Och en vergeet alle Lux-en nu niet hè.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 17:57 schreef Aure het volgende:
[..]
In de top 100 van de jongens vind ik alles met een X wel echt walgelijk. Dex, Xavi, Jaxx, Jax. Alleen Felix is dan iets minder walgelijk, maar associeer ik toch vooral met katten
Bij de meisjes vind ik Lynn en Lizzy echt lelijk.
Ik heb een vriendin die we Liz noemen, maar ze heet Elizabeth. Vind ik toch anders dan dat je iemand echt Lizzy als naam geeft.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 18:43 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Mijn 60+ buurvrouw wordt Liz/Lizzy genoemd, ik gok dat haar naam Elizabeth is. Maar het klopt helemaal bij haar
Die staan nog niet in de top 100quote:Op zaterdag 18 juli 2020 18:44 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Och en vergeet alle Lux-en nu niet hè.
Mee eens hoorquote:Op zaterdag 18 juli 2020 18:50 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ik heb een vriendin die we Liz noemen, maar ze heet Elizabeth. Vind ik toch anders dan dat je iemand echt Lizzy als naam geeft.
Ik vind Kobe juist mooi als het uitgesproken wordt zoals de Amerikaanse basketballer (waarvan de vernoeming juist weer Japans isquote:Op zaterdag 18 juli 2020 18:13 schreef Bottoms_up het volgende:
Lekker tegen alle trends in vind ik 99% van namen met 1 lettergreep niks.
Qua Vlaamse namen heb ik Kobe altijd mooi gevonden. Maar ik vrees dat mensen vooral gaan denken dat ie vernoemd is naar een verongelukte basketballer. Inclusief foute uitspraak.
Ach, ieder zijn smaak tochquote:Op zaterdag 18 juli 2020 23:20 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik vind Kobe juist mooi als het uitgesproken wordt zoals de Amerikaanse basketballer (waarvan de vernoeming juist weer Japans is) In het Nederlands komt het weer zo boers over of zo
Gelukkig is "onze" naam nog niet langsgekomen als lelijke naam, ik zou dat toch wel een beetje lastig vinden
+1quote:Op zaterdag 18 juli 2020 18:13 schreef Bottoms_up het volgende:
Lekker tegen alle trends in vind ik 99% van namen met 1 lettergreep niks.
Dat is ook wat mij wat tegenstaat aan dit "laten we roepen wat we lelijk vinden" eigenlijk.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 23:20 schreef MaJo het volgende:
[..]
Gelukkig is "onze" naam nog niet langsgekomen als lelijke naam, ik zou dat toch wel een beetje lastig vinden
Dat zijn niet de namen die nu afgezeken werden hè, nu werd van de top 10-100 ineens geroepen wat mensen echt lelijk vinden, dat is wat anders dan nummer 594 D'Shawn.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 23:24 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ach, ieder zijn smaak tochIk vind het belangrijk dat naam nu kan, maar ook als diegene volwassen is. En dat het een naam is waarbij diegene serieus genomen wordt later. Als ik een advocaat nodig heb en die heet D'Shawn ofzo, zou ik dat toch een beetje weird vinden. Misschien erg kortzichtig, maar tsja.
Ik moest ook wel even slikken bij Amber als 'vreselijk' ja.quote:Op zondag 19 juli 2020 08:34 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is ook wat mij wat tegenstaat aan dit "laten we roepen wat we lelijk vinden" eigenlijk.
Vooral omdat het om heel gewone namen gaat en niet om G'arDyen-Ahndjel.
Doet me denken aan The Bold en The Beautiful. En een enorme vierkante kin.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 21:55 schreef Sunshine1982 het volgende:
Mason vind ik ook niet heel erg mooi nee.
quote:Op zondag 19 juli 2020 09:21 schreef Bottoms_up het volgende:
Er is een hele bevolkingsgroep die die 'rare' namen geweldig vindt. Maar die mag je gerust afkraken want dat zijn toch maar tokkies. Maar kom niet aan onze 'normale' namen. Wat een elitair gedoe.
Daar heb je ook helemaal gelijk in, mijn reactie was wat kortzichtig geformuleerd wat dat betreft.quote:Op zondag 19 juli 2020 09:21 schreef Bottoms_up het volgende:
Er is een hele bevolkingsgroep die die 'rare' namen geweldig vindt. Maar die mag je gerust afkraken want dat zijn toch maar tokkies. Maar kom niet aan onze 'normale' namen. Wat een elitair gedoe.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |