Jij houdt echt niks bij hier hè ha haquote:Op zondag 5 juli 2020 23:10 schreef stokj het volgende:
[..]
Oh dacht dat dat al voorbij was! Maar zo te horen is het pas begonnen! Geniet ervan!
Of in mijn beleving is iets al gepasseerdquote:Op zondag 5 juli 2020 23:11 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Jij houdt echt niks bij hier hè ha ha
Ik had half mei een weekje voorjaarsvakantie en nu zomervakantie....quote:Op zondag 5 juli 2020 23:17 schreef stokj het volgende:
[..]
Of in mijn beleving is iets al gepasseerd
Hopelijk valt het weer daar mee, gisteren was het regenachtig en koud aan deze kant. Ideaal om die Harry Potter marathon te houden maar ik was te moequote:Op zondag 5 juli 2020 23:20 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ik had half mei een weekje voorjaarsvakantie en nu zomervakantie....
Van mij mag het drie weken regenen.....afkoeling voor mijn opvliegersquote:Op zondag 5 juli 2020 23:21 schreef stokj het volgende:
[..]
Hopelijk valt het weer daar mee, gisteren was het regenachtig en koud aan deze kant. Ideaal om die Harry Potter marathon te houden maar ik was te moe
Ohjee, denk aan je bloeddruk hé.quote:Op zondag 5 juli 2020 23:22 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Van mij mag het drie weken regenen.....afkoeling voor mijn opvliegers
Dat heeft niks met bloeddruk te maken, maar met hormonenquote:Op zondag 5 juli 2020 23:24 schreef stokj het volgende:
[..]
Ohjee, denk aan je bloeddruk hé.
Ja mag van mij ook wel, dan kan ik eindelijk die marathon afkijken.
Hahaha, de hormonen zijn weer goed bezig danquote:Op zondag 5 juli 2020 23:28 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Dat heeft niks met bloeddruk te maken, maar met hormonen![]()
Maar ik ga Geertje ( @:Geerd ) uit de trein plukken en mijn bed in trekken.....trusten!!
KOEKOEK!!quote:Op zondag 5 juli 2020 23:28 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Dat heeft niks met bloeddruk te maken, maar met hormonen![]()
Maar ik ga Geertje ( @:Geerd ) uit de trein plukken en mijn bed in trekken.....trusten!!
Slechte logistieke planning weer...quote:Op maandag 6 juli 2020 00:40 schreef Amee het volgende:
[..]
Geniet ervan! Heb er ook zin in maar niets in huis
Mweh. Ik heb niet altijd bier in huis. Drink het ook alleen als ik er zin in heb. Wat kan betekenen dat ik het soms maar een keer per kwartaal drink. Of twee keer in een week.quote:
Bier is lang houdbaar heyquote:Op maandag 6 juli 2020 00:51 schreef Amee het volgende:
[..]
Mweh. Ik heb niet altijd bier in huis. Drink het ook alleen als ik er zin in heb. Wat kan betekenen dat ik het soms maar een keer per kwartaal drink. Of twee keer in een week.
Makkerquote:
Chagrijnig wakker geworden 🙃quote:
Dat is zwaar bagger. Hier ook chaggy wakker geworden want te weinig slaapquote:
quote:Op maandag 6 juli 2020 08:47 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dat is zwaar bagger. Hier ook chaggy wakker geworden want te weinig slaap![]()
Kom op danquote:
Ik zet de koffie vast aanquote:
quote:
Dat is niet prettig. Heb je hem al beïnvloed door hem aan te spreken op wat zijn gedrag met jou doet?quote:Op maandag 6 juli 2020 08:58 schreef engine het volgende:
[..]![]()
![]()
Ben laatste weken ruzie aan het maken met een collega. Zit er een beetje mee.
Heb het gevoel dat hij me pest en dat pik ik niet.
Geen ideequote:Op maandag 6 juli 2020 10:00 schreef stokj het volgende:
[..]
Jeetje dan heb je wat meegemaakt in je slaap zeg.
Ik heb hem twee weken geleden ofzo een keer verteld dat ie normaal moet doen en dat ik hem vervelend vind. Maar nu ettert dat in e-mails door. Kerel van in de 50quote:Op maandag 6 juli 2020 10:00 schreef stokj het volgende:
[..]
Dat is niet prettig. Heb je hem al beïnvloed door hem aan te spreken op wat zijn gedrag met jou doet?
Wat doet hij dan? Kan ook in DMquote:Op maandag 6 juli 2020 10:21 schreef engine het volgende:
[..]
Geen idee
[..]
Ik heb hem twee weken geleden ofzo een keer verteld dat ie normaal moet doen en dat ik hem vervelend vind. Maar nu ettert dat in e-mails door. Kerel van in de 50
Hij maakt grapjes over mij. Probeert me een beetje als een lulletje weg te zetten. Omdat ik de jongste ben ofzo...geen idee waaraan ik het verdiend heb. Ik irriteer hem blijkbaar. En hij mij daarom dus ook.quote:
Aha, zo eentje. Die gelijk de manager in de cc zet. Dit moet je gelijk bij de horens vatten Honing. Laat je niet klein maken door zo een kerel van 50. En beïnvloed je manager ook voordat die het gaat geloven. Want vergeet niet: als je keer op keer tegen een hond zegt dat hij een kat is gaat hij op den duur miauwen.quote:Op maandag 6 juli 2020 10:29 schreef engine het volgende:
[..]
Hij maakt grapjes over mij. Probeert me een beetje als een lulletje weg te zetten. Omdat ik de jongste ben ofzo...geen idee waaraan ik het verdiend heb. Ik irriteer hem blijkbaar. En hij mij daarom dus ook.
Had een paar dagen m'n e-mail niet gekeken. Zie ik weer allemaal rare verzoeken en commentaar dat ik m'n werk niet gedaan heb met m'n manager in cc.
Bel dan even als je me nodig hebtDie kerel weet goed dat ik niet thuis was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |