein precies op de overweg stil zetten
![]()
Of dat zeggen ze omdat ze willen dat ze zich komen melden.quote:Op donderdag 30 juli 2020 14:29 schreef Sunshine1982 het volgende:
UPDATE Een 15-jarige meisje in Ommen is gewond geraakt nadat zij dinsdag met haar fiets in botsing kwam met een wielrenner. Het slachtoffer werd niet door één van de wielrenners geholpen. De dader fietste volgens de politie al zwabberend door. ,,We hebben al concrete tips binnen.”
Mooi.
Mja, kan ook inderdaad.quote:Op donderdag 30 juli 2020 14:29 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Of dat zeggen ze omdat ze willen dat ze zich komen melden.
Hopelijk vinden ze die gasten en mogen ze zich verantwoorden bij de rechter.quote:Op donderdag 30 juli 2020 14:29 schreef Sunshine1982 het volgende:
UPDATE Een 15-jarige meisje in Ommen is gewond geraakt nadat zij dinsdag met haar fiets in botsing kwam met een wielrenner. Het slachtoffer werd niet door één van de wielrenners geholpen. De dader fietste volgens de politie al zwabberend door. ,,We hebben al concrete tips binnen.”
Mooi.
Daarom moet je de wielrenner niet pakkwn maar de plaatselijke sponsor. Even wat foto's op social media doet wonderenquote:Op donderdag 30 juli 2020 11:18 schreef de_boswachter het volgende:
Zo'n groep net iets te mollige 40 + ers met de zakken vol zaad omdat ze geen blowjobs meer krijgen van hun vadsige wijf die dan gefrustreerd op hun veel te dure fiets stappen en zich persé moeten hijsen in van die lokale lelijke sponsorpakjes van de plaatselijke slager en makelaar. Walgelijk! Oprotten met die klote wielrenners. Geen bel hebben want die weegt 20 gram maar wel 20 KG aan extra vet meezeulen. Vuile lijers!!!
Wat moeten ze dan zeggen? "Ja, we zijn een bond van uitsluitend aso's en staan volledig achter dit gedrag"?quote:Op donderdag 30 juli 2020 14:32 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Mja, kan ook inderdaad.
De Koninklijke Nederlandse Wielren Unie (KNWU) zegt te balen van het incident. ,,Maar tegelijkertijd kan je niet veel doen”, laat een woordvoerder van de bond weten. ,,We horen steeds vaker dat er kritiek is op het gedrag van mensen op een racefiets. Al is maar een heel klein deel lid van de bond, hoor. Onze ervaring is dat leden vaak wél weten hoe het moet.”
Gewoon lekker je straatje schoon poetsen
![]()
nou, aangezien ze overhoop gereden is door één van de renners achterin de groep,quote:Op donderdag 30 juli 2020 12:54 schreef timmmmm het volgende:
Een hele groep ook gewoon
Dat er mensen zijn die zo verrot zijn verbaast me niks, maar dat je met een groep op pad bent en niemand het fatsoen heeft even te kijken of ze haar nek niet gebrooen heeft kan me nog verbazen
Wat een held eigenlijk, hij heeft meerdere ongelukken weten we voorkomenquote:Op donderdag 30 juli 2020 19:27 schreef eigendeegcookie het volgende:
[..]
nou, aangezien ze overhoop gereden is door één van de renners achterin de groep,
verbaast t mij niet dat de meesten doorreden, want die merkten niks.
de kluns die haar aanreed wist meerdere ongelukken te voorkomen door niet 'plotseling' af te stappen.
en degenen helemaal achterin zagen dat zelfs de dader door reed, maar snapten niet waarom.
Stel je voor dat je je met een groep volwassen (?) kerels moet ontfermen over een kind dat door een van die groep omvergereden is want zure benen.quote:Op donderdag 30 juli 2020 20:00 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Wat een held eigenlijk, hij heeft meerdere ongelukken weten we voorkomen
quote:Op donderdag 30 juli 2020 11:47 schreef An_0_Niem het volgende:
[..]
Terechte klacht.
En dat van die ontbrekende fietsbel is zo waar! Ik snap dat niet: te zwaar zijn fysiek,maar een simpel belletje kan er niet vanaf.
Ik haat wielrenners
Het is "kuierlatten".quote:Op donderdag 30 juli 2020 11:03 schreef Sunshine1982 het volgende:
Meisje vliegt van fiets na botsing met wielrenner: groepje rijdt door
Een meisje in Ommen is gewond geraakt nadat zij gisteren met haar fiets in botsing kwam met een wielrenner. Het slachtoffer raakte gewond, maar werd niet door één van de wielrenners geholpen, het groepje fietste namelijk door. De politie is naar de wielrenners op zoek.
https://www.ad.nl/binnenl(...)rijdt-door~ab178657/
Wat is dat toch (tegenwoordig)? Gewoon de kuier latten nemen als je iemand om hebt gemaaid?Heeft iemand die aso's gezien?
Eikenprocessierupshaartjesquote:Op donderdag 30 juli 2020 20:38 schreef klipper het volgende:
Tja een staak in het wiel gun je ze wel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volgens het artikel reed de wielrenner die botste zwalkend verder. Dusja, die heeft het wel gezien. En gevoeld.quote:
die had inderdaad zeker moeten stoppen om te helpen ja.quote:Op donderdag 30 juli 2020 20:30 schreef sp3c het volgende:
of iig dat de sloomste van het stel ff gaat kijken
Je kan prima wat doen: circuit dagen organiseren, waar net als alle andere liefhebbers van snelheidsritten naartoe moeten.quote:Op donderdag 30 juli 2020 14:32 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Mja, kan ook inderdaad.
De Koninklijke Nederlandse Wielren Unie (KNWU) zegt te balen van het incident. ,,Maar tegelijkertijd kan je niet veel doen”, laat een woordvoerder van de bond weten. ,,We horen steeds vaker dat er kritiek is op het gedrag van mensen op een racefiets. Al is maar een heel klein deel lid van de bond, hoor. Onze ervaring is dat leden vaak wél weten hoe het moet.”
Gewoon lekker je straatje schoon poetsen
![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |