Dat zou in oktober toch pas z’n beslag krijgen?quote:Op maandag 6 juli 2020 13:32 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
En de een na laatste post:
Bij jullie al iets bekend over de verdeling van de bonus? Hier zitten ze er redelijk moeilijk mee omdat de regering het weer eens half uitvoert en niet genoeg geld geeft om iedereen uit te keren.
Ja, zie laatste post in vorige topicquote:Op maandag 6 juli 2020 16:50 schreef fietsie het volgende:
[..]
Dat zou in oktober toch pas z’n beslag krijgen?
Net ook de film bekeken, de volgende zin blijft bij mij hangen: "Ik had me nooit gerealiseerd dat wij onderaan stonden", echt pijnlijk.quote:Op maandag 13 juli 2020 23:38 schreef LaCatastrophe het volgende:
Man, wat een indrukwekkende film. Vanaf minuut 19 en verder liet ik ook wel eventjes een traan
Ja dat was mij vanaf het begin al wel duidelijk. Dat zag je in al het RIVM beleid.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 21:53 schreef kermit71 het volgende:
[..]
Net ook de film bekeken, de volgende zin blijft bij mij hangen: "Ik had me nooit gerealiseerd dat wij onderaan stonden", echt pijnlijk.
Precies wat ik al sinds het begin gezegd heb.quote:NOS Teletekst 109
"Spijt van volgen RIVM-richtlijnen"
Medewerkers en bestuurders in de
verpleeghuis- en thuiszorgsector vinden
dat zij door de RIVM-richtlijnen in
gevaar zijn gebracht,meldt Nieuwsuur.
Volgens het RIVM waren beschermende
kleding en mondmaskers in veel gevallen
onnodig,want wie geen coronasymptomen
had,zou niet besmettelijk kunnen zijn.
Zorgmedewerkers zeggen dat zij daardoor
ouderen besmet hebben,die later zijn
overleden.Veel medewerkers zijn ook
zelf ziek geworden.
De Vereniging van Verpleegkundigen en
Verzorgenden en de branchevereniging
ZorgthuisNL zeggen dat ze spijt hebben
van het volgen van de RIVM-richtlijnen.
Yes, was ook wel te voorspellen.quote:Op donderdag 16 juli 2020 09:50 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Krijg geen andere bron gevonden maar precies wat ik al sinds het begin gezegd heb.
Het grote afschuiven is ook al begonnen (NOS):quote:Op donderdag 16 juli 2020 09:54 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Yes, was ook wel te voorspellen.
Gelukkig is op onze locatie geen besmetting geweest, maar daar waren we wel bang voor. Een keer een mogelijke besmetting, moesten afstand houden van die cliënt, maar wel regelmatig temperaturen zonder bescherming
quote:Volgens het ministerie van Volksgezondheid waren de RIVM-richtlijnen niet gebaseerd op schaarste, maar gingen zij uit van een zo veilig mogelijke situatie voor de patiënt en medewerker. Het RIVM kan echter niet concreet onderbouwen waarom het veilig zou zijn om binnen 1,5 meter onbeschermd een coronapatiënt te verzorgen, en verwijst alleen naar "algemene principes uit de infectiepreventie".
Maar in eerdere Nederlandse richtlijnen over infectiepreventie in de ouderenzorg komt dit principe niet voor. De oud-voorzitter van de werkgroep die die eerdere richtlijnen schreef, Christina Vandenbroucke, herkent deze regel ook niet.
Het kabinet riep het personeel in de verpleeg- en thuiszorg publiekelijk op om de RIVM-richtlijnen te volgen. Het RIVM zegt nu dat het slechts richtlijnen betrof en dat zorgmedewerkers er vanaf hadden mogen wijken. Maar dat bleek in de praktijk niet makkelijk. Zorginstellingen die méér mondmaskers wilden inzetten dan volgens richtlijnen nodig was, konden daarvoor niet terecht bij het landelijk verdeelorgaan van de overheid. Dat verdeelde de beschermingsmiddelen namelijk op basis van de RIVM-richtlijnen.
quote:Ook schreven de RIVM-richtlijnen voor dat bij de verzorging van (verdachte) coronapatienten niet altijd mondmaskers nodig waren. Kon een zorgmedewerker bijvoorbeeld anderhalve meter afstand houden tot de patiënt, of ging het slechts om "vluchtig contact" van "minder dan 5 minuten", dan was bescherming "niet nodig"
Vuile spelletjesquote:Op donderdag 16 juli 2020 09:55 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Het grote afschuiven is ook al begonnen (NOS):
[..]
[..]Hier ben ik zo tegen tekeer gegaan.
Ik ben trouwens geen CDA man maar ik denk dat hij mijn stem gaat krijgen.quote:Op woensdag 15 juli 2020 21:56 schreef belanov het volgende:
Dat was niet misselijk. Als het maandag uitgezonden was geweest had het CDA nu Omtzigt als lijsttrekker gehad.
Helemaal mee eensquote:Op donderdag 16 juli 2020 10:02 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik ben trouwens geen CDA man maar ik denk dat hij mijn stem gaat krijgen.
Tenminste een tweede kamerlid waar je wat aan hebt.
Ongelofelijk eigenlijk. Vooral ook omdat het 'beschermen van kwetsbaren' juist de kurk is waar de hele zaak op drijft. Waarom scholen in Oost-Groningen dicht moesten ook al was er niemand ziek daar, waarom pubers in Drenthe niet een potje mochten voetballen onder straffe van een fikse boete, waarom er drones boven het strand vlogen. Terwijl dit allemaal helemaal niets heeft uitgemaakt in de cijfers en de besmettingen in de verzorgingshuizen vrolijk door gingen.quote:Op donderdag 16 juli 2020 09:55 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Het grote afschuiven is ook al begonnen (NOS):
[..]
[..]Hier ben ik zo tegen tekeer gegaan.
Oude quotes:quote:Op donderdag 16 juli 2020 10:20 schreef belanov het volgende:
[..]
Ongelofelijk eigenlijk. Vooral ook omdat het 'beschermen van kwetsbaren' juist de kurk is waar de hele zaak op drijft. Waarom scholen in Oost-Groningen dicht moesten ook al was er niemand ziek daar, waarom pubers in Drenthe niet een potje mochten voetballen onder straffe van een fikse boete, waarom er drones boven het strand vlogen. Terwijl dit allemaal helemaal niets heeft uitgemaakt in de cijfers en de besmettingen in de verzorgingshuizen vrolijk door gingen.
quote:Op vrijdag 27 maart 2020 19:30 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
De benodigde ppe zijn weer verder verlaagd door de overheid. Op deze manier over een week is snoeppapier nog voldoende als bescherming.
quote:Op woensdag 25 maart 2020 10:13 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Dit soort shit dus:
Mondmaskers in de zorg buiten het ziekenhuis: alleen als het echt nodig is
Wat is dit voor onzin:
[..]
Echt ongelofelijk, hoe ondergraaf je je geloofwaardigheid en kun je er op wachten dat verplegend personeel niet meer op komt dagen.
quote:Op woensdag 25 maart 2020 09:32 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Alles om zorgpersoneel aan de gang te houden. Zie mijn post op de vorige pagina mbt het kromme verschil in richtlijnen tussen zorgpersoneel en de rest.
quote:Op woensdag 25 maart 2020 16:09 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Voor mijn gevoel roept het RIVM alles om er maar voor te zorgen dat er geen paniek uitbreekt en medewerkers naar het werk komen.
quote:Op dinsdag 24 maart 2020 09:12 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Toch vind ik het raar dat voor zorgverleners niet geldt dat ze ziek moeten melden wanneer een huisgenoot de ziekte heeft.
terwijl ieder ander dat wel moet doen om de kwetsbare groep te beschermen. Ik kan dat niet rijmen. In de ouderenzorg is het, het personeel welke de bewoners besmet niet andersom.
'was slechts een advies, mocht van afgeweken worden ☺️☺️☺️☺️'quote:
Echt om te kotsen idd.quote:Op donderdag 16 juli 2020 10:28 schreef Molo het volgende:
[..]
'was slechts een advies, mocht van afgeweken worden ☺️☺️☺️☺️'
Ik hoop ook dat dat gaat veranderen, dat mensen/personeel het echt meer als werk gaat zien en stopt met heel vriendelijk incasseren middels ja knikken en 'amen' zeggen.quote:Op donderdag 16 juli 2020 11:14 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Echt om te kotsen idd.
Maar goed ik zag het aankomen en heb mijn moeder er van weerhouden om te gaan werken in het verzorgingshuis (is ook een quote van in 1 van de vorige delen). Daar ben ik nog steeds blij om. Laat iemand anders maar sterven met deze achterlijke regels.
quote:In de uitzendingen Nieuwsuur van 15 en 16 juli 2020 meldden beroepsvereniging V&VN en Zorgthuisnl “spijt te hebben van het volgen van de RIVM-richtlijnen bij de uitbraak van het coronavirus, omdat ze tot onveiligheid in de ouderenzorg zouden hebben geleid”. De twee verenigingen laten weten voortaan het RIVM niet meer te willen volgen en eigen richtlijnen te gaan maken. Het RIVM zwakte in de uitzending de eigen richtlijnen af tot ‘uitgangspunten’. ActiZ pleit ervoor om als gehele sector samen met de experts te blijven leren van de aanpak van de coronacrisis en een wildgroei aan verschillende richtlijnen te voorkomen.
Ik ben benieuwd waar die richtlijnen dan op gebasseerd worden. Misschien op maurice de hond? Of een ander iemand die zegt wat ze willen horen?quote:Op maandag 27 juli 2020 11:39 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Vanuit de werkgeversvereniging:
https://www.actiz.nl/nieu(...)eel-voor-tweede-golf
[..]
Nee je leest het niet goed. De richtlijnen worden dan gebaseerd op o.a. de specialisten ouderengeneeskunde.quote:Op maandag 27 juli 2020 13:13 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd waar die richtlijnen dan op gebasseerd worden. Misschien op maurice de hond? Of een ander iemand die zegt wat ze willen horen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |