FOK!forum / Politiek / [AMV] Amerikaanse politiek #800 Make America February Again.
Arceewoensdag 29 juli 2020 @ 21:48
President:
Donald Trump

Vice President:
Mike Pence
SPOILER: Het Kabinet-Trump
Het kabinet:
Secretary of State - Mike Pompeo
Secretary of Treasury - Steven Mnuchin
Secretary of Defense - Patrick M. Shanahan (Acting)
Attorney General - William Barr
Secretary of the Interior - David Bernhardt (Acting)
Secretary of Agriculture - Sonny Perdue
Secretary of Commerce - Wilbur Ross
Secretary of Labor - Alexander Acosta
Secretary of Health and Human Services - Alex Azar
Secretary of Housing & Urban Development - Ben Carson
Secretary of Transportation - Elaine Chao
Secretary of Energy - Rick Perry
Secretary of Education - Betsy DeVos
Secretary of Veterans Affairs - Robert Wilkie
Secretary of Homeland Security - Kirstjen Nielsen

Cabinet-level officials:
White House Chief of Staff - Mick Mulvaney (Acting)
Trade Representative - Robert Lighthizer
Director of National Intelligence - Dan Coats
Ambassador to the UN - Jonathan Cohen (Acting)
Director of the Office of Management & Budget - Mick Mulvaney
Director of the Central Intelligence Agency - Gina Haspel
Administrator of the Environmental Protection Agency - Andrew R. Wheeler (Acting)
Administrator of the Small Business Administration - Linda McMahon

Andere kopstukken:
Ivanka Trump (Advisor to the President), Jared Kushner (Senior Adviser Strategic Planning), Stephen Miller (Senior Adviser Policy), John Bolton (National Security Adviser), Kellyanne Conway (Counselor), Donald McGahn (White House Counsel), Sarah Huckabee Sanders (Press Secretary), Christopher Wray (Director of the Federal Bureau of Investigation), Robert Mueller (Special Counsel), Rod Rosenstein (United States Deputy Attorney General).

Verdwenen of voormalige kopstukken:
Kabinet: Tom Price (HHS), David Shulkin (VA), Rex Tillerson (State)
DOJ/FBI: Sally Yates, James Comey, Preet Bharara, Andrew McCabe
Communicatie WH: Mike Dubke, Sean Spicer, Anthony Scaramucci, Hope Hicks
Adviseurs enzo: Michael Flynn, Herbert McMaster, Reince Priebus, Rob Porter, Gary Cohn, Steve Bannon, John McEntee, General Jim 'Mad Dog' Mattis, Jeff Sessions. John F. Kelly, Ryan Zinke, Nikki Haley, Scott Pruitt
Amerikaans Congres:

116th_US_House_of_Representatives.svg

Political groups house:
Democratic (235)
Republican (197)
Vacant (3)

Political groups Senate:
Republican (53)
Democratic (45)
Independents (2)

SPOILER: Overzicht van lopende onderzoeken
SPOILER: Hoe werkt een impeachment?
Van Arjen van der Horst (Nieuwsuur-correspondent).

Hoe werkt een impeachmentprocedure?

Een afzettingsprocedure kun je niet zomaar beginnen. Er moet sprake zijn van een serieuze schending van de wet. Artikel II van de Amerikaanse grondwet formuleert het zo:

The President, Vice President, and all civil Officers of the United States shall be removed from Office on Impeachment for, and conviction of, Treason, Bribery, or other High Crimes and Misdemeanors.”

Het Congres fungeert bij een afzettingsprocedure als een soort rechtbank, waarbij het Huis van Afgevaardigden de rol van aanklager heeft en de Senaat de rol van rechtbankjury. Leden van het Congres kunnen een afzettingsprocedure initiren, maar de aanzet kan in theorie ook van buiten het Congres komen.

De commissie-Justitile Zaken van het Huis van Afgevaardigden (en in sommige gevallen ook de House Committee on Rules) buigt zich over het verzoek. Veel van het voorwerk en het onderzoek vindt in deze commissie plaats. Als de commissie oordeelt dat Trump de wet heeft overtreden, dan stellen ze de zogeheten Articles of Impeachment op. In wezen is dit de formulering van de aanklacht: wat heeft de president precies fout gedaan? De commissie stuurt een aanbeveling naar het hele Huis van Afgevaardigden.

De procedure bestaat vervolgens uit twee fases.
De eerste is de impeachment zelf. Het Huis van Afgevaardigden moet oordelen of de overtreding van de wet zwaar genoeg is voor afzetting van de president. Een simpele meerderheid voldoet. Nadat het Huis van Afgevaardigden voor impeachment heeft gestemd, selecteert het een aantal ‘managers’. Die fungeren als aanklagers die de zaak presenteren aan de Senaat.
Een impeachment is niet hetzelfde als een afzetting. Alleen de Senaat kan de president daadwerkelijk afzetten.

In de Senaat begint dan ook de tweede fase: trial. De opperrechter van het Supreme Court leidt deze procedure en de senatoren worden bedigd als juryleden. Zij beslissen uiteindelijk of impeachment ook daadwerkelijk tot afzetting leidt. Voor afzetting is een tweederde meerderheid vereist. Als de Senaat voor afzetting stemt, dan moet de president onmiddellijk aftreden. De uitspraak is niet aanvechtbaar via de rechter. Wel kan de afgezette president in aanmerking komen voor strafrechtelijke vervolging.

In de Amerikaanse geschiedenis is nog nooit een presidentile afzettingsprocedure met succes afgerond. Wel stemde een meerderheid van het Huis van Afgevaardigden twee keer voor een impeachment van een president (Andrew Johnson in 1868 en Bill Clinton in 1998). Het kwam in beide gevallen niet tot een daadwerkelijke afzetting, omdat er niet genoeg steun was in de Senaat. Tegen Nixon werden tijdens het Watergate-schandaal Articles of Impeachment opgesteld, maar het kwam niet tot een afzetting, omdat Nixon uit eigen beweging aftrad.
Extra aanwijzingen voor dit topic:

Helaas blijkt dit topic nogal eens te ontsporen. Het is een emotioneel onderwerp voor sommigen.

Daarom de volgende afspraken:

Dit is geen linkdumptopic. Als je een tweet plaatst graag het volgende in ogenschouw nemen: Waarom deze tweet? Wat zegt het, wat vind je er zelf van?
• Posts die tot doel hebben het topic te laten ontsporen, die respectloos zijn, of als linkdump aangemerkt kunnen worden, kunnen zonder overleg verwijderd worden door de moderatie. Want je post moet iets bijdragen aan de discussie en niet aan het op de kast jagen van users.
• Het gaat hier over de Amerikaanse politiek. Niet over Amerika in zijn algemeen. Probeer on topic te blijven.
• We gaan hier respectvol met elkaar om. Ook onderwerpen zoals kwetsbare migrantenkinderen worden met respect besproken. Ik zie er het nut niet van om bijv Michelle Obama als een kerel neer te zetten. Het enige doel om dat te doen is om users op de kast te jagen en het topic te laten ontsporen. Stop daar gewoon mee. Het voegt inhoudelijk niets toe.

We gebruiken in dit topic normale bronnen. Hier te verifiren: https://mediabiasfactcheck.com/
Voor visueel ingestelde mensen:
Media-Bias-Chart-5.1-Licensed.jpg
Puddingtonwoensdag 29 juli 2020 @ 21:50
Zag trouwens dat de federale troepen zich moeten terugtrekken van de gouverneur van Oreagon.
Whiskers2009woensdag 29 juli 2020 @ 21:51
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juli 2020 21:28 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Deze hoort er ook nog bij en is veelzeggend...
[ twitter ]
Deze dus
twitter
Whiskers2009woensdag 29 juli 2020 @ 21:54
Gaan we weer...

twitter
Kijkertjewoensdag 29 juli 2020 @ 21:56
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juli 2020 21:50 schreef Puddington het volgende:
Zag trouwens dat de federale troepen zich moeten terugtrekken van de gouverneur van Oreagon.
Hij gaat ze nu inzetten in de swingstates, dat is een stuk lucratiever:

twitter
AnneXwoensdag 29 juli 2020 @ 22:47
Zou dat het nou goed doen op een cv?
Vier jaar gewerkt in de trump administratie?
robdriessenwoensdag 29 juli 2020 @ 23:35
Nieuwe ronde geruchten over handel met voorkennis.

twitter
TheFreshPrincedonderdag 30 juli 2020 @ 00:28
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juli 2020 22:47 schreef AnneX het volgende:
Zou dat het nou goed doen op een cv?
Vier jaar gewerkt in de trump administratie?
Ik zou dan “sabbatical” invullen :P
Stray_catdonderdag 30 juli 2020 @ 00:35
Wel lekker dat Twitter niet zomaar als bron gepost kan worden, blijft weinig over
AnneXdonderdag 30 juli 2020 @ 00:43
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 00:28 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Ik zou dan “sabbatical” invullen :P
😎
Kijkertjedonderdag 30 juli 2020 @ 00:54
twitter
#ANONIEMdonderdag 30 juli 2020 @ 01:02
quote:
6s.gif Op donderdag 30 juli 2020 00:54 schreef Kijkertje het volgende:
[ twitter ]
Dat zal toch niemand verbazen? Als Obama nog President was geweest had hij hoogstwaarschijnlijk hetzelfde gedaan.

Dat Trump geen fatsoen heeft is allang duidelijk.
Kijkertjedonderdag 30 juli 2020 @ 01:34
Nog een voorwaarde in de zo broodnodige corona relief bill. Vrijdag verloopt de vorige en komen mensen zonder inkomsten te zitten en dreigen hun onderkomen te verliezen. Zo wordt het natuurlijk nooit wat met die onderhandelingen met de Democraten

twitter
Tweekdonderdag 30 juli 2020 @ 02:53
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 01:02 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Dat zal toch niemand verbazen? Als Obama nog President was geweest had hij hoogstwaarschijnlijk hetzelfde gedaan.

Dat Trump geen fatsoen heeft is allang duidelijk.
Trump is ook de eerste president die geen eulogie kan geven omdat hij daar te dom voor is. Iedere andere president, inc alle republikeinen was daar toe instaat. Trump niet, want het gaat niet over hem.

Tijdens de eerste inaguaratie van Obama zei hij tegen John Lewis because of you. Niet gek dat Obama de eulogie doet.
Monolithdonderdag 30 juli 2020 @ 09:01
Kennelijk heeft west zich ingeschreven in NJ, maar vermoeden mensen fraude:
https://www.politico.com/(...)n-new-jersey-1304042
PippenScottiedonderdag 30 juli 2020 @ 09:12
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 02:53 schreef Tweek het volgende:

[..]

Trump is ook de eerste president die geen eulogie kan geven omdat hij daar te dom voor is. Iedere andere president, inc alle republikeinen was daar toe instaat. Trump niet, want het gaat niet over hem.

Tijdens de eerste inaguaratie van Obama zei hij tegen John Lewis because of you. Niet gek dat Obama de eulogie doet.
Het is een traditie dat Amerikaanse presidenten de Boy Scouts ook toespreken.
Trump deed dit in het eerste jaar van zijn presidentschap. Hij liet de kinderen ‘lock her up’ roepen over Hillary Clinton en vertelde dat hij altijd fantastische feestjes had met Jeffrey Epstein omdat ze allebei van mooie vrouwen hielden.

Ik wou dat het niet waar was.
L_auteurdonderdag 30 juli 2020 @ 09:19
Biden's VP zal het stokje snel over gaan nemen, mocht hij president worden. Hopelijk houden ze hem zoveel mogelijk uit de spotlights tot November.

twitter
KoosVogelsdonderdag 30 juli 2020 @ 09:27
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 09:19 schreef L_auteur het volgende:
Biden's VP zal het stokje snel over gaan nemen, mocht hij president worden. Hopelijk houden ze hem zoveel mogelijk uit de spotlights tot November.

[ twitter ]
Waar baseer je dat op? Onderbouw, staaf en verduidelijk je claim.
SnertMetChocodonderdag 30 juli 2020 @ 09:33
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 09:12 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Het is een traditie dat Amerikaanse presidenten de Boy Scouts ook toespreken.
Trump deed dit in het eerste jaar van zijn presidentschap. Hij liet de kinderen ‘lock her up’ roepen over Hillary Clinton en vertelde dat hij altijd fantastische feestjes had met Jeffrey Epstein omdat ze allebei van mooie vrouwen hielden.

Ik wou dat het niet waar was.
Ik zie in de transcript niks staan over de altijd fantastische feestjes met Epstein. Wel over een feestje waar hij uitgenodigd was, wat gegeven werd door ene Steve Ross. Wat bedoel je?

Maarehm, wat best gek is in dit kader, is dat Clinton de bak in "moest", waar Ghislaine Maxwell geluk wordt toegewenst. :')
xpompompomxdonderdag 30 juli 2020 @ 09:35
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 09:27 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Waar baseer je dat op? Onderbouw, staaf en verduidelijk je claim.
"Biden is dement" deel 7650986457
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 09:39
quote:
2s.gif Op donderdag 30 juli 2020 09:35 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

"Biden is dement" deel 7650986457
Speaking of which.....


twitter


Aan dezelfde kant waarmee hij geen glas water kon tillen.
xpompompomxdonderdag 30 juli 2020 @ 09:45
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 09:39 schreef Ulx het volgende:

[..]

Speaking of which.....

[ twitter ]

Aan dezelfde kant waarmee hij geen glas water kon tillen.
Dat lijkt op een beroerte. Maar ik ben ingenieur, geen arts, dus pin me er niet op vast ;)
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 09:46
Het zou veel verklaren. Zijn nachtelijke race naar het ziekenhuis bijvoorbeeld.
DuizendGezichtendonderdag 30 juli 2020 @ 09:49
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 09:39 schreef Ulx het volgende:

[..]

Speaking of which.....


[ twitter ]

Aan dezelfde kant waarmee hij geen glas water kon tillen.
Oh, wow, da's andere koek.
Hancadonderdag 30 juli 2020 @ 10:02
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 09:19 schreef L_auteur het volgende:
Biden's VP zal het stokje snel over gaan nemen, mocht hij president worden. Hopelijk houden ze hem zoveel mogelijk uit de spotlights tot November.

Kun je ophouden met die onzin over dementie bij Biden? Je moet niet zo openlijk verkondigen dat je in een fake-campagne van het Trumpteam getrapt bent.
PippenScottiedonderdag 30 juli 2020 @ 10:03
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 09:33 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Ik zie in de transcript niks staan over de altijd fantastische feestjes met Epstein. Wel over een feestje waar hij uitgenodigd was, wat gegeven werd door ene Steve Ross. Wat bedoel je?

Maarehm, wat best gek is in dit kader, is dat Clinton de bak in "moest", waar Ghislaine Maxwell geluk wordt toegewenst. :')
Je hebt gelijk. Ik haal dingen door elkaar.
Hij vertelde de Boy Scouts over de feestjes die hij op het jacht van William Levitt had.

Het was hoe dan ook een compleet ongepaste speech voor dat publiek. Voor elk publiek eigenlijk.
BlackLiningdonderdag 30 juli 2020 @ 10:09
quote:
2s.gif Op donderdag 30 juli 2020 09:45 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Dat lijkt op een beroerte. Maar ik ben ingenieur, geen arts, dus pin me er niet op vast ;)
Of hielspoor. Daar ga je ook slecht van lopen naar het schijnt :+

Beide heren zijn de 70 gepasseerd en dan krijg je dit soort kwaaltjes. Geestelijk gaat het ook bij beide niet echt geweldig. Je moet dan ook niet steeds van die uitgerangeerde bejaarden aan het roer van dat land zetten. Bij zowel Trump als Biden is dat een probleem en hoewel Biden er natuurlijk zowel fysiek als mentaal een stuk beter voor staat dan Trump zijn er ook weinig mensen zo wild enthousiast over Biden en dat komt grotendeels omdat het weer een bejaarde is.

Bekvechten over wie de meeste ouderdomskwaaltjes heeft is als anno 2020 gaan uitzoeken welke telefoon de meeste soepele draaischijf heeft.
klappernootopreisdonderdag 30 juli 2020 @ 10:46
quote:
7s.gif Op donderdag 30 juli 2020 00:35 schreef Stray_cat het volgende:
Wel lekker dat Twitter niet zomaar als bron gepost kan worden, blijft weinig over
Blijkbaar hebben ze hier nog niet door dat de president van de VS bijkans regeert met Twitter. Omdat factchecken op dit medium zo lastig is en je berichten ziet opduiken met alien DNA, chloroquine en wappies hoeft niet te betekenen dat dit allemaal niet nieuwswaardig is..
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 10:48
Biden stottert al zijn hele leven. Dat vergelijken met Trump die motorische vaardigheden is verloren en elk verhaal zes keer vertelt omdat hij blijkbaar toch niet zo heel erg 'cognitively there' is is volkomen onzinnig.

[ Bericht 5% gewijzigd door Ulx op 30-07-2020 10:56:41 ]
xpompompomxdonderdag 30 juli 2020 @ 11:24
Fijn dat Poetin weer een cadeautje krijgt:
VS haalt ruim 6400 militairen terug uit Europa
AnneXdonderdag 30 juli 2020 @ 12:30
quote:
2s.gif Op donderdag 30 juli 2020 11:24 schreef xpompompomx het volgende:
Fijn dat Poetin weer een cadeautje krijgt:
VS haalt ruim 6400 militairen terug uit Europa
Dat gaat - volgens zeggen - jaren duren?!
Waarschijnlijk kan een volgende president dit terugdraaien.
Tocadiscodonderdag 30 juli 2020 @ 13:13
Oh jee..

quote:
Amerikaanse opperrechter Ginsburg weer in ziekenhuis
https://www.trouw.nl/buit(...)ziekenhuis~b1092e36/
xpompompomxdonderdag 30 juli 2020 @ 13:16
Rep. Louie Gohmert, GOP mask skeptic who tested positive for virus, says he’ll take hydroxychloroquine
quote:
On Wednesday, Rep. Louie Gohmert (R-Tex.), a vocal critic of masks as a way to prevent the spread of the novel coronavirus, tested positive for the virus.

Hours later, he told Fox News host Sean Hannity that he and his doctor had already agreed on a treatment: hydroxychloroquine, the antimalarial drug pushed by President Trump and his allies despite warnings from the Food and Drug Administration and medical experts that it isn’t effective as a coronavirus treatment and could carry significant health risks.

“My doctor and I are all in,” Gohmert said on Fox News on Wednesday evening, adding that he would start taking the drug “in the next day or two.”

Gohmert’s interview followed a day of heavy blowback as the congressman ignored experts’ advice on how to avoid spreading the potentially deadly virus, as he insisted on returning to the Capitol and filmed a new video questioning the effectiveness of masks.

Rep. Louie Gohmert, who had been scheduled to travel with Trump, tests positive for the coronavirus

Like Trump, Gohmert’s support of hydroxychloroquine to treat covid-19 flies in the face of mainstream medical advice.

While the drug was thought early in the outbreak to offer potential benefits, mounting evidence has raised concerns about risks to patients’ heart rhythm and other side effects. Last month, the FDA rescinded its emergency use authorization for the drug, citing its ineffectiveness in multiple studies.

Yet the president has continued to boost the drug as a miracle cure, including in a viral video he retweeted on Monday that was pulled from Facebook, YouTube and later Twitter for its misleading claims.

Twitter penalizes Donald Trump Jr. for posting hydroxychloroquine misinformation amid coronavirus pandemic

On “Hannity,” the Texas Republican claimed that just before the show started, he’d spoken to a “dear friend,” a doctor who also recently tested positive for the virus, who said he was starting to take hydroxychloroquine. Gohmert said he would take the drug as well with azithromycin and zinc.

Gohmert has repeatedly spread falsehoods about the coronavirus and ignored medical best practices, The Washington Post reported. He has often walked through the Capitol without a mask and in proximity to other people — including Attorney General William P. Barr on Tuesday. Barr tested negative for the virus on Wednesday.

Gohmert told Hannity that so far he remains symptom-free and only learned he had the virus because he was tested before a planned trip on Air Force One with Trump.

“I feel okay. I’m a little tired,” he said. “But if you know the symptoms of covid-19, I don’t have any of them.”

Gohmert also disputed a Politico report about staffers’ claims that they were “berated” for wearing masks in his office.

“They’re saying I berated staff for wearing masks. That’s a lie,” he said.

After Gohmert’s positive test, House Speaker Nancy Pelosi (D-Calif.) ordered all members of Congress to wear masks on the House floor and said she is considering other measures. Some Democrats demanded that Gohmert, who lives in the Capitol, find somewhere else to stay while quarantining and recovering.

It’s not clear where Gohmert filmed his Hannity interview; his chief of staff told the Washington Times that after collecting his belongings at the Capitol, he began driving back to Texas.
Hilarisch dat 'ie ook meteen vol voor slangenolie gaat. 8)7 :D
Ben ook wel benieuwd wie zijn "dokter" is eigenlijk.
AnneXdonderdag 30 juli 2020 @ 13:18
Met de auto terug rijden / worden gereden van Washington naar Texas...zonder stopovers, lunches en tanken. 8-)
Genoeg tijd voor reflectie.

Hoe is het eigenlijk met de vriendin van junior?
klappernootopreisdonderdag 30 juli 2020 @ 13:48
quote:
7s.gif Op donderdag 30 juli 2020 00:35 schreef Stray_cat het volgende:
Wel lekker dat Twitter niet zomaar als bron gepost kan worden, blijft weinig over
Blijkbaar hebben ze hier nog niet door dat de president van de VS bijkans regeert met Twitter. Omdat factchecken op dit medium zo lastig is en je berichten ziet opduiken met alien DNA, chloroquine en wappies hoeft niet te betekenen dat dit allemaal niet nieuwswaardig is..
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 14:43
twitter


Ik heb niet het idee dat ze andere maatregelen hebben genomen om te voorkomen dat het hey volgende kwartaal weer raak is. Echt goed voor de economie is die Trump niet.
TheFreshPrincedonderdag 30 juli 2020 @ 14:51
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 14:43 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]

Ik heb niet het idee dat ze andere maatregelen hebben genomen om te voorkomen dat het hey volgende kwartaal weer raak is. Echt goed voor de economie is die Trump niet.
Nothing to brag about...

Denk overigens dat schade aan de economie niet te voorkomen was geweest.

Maar Trump had aan het begin van de crisis maar 1 ding hoeven doen: naar voren stappen en zeggen "we gaan dit virus aanpakken!" (en dat dan ook serieus aanpakken).

Dan had je nu de verwijten niet gehad en geen ammunitie voor de oppositie.

In plaats daarvan is het virus onderdeel van een politiek steekspel geworden en als een virus ergens schijt aan heeft is het wel politiek, blijkt nu...

En de onvrede voedt de protesten, wat het er ook niet beter op maakt.
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 14:55
Trump had het serieus moeten nemen. Dat weigerde hij.
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 14:55
twitter


Hij is echt in paniek.
TheFreshPrincedonderdag 30 juli 2020 @ 14:57
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 14:55 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]

Hij is echt in paniek.
Er gaan ook geruchten dat de Amerikaanse post gesaboteerd wordt om een grote backlog te creren zodat "vote by mail" niet haalbaar gaat worden.

Nu moet ik zeggen dat ik het vooral uit democratische bronnen heb gelezen, het kan natuurlijk ook gewoon een storing zijn bij de sorteercentra of personeel dat ziek is.

Tot er meer bekend is laat ik het dus even op status "onbevestigd gerucht" staan. Maar het zou wel bizar zijn...

edit: soort van bron toegevoegd ;)
xpompompomxdonderdag 30 juli 2020 @ 14:59
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 14:55 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]

Hij is echt in paniek.
Wacht, hij wil de election delayen vanwege iets dat hij een dem hoax noemt?
Szuradonderdag 30 juli 2020 @ 15:13
Mooie afleidingsmanoeuvre weer, van de dramatische economische cijfers die zojuist naar buiten zijn gekomen.
Mensen_doe_rustigdonderdag 30 juli 2020 @ 15:14
De vraag om uitstel werd maanden geleden ook al gesteld. De president heeft daar volgens de grondwet echter geen gezag over. Zijn eerste termijn stopt op 20 januari 2021 om 12 uur. Als er dan nog geen verkiezingen zijn geweest zou het presidentschap naar de Speaker of the House gaan, maar ook die zetels zijn nu verkiesbaar dus de volgende in lijn is dan Republikeinse senator Chuck Grassly omdat hij de oudste is. Trump kan in ieder geval niet de verkiezingen uitslellen om wat voor reden dan ook.

TheFreshPrincedonderdag 30 juli 2020 @ 15:15
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 15:14 schreef Mensen_doe_rustig het volgende:
De vraag om uitstel werd maanden geleden ook al gesteld. De president heeft daar volgens de grondrecht echter geen gezag over. Zijn eerste termijn stopt op 20 januari 2021 om 12 uur. Als er dan nog geen verkiezingen zijn geweest zou het presidentschap naar de Speaker of the House gaan, maar ook die zetels zijn nu verkiesbaar dus de volgende in lijn is dan Republikeinse senator Chuck Grassly de president worden. Trump kan in ieder geval niet de verkiezingen uitslellen om wat voor reden dan ook.

Zou ook een mooie boel zijn als hij dat zou kunnen, dan zou je als president altijd wel een reden kunnen bedenken (virus, oorlog, slecht weer, etc)
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 15:17
quote:
2s.gif Op donderdag 30 juli 2020 14:59 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Wacht, hij wil de election delayen vanwege iets dat hij een dem hoax noemt?
Nee, hij wil President-voor-het-leven zijn.
trein2000donderdag 30 juli 2020 @ 15:25
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 15:14 schreef Mensen_doe_rustig het volgende:
De vraag om uitstel werd maanden geleden ook al gesteld. De president heeft daar volgens de grondwet echter geen gezag over. Zijn eerste termijn stopt op 20 januari 2021 om 12 uur. Als er dan nog geen verkiezingen zijn geweest zou het presidentschap naar de Speaker of the House gaan, maar ook die zetels zijn nu verkiesbaar dus de volgende in lijn is dan Republikeinse senator Chuck Grassly omdat hij de oudste is. Trump kan in ieder geval niet de verkiezingen uitslellen om wat voor reden dan ook.

Maar de speaker of the house hoeft geen lid te zijn van het huis. Nu is het zo dat de speaker zijn functie verliest als het huis aftreedt. Maar dat is een interne regel en kan vrij gemakkelijk gewijzigd worden...
xpompompomxdonderdag 30 juli 2020 @ 15:25
twitter

:D
Eyjafjallajoekulldonderdag 30 juli 2020 @ 15:28
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 15:13 schreef Szura het volgende:
Mooie afleidingsmanoeuvre weer, van de dramatische economische cijfers die zojuist naar buiten zijn gekomen.
Dit ja.

Jobless claims gaan ook weer omhoog.
monkyyydonderdag 30 juli 2020 @ 15:30
quote:
2s.gif Op donderdag 30 juli 2020 14:59 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Wacht, hij wil de election delayen vanwege iets dat hij een dem hoax noemt?
Afleidingstweets van de slechtste economische cijfers ooit. Toen de slechtse baancijfers uitkwamen enkele maanden terug begon hij OBAMAGATE te krijsen en te tweeten over Joe scarborough
Mensen_doe_rustigdonderdag 30 juli 2020 @ 15:34
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 15:25 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Maar de speaker of the house hoeft geen lid te zijn van het huis. Nu is het zo dat de speaker zijn functie verliest als het huis aftreedt. Maar dat is een interne regel en kan vrij gemakkelijk gewijzigd worden...
Hoeft geen lid te zijn, maar tot nu toe zijn ze dat allemaal wel geweest.
trein2000donderdag 30 juli 2020 @ 15:35
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 15:34 schreef Mensen_doe_rustig het volgende:

[..]

Hoeft geen lid te zijn, maar tot nu toe zijn ze dat allemaal wel geweest.
Ja dus?
L3genddonderdag 30 juli 2020 @ 15:38
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 14:55 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]

Hij is echt in paniek.
Dus hij wil Pelosi acting president maken? Er zijn verkiezingen gedaan gedurende de civil war. Gelukkig heeft hij niet de macht hierover
SnertMetChocodonderdag 30 juli 2020 @ 15:42
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 15:25 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Maar de speaker of the house hoeft geen lid te zijn van het huis. Nu is het zo dat de speaker zijn functie verliest als het huis aftreedt. Maar dat is een interne regel en kan vrij gemakkelijk gewijzigd worden...
Ow, dit had ik nog niet gehoord. Heb je hier een artikeltje bij?
Zwoerddonderdag 30 juli 2020 @ 15:42
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 14:55 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]

Hij is echt in paniek.
Deze zag je al maanden geleden aankomen.
trein2000donderdag 30 juli 2020 @ 15:42
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 15:42 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Ow, dit had ik nog niet gehoord. Heb je hier een artikeltje bij?
Ik ga voor je zoeken. Lang geleden dat ik dit gelezen heb.
SnertMetChocodonderdag 30 juli 2020 @ 15:48
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 15:42 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Ik ga voor je zoeken. Lang geleden dat ik dit gelezen heb.
Zou de deur open zetten voor een derde termijn van Obama. :P
trein2000donderdag 30 juli 2020 @ 15:49
quote:
7s.gif Op donderdag 30 juli 2020 15:48 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Zou de deur open zetten voor een derde termijn van Obama. :P
Nee dat is weer een heel ander vraagstuk. ;)
SnertMetChocodonderdag 30 juli 2020 @ 15:51
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 15:49 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Nee dat is weer een heel ander vraagstuk. ;)
Zie niet in waarom niet. Huis stemt in met externe Speaker Obama. 22nd amendment lid 1 luidt:
quote:
No person shall be elected to the office of the President more than twice, and no person who has held the office of President, or acted as President, for more than two years of a term to which some other person was elected President shall be elected to the office of the President more than once. But this Article shall not apply to any person holding the office of President when this Article was proposed by the Congress, and shall not prevent any person who may be holding the office of President, or acting as President, during the term within which this Article becomes operative from holding the office of President or acting as President during the remainder of such term.
Hij is dan niet verkozen tot president voor de derde keer.
capriciadonderdag 30 juli 2020 @ 15:51
Interessante tijden.
Mensen_doe_rustigdonderdag 30 juli 2020 @ 16:11
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 15:35 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Ja dus?
Dus niks. Het geeft alleen maar aan wat voor bijzondere tijd dit is.
Zelvadonderdag 30 juli 2020 @ 16:19
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 15:51 schreef capricia het volgende:
Interessante tijden.
Vooral zorgwekkend eigenlijk.
speknekdonderdag 30 juli 2020 @ 16:31
twitter
Mikedonderdag 30 juli 2020 @ 16:49
Oud-presidentskandidaat Herman Cain is overleden aan de gevolgen van het Corona-virus. Wellicht opgelopen bij de Trump-rally in Tulsa, waar hij geen mondkapje droeg. Het is tragisch, maar je hoopt ook dat er een mentaliteitsverandering komt bij een groot deel van de Republikeinse aanhang.

Bron: https://edition.cnn.com/2(...)ronavirus/index.html
Montovdonderdag 30 juli 2020 @ 17:08
Dat is snel gegaan. En niet direct iemand met overduidelijke onderliggende aandoeningen.
PippenScottiedonderdag 30 juli 2020 @ 17:13
quote:
11s.gif Op donderdag 30 juli 2020 16:49 schreef Mike het volgende:
Oud-presidentskandidaat Herman Cain is overleden aan de gevolgen van het Corona-virus. Wellicht opgelopen bij de Trump-rally in Tulsa, waar hij geen mondkapje droeg. Het is tragisch, maar je hoopt ook dat er een mentaliteitsverandering komt bij een groot deel van de Republikeinse aanhang.

Bron: https://edition.cnn.com/2(...)ronavirus/index.html
Dat is hopen tegen de bierkaai (bestaat die uitdrukking? Je begrijpt wat ik bedoel)

Kijk voor de grap eens wat zijn staffers op zijn twitter feed hebben geplaatst terwijl Cain aan het sterven was op de ICU.
Puddingtondonderdag 30 juli 2020 @ 17:18
quote:
11s.gif Op donderdag 30 juli 2020 16:49 schreef Mike het volgende:
Oud-presidentskandidaat Herman Cain is overleden aan de gevolgen van het Corona-virus. Wellicht opgelopen bij de Trump-rally in Tulsa, waar hij geen mondkapje droeg. Het is tragisch, maar je hoopt ook dat er een mentaliteitsverandering komt bij een groot deel van de Republikeinse aanhang.

Bron: https://edition.cnn.com/2(...)ronavirus/index.html
Thoughts and prayers.
PippenScottiedonderdag 30 juli 2020 @ 17:27
quote:
11s.gif Op donderdag 30 juli 2020 16:49 schreef Mike het volgende:
Oud-presidentskandidaat Herman Cain is overleden aan de gevolgen van het Corona-virus. Wellicht opgelopen bij de Trump-rally in Tulsa, waar hij geen mondkapje droeg. Het is tragisch, maar je hoopt ook dat er een mentaliteitsverandering komt bij een groot deel van de Republikeinse aanhang.

Bron: https://edition.cnn.com/2(...)ronavirus/index.html
Zie hier de mentaliteitsverandering:

twitter
GarlandBriggsdonderdag 30 juli 2020 @ 17:27
quote:
11s.gif Op donderdag 30 juli 2020 16:49 schreef Mike het volgende:
Oud-presidentskandidaat Herman Cain is overleden aan de gevolgen van het Corona-virus. Wellicht opgelopen bij de Trump-rally in Tulsa, waar hij geen mondkapje droeg. Het is tragisch, maar je hoopt ook dat er een mentaliteitsverandering komt bij een groot deel van de Republikeinse aanhang.

Bron: https://edition.cnn.com/2(...)ronavirus/index.html
RIP Herman
Arceedonderdag 30 juli 2020 @ 17:29
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 14:55 schreef Ulx het volgende:
Trump: "With Universal Mail-In Voting (not Absentee Voting, which is good), 2020 will be the most INACCURATE & FRAUDULENT Election in history"
Why? Laat eens zien.
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 17:34
twitter


Lekker hoor, zo'n smakelijke verse pizza. ;) ;)
Puddingtondonderdag 30 juli 2020 @ 17:34
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 17:27 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Zie hier de mentaliteitsverandering:

[ twitter ]
De democraten gaan helemaal niet dood en dat is niet eerlijk ah nee!!!! :'(
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 17:38
twitter
xpompompomxdonderdag 30 juli 2020 @ 17:38
Nvm

[ Bericht 99% gewijzigd door xpompompomx op 30-07-2020 17:45:34 ]
xpompompomxdonderdag 30 juli 2020 @ 17:49
1

Behoorlijke prijs die hij betaald om de libs te ownen.
trustychordsdonderdag 30 juli 2020 @ 17:58
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 17:27 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Zie hier de mentaliteitsverandering:

[ twitter ]
En even later maar vast op de feiten vooruit lopen en de dems ervan beschuldigen dat ze zijn dood politiek maken. Wie is deze gek?
PippenScottiedonderdag 30 juli 2020 @ 18:00
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 17:58 schreef trustychords het volgende:

[..]

En even later maar vast op de feiten vooruit lopen en de dems ervan beschuldigen dat ze zijn dood politiek maken. Wie is deze gek?
Republikeinse kandidaat voor het Huis van Afgevaardigden namens het vijfde district van Georgia.
trustychordsdonderdag 30 juli 2020 @ 18:10
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 18:00 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Republikeinse kandidaat voor het Huis van Afgevaardigden namens het vijfde district van Georgia.
Haha, dank voor de c/p van haar twitterbio. Was meer een uitroep van complete verbazing. Hoe bestaat dit?. Dat idee.
SnertMetChocodonderdag 30 juli 2020 @ 18:22
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 18:00 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Republikeinse kandidaat voor het Huis van Afgevaardigden namens het vijfde district van Georgia.
Uit het district van de onlangs aan kanker overleden John Lewis nota bene.
SnertMetChocodonderdag 30 juli 2020 @ 18:23
twitter
Korenfokdonderdag 30 juli 2020 @ 18:24
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 17:27 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Zie hier de mentaliteitsverandering:

[ twitter ]
🤔
pullupdonderdag 30 juli 2020 @ 18:35
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 17:27 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Zie hier de mentaliteitsverandering:

[ twitter ]
Ik ben een op haar feed wezen kijken vanwege dit maar de rest er omheen is niet veel beter.

twitter


En nog meer van dat soort fraais
capriciadonderdag 30 juli 2020 @ 18:39
quote:
11s.gif Op donderdag 30 juli 2020 18:35 schreef pullup het volgende:

[..]

Ik ben een op haar feed wezen kijken vanwege dit maar de rest er omheen is niet veel beter.

[ twitter ]

En nog meer van dat soort fraais
Dit komt allemaal niet bijster intelligent op mij over.
#ANONIEMdonderdag 30 juli 2020 @ 18:51
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 16:31 schreef speknek het volgende:
[ twitter ]
Zwakke bange man wil de verkiezingen uitstellen omdat hij op verlies staat.
KareldeStoutedonderdag 30 juli 2020 @ 18:55
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 18:39 schreef capricia het volgende:

[..]

Dit komt allemaal niet bijster intelligent op mij over.
Scheelt dat ze een poging waagt in een district wat vrij ruim door de Democraten gedomineerd wordt. Die zal dus wel niet verkozen worden.
SnertMetChocodonderdag 30 juli 2020 @ 18:58
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 18:55 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]

Scheelt dat ze een poging waagt in een district wat vrij ruim door de Democraten gedomineerd wordt. Die zal dus wel niet verkozen worden.
Inderdaad. Anders had ze vermoedelijk een tegenkandidaat gehad in de primaries, die dan waarschijnlijk van haar gewonnen had. Niet dat de lat bijzonder hoog ligt tegenwoordig, maar dit is wel heel *ahum* bijzonder.
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 19:30
quote:
Mooi.
epicbeardmandonderdag 30 juli 2020 @ 19:38
twitter


Links wordt extremer en extremer.
viagraapdonderdag 30 juli 2020 @ 19:40
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 19:38 schreef epicbeardman het volgende:
[ twitter ]

Links wordt extremer en extremer.
Heb je zelf nog een mening of argument?
GarlandBriggsdonderdag 30 juli 2020 @ 19:43
twitter


Gohmert heeft een nieuwe bijnaam gekregen binnen de GOP :D
Hancadonderdag 30 juli 2020 @ 19:46
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 19:38 schreef epicbeardman het volgende:
[ twitter ]

Links wordt extremer en extremer.
Heb je daar argumenten en bewijzen voor, of post je nou iets van een random republikein die iets zonder bewijs roept?
speknekdonderdag 30 juli 2020 @ 19:51
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 19:38 schreef epicbeardman het volgende:
[ twitter ]

Links Musk wordt extremer en extremer.
Fixed.
Of zoals zijn vrouw zegt:

EdvkHLPXgAARoT-?format=png&name=medium
monkyyydonderdag 30 juli 2020 @ 19:54
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 14:55 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]

Hij is echt in paniek.
Wat is nou precies het verschil tussen Mail-In en Absentee, is dat niet hetzelfde?
#ANONIEMdonderdag 30 juli 2020 @ 20:04
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 19:38 schreef epicbeardman het volgende:
[ twitter ]

Links wordt extremer en extremer.
Oh. Gek genoeg hoor je hem nooit als hij weer eens een bailout nodig heeft of is dat ineens niet links?
Hancadonderdag 30 juli 2020 @ 20:05
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 19:54 schreef monkyyy het volgende:

[..]

Wat is nou precies het verschil tussen Mail-In en Absentee, is dat niet hetzelfde?
Nee, niet precies: https://www.dictionary.com/e/absentee-ballot-vs-mail-in-ballot/
Montovdonderdag 30 juli 2020 @ 20:13
Dit heeft ook niet de tand des tijds doorstaan.

quote:
Joe Biden accused Trump of trying to delay the election. He should know better.

Former vice president Joe Biden’s unfounded accusation Thursday that President Trump wants to delay November’s election was not only clearly over the line but also unmasks how low the supposedly moderate Biden will go to win.

(..)

Nonetheless, Biden chose to taint the president essentially with a charge of treason. One would hope that this baseless statement could be excused as just another one of Biden’s increasingly frequent verbal hiccups.

https://www.washingtonpos(...)-should-know-better/
Toegegeven, ik had ook niet verwacht dat Trump dit nu al zou voorstellen. Ik dacht dat het een oktober verrassing zou worden.
#ANONIEMdonderdag 30 juli 2020 @ 20:19
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 20:13 schreef Montov het volgende:
Dit heeft ook niet de tand des tijds doorstaan.
[..]

Toegegeven, ik had ook niet verwacht dat Trump dit nu al zou voorstellen. Ik dacht dat het een oktober verrassing zou worden.
Alle Republikeinen die wat te vertellen hebben hebben zich al gedistabtieerd van Trumps hersenscheet overigens.

En Trump heeft er geen ruk over te vertellen, alleen het Congress kan de datum veranderen.
Aikaradonderdag 30 juli 2020 @ 20:21
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 18:39 schreef capricia het volgende:

[..]

Dit komt allemaal niet bijster intelligent op mij over.
Ik vind het werkelijk waar on-be-grijpelijk! Mensen die nog te dom zijn om te poepen, zijn doodserieus voor volksvertegenwoordiger aan het spelen. Geen wonder dat dat land met een sneltreinvaart de afgrond aan het indonderen is. De VS waren ooit een baken van de moderne democratie, maar daar is niets en dan ook helemaal niets meer van over.
SnertMetChocodonderdag 30 juli 2020 @ 20:21
twitter


Ben bang dat het afschaffen van de filibuster op wetgeving in een toekomst leidt tot allerlei extremistische wetgeving van de republikeinen. Maar ja, de Senaat is kapot gemaakt door met name McConnell, om maar te kunnen roepen dat Obama niks voor elkaar zou krijgen (en rechters te blokkeren) en op die manier oppositie te voeren. De man filibusterde nota bene een keer zijn eigen wetsvoorstel.
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 20:29
twitter



twitter
Montovdonderdag 30 juli 2020 @ 20:34
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 20:19 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Alle Republikeinen die wat te vertellen hebben hebben zich al gedistabtieerd van Trumps hersenscheet overigens.

En Trump heeft er geen ruk over te vertellen, alleen het Congress kan de datum veranderen.
Ja, interessant dat ook vanuit conservatieve hoek Trump wordt afgevallen. Dus Trump zal zeer snel wel weer ontkennen dat hij het uberhaupt heeft geopperd of iets in die geest.
Harvest89donderdag 30 juli 2020 @ 20:38
quote:
Niet gek als je jarenlang de schijn hebt gewekt dat je de klassenstrijd overboord hebt gegooid, achter elke stoeptegel een nazi ziet, en mecenas speelt voor een intolerante woestijnreligie.
Szuradonderdag 30 juli 2020 @ 20:43
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 20:34 schreef Montov het volgende:

[..]

Ja, interessant dat ook vanuit conservatieve hoek Trump wordt afgevallen. Dus Trump zal zeer snel wel weer ontkennen dat hij het uberhaupt heeft geopperd of iets in die geest.
De vaste formule is alweer gebruikt hoor:

quote:
Volgens een woordvoerder van de president wilde Trump alleen maar een vraag opwerpen.
https://nos.nl/artikel/23(...)de-te-voorkomen.html
Arceedonderdag 30 juli 2020 @ 20:49
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 20:43 schreef Szura het volgende:
Volgens een woordvoerder van de president wilde Trump alleen maar een vraag opwerpen.
En het antwoord van Trump op die vraag?
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 20:50
Ach, wat leuk voor Cohen.


twitter
trustychordsdonderdag 30 juli 2020 @ 20:54
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 20:34 schreef Montov het volgende:

[..]

Ja, interessant dat ook vanuit conservatieve hoek Trump wordt afgevallen. Dus Trump zal zeer snel wel weer ontkennen dat hij het uberhaupt heeft geopperd of iets in die geest.
Maar natuurlijk. Alles om even de headlines te hebben op de dag dat er beroerd financieel nieuws is.
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 21:39
ICE Agents Complain About Nazi Comparisons, Say They're Only Enforcing the Laws

Het is begrijpelijk dat ze balen van die vergelijking. Bevel is tenslotte bevel. En orders dienen te worden uitgevoerd zonder deze in twijfel te trekken.
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 21:48
twitter


Goede plek om je tweet op te splitsen.
mcmlxivdonderdag 30 juli 2020 @ 21:51
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 21:48 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]

Goede plek om je tweet op te splitsen.
Wel een mooie cliffhanger
viagraapdonderdag 30 juli 2020 @ 21:52
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 20:38 schreef Harvest89 het volgende:

[..]

Niet gek als je jarenlang de schijn hebt gewekt dat je de klassenstrijd overboord hebt gegooid, achter elke stoeptegel een nazi ziet, en mecenas speelt voor een intolerante woestijnreligie.
Dat was het midden, niet links.
Ulxdonderdag 30 juli 2020 @ 21:55
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 21:51 schreef mcmlxiv het volgende:

[..]

Wel een mooie cliffhanger
Ik hoop dat het een recente foto is.
TheFreshPrincedonderdag 30 juli 2020 @ 22:04
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 21:48 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]

Goede plek om je tweet op te splitsen.
_O-

Als je deel 2 niet leest zou je wat raars kunnen denken...
klappernootopreisdonderdag 30 juli 2020 @ 22:04
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 21:55 schreef Ulx het volgende:

[..]

Ik hoop dat het een recente foto is.
Niet de allerlaatste, ik weet uit ervaring dat bij covid-19 doden ze de kist verzegelen en die dan niet meer open gaat.
Felagunddonderdag 30 juli 2020 @ 22:12
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 22:04 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

_O-

Als je deel 2 niet leest zou je wat raars kunnen denken...
Ook als je de eerste drie woorden van de volgende tweet mist.
capriciadonderdag 30 juli 2020 @ 22:12
Obama's speech gezien op die uitvaart?

[ Bericht 2% gewijzigd door capricia op 30-07-2020 22:32:57 ]
#ANONIEMdonderdag 30 juli 2020 @ 22:27
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 21:48 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]

Goede plek om je tweet op te splitsen.
Cain dit het virus vermoedelijk opliep bij Trumps rally in Tulsa. Want toen waren facemasks volgens Trump niet nodig en politiek correct en Cain tweette toen dat "people are fed up".

Manslaughter?
TheFreshPrincedonderdag 30 juli 2020 @ 22:27
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 22:12 schreef capricia het volgende:
Obama speech gezien op die uitvaart?
Ja, een president die hele zinnen kan uitspreken en het niet constant over zichzelf heeft.

Overigens deed hij dat bij John McCain ook heel mooi, wat dat betreft kan hij zich wel over partijpolitiek heenzetten.
KareldeStoutedonderdag 30 juli 2020 @ 22:50
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 22:27 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Ja, een president die hele zinnen kan uitspreken en het niet constant over zichzelf heeft.

Overigens deed hij dat bij John McCain ook heel mooi, wat dat betreft kan hij zich wel over partijpolitiek heenzetten.
Verschil als dag en nacht qua president-waardigheid.
capriciadonderdag 30 juli 2020 @ 22:52
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 22:50 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]

Verschil als dag en nacht qua president-waardigheid.
Die man komt zoveel meer presidentieel over dan de huidige president.
KareldeStoutedonderdag 30 juli 2020 @ 22:56
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 22:52 schreef capricia het volgende:

[..]

Die man komt zoveel meer presidentieel over dan de huidige president.
Correct, al zou mijn neefje van zeven dat ook kunnen :')
SnertMetChocodonderdag 30 juli 2020 @ 23:11
twitter


Medeoprichter van de Federalist Society vindt het te ver gaan...

Eerlijk gezegd, zo gek op welke verschillende punten mensen zeggen af te haken. Fascinerend.

Ik had zoiets van "anti-rechtsstatelijk, dus zou er nooit op stemmen," vanaf dag 1, nog los van politieke standpunten. Maar hoe ver mensen dan gaan ... van continue liegen over ALLES, naar kinderen beleidsmatig scheiden van hun ouders ... naar obstructie in het Mueller onderzoek ... naar corruptie bij de DOJ met Barr ...

Nee, het was een fucking Tweet over de verkiezingen uitstellen, wat iedereen al zei dat hij zou kunnen willen doen en waar die mensen voor belachelijk werden gemaakt.

Nog los van alle andere bizarre en corrupte shit ...

[ Bericht 8% gewijzigd door SnertMetChoco op 30-07-2020 23:21:45 ]
Szuradonderdag 30 juli 2020 @ 23:13
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 23:11 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ twitter ]

Medeoprichter van de Federalist Society vindt het te ver gaan...
Sow nu al
Monolithdonderdag 30 juli 2020 @ 23:16
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 23:13 schreef Szura het volgende:

[..]

Sow nu al
Tja, ik kan iemand die na alles wat Trump heeft gedaan en gezegd opeens valt over zo'n opmerking ook totaal niet serieus nemen.
KareldeStoutedonderdag 30 juli 2020 @ 23:21
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 23:16 schreef Monolith het volgende:

[..]

Tja, ik kan iemand die na alles wat Trump heeft gedaan en gezegd opeens valt over zo'n opmerking ook totaal niet serieus nemen.
Lekker opportunistisch het eigen straatje schoonvegen inderdaad...
SnertMetChocodonderdag 30 juli 2020 @ 23:22
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 23:16 schreef Monolith het volgende:

[..]

Tja, ik kan iemand die na alles wat Trump heeft gedaan en gezegd opeens valt over zo'n opmerking ook totaal niet serieus nemen.
Ik neem deze meneer op het eerste gezicht best serieus... kennelijk mede-oprichter van de federalist society, wat elk doel wat ze berhaupt droomden te bereiken ooit bereikt hebben.
Monolithdonderdag 30 juli 2020 @ 23:27
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 23:22 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Ik neem deze meneer op het eerste gezicht best serieus... kennelijk mede-oprichter van de federalist society, wat elk doel wat ze berhaupt droomden te bereiken ooit bereikt hebben.
Het gaat mij niet om wie hij is. Als je nu opeens geschokt bent door deze opmerking, die eerder bedoeld leek om af te leiden van de economische cijfers, dan heb je de afgelopen vier jaar gewoon stront in je oren gehad.
SnertMetChocodonderdag 30 juli 2020 @ 23:31
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 23:27 schreef Monolith het volgende:

[..]

Het gaat mij niet om wie hij is. Als je nu opeens geschokt bent door deze opmerking, die eerder bedoeld leek om af te leiden van de economische cijfers, dan heb je de afgelopen vier jaar gewoon stront in je oren gehad.
Zeker, ben ik met je eens. Maar mensen kunnen op verschillende niveaus denken en succesvol zijn en normaal zijn ... Ik vind het vooral fascinerend wanneer men dan afscheid neem en vraag me dan af waarom dat dan het punt was ... Waarom was dit het punt voor deze meneer?

En ja, omgekeerd ook, waarom eerder niet?
Szuradonderdag 30 juli 2020 @ 23:33
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 23:31 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Zeker, ben ik met je eens. Maar mensen kunnen op verschillende niveaus denken en succesvol zijn en normaal zijn ... Ik vind het vooral fascinerend wanneer men dan afscheid neem en vraag me dan af waarom dat dan het punt was ... Waarom was dit het punt voor deze meneer?

En ja, omgekeerd ook, waarom eerder niet?
Omdat ze inzien dat ‘hun’ mannetje gaat verliezen?
SnertMetChocodonderdag 30 juli 2020 @ 23:38
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 23:33 schreef Szura het volgende:

[..]

Omdat ze inzien dat ‘hun’ mannetje gaat verliezen?
Je denkt dat het gecalculeerd is?
crystal_methdonderdag 30 juli 2020 @ 23:40
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 23:11 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ twitter ]

Medeoprichter van de Federalist Society vindt het te ver gaan...

Eerlijk gezegd, zo gek op welke verschillende punten mensen zeggen af te haken. Fascinerend.

Ik had zoiets van "anti-rechtsstatelijk, dus zou er nooit op stemmen," vanaf dag 1, nog los van politieke standpunten. Maar hoe ver mensen dan gaan ... van continue liegen over ALLES, naar kinderen beleidsmatig scheiden van hun ouders ... naar obstructie in het Mueller onderzoek ... naar corruptie bij de DOJ met Barr ...

Nee, het was een fucking Tweet over de verkiezingen uitstellen, wat iedereen al zei dat hij zou kunnen willen doen en waar die mensen voor belachelijk werden gemaakt.

Nog los van alle andere bizarre en corrupte shit ...
Mwa, verkiezingen uitstellen om aan de macht te blijven, zo'n taktiek wordt in landen als DRC (Congo), Zimbabwe of Venezuela toegepast...
Szuradonderdag 30 juli 2020 @ 23:41
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 23:38 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Je denkt dat het gecalculeerd is?
Ja. Wat @Monolith zegt, als dit afleidingstweetje voor de economische puinhoop je moment is om afscheid te nemen, na alles wat er de afgelopen jaren is gebeurd (Mueller, Oekrane/Biden, demonstranten teargassen, consigliere Barr met Roger Stone en ga maar door) dan kan ik alleen maar concluderen dat je met de volgende fase bent en je eigen straat gaat schoonvegen.
SnertMetChocodonderdag 30 juli 2020 @ 23:53
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 23:41 schreef Szura het volgende:

[..]

Ja. Wat @:monolith zegt, als dit afleidingstweetje voor de economische puinhoop je moment is om afscheid te nemen, na alles wat er de afgelopen jaren is gebeurd (Mueller, Oekrane/Biden, demonstranten teargassen, consigliere Barr met Roger Stone en ga maar door) dan kan ik alleen maar concluderen dat je met de volgende fase bent en je eigen straat gaat schoonvegen.
Tsja, maar je hebt bv. ook echt mensen die het tot op heden nog volgden en zichzelf informeerden (zoals ze wilden) ... neem Sjemmert. Ik ben dus niet zo overtuigd van deze theorie. En ja, ik denk wel dat ze zichzelf voor de gek houden. Dit is echter echt eerstehands gedrag wat zelf geobserveerd kan worden. Geen rapporten, geen tweede of derdehands verslagen.
TheFreshPrincevrijdag 31 juli 2020 @ 00:08
Ben benieuwd hoe hij verwacht dat de verkiezingen uitgesteld gaan worden...

SnertMetChocovrijdag 31 juli 2020 @ 00:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 00:08 schreef TheFreshPrince het volgende:
Ben benieuwd hoe hij verwacht dat de verkiezingen uitgesteld gaan worden...

3 opties denk ik:
- 't was a joke bro, look at me.
- "this tweet caused a storm, but I didn't intend it like that ... blabla"
- "I'm ordering state officials to look into postponing the election .." (denk dat dit echt niet gaat gebeuren, maar ok)
TheFreshPrincevrijdag 31 juli 2020 @ 00:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 00:12 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

3 opties denk ik:
- 't was a joke bro, look at me.
- "this tweet caused a storm, but I didn't intend it like that ... blabla"
- "I'm ordering state officials to look into postponing the election .." (denk dat dit echt niet gaat gebeuren, maar ok)
Hij denkt dat de uitkomst van de verkiezingen maanden gaat duren omdat de ballots zoek raken :P

"The most rigged election in history", dat ook weer...
SnertMetChocovrijdag 31 juli 2020 @ 00:18
Dit is toch ook bizar he?

twitter
Szuravrijdag 31 juli 2020 @ 00:21
Waarom zit die gek nog altijd in het intelligence committee?
#ANONIEMvrijdag 31 juli 2020 @ 00:23
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 23:11 schreef SnertMetChoco het volgende:
[ twitter ]

Medeoprichter van de Federalist Society vindt het te ver gaan...

Eerlijk gezegd, zo gek op welke verschillende punten mensen zeggen af te haken. Fascinerend.

Ik had zoiets van "anti-rechtsstatelijk, dus zou er nooit op stemmen," vanaf dag 1, nog los van politieke standpunten. Maar hoe ver mensen dan gaan ... van continue liegen over ALLES, naar kinderen beleidsmatig scheiden van hun ouders ... naar obstructie in het Mueller onderzoek ... naar corruptie bij de DOJ met Barr ...

Nee, het was een fucking Tweet over de verkiezingen uitstellen, wat iedereen al zei dat hij zou kunnen willen doen en waar die mensen voor belachelijk werden gemaakt.

Nog los van alle andere bizarre en corrupte shit ...
Ja, de corruptie en het racisme? Geen probleem Nepotisme? Prima! Buitenlandse manipulatie eisen in ruil voor hulp? No problemo maar de verkiezingen uitstellen? Dan is men ineens boos.

Beter laat dan nooit maar dit soort figuren steunen dus de volgende Trump gewoon weer.
SnertMetChocovrijdag 31 juli 2020 @ 00:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 00:21 schreef Szura het volgende:
Waarom zit die gek nog altijd in het intelligence committee?
Vraag het McCarthy .. de spoeling is dun he... Je kunt niet overal Jim Jordan de show laten stelen. (hoewel...)
SnertMetChocovrijdag 31 juli 2020 @ 00:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 00:23 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Ja, de corruptie en het racisme? Geen probleem Nepotisme? Prima! Buitenlandse manipulatie eisen in ruil voor hulp? No problemo maar de verkiezingen uitstellen? Dan is men ineens boos.

Beter laat dan nooit maar dit soort figuren steunen dus de volgende Trump gewoon weer.
Ik denk niet dat het zo voorspelbaar is waar iemand als hij "breekt". Neem Sjemmert, die denkt daadwerkelijk nog dat het Urkaine-gedoe Trump was die iets crimineels wilde uitzoekenen als ik me niet vergis, maar ik laat me in dit geval zo graag verrassen.
#ANONIEMvrijdag 31 juli 2020 @ 00:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 00:28 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Ik denk niet dat het zo voorspelbaar is waar iemand als hij "breekt". Neem Sjemmert, die denkt daadwerkelijk nog dat het Urkaine-gedoe Trump was die iets crimineels wilde uitzoekenen als ik me niet vergis, maar ik laat me in dit geval zo graag verrassen.
Nee, het is niet voorspelbaar maar het is eigenlijk een futiliteit waar ze over vallen, een loze tweet eigenlijk die bijna dagelijks door Trump verspreid worden,, bij de WaPo heb je Olsen, een zelfde figuur die alles wat Trump deed prima vond en die nu ook ineens boos is op Trump:

quote:
President Trump’s tweet Thursday morning suggesting that the November election should be delayed is more than reckless and irresponsible. It is the single most anti-democratic statement any sitting president has ever made. It should be immediately, forcefully and vocally repudiated by every conservative and Republican.

I do not write these words lightly. I have generally supported the Trump administration’s policies. Everyone has disagreements even with leaders of their own party, but I remain what I was before Trump was even a candidate — a conservative Republican with populist leanings. Were this election solely a matter of Trump’s platform vs. former vice president Joe Biden’s, I would enthusiastically back the Trump agenda.

https://www.washingtonpos(...)president-ever-said/


[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 31-07-2020 00:41:10 ]
SnertMetChocovrijdag 31 juli 2020 @ 00:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 00:40 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Nee, het is niet voorspelbaar maar het is eigenlijk een futiliteit waar ze over vallen, een loze tweet eigenlijk die bijna dagelijks door Trump verspreid worden,, bij de WaPo heb je Olsen, een zelfde figuur die alles wat Trump deed prima vond en die nu ook ineens boos is op Trump:
[..]

Dat ben ik niet met je eens. Jij en ik kunnen het volstrekte bullshit vinden (en vinden dat ws ook), maar dat laat wel ruimte om het niet eens te zijn
#ANONIEMvrijdag 31 juli 2020 @ 00:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 00:45 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Dat ben ik niet met je eens. Jij en ik kunnen het volstrekte bullshit vinden (en vinden dat ws ook), maar dat laat wel ruimte om het niet eens te zijn
Godzijdank mogen wij het, in onze linkse bubbel, gewoon met elkaar oneens zijn ;)
SnertMetChocovrijdag 31 juli 2020 @ 00:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 00:54 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Godzijdank mogen wij het, in onze linkse bubbel, gewoon met elkaar oneens zijn ;)
Ik moet je nu extreem-links en een marxist vinden?
#ANONIEMvrijdag 31 juli 2020 @ 00:57
quote:
7s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 00:56 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Ik moet je nu extreem-links en een marxist vinden?
Oh, ik dacht dat wij dat automatisch waren? :D
SnertMetChocovrijdag 31 juli 2020 @ 01:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 00:57 schreef Tijger_m het volgende:
h, ik dacht dat wij dat autom
We doen dit fout, dat is wel duidelijk.
crystal_methvrijdag 31 juli 2020 @ 03:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 00:40 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Nee, het is niet voorspelbaar maar het is eigenlijk een futiliteit waar ze over vallen, een loze tweet eigenlijk die bijna dagelijks door Trump verspreid worden,, bij de WaPo heb je Olsen, een zelfde figuur die alles wat Trump deed prima vond en die nu ook ineens boos is op Trump:
[..]

Als ik me niet vergis hebben de VS (en anderen) meer dan eens sancties ingesteld tegen landen of regimes omwille van het uitstellen van verkiezingen.
speknekvrijdag 31 juli 2020 @ 03:37
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2020 23:38 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Je denkt dat het gecalculeerd is?
Niet gecalculeerd, gewoon tribaal gedrag, en terugredeneren vanaf de uitkomst. Trump is winning, dus de dingen die hij doet zijn goed. Trump is aan het verliezen, oei, misschien doet hij iets verkeerd.
crystal_methvrijdag 31 juli 2020 @ 04:28
Wie wordt er "waarnemend" president als op 20 januari nog geen verkiezingsuitslag bekend zou zijn?
Hancavrijdag 31 juli 2020 @ 06:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 00:40 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Nee, het is niet voorspelbaar maar het is eigenlijk een futiliteit waar ze over vallen, een loze tweet eigenlijk die bijna dagelijks door Trump verspreid worden,, bij de WaPo heb je Olsen, een zelfde figuur die alles wat Trump deed prima vond en die nu ook ineens boos is op Trump:
[..]

Zo gek is het toch niet? Verkiezingen uitstellen is toch nog weer een stapje verder? Tot nu toe kon je bij alles wat hij deed nog zeggen dat hij verkozen is en dat hij gecontroleerd wordt door het huis en de senaat (die controle blijkt een wassen neus, maar je kunt nog zeggen dat het een democratisch systeem is). Bij het uitstellen van verkiezingen verlengt hij zijn mandaat zonder dat de kiezers zich daar over uitspreken en neigt het dus meer naar dictatuur dan democratie. Dat dat laatste het punt is waar sommige mensen het te ver vinden gaan is toch niet zo gek?
Montovvrijdag 31 juli 2020 @ 07:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 04:28 schreef crystal_meth het volgende:
Wie wordt er "waarnemend" president als op 20 januari nog geen verkiezingsuitslag bekend zou zijn?
Pat Leahy!
Montovvrijdag 31 juli 2020 @ 07:23
Ik weet niet of Trump de bedoeling had het slechte economische nieuws te verbergen, maar zelfs in de maga-cult valt zijn uitspraak over verkiezingen uitstellen slecht. Ok, sommigen doen de komische uitspraak dat de linksen extremer worden, maar dat is par for the course.

En daarnaast heeft elk land harde economische klappen en is die 9% daling niet onverwacht. Een tactiek zou juist zijn om deze slechte cijfers te benadrukken om vervolgens verbetering in q3 te tonen. Maar dat wordt het grootste probleem in de VS met de diverse maatregelen die nu alweer genomen moeten worden.
Ulxvrijdag 31 juli 2020 @ 07:24
twitter


Dat zal McConnell geliefd maken.
Ulxvrijdag 31 juli 2020 @ 07:39
Daarbij is het gezien de instortende consumentenbestedingen ook niet heel goed voor de economie om dit te doen.
Ulxvrijdag 31 juli 2020 @ 07:49
twitter


"Law, Order, Teargassing Moms and Beating Veterans" lijkt niet een winning strategy te zijn? Zou dat kunnen?
Ringovrijdag 31 juli 2020 @ 09:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 07:23 schreef Montov het volgende:
Ik weet niet of Trump de bedoeling had het slechte economische nieuws te verbergen, maar zelfs in de maga-cult valt zijn uitspraak over verkiezingen uitstellen slecht. Ok, sommigen doen de komische uitspraak dat de linksen extremer worden, maar dat is par for the course.
Zolang zijn verdachtmakende opmerkingen over de "onveiligheid" van het huidige stelsel maar blijven hangen bij de mensen. Dan neemt hij voor lief dat uitstel vooralsnog niet mogelijk is.
Knipoogjevrijdag 31 juli 2020 @ 09:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 07:49 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]

"Law, Order, Teargassing Moms and Beating Veterans" lijkt niet een winning strategy te zijn? Zou dat kunnen?
Ben wel benieuwd met wel gaslight ze gaan komen. Meestal werkt zo'n wijziging op de korte termijn omdat alle rechtse propaganda-kanalen er ruim in mee gaan in het begin.

Ik zou zelf toch vol inzetten op de scotus en nog meer op angstcultuur, gezien republikeinen daar erg vatbaar voor zijn.
Ulxvrijdag 31 juli 2020 @ 09:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 09:28 schreef Knipoogje het volgende:

[..]

Ben wel benieuwd met wel gaslight ze gaan komen. Meestal werkt zo'n wijziging op de korte termijn omdat alle rechtse propaganda-kanalen er ruim in mee gaan in het begin.

Ik zou zelf toch vol inzetten op de scotus en nog meer op angstcultuur, gezien republikeinen daar erg vatbaar voor zijn.
Alleen werkt dat dus niet meer. En hoe vaker ze het roer omgooien hoe zwalkender en paniekeriger ze lijken.
Tweekvrijdag 31 juli 2020 @ 09:35

Lincoln project heeft ook weer een nieuw filmpje
PippenScottievrijdag 31 juli 2020 @ 09:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 09:32 schreef Ulx het volgende:

[..]

Alleen werkt dat dus niet meer. En hoe vaker ze het roer omgooien hoe zwalkender en paniekeriger ze lijken.
De meest succesvolle methodes van de republikeinen zijn allereerst geweest om stemmen in blauwe kiesdistricten te ontmoedigen (stemlokalen sluiten, draconische maatregelen om je als kiezer te registreren).

Maar de meest succesvolle was om de illusie te creren dat beide partijen hetzelfde zijn en hiermee democratische stemmers te ontmoedigen.

Met dit laatste komen ze echt niet meer weg. De motivatie om Trump weg te stemmen is gigantisch.
TheIncredibleTwovrijdag 31 juli 2020 @ 10:17
Als de chaos in de VS in hetzelfde tempo blijft toenemen tot het einde van het jaar zie ik de verkiezingen wel uitgesteld worden. Het is alleen "onmogelijk" omdat het een voorstel van Donald Trump is, dus al het middelmatige intellect dat Donald Trump haat vanwege ..., ja vanwege wat eigenlijk, staat weer op zijn achterste benen.
#ANONIEMvrijdag 31 juli 2020 @ 10:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 10:17 schreef TheIncredibleTwo het volgende:
Als de chaos in de VS in hetzelfde tempo blijft toenemen tot het einde van het jaar zie ik de verkiezingen wel uitgesteld worden. Het is alleen "onmogelijk" omdat het een voorstel van Donald Trump is, dus al het middelmatige intellect dat Donald Trump haat vanwege ..., ja vanwege wat eigenlijk, staat weer op zijn achterste benen.
Nee, het is onmogelijk omdat het Congress er nooit in mee zal gaan en het is godsgeklaagd dat Trump nu hij op verlies staat ineens uitstel wil.

Maar goed, ik neem aan dat Republikeinen en Trump aanhangers hem ook haten want die zijn nog het meest verbolgen over de suggestie.
KoosVogelsvrijdag 31 juli 2020 @ 10:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 10:17 schreef TheIncredibleTwo het volgende:
Als de chaos in de VS in hetzelfde tempo blijft toenemen tot het einde van het jaar zie ik de verkiezingen wel uitgesteld worden. Het is alleen "onmogelijk" omdat het een voorstel van Donald Trump is, dus al het middelmatige intellect dat Donald Trump haat vanwege ..., ja vanwege wat eigenlijk, staat weer op zijn achterste benen.
Dus jij vindt het gerechtvaardigd om verkiezingen uit te stellen omdat er in verschillende Amerikaanse steden demonstraties plaatsvinden?
Basp1vrijdag 31 juli 2020 @ 10:27
Ik zou juist van trump een gedegen plan verwachten om de verkiezingen veilig door te laten gaan, desnoods verspreid over meerdere dagen. Maar dat was weer een vage droom vannacht. :D
Hancavrijdag 31 juli 2020 @ 10:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 10:17 schreef TheIncredibleTwo het volgende:
Als de chaos in de VS in hetzelfde tempo blijft toenemen tot het einde van het jaar zie ik de verkiezingen wel uitgesteld worden. Het is alleen "onmogelijk" omdat het een voorstel van Donald Trump is, dus al het middelmatige intellect dat Donald Trump haat vanwege ..., ja vanwege wat eigenlijk, staat weer op zijn achterste benen.
Je hebt nog niet door dat verkiezingen uitstellen allereerst niet aan de president is en dat ten tweede de termijn van de president sowieso af loopt?
#ANONIEMvrijdag 31 juli 2020 @ 10:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 10:27 schreef Basp1 het volgende:
Ik zou juist van trump een gedegen plan verwachten om de verkiezingen veilig door te laten gaan, desnoods verspreid over meerdere dagen. Maar dat was weer een vage droom vannacht. :D
Het gaat al mis bij "plan" :D
Vis1980vrijdag 31 juli 2020 @ 10:51
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 22:56 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]

Correct, al zou mijn neefje van zeven dat ook kunnen :')
Het punt is juist dat ie dat niet kan. Anders heb je een erg slecht inzicht in wat iemand van zeven zou kunnen.
Zwoerdvrijdag 31 juli 2020 @ 10:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 10:17 schreef TheIncredibleTwo het volgende:
dat Donald Trump haat vanwege ..., ja vanwege wat eigenlijk,
Onbeschoftheid
Liegen
Corruptie
Polariseren
Hypocrisie
Kapotmaken rechtsspraak
Racisme
Sexisme
Domheid
Haatzaaien
Verzwakken van positie van de VS
Flirten met dictators
Kapotmaken van natuur
Nepotisme
Gezondheid van het Amerikaanse volk in gevaar brengen
Oorlogsmisdadigers gratie verlenen
Incapabele vriendjes op belangrijke posities zetten

En ik denk dat die lijst nog wel even door kan gaan.
KareldeStoutevrijdag 31 juli 2020 @ 10:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 10:51 schreef Vis1980 het volgende:

[..]

Het punt is juist dat ie dat niet kan. Anders heb je een erg slecht inzicht in wat iemand van zeven zou kunnen.
Het getuigt vooral van beperkt vertrouwen in de huidige president...
Vis1980vrijdag 31 juli 2020 @ 11:04
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 10:57 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]

Het getuigt vooral van beperkt vertrouwen in de huidige president...
Het getuigd vooral van een incompetente president, die niet eens goed kan spreken en daarnaast klinkt als een analfabeet.

Stellen dat je 8 jaar oude neef net zo presidentieel kan spreken als Obama, is natuurlijk een onderbuikgebeurtenis. ;)
Jaeger85vrijdag 31 juli 2020 @ 11:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 10:17 schreef TheIncredibleTwo het volgende:
Als de chaos in de VS in hetzelfde tempo blijft toenemen tot het einde van het jaar zie ik de verkiezingen wel uitgesteld worden. Het is alleen "onmogelijk" omdat het een voorstel van Donald Trump is, dus al het middelmatige intellect dat Donald Trump haat vanwege ..., ja vanwege wat eigenlijk, staat weer op zijn achterste benen.
Nee dat gaat niet gebeuren. Het is wettelijk gezien bijna onmogelijk. Daarnaast gingen de verkiezingen tijdens de burgeroorlog en Spaanse griep pandemie ook gewoon door. Dan kan het in de huidige omstandigheden makkelijk.
Jaeger85vrijdag 31 juli 2020 @ 11:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 04:28 schreef crystal_meth het volgende:
Wie wordt er "waarnemend" president als op 20 januari nog geen verkiezingsuitslag bekend zou zijn?
De oudste senator, op dit moment is dat Chuck Grassley,
Tocadiscovrijdag 31 juli 2020 @ 11:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 11:18 schreef Jaeger85 het volgende:

[..]

De oudste senator, op dit moment is dat Chuck Grassley,
Op dit moment ja, maar in 2021 loopt ook het mandaat van een derde van de senatoren af waardoor de Democraten weer de meerderheid in de Senaat krijgen. Dan zou het dus Patrick Leahy uit Vermont worden.
SnertMetChocovrijdag 31 juli 2020 @ 11:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 11:36 schreef Tocadisco het volgende:

[..]

Op dit moment ja, maar in 2021 loopt ook het mandaat van een derde van de senatoren af waardoor de Democraten weer de meerderheid in de Senaat krijgen. Dan zou het dus Patrick Leahy uit Vermont worden.
Als ze voor hem stemmen. Het gaat eerst naar de Speaker of the House. Als die er niet is of niet wil, dan gaat het naar de president pro tempore, wat traditioneel het langst continu dienende lid van de meerderheidspartij in de Senaat is, maar dat hoeft niet.
speknekvrijdag 31 juli 2020 @ 12:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 10:17 schreef TheIncredibleTwo het volgende:
al het middelmatige intellect dat Donald Trump haat
ConsiderateUniformGrizzlybear-size_restricted.gif

20180908_USC925.png
mcmlxivvrijdag 31 juli 2020 @ 12:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 10:17 schreef TheIncredibleTwo het volgende:
Als de chaos in de VS in hetzelfde tempo blijft toenemen tot het einde van het jaar zie ik de verkiezingen wel uitgesteld worden. Het is alleen "onmogelijk" omdat het een voorstel van Donald Trump is, dus al het middelmatige intellect dat Donald Trump haat vanwege ..., ja vanwege wat eigenlijk, staat weer op zijn achterste benen.
Weinig mensen haten Trump, hooguit degenen die hij beroofd, verkracht of bedrogen heeft. Maximaal enkele duizenden dus. De overigen minachten Trump vooral en zijn ronduit verbijsterd dat er mensen rondlopen die op een dergelijke amateur stemmen. Nog meer verbijsterend is dat er ook nog mensen zijn die na 3,5 jaar aan ellende en mislukkingen deze stomkop blijven verdedigen.

Punt 1: Het uitstellen van presidentsverkiezingen is geen beslissing van de president. Enkel een Trump-aanhanger of vergelijkbaar vindt dit waarschijnlijk vreemd. Wij, de rest, begrijpen heel goed dat het handig is de volgende verkiezingen niet aan de huidige machthebber over te laten.

Punt 2: Verkiezingen uitstellen vanwege onrust is als poepen uitstellen vanwege pijnlijke darmen. Hoe onwaarschijnlijk het de Trump-aanhanger ook zal voorkomen, de huidige onrust is grotendeels veroorzaakt of minimaal nogal verergerd door hun grote voorbeeld.

Punt 3: Onderzoek laat zien dat vooral intellectueel uitgedaagden op mensen als Trump of partijen als PVV en FvD stemmen. Middelmatig intellect en alles wat daarboven zit is dus inderdaad de groep die nogal wat minachting heeft opgebouwd voor deze idioot.
Ulxvrijdag 31 juli 2020 @ 13:46
twitter


Teringjantje.
viagraapvrijdag 31 juli 2020 @ 13:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 09:58 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Maar de meest succesvolle was om de illusie te creren dat beide partijen hetzelfde zijn en hiermee democratische stemmers te ontmoedigen.

Met dit laatste komen ze echt niet meer weg. De motivatie om Trump weg te stemmen is gigantisch.
Pre-corona deden de Democraten dit helemaal zelf. Het enige verschil was hoe je als lower of middle class genaaid werd: met een beleefde handdruk en homorechten, of met een stiekeme grijns in naam van God.
KareldeStoutevrijdag 31 juli 2020 @ 15:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 11:04 schreef Vis1980 het volgende:

[..]

Het getuigd vooral van een incompetente president, die niet eens goed kan spreken en daarnaast klinkt als een analfabeet.

Stellen dat je 8 jaar oude neef net zo presidentieel kan spreken als Obama, is natuurlijk een onderbuikgebeurtenis. ;)
Meer presidentieel overkomen dan de huidige president ging het dan ook over ;). Obama lijkt me nog net iets te hoog gegrepen voor die knul :+
Ulxvrijdag 31 juli 2020 @ 15:37
twitter


Dit dus.
Hyperdudevrijdag 31 juli 2020 @ 15:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 15:37 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]

Dit dus.
Niet dat het hier NL/EU veel beter gaat qua neg. groei.
Ulxvrijdag 31 juli 2020 @ 15:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 15:38 schreef Hyperdude het volgende:

[..]

Niet dat het hier NL/EU veel beter gaat qua neg. groei.
Ja hoor. De klap is hier een stuk minder hard.
Hyperdudevrijdag 31 juli 2020 @ 15:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 15:40 schreef Ulx het volgende:

[..]

Ja hoor. De klap is hier een stuk minder hard.
Je kan het oneens zijn over de verdeling van de lasten. :)

IMF juni:

Projections-table-602x1024.png

https://blogs.imf.org/202(...)-uncertain-recovery/
KareldeStoutevrijdag 31 juli 2020 @ 15:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 15:46 schreef Hyperdude het volgende:

[..]

Je kan het oneens zijn over de verdeling van de lasten. :)

IMF juni:

[ afbeelding ]

https://blogs.imf.org/202(...)-uncertain-recovery/
Aan de andere kant zijn we nu zeker anderhalve maand na de cijfers die daarvoor gebruikt zijn en waar Europa weer wat opkrabbelt gaat het in de VS eigenlijk nog almaar slechter.
Maar goed, voorspellingen van economen moet je sowieso met een paar flinke korrels zout nemen.
Hyperdudevrijdag 31 juli 2020 @ 16:01
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 15:51 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]

Aan de andere kant zijn we nu zeker anderhalve maand na de cijfers die daarvoor gebruikt zijn en waar Europa weer wat opkrabbelt gaat het in de VS eigenlijk nog almaar slechter.
Maar goed, voorspellingen van economen moet je sowieso met een paar flinke korrels zout nemen.
Kon net niet iets versers vinden van respectabele bron. :)

Heb eigenlijk de indruk dat het Covid-beleid, indien niet totaal stupide, niet veel invloed heeft op de economische gevolgen.
KareldeStoutevrijdag 31 juli 2020 @ 16:11
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 16:01 schreef Hyperdude het volgende:

[..]

Kon net niet iets versers vinden van respectabele bron. :)

Heb eigenlijk de indruk dat het Covid-beleid, indien niet totaal stupide, niet veel invloed heeft op de economische gevolgen.
Als de onderliggende basis op orde is zal dat verschil inderdaad relatief beperkt zijn.
drexciyavrijdag 31 juli 2020 @ 16:31
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 10:51 schreef Zwoerd het volgende:

[..]

Onbeschoftheid
Liegen
Corruptie
Polariseren
Hypocrisie
Kapotmaken rechtsspraak
Racisme
Sexisme
Domheid
Haatzaaien
Verzwakken van positie van de VS
Flirten met dictators
Kapotmaken van natuur
Nepotisme
Gezondheid van het Amerikaanse volk in gevaar brengen
Oorlogsmisdadigers gratie verlenen
Incapabele vriendjes op belangrijke posities zetten

En ik denk dat die lijst nog wel even door kan gaan.
Afgezien van onbeschoftheid kun je vrijwel alle andere kenmerken ook op de Democraten toepassen. Obama had zijn "drill baby drill" moment; boringen in Alaska toestaan. Hij heeft Cheney en Rumsfeld vrijuit laten gaan voor hun oorlogsmisdaden, met name martelingen toestaan is een punt in deze.

De essentie is dat er vrijwel geen verschil bestaat tussen beide partijen in de VS. Op papier wellicht, maar als het er echt op aankomt maakt het niet uit. Joe Biden heeft meegewerkt aan allerlei dubieuze wetten, en is daar nog trots op ook. Zolang er geen einde komt aan het twee partijen "monopolie", ga je geen verbeteringen zien in de VS.
drexciyavrijdag 31 juli 2020 @ 16:35
quote:
1s.gif Op donderdag 30 juli 2020 22:52 schreef capricia het volgende:

[..]

Die man komt zoveel meer presidentieel over dan de huidige president.
En daarom kon hij met allerlei foute zaken wegkomen ("de drone king"). En dat terwijl hij, met zijn juridische achtergrond, beter zou moeten weten. Trump kun je nog van incompetentie beschuldigen (en terecht), maar Obama zou beter moeten weten. Het is maar net hoe je het ziet.
AnneXvrijdag 31 juli 2020 @ 16:39
Jordan blaft Fauci af en Fauci reageert nog steeds netjes.
“You are putting words in my mouth.”
mcmlxivvrijdag 31 juli 2020 @ 16:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 16:35 schreef drexciya het volgende:

[..]

En daarom kon hij met allerlei foute zaken wegkomen ("de drone king"). En dat terwijl hij, met zijn juridische achtergrond, beter zou moeten weten. Trump kun je nog van incompetentie beschuldigen (en terecht), maar Obama zou beter moeten weten. Het is maar net hoe je het ziet.
Perfectie bestaat niet. Verwacht ook niemand. Maar veel dommer en amateuristisch dan deze clown is bijna onmogelijk

Je mag van een president minimaal verwachten dat hij een team kan samenstellen en managen. Je mag verwachten dat hij enige dossierkennis opdoet. Je mag verwachten dat hij enige zelfkennis heeft en vriend van vijand kan onderscheiden

Niets van dat alles.

Kortom Fijn dat Obama fouten heeft gemaakt, Obama was gisteren, nu hebben we MIGA. Moron is governing america
Tweekvrijdag 31 juli 2020 @ 17:12
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 16:39 schreef AnneX het volgende:
Jordan blaft Fauci af en Fauci reageert nog steeds netjes.
“You are putting words in my mouth.”
En dan ook nog omdat Fauci zegt dat groepen gevaarlijk zijn, maar Gym protestors wil horen.
Szuravrijdag 31 juli 2020 @ 17:14
Trump is de drone king, niet Obama
Mensen_doe_rustigvrijdag 31 juli 2020 @ 17:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 16:31 schreef drexciya het volgende:

[..]

Afgezien van onbeschoftheid kun je vrijwel alle andere kenmerken ook op de Democraten toepassen. Obama had zijn "drill baby drill" moment; boringen in Alaska toestaan. Hij heeft Cheney en Rumsfeld vrijuit laten gaan voor hun oorlogsmisdaden, met name martelingen toestaan is een punt in deze.

De essentie is dat er vrijwel geen verschil bestaat tussen beide partijen in de VS. Op papier wellicht, maar als het er echt op aankomt maakt het niet uit. Joe Biden heeft meegewerkt aan allerlei dubieuze wetten, en is daar nog trots op ook. Zolang er geen einde komt aan het twee partijen "monopolie", ga je geen verbeteringen zien in de VS.
Euhm.. wut?

quote:
In 2014, President Barack Obama proposed declaring an additional 5 million acres of the refuge as a wilderness area, which would put a total of 12.8 million acres (5.2 million ha) of the refuge permanently off-limits to drilling or other development, including the coastal plain where oil exploration has been sought.

In 2017, the Republican-controlled House and Senate included in tax legislation a provision that would open the 1002 area of ANWR to oil and gas drilling. It passed both the Senate and House of Representatives on December 20, 2017. President Trump signed it into law on December 22, 2017.
Precies het tegenovergestelde van wat jij hier beweert dus.
Zwoerdvrijdag 31 juli 2020 @ 17:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 16:31 schreef drexciya het volgende:

[..]

Afgezien van onbeschoftheid kun je vrijwel alle andere kenmerken ook op de Democraten toepassen. Obama had zijn "drill baby drill" moment; boringen in Alaska toestaan. Hij heeft Cheney en Rumsfeld vrijuit laten gaan voor hun oorlogsmisdaden, met name martelingen toestaan is een punt in deze.

De essentie is dat er vrijwel geen verschil bestaat tussen beide partijen in de VS. Op papier wellicht, maar als het er echt op aankomt maakt het niet uit. Joe Biden heeft meegewerkt aan allerlei dubieuze wetten, en is daar nog trots op ook. Zolang er geen einde komt aan het twee partijen "monopolie", ga je geen verbeteringen zien in de VS.
Ik denk dat er maar weinig Democraten in de buurt komen bij wat Trump allemaal doet. En vooral er mee wegkomen.
KareldeStoutevrijdag 31 juli 2020 @ 17:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 17:14 schreef Szura het volgende:
Trump is de drone king, niet Obama
De Trump-broeders tellen en definiren anders.
crystal_methvrijdag 31 juli 2020 @ 18:00
quote:
White House press secretary Kayleigh McEnany on Friday condemned the decision to delay legislative elections in Hong Kong, one day after President Trump asked if the U.S. should postpone its own November election.

"We condemn the Hong Kong government’s decision to postpone for one year its legislative council elections and to disqualify opposition candidates," McEnany said at a press briefing, reading from a prepared statement. "This action undermines the democratic processes and freedoms that have underpinned Hong Kong's prosperity, and this is only the most recent in a growing list of broken promises by Beijing, which promised autonomy and freedom to the Hong Kong people until 2047 in the Sino-British joint declaration."
https://thehill.com/homen(...)-after-trump-floated
Kijkertjevrijdag 31 juli 2020 @ 18:13
Er werd een POLITIEKE rally georganiseerd zonder inachtneming van de regels uitgevaardigd door zijn eigen departement waar Cain het slachtoffer van is geworden maar nu mag zijn dood vooral niet gepoliticeerd worden :')

twitter
#ANONIEMvrijdag 31 juli 2020 @ 18:34
quote:
9s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 18:13 schreef Kijkertje het volgende:
Er werd een POLITIEKE rally georganiseerd zonder inachtneming van de regels uitgevaardigd door zijn eigen departement waar Cain het slachtoffer van is geworden maar nu mag zijn dood vooral niet gepoliticeerd worden :')

[ twitter ]
Cain zat in het publiek zonder masker en zonder afstand te houden, overigens.
Puddingtonvrijdag 31 juli 2020 @ 18:35
Iemand nog die Epstein files gelezen? Flink wat mensen die nu peentjes moeten zweten, waaronder Clinton en Trump.
Kijkertjevrijdag 31 juli 2020 @ 18:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 18:34 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Cain zat in het publiek zonder masker en zonder afstand te houden, overigens.
Al tweetend: “PEOPLE ARE FED UP!”
SnertMetChocovrijdag 31 juli 2020 @ 18:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 18:35 schreef Puddington het volgende:
Iemand nog die Epstein files gelezen? Flink wat mensen die nu peentjes moeten zweten, waaronder Clinton en Trump.
Lastig te zeggen, maar heel explosief vond ik het niet met wat we al wisten. Over Clinton zegt de getuige dat ze hem op het eiland zag met twee jongen meiden en over Trump dat hij een goede vriend van Epstein was, dat hij niet met haar flirtte en dat ze hen niet samen gezien heeft.

Heb het overigens niet zelf helema gelezen, dus misschien mis ik iets?

Was wat ze zei over Dershowitz niet het meest explosief trouwens?

[ Bericht 4% gewijzigd door SnertMetChoco op 31-07-2020 18:58:23 ]
Kijkertjevrijdag 31 juli 2020 @ 18:54
Even ter herinnering aan n van Trump's vele 2 weken beloftes:

twitter
#ANONIEMvrijdag 31 juli 2020 @ 18:56
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 18:44 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Lastig te zeggen, maar heel explosief vond ik het niet met wat we al wisten. Over Clinton zegt de getuige dat ze hem op het eiland zag met twee jongen meiden en over Trump dat hij een goede vriend van Epstein was, dat hij niet met haar flirtte en dat ze hen niet samen gezien heeft.

Heb het overigens niet zelf helema gelezen, dus misschien mis ik iets?
Er staat nogal wat sappigs, en voor sappigs lees crimineel, over Dershowitz in het stuk.
SnertMetChocovrijdag 31 juli 2020 @ 19:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 18:56 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Er staat nogal wat sappigs, en voor sappigs lees crimineel, over Dershowitz in het stuk.
Ja, klopt, heb toevallig net mijn reactie bijgewerkt.

Overigens, voor wat betreft Clinton is het natuurlijk erg verdacht wat ze getuigde. Echter is er meer nodig voordat duidelijk is dat hij daar meiden verkrachtte. Misschien dat Maxwell een boekje opendoet in ruil voor strafvermindering?
Puddingtonvrijdag 31 juli 2020 @ 19:02
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 18:44 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Lastig te zeggen, maar heel explosief vond ik het niet met wat we al wisten. Over Clinton zegt de getuige dat ze hem op het eiland zag met twee jongen meiden en over Trump dat hij een goede vriend van Epstein was, dat hij niet met haar flirtte en dat ze hen niet samen gezien heeft.

Heb het overigens niet zelf helema gelezen, dus misschien mis ik iets?

Was wat ze zei over Dershowitz niet het meest explosief trouwens?
- Dershowitz is inderdaad het meest explosieve, die gast is toast als hij vervolgd wordt. Hetzelfde geldt voor Prince Andrew.

- Hoewel sommigen niet expliciet beschuldigd worden van verkrachtiging van kinderen, schijnen heel veel bekenden - Bill Clinton, Trump - wel bekend te zijn dat het gebeurde en vervolgens niks deden. Trump's eigen personeel werd nota bene gerekruteerd bij hem in Mar-a-Lago.

- De FBI wist er blijkbaar vanaf 2014 al van, maar deed niks.

Dat hele samenspel van rijke, machtige personen die hun personeel of hun land hadden moeten beschermen tegen dit soort monsters en vervolgens niks deden. We wisten dat het publiek geheim was dat Epstein kinderen misbruikte toen hij zelfmoord pleegde. Nu sta je met het letterlijke bewijs in handen.
crystal_methvrijdag 31 juli 2020 @ 19:37
twitter
Kijkertjevrijdag 31 juli 2020 @ 20:45
Ah er is blijkbaar wel een soort van plan geweest om COVID landelijk aan te pakken maar daar is vanaf gezien omdat het politiek gezien geen voordelen had. Wat een ontzettend kortzichtig en vooral verwerpelijk beleid :')

twitter

quote:
Against that background, the prospect of launching a large-scale national plan was losing favor, said one public health expert in frequent contact with the White House’s official coronavirus task force.

Most troubling of all, perhaps, was a sentiment the expert said a member of Kushner’s team expressed: that because the virus had hit blue states hardest, a national plan was unnecessary and would not make sense politically. “The political folks believed that because it was going to be relegated to Democratic states, that they could blame those governors, and that would be an effective political strategy,” said the expert.
Tweekvrijdag 31 juli 2020 @ 20:57
quote:
9s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 20:45 schreef Kijkertje het volgende:
Ah er is blijkbaar wel een soort van plan geweest om COVID landelijk aan te pakken maar daar is vanaf gezien omdat het politiek gezien geen voordelen had. Wat een ontzettend kortzichtig en vooral verwerpelijk beleid :')

[ twitter ]
[..]

Maar goed ze schakelen ook niet snel om nu de dode in rode staten beginnen op te lopen, in Texas en Florida gaan de cijfers hard omhoog. Typisch Republikeins natuurlijk, over lijken politiek gewin proberen te krijgen.
Arceevrijdag 31 juli 2020 @ 21:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 19:37 schreef crystal_meth het volgende:
He again decried universal mail-in ballots as "a disaster." "This will be catastrophic for our nation," he said.
Heeft-ie al eens uitgelegd waarom dan?
Pleun2011vrijdag 31 juli 2020 @ 21:22
quote:
9s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 20:45 schreef Kijkertje het volgende:
Ah er is blijkbaar wel een soort van plan geweest om COVID landelijk aan te pakken maar daar is vanaf gezien omdat het politiek gezien geen voordelen had. Wat een ontzettend kortzichtig en vooral verwerpelijk beleid :')

[ twitter ]
[..]

Trump en de hele kliek eromheen zijn allemaal in meer of mindere mate een stel sociopaten. Empathie kennen zij niet en zij benaderen de wereld op een zakelijke manier: waar kunnen wij financieel of politiek iets mee winnen? De meeste aandacht gaat uit naar Trump, maar Jared Kushner vind ik ook een enorme moron. Covid-19 en de vele doden interesseert die mensen niks, zij beschouwen het als hinderlijke calamiteit met het oog op de verkiezingen.
Kijkertjevrijdag 31 juli 2020 @ 21:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 21:15 schreef Arcee het volgende:

[..]

Heeft-ie al eens uitgelegd waarom dan?
Nope het is vooral misinformatie:

Trump, citing no evidence of voter fraud, warns the election will be ‘rigged.’
quote:
Mr. Trump made several references to a June 23 primary election in New York City whose results have been delayed by problems counting a huge number of mail-in ballots. But although that process has been painstakingly slow, and at least one candidate has raised concerns about rejected ballots, there has been no suggestion that voter fraud was involved.

“Look at New York,” Mr. Trump said. “They had a race, a small race by comparison. By comparison, tiny. It’s so messed up they have no idea.”
en:

quote:
Voter fraud is rare in the United States, and mail-in voting is not a new or untested idea. Five states — Washington, Oregon, Colorado, Utah, and Hawaii — already conduct voting primarily by mail.
Het gaat hem er natuurlijk vnl om twijfel te zaaien daarover bij het stemvolk. En zij maken zich blijkbaar meer zorgen over de misinformatie daarover dan de fraude zelf blijkt uit onderzoek.

Voting by Mail Is Popular. So Is the False Idea That It’s Ripe for Fraud.

Americans overwhelmingly support increased access to mail voting, but they also appear to be susceptible to misinformation about it.
Tweekvrijdag 31 juli 2020 @ 21:55
Voor mij is de vraag vooral, als je al 4 jaar bang bent voor fraude, waarom heb je dan niet alles op alles gezet om ervoor te zorgen dat het veilig kan? Zeker nu je al maanden weet dat er een pandemie is dan had je meteen een commisie opgezet om ervoor te zorgen dat het stemmen per post veilig kan.
Kijkertjevrijdag 31 juli 2020 @ 22:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 21:55 schreef Tweek het volgende:
Voor mij is de vraag vooral, als je al 4 jaar bang bent voor fraude, waarom heb je dan niet alles op alles gezet om ervoor te zorgen dat het veilig kan? Zeker nu je al maanden weet dat er een pandemie is dan had je meteen een commisie opgezet om ervoor te zorgen dat het stemmen per post veilig kan.
Ook dat maar dan stemmen er veel te veel Democraten natuurlijk en kan je niet beweren dat er sprake was van fraude als je verliest. Gewoon blijven beweren dat het niet betrouwbaar is veel effectiever voor Republikeinen.
SnertMetChocovrijdag 31 juli 2020 @ 22:01
quote:
6s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 21:46 schreef Kijkertje het volgende:
Het gaat hem er natuurlijk vnl om twijfel te zaaien daarover bij het stemvolk. En zij maken zich blijkbaar meer zorgen over de misinformatie daarover dan de fraude zelf blijkt uit onderzoek.
Dat twijfel zaaien kan "handig" uitpakken in november als hij weigert de uitslag te accepteren mocht hij verliezen.

Er valt trouwens wat voor te zeggen dat hij hiermee de opkomst van zijn eigen achterban wat aan het onderdrukken is... dus of dit nou handig zou zijn voor hem politiek gezien in november valt te betwijfelen.
Kijkertjevrijdag 31 juli 2020 @ 22:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:01 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Dat twijfel zaaien kan "handig" uitpakken in november als hij weigert de uitslag te accepteren mocht hij verliezen.

Er valt trouwens wat voor te zeggen dat hij hiermee de opkomst van zijn eigen achterban wat aan het onderdrukken is... dus of dit nou handig zou zijn voor hem politiek gezien in november valt te betwijfelen.
Dat lijkt mij ook. Gaat zijn aanhang dalijk uit protest niet stemmen :D

Ow vind dit net bij Newsweek:

quote:
How would Trump benefit from his voters staying home on election day? No matter how paradoxical the premise may seem, it's not only not complicated, it's a staggeringly stupid-but-effective way to cause electoral chaos. If Trump--waving about an OLC opinion declaring a president can postpone an election via the emergency powers granted him amidst a pandemic and collapsing postal service--tells his voters in late October not to vote because he is "postponing" the November 3 election, he can set toppling a sequence of dominoes whose final piece is nationwide chaos.


[ Bericht 15% gewijzigd door Kijkertje op 31-07-2020 22:10:40 ]
Tweekvrijdag 31 juli 2020 @ 22:08
quote:
14s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:04 schreef Kijkertje het volgende:

[..]

Dat lijkt mij ook. Gaat zijn aanhang dalijk uit protest niet stemmen :D
Ik zag al een meme voorbij komen met boycot the election.

Denk nog steeds dat zijn fanatieke achterban niet geloofd in het virus en gewoon gaat stemmen. Terwijl de fanatieke older black achterban van de democraten juist tot een van de grootste risico groepen hoort, die zouden best thuis kunnen blijven en het voten per mail verkeerd kunnen doen.
Kijkertjevrijdag 31 juli 2020 @ 22:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:08 schreef Tweek het volgende:

[..]

Ik zag al een meme voorbij komen met boycot the election.

Denk nog steeds dat zijn fanatieke achterban niet geloofd in het virus en gewoon gaat stemmen. Terwijl de fanatieke older black achterban van de democraten juist tot een van de grootste risico groepen hoort, die zouden best thuis kunnen blijven en het voten per mail verkeerd kunnen doen.
Zie mijn edit. Hij kan zijn aanhang gaan adviseren niet te stemmen op grond van een OLC-advies die Barr hem kan verschaffen? :X

[ Bericht 0% gewijzigd door Kijkertje op 31-07-2020 22:20:13 ]
SnertMetChocovrijdag 31 juli 2020 @ 22:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:08 schreef Tweek het volgende:

[..]

Ik zag al een meme voorbij komen met boycot the election.

Denk nog steeds dat zijn fanatieke achterban niet geloofd in het virus en gewoon gaat stemmen. Terwijl de fanatieke older black achterban van de democraten juist tot een van de grootste risico groepen hoort, die zouden best thuis kunnen blijven en het voten per mail verkeerd kunnen doen.
Misschien moet iemand onder de Q vlag dat uit protest niet stemmen eens aanwakkeren.
Mensen_doe_rustigvrijdag 31 juli 2020 @ 22:16
Was er onlangs niet een nieuwe Postmaster General aangesteld? Gaat die nu het probleem veroorzaken waar ze zo ongerust over doen?

Jep.

https://www.marketwatch.c(...)-election-2020-07-29
SnertMetChocovrijdag 31 juli 2020 @ 22:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:16 schreef Mensen_doe_rustig het volgende:
Was er onlangs niet een nieuwe Postmaster General aangesteld? Gaat die nu het probleem veroorzaken waar ze zo ongerust over doen?
Daar is hij schijnbaar al mee bezig als je sommige bronnen mag geloven. De post wordt inmiddels al flink vertraagd ...en dan heb je het over de orde van weken. Of hier opzet in het spel is durf ik niet te zeggen.
Mensen_doe_rustigvrijdag 31 juli 2020 @ 22:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:17 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Daar is hij schijnbaar al mee bezig als je sommige bronnen mag geloven. De post wordt inmiddels al flink vertraagd ...en dan heb je het over de orde van weken. Of hier opzet in het spel is durf ik niet te zeggen.
Alles om de legitimiteit van de verkiezingen uit te hollen. Autoritarisme 101.
Kijkertjevrijdag 31 juli 2020 @ 22:22
Je mag toch hopen dat Trump echt niet herkozen gaat worden anders is het vergoed gedaan met de democratie in de VS ;(
Kijkertjevrijdag 31 juli 2020 @ 22:31
Ze hebben weer iets nieuws bedacht om Trump's rally's te vervangen: hem begroeten als hij landt met muziek en al :')

twitter

twitter
Mensen_doe_rustigvrijdag 31 juli 2020 @ 22:32
quote:
81s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:22 schreef Kijkertje het volgende:
Je mag toch hopen dat Trump echt niet herkozen gaat worden anders is het vergoed gedaan met de democratie in de VS ;(
Misschien heeft het dat wel nodig. Als Biden nu wint gaan we weer terug naar Republikeinen in klaagmodus en blijft het circus van obstructie en zondebokkerij zich herhalen tot ze weer gekozen worden. Misschien moeten ze het een keer echt flink verneuken zodat het land een keer uit die cyclus kan proberen te komen.
Kijkertjevrijdag 31 juli 2020 @ 22:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:32 schreef Mensen_doe_rustig het volgende:

[..]

Misschien heeft het dat wel nodig. Als Biden nu wint gaan we weer terug naar Republikeinen in klaagmodus en blijft het circus van obstructie en zondebokkerij zich herhalen tot ze weer gekozen worden. Misschien moeten ze het een keer echt flink verneuken zodat het land een keer uit die cyclus kan proberen te komen.
Hoe dan? Als het systeem zodanig verziekt is dat de utkomst van verkiezingen naar de hand gezet kunnen worden is dat moeilijk terug te draaien.
Kijkertjevrijdag 31 juli 2020 @ 22:43
twitter
Mensen_doe_rustigvrijdag 31 juli 2020 @ 22:49
quote:
15s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:39 schreef Kijkertje het volgende:

[..]

Hoe dan? Als het systeem zodanig verziekt is dat de utkomst van verkiezingen naar de hand gezet kunnen worden is dat moeilijk terug te draaien.
Klopt, ik weet het ook niet. Maar er moet iets gebeuren wat als katalysator kan dienen om die mensen wakker te maken. Ze schreeuwen altijd zo hard dat ze vechten tegen tyrannie, maar ze hebben nog nooit echte tyrannie meegemaakt. Misschien zal dat het een en ander duidelijk maken.

Het is niet dat ik hoop dat dat gebeurt, maar ik kan me voorstellen dat die cyclus zo vastgeroest is dat iets anders het niet zal doorbreken. Dan gaat het interne verdeeldheid zaaien gewoon door terwijl alle welvaart afgeroomd wordt door een klein clubje jakhalzen. Daarbij is het nu ook al geen democratie. Het is een oligarchie met de illusie van representatie.
Szuravrijdag 31 juli 2020 @ 22:49
quote:
6s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:43 schreef Kijkertje het volgende:
[ twitter ]
Maar het gaat om het GEVOEL en om het IDEE dat het wel KAN!
Kijkertjevrijdag 31 juli 2020 @ 22:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:49 schreef Szura het volgende:

[..]

Maar het gaat om het GEVOEL en om het IDEE dat het wel KAN!
Ha ja net als een MUUR een veilig GEVOEL kan geven tegen die enge immigranten.
#ANONIEMvrijdag 31 juli 2020 @ 22:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 21:55 schreef Tweek het volgende:
Voor mij is de vraag vooral, als je al 4 jaar bang bent voor fraude, waarom heb je dan niet alles op alles gezet om ervoor te zorgen dat het veilig kan? Zeker nu je al maanden weet dat er een pandemie is dan had je meteen een commisie opgezet om ervoor te zorgen dat het stemmen per post veilig kan.
Omdat ze dan zelf niet meer kunnen frauderen. Dit is alleen maar voor de buhne blaaten en zichzelf indekken voor zijn verlies.
Pleun2011vrijdag 31 juli 2020 @ 23:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:59 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Omdat ze dan zelf niet meer kunnen frauderen. Dit is alleen maar voor de buhne blaaten en zichzelf indekken voor zijn verlies.
Niet zozeer indekken voor zijn verlies..hij denkt alleen aan winnen. Veel van wat deze man uitkraamt is ondoordacht dus ik denk dat hij oprecht hoopt dat de verkiezingen worden uitgesteld. Verder is het een geval van 'zo de waard is vertrouwt hij zijn gasten'
SnertMetChocovrijdag 31 juli 2020 @ 23:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:59 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Omdat ze dan zelf niet meer kunnen frauderen. Dit is alleen maar voor de buhne blaaten en zichzelf indekken voor zijn verlies.
Mogelijk ook om het gras voor de voeten van de tegenstanders weg te maaien om te beschuldigen van fraude. Een "no, you" komt vaak minder sterk over. De projectie die de GOP doet de laatste jaren komt dermate vaak voor dat het strategie lijkt.
AnneXvrijdag 31 juli 2020 @ 23:18
Laat men bij cnn de manipulator-in-chief nou zoveel aan het woord, en herhalen van opruiende uitspraken en denkt men dan, dat de kijker zelf inziet hoe er wordt geraaskalt en misbruik van macht plaatsvindt.

De wanhopige opmerkingen van een Wolf Blitzer, die (terecht) niet snapt hoe het moet goedkomen met de US op alle fronten. Ik ook niet.
Zelden dat ik een Biden hoor, of Pelosi of andere Dem. om de andere kant te belichten.
Wrom mindert cnn niet de beelden of geeft commentaar dat trump onzin uitkraamt.
Gewoon facts en weerleggen. In beeld.
Vreemde journalistiek daar.
Kijkertjevrijdag 31 juli 2020 @ 23:25
En nu ze de COVID-data controleren wordt er natuurlijk selectief bericht daarover:

twitter
Tweekvrijdag 31 juli 2020 @ 23:35
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 23:18 schreef AnneX het volgende:
Laat men bij cnn de manipulator-in-chief nou zoveel aan het woord, en herhalen van opruiende uitspraken en denkt men dan, dat de kijker zelf inziet hoe er wordt geraaskalt en misbruik van macht plaatsvindt.

De wanhopige opmerkingen van een Wolf Blitzer, die (terecht) niet snapt hoe het moet goedkomen met de US op alle fronten. Ik ook niet.
Zelden dat ik een Biden hoor, of Pelosi of andere Dem. om de andere kant te belichten.
Wrom mindert cnn niet de beelden of geeft commentaar dat trump onzin uitkraamt.
Gewoon facts en weerleggen. In beeld.
Vreemde journalistiek daar.
Ten tijde van de protesten was Wolf Blitzer echt de slechtse in het brengen van nieuws. Die man moeten ze gewoon ontslaan. Heb er de afgelopen weken niet meer naar gekeken, maar wat doen ze nu slecht dan?
AnneXvrijdag 31 juli 2020 @ 23:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 23:35 schreef Tweek het volgende:

[..]

Ten tijde van de protesten was Wolf Blitzer echt de slechtse in het brengen van nieuws. Die man moeten ze gewoon ontslaan. Heb er de afgelopen weken niet meer naar gekeken, maar wat doen ze nu slecht dan?
Wat ik in mijn post zeg: alle onzin van trump als soundbites herhalen znder factchecks.
Trump zegt dit en het is dat! Lijkt mij niet lastig.
Wolf klinkt alleen al moe van het heen en weer schakelen en bedanken van de lokale reporters en deskundigen. En doooorrrr.
Mijn voorkeur is New Day om 12 uur onze tijd.
SnertMetChocozaterdag 1 augustus 2020 @ 00:07
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juli 2020 13:52 schreef Sjemmert het volgende:

[..]

De werkelijkheid is natuurlijk andersom. De straf aanbeveling van 7-9 jaar was veel te hoog volgens de richtlijnen en in vergelijking met andere gevallen. Waarom was die aanbeveling zo bizar hoog ? Omdat het vriend was van Trump die ze aan wilde pakken ? Gezien de uitspraak van de rechter (3 jaar) was die eis inderdaad veelste hoog. En aan het eind van de dag is het de rechter die straf bepaald. Niet Barr.

Vrij ernstige zaak dat aanklagers zich door politiek laten benvloeden in hun straf eis. Wel grappig dat dat precies is wat ze Barr dan verwijten als hij dat recht zet.
Je stelt zonder enig bewijs dat de aanklagers zich politiek lieten leiden. 4 hebben zich nota bene terug getrokken uit de zaak waarvan er zelfs 1 ontslag nam en dat is ogenschijnlijk toch echt vanwege hun onvrede met de inmenging vanuit politiek ooogpunt. De advocaat die het vervolgens overnam heeft de oorspronkelijke aanbeveling voor de strafmaat daarna weer overgenomen. Dat moet wel echt een conspiracy geweest zijn zeg.

Ondanks die aanbevolen strafmaat oordeelde de rechter inderdaad lager dan dat de openbaar aanklager wilde. Hoe zit dat dan?

Zie hier voor de richtlijnen: https://www.ussc.gov/site(...)ual/2018/GLMFull.pdf

In die richtlijnen zie je deze tabel met de voorgestelde strafmaat op pagina 407 (415 in pdf):
ZN34D9l.png

Eerste aanbeveling
Oorspronkelijk kwam vanuit de "probation office" dit advies:
0) de basis 14 punten was, vanwege "obstruction, false statements, and witness tampering", waarvoor 15 tot 21 maanden als richtlijn geldt
1) een verzwaring van 8, omdat: "If the offense involved causing or threatening to cause physical injury to a person, or property damage, in order to obstruct the administration of justice, increase by 8 levels."
2) een verzwaring van 3, omdat: "If the offense resulted in substantial interference with the administration of justice, increase by 3 levels."
3a) een verzwaring van 2, omdat: "If the offense … (C) was otherwise extensive in scope, planning, or preparation, increase by 2 levels."
4) een verzwaring van 2, vanwege (U.S.S.G. 3C1.1 2): "If (1) the defendant willfully obstructed or impeded, or attempted to obstruct or impede, the administration of justice with respect to the investigation, prosecution, or sentencing of the instant offense of conviction, and (2) the obstructive conduct related to (A) the defendant’s offense of conviction and any relevant conduct; or (B) a closely related offense, increase the offense level by 2 levels."

De DOJ was het niet helemaal eens met het derde punt en vervingen dat met
3b) een verzwaring van 2 vanwege obstructie van rechtsgang (Obstruction of Justice 2 U.S.S.G. 2J1.2(b)(3)(C) 2 level increase)

De oorspronkelijke aanbeveling was dus om deze reden: 14 + 8 + 3 + 2 + 2 = 29 punten
Hij had een niveau I crimineel verleden, dus uit de tabel kunnen we simpel lezen dat het dan gaat om een aanbeveling van 87 tot 108 maanden.

Geen politiek mee van doen. Dit is een gevolg van het beleid van Jeff Sessions die in mei 2017 een order uitvaardigde waarin te lezen is: "prosecutors should charge and pursue the most serious, readily provable offense. [...] By definition, the most serious offenses are those that carry the most substantial guidelines sentence, including mandatory minimum sentences. By definition … those that carry the most substantial guidelines sentence. [...] In most cases, recommending a
sentence within the advisory guideline range will be appropriate."

Als er al politiek mee gemoeid was kun je simpel zien dat dit verklaarbaar is met klassiek stevig rechts hardcore strafbeleid, niks meer.

Tweede aanbeveling
Hierna volgde een tweede aanbeveling van de openbaar aanklager vlak voor de veroordeling. Het is wel goed op te merken dat deze verklaring ook zelfs door de persoon die hem indiende daarna niet gebruikt is. Hij gebruikte weer de oorspronkelijk ingediende aanbevelingen. Deze zogenaamde Barr aanbeveling stelt dat:
a) de 8 punten verzwaring hierboven bij 1) niet zou gelden omdat: "Notably, however, the Sentencing Guidelines enhancements in this case—while perhaps technically applicable— more than double the defendant’s total offense level and, as a result, disproportionately escalate the defendant’s sentencing exposure to an offense level of 29, which typically applies in cases involving violent offenses, such as armed robbery, not obstruction cases."

b) de 2 punten verzwaringen onder 4) hierboven niet zou gelden, omdat obstructie van het Huis van Afgevaardigden onderzoek (3b))zou overlapen met obstructie in zijn eigen rechtsvervolging (4)): "the two-level enhancement for obstruction of justice ( 3C1.1) overlaps to a degree with the offense conduct in this case."

Dan kom je uit op 14 + 3 + 2 = 19 punten, ofwel in zijn geval 30-37 maanden, of met onzekerheid over de 2 punten die wat dubieus zijn: 30-46 maanden.

Behandeling rechter
Nu stelde jij dat de rechter vond dat die tweede afweging juister was. Dat is echter niet zo. Dit is de berekening die de rechter maakte:

Ze was het eens met de oorspronkelijke aanbeveling 1), 2), 4) en wees 3b) van de hand, die oorspronkelijk nota bene anders geadviseerd was door de probation office. Ze gaf expliciet als argument dat dit niet in de oorspronkelijke aanbeveling stond van de probation office. Dan kom je dus uit op 14+8+3+2 = 27 punten met een geadviseerde strafmaat van 70-87 maanden.

Ze was het dus niet eens met de eerste en tweede aanbeveling van de DOJ.

Ze kwam wel uit op een strafmaat in de range van de tweede aanbeveling, omdat ze Credico's opmerking meewoog dat hij zich niet bedreigd voelde (oid, ik type dit nu even vanuit geheugen) wat gaat over een flinke verzwaring van 8 punten, en omdat ze van mening is dat de DOJ aanbevelingen in algemeenheid te zwaar zijn (ze heeft nota bene de neiging veel lichter te straffen dan de richtlijnen).

Resumerend:
- geen politiek besluit door de oorspronkelijke aanklagers afgezien van guur rechts strafbeleid algemeen toepassen,
- de oorspronkelijke aanbeveling met 3a) was misschien helemaal overgenomen,
- de afgeleide aanbeveling werd overgenomen door de rechter op punt 3b) na, wat 2 punten kostte,
- de "Barr" aanbeveling werd door de openbaar aanklager niet eens overgenomen na het zelf onder zijn naam ingediend te hebben, maar beide argumenten hierin werden verworpen door de rechter,
- de rechter kwam desondanks wel op een strafmaat uit die in lijn lag met die gewenste "Barr" aanbeveling, maar via een heel ander pad.

Verder: als Barr vindt dat leeftijd structureel mee moet wegen voor het openbaar ministerie bij de strafmaat dan zou hij dat voor iedereen moeten doen en niet alleen bij Stone. Het was in ieder geval geen argument in Stones proces.

[ Bericht 0% gewijzigd door SnertMetChoco op 01-08-2020 13:17:19 ]
Knipoogjezaterdag 1 augustus 2020 @ 00:14
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 23:18 schreef AnneX het volgende:
Laat men bij cnn de manipulator-in-chief nou zoveel aan het woord, en herhalen van opruiende uitspraken en denkt men dan, dat de kijker zelf inziet hoe er wordt geraaskalt en misbruik van macht plaatsvindt.

De wanhopige opmerkingen van een Wolf Blitzer, die (terecht) niet snapt hoe het moet goedkomen met de US op alle fronten. Ik ook niet.
Zelden dat ik een Biden hoor, of Pelosi of andere Dem. om de andere kant te belichten.
Wrom mindert cnn niet de beelden of geeft commentaar dat trump onzin uitkraamt.
Gewoon facts en weerleggen. In beeld.
Vreemde journalistiek daar.
De media hebben Trump aan de macht geholpen en ze snappen het nog steeds niet. :N
Tweekzaterdag 1 augustus 2020 @ 00:15
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 23:58 schreef AnneX het volgende:

[..]

Wat ik in mijn post zeg: alle onzin van trump als soundbites herhalen znder factchecks.
Trump zegt dit en het is dat! Lijkt mij niet lastig.
Wolf klinkt alleen al moe van het heen en weer schakelen en bedanken van de lokale reporters en deskundigen. En doooorrrr.
Mijn voorkeur is New Day om 12 uur onze tijd.
Jammer dat ze daar weer in vervalen. Sowieso zijn ze te vaak bezig met de beide kanten van het verhaal. Dat gaat alleen op als de informatie van beide kante klopt.
SnertMetChocozaterdag 1 augustus 2020 @ 00:39
Ik weet niet goed waarom, maar Karen Bass deed het plots heel goed bij de bookies als Bidens VP keuze (Bij Harris kreeg je ongeveer 2.5 keer je geld terug en bij Bass 3.5)... echter:
twitter
Kijkertjezaterdag 1 augustus 2020 @ 00:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 00:39 schreef SnertMetChoco het volgende:
Ik weet niet goed waarom, maar Karen Bass deed het plots heel goed bij de bookies als Bidens VP keuze (Bij Harris kreeg je ongeveer 2.5 keer je geld terug en bij Bass 3.5)... echter:
[ twitter ]
En Val Demings? Dat was net een item bij Ari Melber.
SnertMetChocozaterdag 1 augustus 2020 @ 00:47
quote:
5s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 00:42 schreef Kijkertje het volgende:

[..]

En Val Demings? Dat was net een item bij Ari Melber.
Je hebt op zich meer markten, maar ze zijn onderling wel verbonden, want als eentje te veel afwijkt kun je je geld risicoloos terugverdienen bij een ander ...

y622Zpx.png
Dit is Betfair Exchange. Dat is een markt, waarbij mensen zelf hun odds kunnen kiezen. Blauw is hier waar je voor kunt kopen (dus stel je kiest nu Kamala Harris voor 2.3, dan kan dat direct en dan krijg je 2.3 keer je inzet terug als zij het wordt). Roze is waar je voor kunt verkopen, dus in Kamala Harris geval kun je dat direct doen tegen een rate van 2.46 waarbij je zegt "zij wordt het niet" (die berekening mag je zelf maken :P, de mensen aan de andere kant van die berekening hebben gekocht voor 2.46, maar zijn nog niet gematched).

Als je een percentage geimpliceerde kans wilt weten neem je 1 gedeeld door het getal ... dus in geval van Harris zou een redelijke schatting zo'n 2.4 zijn .. dus dan neem je 1/2.4 = 41.7%

Val Demmings met deze methode 1/35 = 2.9%

[ Bericht 1% gewijzigd door SnertMetChoco op 01-08-2020 00:57:15 ]
Kijkertjezaterdag 1 augustus 2020 @ 01:27
quote:
9s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:31 schreef Kijkertje het volgende:
Ze hebben weer iets nieuws bedacht om Trump's rally's te vervangen: hem begroeten als hij landt met muziek en al :')

[ twitter ]
[ twitter ]
twitter


EeSHFzEWAAMN6Eg?format=jpg&name=small
Kijkertjezaterdag 1 augustus 2020 @ 01:33
TikTok moet geband!

twitter
Kijkertjezaterdag 1 augustus 2020 @ 01:42
quote:
6s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 18:54 schreef Kijkertje het volgende:
Even ter herinnering aan n van Trump's vele 2 weken beloftes:

[ twitter ]
Ah er is blijkbaar naar gevraagd: 'It might be Sunday' :+

twitter
viagraapzaterdag 1 augustus 2020 @ 01:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 22:17 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Daar is hij schijnbaar al mee bezig als je sommige bronnen mag geloven. De post wordt inmiddels al flink vertraagd ...en dan heb je het over de orde van weken. Of hier opzet in het spel is durf ik niet te zeggen.
Er zijn mensen die stellen dat de bezuinigingen van Trump op de USPS (soort postnl) ook onderdeel van het grote anti-stemmenperpost is.
Szurazaterdag 1 augustus 2020 @ 02:23
quote:
10s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 01:33 schreef Kijkertje het volgende:
TikTok moet geband!

[ twitter ]
Voor het eerst gelachen dankzij de ventilator
Normaal vind ik die filmpjes geen krullend mondhoekje waard
Szurazaterdag 1 augustus 2020 @ 02:30
Waar gaat ie trouwens golfen dit weekend? Er komt een flinke orkaan op z’n complex in Florida af.
Kijkertjezaterdag 1 augustus 2020 @ 02:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 02:23 schreef Szura het volgende:

[..]

Voor het eerst gelachen dankzij de ventilator
Normaal vind ik die filmpjes geen krullend mondhoekje waard
Echt niet? :o

Maar mss ligt het aan mij. Op deze manier benadrukt het nog meer hoe onsamenhangend en ridicuul Trump's lulverhalen zijn en kan je er tenminste om lachen omdat het niet echt is :D

Zoiets :P
Ulxzaterdag 1 augustus 2020 @ 09:50
twitter


Is dat omdat die oude man het niet kan hebben als kids hem uilachen?
Hancazaterdag 1 augustus 2020 @ 09:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 09:50 schreef Ulx het volgende:

Is dat omdat die oude man het niet kan hebben als kids hem uilachen?
Ook in Nederland loopt een onderzoek naar TikTok door de AP.
https://autoriteitpersoon(...)nderzoek-naar-tiktok

Het zou zo maar kunnen dat ook in Europa TikTok binnenkort zoveel mogelijk wordt uitgebannen. TikTok is Chinees en zou de Chinese overheid heel veel data op leveren. https://www.rtlnieuws.nl/(...)-chinees-android-ios
Ulxzaterdag 1 augustus 2020 @ 10:02
En wat is daarin het verschil met FB, Linkedin, etc?
Ulxzaterdag 1 augustus 2020 @ 10:03
twitter


Compleet gestoord. Het was de afgelopen weken constant in het nieuws en die trut negeert het omdat het niet op het juiste papiertje zou hebben gestaan.
Hancazaterdag 1 augustus 2020 @ 10:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 10:02 schreef Ulx het volgende:
En wat is daarin het verschil met FB, Linkedin, etc?
Dat het Chinees is, het is vergelijkbaar met dat veel landen Huawei niet willen zien.
Puddingtonzaterdag 1 augustus 2020 @ 10:08
Het is natuurlijk ook deels omdat Trump niet kan hebben dat de Kids hem uitlachen. Maar gen Z vindt wel een ander platform om hem te jennen.
Bluesdudezaterdag 1 augustus 2020 @ 10:24
Het is een bekend concept in Amerika, meer dan eens verfilmd
President is minder populair en verzint dan een internationaal conflict of militaire ingrijpen.
Het volk voelt zich bedreigd door die vijand en gaat achter de president staan.
Zou Trump deze strategie volgen? Ruzie zoeken met China ?

Hij had het initiatief kunnen nemen in de centrale covidbestrijding , zich een sterk leider tonen en daarmee zijn ratings opkrikken. Zoals Rutte dat in Nederland deed.
Trump miste die kans en toonde zich een zwak leider tegen de covidvijand.
speknekzaterdag 1 augustus 2020 @ 10:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 10:08 schreef Puddington het volgende:
Het is natuurlijk ook deels omdat Trump niet kan hebben dat de Kids hem uitlachen. Maar gen Z vindt wel een ander platform om hem te jennen.
Ach ja er zijn ook efficintere manieren om van jennende kinderen af te komen.

twitter


Schools must open!
Basp1zaterdag 1 augustus 2020 @ 10:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 10:24 schreef speknek het volgende:

[..]

Ach ja er zijn ook efficintere manieren om van jennende kinderen af te komen.

[ twitter ]

Schools must open!
Nou is er bij dat kamp ook flink gezongen en hebben de kinderen nooit mondmaskers gedragen wat volgens de huidige kennis een groter besmettingsrisico inhoud.

quote:
#ANONIEMzaterdag 1 augustus 2020 @ 11:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 10:32 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Nou is er bij dat kamp ook flink gezongen en hebben de kinderen nooit mondmaskers gedragen wat volgens de huidige kennis een groter besmettingsrisico inhoud.
[..]

Allemaal waar maar het verstoort wel behoorlijk het beeld dat kinderen geen risico groep voor verspreiding zijn.
Hancazaterdag 1 augustus 2020 @ 11:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 11:00 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Allemaal waar maar het verstoort wel behoorlijk het beeld dat kinderen geen risico groep voor verspreiding zijn.
Dit is 1 incident. In bijna alle Europese landen zijn in juni de scholen weer open gegaan en dat heeft niet zichtbaar voor meer besmettingen gezorgd. En natuurlijk zijn er maatregelen op de scholen, maar afstand houden op een basisschool is een utopie (en onderling hoefden de kinderen dat ook niet).
Hyperdudezaterdag 1 augustus 2020 @ 11:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 10:24 schreef Bluesdude het volgende:


Zou Trump deze strategie volgen? Ruzie zoeken met China ?
Goodluck with that.
tenor.gif?itemid=12001892
Captain Cuck :')
AnneXzaterdag 1 augustus 2020 @ 12:44
twitter

N = 1

Overigens: door de comments gescroll’d en die zijn wisselend positief/negatief.
Vis1980zaterdag 1 augustus 2020 @ 13:25
quote:
6s.gif Op vrijdag 31 juli 2020 18:54 schreef Kijkertje het volgende:
Even ter herinnering aan n van Trump's vele 2 weken beloftes:

[ twitter ]
Heb het idee dat hij zei dat als het zou moeten hij in twee weken een health plan kan maken.

Van de maker van: "nobody knew health care was so complicated"

Edit: nu zegt ie zondag en klopt mijn verhaal dus niet. We zullen het gaan zien morgen...

[ Bericht 6% gewijzigd door Vis1980 op 01-08-2020 13:39:33 ]
AnneXzaterdag 1 augustus 2020 @ 13:53
twitter

Ja, cht waar. “The biggest crowd”
Wie houdt wie voor de gek? 8)7
vipergtszaterdag 1 augustus 2020 @ 13:53
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 11:51 schreef Hyperdude het volgende:

[..]

Goodluck with that.
[ afbeelding ]
Captain Cuck :')
Zou dat in opdracht zijn gegaan van Kim.
speknekzaterdag 1 augustus 2020 @ 13:59
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 13:53 schreef AnneX het volgende:
[ twitter ]
Ja, cht waar. “The biggest crowd”
Wie houdt wie voor de gek? 8)7
Dat is een sarcastische grap van de bovenste twitteraar. Niemand photoshopt zo slecht.
Mensen_doe_rustigzaterdag 1 augustus 2020 @ 14:02
Inderdaad. Dat lijkt op een r/wooosh. :Y
speknekzaterdag 1 augustus 2020 @ 14:02
Dit daarentegen is veel gevaarlijker.


twitter


(Drain the swamp je weet wel)

twitter


twitter
#ANONIEMzaterdag 1 augustus 2020 @ 14:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 11:38 schreef Hanca het volgende:

[..]

Dit is 1 incident. In bijna alle Europese landen zijn in juni de scholen weer open gegaan en dat heeft niet zichtbaar voor meer besmettingen gezorgd. En natuurlijk zijn er maatregelen op de scholen, maar afstand houden op een basisschool is een utopie (en onderling hoefden de kinderen dat ook niet).
Dat is je kop in het zand steken, als meer dan 50% van kinderen onder de 10 aantoonbaar besmet is dan is het geen incident.
Wij komen er mee weg tot nu toe omdat we de verspreiding van het virus redelijk onder controle hebben, in de VS is dat totaal niet het geval, ik zeg ook nergens dat scholen dicht moeten, ik zeg wel dat ik vermoed dat het risico van besmettingen via scholen groter is dan gedacht.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 01-08-2020 14:07:12 ]
Knipoogjezaterdag 1 augustus 2020 @ 14:10
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 12:44 schreef AnneX het volgende:
[ twitter ]
N = 1

Overigens: door de comments gescroll’d en die zijn wisselend positief/negatief.
Tja, je kunt het ook precies omdraaien natuurlijk: De feds deden hun job goed... Mission successful.
Knipoogjezaterdag 1 augustus 2020 @ 14:11
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 13:53 schreef AnneX het volgende:
[ twitter ]
Ja, cht waar. “The biggest crowd”
Wie houdt wie voor de gek? 8)7
Blijkbaar houden ze jou voor de gek. Zou beter bronnenonderzoek doen, anders verlaag je jezelf een beetje tot het niveau van de andere kant :')
AnneXzaterdag 1 augustus 2020 @ 14:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 13:59 schreef speknek het volgende:

[..]

Dat is een sarcastische grap van de bovenste twitteraar. Niemand photoshopt zo slecht.
Oops.
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 14:02 schreef Mensen_doe_rustig het volgende:
Inderdaad. Dat lijkt op een r/wooosh. :Y
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 14:11 schreef Knipoogje het volgende:

[..]

Blijkbaar houden ze jou voor de gek. Zou beter bronnenonderzoek doen, anders verlaag je jezelf een beetje tot het niveau van de andere kant :')
My bad.
speknekzaterdag 1 augustus 2020 @ 15:02
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 14:06 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Dat is je kop in het zand steken, als meer dan 50% van kinderen onder de 10 aantoonbaar besmet is dan is het geen incident.
Wij komen er mee weg tot nu toe omdat we de verspreiding van het virus redelijk onder controle hebben, in de VS is dat totaal niet het geval, ik zeg ook nergens dat scholen dicht moeten, ik zeg wel dat ik vermoed dat het risico van besmettingen via scholen groter is dan gedacht.
Dit is ook hoe ik het inderdaad lees. Een school is natuurlijk nog iets anders dan in een tent liggen, maar het is uiteindelijk toch wel goed geweest dat we de scholen gesloten hebben tijdens de piek.
Ulxzaterdag 1 augustus 2020 @ 17:31
Er zijn ook volwassenen op scholen.
Ulxzaterdag 1 augustus 2020 @ 17:31
twitter
Ulxzaterdag 1 augustus 2020 @ 17:47
twitter


Ik zie Pettydent Trump er wel voor aan.
Ulxzaterdag 1 augustus 2020 @ 18:19
twitter


Lockhart heeft een punt. Trump gaat gewoon vol in bullshit-stand en Biden kan zich dan continu verdedigen. Ik zie ook geen discussieleider die Trump's horseshit op live-tv gaat corrigeren. Die geven waarschijnlijk evenveel credit aan Trumps gelieg dan aan de feiten, en daardoor zal Trump zich niet hoeven te verdedigen voor zijn volslagen mislukte presidentschap. Het lijkt me niet dat Biden aan zoiets moet meedoen.
In dit topic reageer ik ook niet op de bullshit van de bekende leugenaars, dat is gewoon tijdsverspilling.
Ulxzaterdag 1 augustus 2020 @ 19:43
twitter


Zo zo, dat is aardig wat voor een stel ambtenaren.
AnneXzaterdag 1 augustus 2020 @ 20:41
twitter

What else is new?
speknekzaterdag 1 augustus 2020 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 19:43 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]

Zo zo, dat is aardig wat voor een stel ambtenaren.
Je kunt natuurlijk geen prijs zetten op vrede in het Midden Oosten.
Ulxzaterdag 1 augustus 2020 @ 21:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 20:55 schreef speknek het volgende:

[..]

Je kunt natuurlijk geen prijs zetten op vrede in het Midden Oosten.
Peace sells but whose buying?
livelinkzaterdag 1 augustus 2020 @ 21:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 20:55 schreef speknek het volgende:

[..]

Je kunt natuurlijk geen prijs zetten op vrede in het Midden Oosten.
:D
AnneXzondag 2 augustus 2020 @ 07:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 augustus 2020 20:55 schreef speknek het volgende:

[..]

Je kunt natuurlijk geen prijs zetten op vrede in het Midden Oosten.
H wacht: en de Nobel prijs dan?
Puddingtonzondag 2 augustus 2020 @ 12:35
Portland is rustig sinds de feds opgekrast zijn.

Tsja, haal de relschoppers weg, en de rellen verdwijnen.
Ulxzondag 2 augustus 2020 @ 12:58
Vandaag gaat Trump het nieuwe zorgplan invoeren. Dat kondigde hij twee weken terug tenminste aan.

Ik ben benieuwd.
TheFreshPrincezondag 2 augustus 2020 @ 13:11
quote:
0s.gif Op zondag 2 augustus 2020 12:58 schreef Ulx het volgende:
Vandaag gaat Trump het nieuwe zorgplan invoeren. Dat kondigde hij twee weken terug tenminste aan.

Ik ben benieuwd.
"Trump(don't)Care"? ;)
Ulxzondag 2 augustus 2020 @ 13:18
quote:
0s.gif Op zondag 2 augustus 2020 13:11 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

"Trump(don't)Care"? ;)
Geen idee.

twitter


Maar het gaat een heel mooi plan zijn.
TheFreshPrincezondag 2 augustus 2020 @ 13:27
quote:
0s.gif Op zondag 2 augustus 2020 13:18 schreef Ulx het volgende:

[..]

Geen idee.

[ twitter ]

Maar het gaat een heel mooi plan zijn.
Waarschijnlijk "het beste plan in de historie van de USA".
koemleitzondag 2 augustus 2020 @ 14:02
Is tiktok eigenlijk nog bereikbaar in de VS?

Trump zou het toch verbannen vanaf gisteren?
Ulxzondag 2 augustus 2020 @ 15:06
GOP convention in Charlotte closed to press, portions will be livestreamed

Ze moeten toch wat. Het zal leuke leaks opleveren.
Hancazondag 2 augustus 2020 @ 16:08
quote:
0s.gif Op zondag 2 augustus 2020 15:06 schreef Ulx het volgende:
GOP convention in Charlotte closed to press, portions will be livestreamed

Ze moeten toch wat. Het zal leuke leaks opleveren.
Meestal is er weinig aan. Het spannendste dit jaar is: wie komt er niet opdagen? Maar nu kunnen ze natuurlijk altijd zeggen dat die persoon niet was uitgenodigd omdat ze het beperkt willen houden.

Verder zal er vast een stream zijn, dus 'leaks' zijn niet echt nodig.
Ulxzondag 2 augustus 2020 @ 16:41
'Sommige' dingen worden inderdaad gestreamd.
Ulxzondag 2 augustus 2020 @ 17:23
twitter


Zoals iemand opmerkt: Waarom niet gewoon wat hydroxychloroquine in zijn lunchbox en naar een openbare school met dat kind?
Eyjafjallajoekullzondag 2 augustus 2020 @ 20:08
quote:
Het hoofd van de coronataskforce van het Witte Huis, Deborah Birx, zegt dat de Verenigde Staten in een nieuwe fase zitten in de strijd tegen het virus. Volgens de arts is corona nu grootschaliger aanwezig dan toen het land in het voorjaar voor het eerst te maken kreeg met het virus.

"Wat we nu zien is anders dan in maart en april. Het virus is bijzonder wijdverspreid. Het is net zo aanwezig in plattelandsgebieden als in steden", zei Birx zondag tegen CNN. Ze vertelde journalisten ook dat Amerikanen die op vakantie zijn geweest naar brandhaarden "ervan uit moeten gaan dat ze zelf besmet zijn".

De Democratische voorzitter van het Huis van Afgevaardigden, Nancy Pelosi, uitte vandaag kritiek op Birx. Tegen nieuwszender ABC zei Pelosi geen vertrouwen in haar te hebben. "De president verspreidt foutieve informatie over het virus en zij is degene die hij heeft aangesteld." In een reactie daarop zei Birx dat ze haar veertigjarige loopbaan erom durft te verwedden "dat ze altijd data toepast om betere programma's te implementeren en levens te redden".
https://nos.nl/liveblog/2(...)et-now-regeling.html

Birx geeft toe dat het virus zeer wijdverspreid is in de VS. En dan valt Pelosi haar aan door te zeggen dat de president haar aangesteld heeft en het dus onbetrouwbaar is. Beetje vreemd.

Edit: na wat ingelezen te hebben zie ik dat Birx nogal wat domme dingen riep in het verleden.
Bluesdudezondag 2 augustus 2020 @ 23:15
Net op CNN vernomen.. Meer dan 1000 coronadoden per dag in de USA.
Ik neem aan dat het meer doden zijn, maar niet geregistreerd als corona.
In Nederland zijn het aantal geregistreerde coronadoden 3 per dag. Wellicht 4 met niet geregistreerde doden
USA heeft 20x zoveel inwoners in Nederland. 60-80 doden per dag zou USA op het niveau van Nederland zetten.

Het is uit de hand gelopen daar .... en dat kan ook in Nederland gebeuren als die corona-ontkenners hun zin krijgen.
Tweekmaandag 3 augustus 2020 @ 01:55
quote:
0s.gif Op zondag 2 augustus 2020 23:15 schreef Bluesdude het volgende:
Net op CNN vernomen.. Meer dan 1000 coronadoden per dag in de USA.
Ik neem aan dat het meer doden zijn, maar niet geregistreerd als corona.
In Nederland zijn het aantal geregistreerde coronadoden 3 per dag. Wellicht 4 met niet geregistreerde doden
USA heeft 20x zoveel inwoners in Nederland. 60-80 doden per dag zou USA op het niveau van Nederland zetten.

Het is uit de hand gelopen daar .... en dat kan ook in Nederland gebeuren als die corona-ontkenners hun zin krijgen.
Statiestieken werken niet op die manier. Die vergelijking heeft geen zin.

Ja het loopt uit de hand, maar het ging een stuk slechter in New York op het hoogtepunt dan dat het nu gaat. Ze lopen alleen wel richting die cijfers in verschillende staten. Florida, Texas en Calafornia vooral.

Nederland kan je vergelijken met een staat, maar niet met het hele land.
Eyjafjallajoekullmaandag 3 augustus 2020 @ 02:34
quote:
0s.gif Op zondag 2 augustus 2020 23:15 schreef Bluesdude het volgende:
Net op CNN vernomen.. Meer dan 1000 coronadoden per dag in de USA.
Ik neem aan dat het meer doden zijn, maar niet geregistreerd als corona.
In Nederland zijn het aantal geregistreerde coronadoden 3 per dag. Wellicht 4 met niet geregistreerde doden
USA heeft 20x zoveel inwoners in Nederland. 60-80 doden per dag zou USA op het niveau van Nederland zetten.

Het is uit de hand gelopen daar .... en dat kan ook in Nederland gebeuren als die corona-ontkenners hun zin krijgen.
Je kan beide idd niet met elkaar vergelijken. Nederland had op het hoogtepunt zo rond de 200 doden per dag. Maal 20, zou dat uitkomen of 4000 doden per dag voor de VS. Nederland deed het dus slechter dan de VS het ooit deed.

Zo kan je het ook zien. Maar het heeft heen zin om het zo te vergelijken. De VS is zo groot dat corona als een golf van noord naar zuid rolt. New York is al maanden over zijn hoogtepunt heen terwijl Texas nu pas begint.
AnneXmaandag 3 augustus 2020 @ 09:11
twitter

Transparante politiek met een onnavolgbaar spelletje van ‘acting appointee’ die ei.gen.lijk slechts 90 dagen de functie kunnen bezetten.
En never niet door de senaat zullen worden benoemd.


DOD confirms that Tata is withdrawing from consideration to be undersecretary of defense for policy; instead being installed as "performing the duties of" deputy USDP

Trump is skirting the Senate to install another loyalist at DOD - one who lawmakers have resoundingly rejected.“

Iemand in de administratie kent het boekje met wetgeving over ‘acting appointees’.
Ulxmaandag 3 augustus 2020 @ 09:12
Je moet bevolkingsdichtheid ook meenemen in je vergelijking. In dichtbevolkte gebieden kan een virus zich makkelijker verspreiden. Dat het nu ook in dunbevolkte gebieden mis is is een groot probleem.
Montovmaandag 3 augustus 2020 @ 09:24
quote:
0s.gif Op maandag 3 augustus 2020 09:12 schreef Ulx het volgende:
Je moet bevolkingsdichtheid ook meenemen in je vergelijking. In dichtbevolkte gebieden kan een virus zich makkelijker verspreiden. Dat het nu ook in dunbevolkte gebieden mis is is een groot probleem.
In welke dunbevolkte gebieden gaat het nu mis? Zelfs dunbevolkte staten hebben grote steden waar het voornamelijk plaatsvind.
Ulxmaandag 3 augustus 2020 @ 09:27
Dat schreef die Birx. Die had het over rural areas.
AnneXmaandag 3 augustus 2020 @ 10:26
Shut down.