SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
Overal tussendoor gewurmdquote:
Omdat F1 honderdmiljoen keer professioneler is.quote:Op zondag 12 juli 2020 18:52 schreef Whiskers2009 het volgende:
Waarom duren pitstops met neuswissel hier zoveel langer dan in de F1?
Zo ziet het er wel uit jaquote:Op zondag 12 juli 2020 18:52 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Omdat F1 honderdmiljoen keer professioneler is.
En omdat het pit team een stuk kleiner is.quote:Op zondag 12 juli 2020 18:52 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Omdat F1 honderdmiljoen keer professioneler is.
Nu echtquote:
hij heeft te veel naar Kvyat gekeken denk ikquote:Op zondag 12 juli 2020 19:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
Overigens wel een hekel aan Power nu. Met dat neuskapje en zijn gebeuk en gelieg
Hij zorgt in ieder geval voor vertierquote:Op zondag 12 juli 2020 19:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
Overigens wel een hekel aan Power nu. Met dat neuskapje en zijn gebeuk en gelieg
Dat wel. Maar ik hou dus niet zo van Maldonado's en Grosjean'squote:Op zondag 12 juli 2020 19:05 schreef Mobster273 het volgende:
[..]
Hij zorgt in ieder geval voor vertier
Power is wel iets beter dan die 2quote:Op zondag 12 juli 2020 19:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat wel. Maar ik hou dus niet zo van Maldonado's en Grosjean's
Ik kijk nog niet zo lang Indy Carsquote:
Nu ook weer met Rosenqvist. Al was dit een pitstopquote:Op zondag 12 juli 2020 19:10 schreef Whiskers2009 het volgende:
Waarom klopt de stand links in beeld vaak niet meteen (al ben ik dus al blij dat die links staat)?
Dat je in beeld ziet dat iemand ingehaald is, maar in de stand nog niet.
Voor zover ik weet hebben deze auto's geen anti-stall, dus vooral om te helpen met wegkomen (zonder afslaan).quote:Op zondag 12 juli 2020 19:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
En waarom moeten ze die wagens aanduwen na een pitstop?Is dat ivm de koude banden of iets anders?
Thanks!quote:Op zondag 12 juli 2020 19:47 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
Voor zover ik weet hebben deze auto's geen anti-stall, dus vooral om te helpen met wegkomen (zonder afslaan).
Nee. Maar begin is nooit exact die tijd. En last het eerst nog maar eens droog blijven in Kentuckyquote:
sowieso een foutje gemaakt, anders had hij rond de plek van Dixon geredenquote:Op zondag 12 juli 2020 19:58 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Hoe is Rinus al die plekken gezakt? Slechte stop?
Vind de regie maar matig.quote:Op zondag 12 juli 2020 20:00 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
sowieso een foutje gemaakt, anders had hij rond de plek van Dixon gereden
Die regen de laatste tijd jaquote:Op zondag 12 juli 2020 19:59 schreef Mobster273 het volgende:
[..]
Nee. Maar begin is nooit exact die tijd. En last het eerst nog maar eens droog blijven in Kentucky
Zie het probleem ook nietquote:Op zondag 12 juli 2020 20:25 schreef heywoodu het volgende:
Tja, je kunt Daly vervelend voor O'Ward noemen, je kunt het ook als een kleine buffer naar Rosenqvist zien
Het rijdt minder prettig als er iemand op je hielen zit, maak je sneller een foutje.quote:
Het nadeel is dat je de hele tijd iemand in je spiegel ziet, terwijl hij eigenlijk een ronde achter je rijdt. Het voordeel is dat Rosenqvist er eerst ook maar langs moetquote:
Daly leest mee.quote:Op zondag 12 juli 2020 20:27 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
Ik zou het dikke prima vinden zolang hij zich niet probeert te unlappen.
Dat lijk hij op zich wel te willen. Je wil geen Max-Ocon-situatie iddquote:Op zondag 12 juli 2020 20:27 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
Ik zou het dikke prima vinden zolang hij zich niet probeert te unlappen.
quote:Op zondag 12 juli 2020 20:29 schreef Vriezzer het volgende:
O'Ward gaat dit niet meer houden. Die banden zijn weg.
Tuurlijk, maar een nieuwe winnaar vind ik altijd leuk.quote:
Als hij zo blijft rijden, komt die echt nog welquote:
quote:Op zondag 12 juli 2020 20:38 schreef Mobster273 het volgende:
En op tijd klaar voor NASCAR, waar ze nog fictieve wezens aan het aanroepen zijn
Owh, is het weer laat? Ik dan ook nietquote:Op zondag 12 juli 2020 22:21 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
Nee, bewuste keuze. Ik ga er niet voor opblijven c.q. opstaan.
De uitzendingen op Ziggo starten in de nacht van:quote:Op zondag 12 juli 2020 22:22 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Owh, is het weer laat? Ik dan ook niet
Dan kijk ik idd ook nietquote:Op zondag 12 juli 2020 22:23 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
De uitzendingen op Ziggo starten in de nacht van:
Vrijdag op zaterdag om 03:00.
Zaterdag op zondag om 02:30.
Spoel de NASCAR maar doorquote:Op zondag 12 juli 2020 23:35 schreef Starflyer het volgende:
Net de race teruggekeken, maar wat een kluns is Will Power. Rijdt meteen bij de start zowel Hunter-Raey als Graham Rahal uit de race om hem vervolgens na de herstart zelf van de baan te rijden.
Daar heeft Rinus mooi van geprofiteerd, maar jammer dat hij buiten beeld waarschijnlijk een momentje heeft gehad waardoor hij een paar plekken verloor. Zonder die fout was een top 8 plek mogelijk. Nu werd het uiteindelijk P14 omdat hij blijkbaar te weinig brandstof had en aan het eind nog moest besparen.
Mooie overwinning ook voor Felix Rosenqvist. Jammer voor O'Ward, maar Rosenqvist was duidelijk sneller in het tweede deel.
Power tikte Rahal wel aan, alleen Rahal ging vol op het gas toen hij op de kerb reed. Daardoor verloor hij hem, niet door dat tikje.quote:Op zondag 12 juli 2020 23:35 schreef Starflyer het volgende:
Net de race teruggekeken, maar wat een kluns is Will Power. Rijdt meteen bij de start zowel Hunter-Raey als Graham Rahal uit de race om hem vervolgens na de herstart zelf van de baan te rijden.
Daar heeft Rinus mooi van geprofiteerd, maar jammer dat hij buiten beeld waarschijnlijk een momentje heeft gehad waardoor hij een paar plekken verloor. Zonder die fout was een top 8 plek mogelijk. Nu werd het uiteindelijk P14 omdat hij blijkbaar te weinig brandstof had en aan het eind nog moest besparen.
Mooie overwinning ook voor Felix Rosenqvist. Jammer voor O'Ward, maar Rosenqvist was duidelijk sneller in het tweede deel.
twitter:rinusveekay twitterde op zondag 12-07-2020 om 21:48:40Strong race in difficult circumstances. Can't say I’m dissapointed with two top 15 finishes, but I’m eager for more! Learned a lot to take with me to Iowa next week! @ECRIndy @IndyCar https://t.co/mnKT03L4d8 reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
Jep, net als volgens mij in het Brits F3-kampioenschap (onder anderen)quote:Op donderdag 16 juli 2020 09:40 schreef franklop het volgende:
Begreep ook dat er maar 1 kwalificatiesessie zal zijn voor beide races. Dit om het programma iets minder intensief te maken voor coureurs/monteurs etc.
De eerste gezette tijd zal gelden voor kwalificatie race 1, de tweede tijd voor race 2.
Klopt. Wordt echter niet uitgezonden door Ziggo op vrijdag, zag ik. Kwalificatie is om 23:30 uur.quote:Op donderdag 16 juli 2020 09:40 schreef franklop het volgende:
Begreep ook dat er maar 1 kwalificatiesessie zal zijn voor beide races. Dit om het programma iets minder intensief te maken voor coureurs/monteurs etc.
De eerste gezette tijd zal gelden voor kwalificatie race 1, de tweede tijd voor race 2.
quote:Op donderdag 16 juli 2020 08:37 schreef Starflyer het volgende:
Aankomend weekend is de double header op de Iowa Speedway. Hier doen weer 23 coureurs aan mee. Aangezien het een oval is vervangt Tony Kanaan Dalton Kellett en Ed Carpenter Conor Daly, die weer in de plaats van Max Chilton gaat rijden.
De races zijn zaterdagochtend om 3.15 uur en zondagochtend om 2.45 uur Nederlandse tijd.
In de spoiler de spotters guide. Rinus 'VeeKay' van Kalmthout rijdt weer in zijn vertrouwde zwart-witte Sonax kleurstelling terwijl Graham Rahal beide races weer met een andere kleurstelling rijdt. In de tweede race wordt het oranje-groen van de HyVee supermarktketen.Vind Indycar wel vet maar dat rijders wisselen snap ik echt niks van.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat is je doelstelling als coureur als je alleen de ovals of alleen de roadcourses doet?
Ik snap dat je een bepaalde specialiteit hebt maar op die manier kan je dus nooit kampioen worden...N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen
Goed presteren op ovals of roadcoursesquote:Op donderdag 16 juli 2020 10:52 schreef nils7 het volgende:
[..]
Vind Indycar wel vet maar dat rijders wisselen snap ik echt niks van.
Wat is je doelstelling als coureur als je alleen de ovals of alleen de roadcourses doet?
Ik snap dat je een bepaalde specialiteit hebt maar op die manier kan je dus nooit kampioen worden...
quote:Op donderdag 16 juli 2020 10:52 schreef nils7 het volgende:
[..]
Vind Indycar wel vet maar dat rijders wisselen snap ik echt niks van.
Wat is je doelstelling als coureur als je alleen de ovals of alleen de roadcourses doet?
Ik snap dat je een bepaalde specialiteit hebt maar op die manier kan je dus nooit kampioen worden...
Het is vooral een kwestie van budget of als springplank naar een fulltime zitje.quote:Op donderdag 16 juli 2020 11:03 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Goed presteren op ovals of roadcourses
We moeten ook niet doen alsof een Dalton Kellett (op dit moment dan) of een Conor Daly realistisch gezien de ambitie moet hebben om kampioen te worden
Misschien dat hij daar wel over de infield gaat rijdenquote:Op donderdag 16 juli 2020 11:45 schreef Starflyer het volgende:
[..]
[..]
Max Chilton vindt ovals te gevaarlijk en rijdt dus alleen de gewone circuits en stratenraces. Hoewel hij vreemd genoeg wel een uitzondering maakt voor de Indy 500.
Wist niet eens dat er een rookietraining wasquote:Op vrijdag 17 juli 2020 22:21 schreef heywoodu het volgende:
Rinus dik bovenaan in de rookietraining
[ afbeelding ]
23:30 uur. De race is om 3:15 uur.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 22:31 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wist niet eens dat er rookietraining was
Wanneer is de Q dan?
Vannacht is de 1e race toch?
Thanksquote:
Helaas nietquote:Op vrijdag 17 juli 2020 22:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Thanks![]()
Wordt de Q ook uitgezonden op Ziggo?
Hopen dat Rinus vooral linksaf blijft gaan dit keer. Rechtsaf is verboten!quote:Op zaterdag 18 juli 2020 00:18 schreef Starflyer het volgende:
Conor Daly (in de Carlin) start van pole in race 1, Rinus van P13.
In race 2 heeft Newgarden de pole en start Rinus van P15.
Blijft toch rond P16 weerquote:Op zaterdag 18 juli 2020 00:18 schreef Starflyer het volgende:
Conor Daly (in de Carlin) start van pole in race 1, Rinus van P13.
In race 2 heeft Newgarden de pole en start Rinus van P15.
Toch maar de wekker gezet, genoeg te kijken morgen/vandaag en dan is er nog een tweede race een nacht laterquote:
I know...quote:Op zaterdag 18 juli 2020 03:11 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Toch maar de wekker gezet, genoeg te kijken morgen/vandaag en dan is er nog een tweede race een nacht later
En toen was het ineens bijna drie uur en dan kun je toch ook niet met goed fatsoen gaan slapen als het bijna begintquote:Op zaterdag 18 juli 2020 03:12 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
I know...
Ik ging dus NIET kijken
Want 2x op een bizar tijdstip..
Exactquote:Op zaterdag 18 juli 2020 03:14 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En toen was het ineens bijna drie uur en dan kun je toch ook niet met goed fatsoen gaan slapen als het bijna begint
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |