abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 25 juni 2020 @ 11:43:56 #51
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_193780540
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2020 11:39 schreef GereDathan het volgende:

[..]

Klopt, en niet enkel het aantal besmettingen is laag. We hebben ook veel geleerd van het virus.

Wat een beetje lastig is, is het feit dat een winkel maar zoveel mensen kan toelaten. Daardoor krijg je buiten rijen. Er is wel iets voor te zeggen dat ze dat proberen in goede banen te leiden met een dranghek en strepen op de grond. Maar liever zou ik dat ook niet zien, we zouden volwassen genoeg moeten zijn om het zelf op te lossen zou ik denken.
Ik heb goede hoop dat het virus hier en in de rest van Europa binnen afzienbare tijd uitdooft. Ook zonder vaccin. Misschien is dat een beetje naïef maar dit is het positiviteitstopic dus hier mag ik zoiets wel melden :)
pi_193781195
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2020 11:09 schreef GereDathan het volgende:

[..]

Ik denk dat dit met name geldt voor sporten als hockey, voetbal, basketbal of turnen. Dat doe je meestal in de buitenlucht of grote zaal, daar heb je sowieso dus goede ventilatie. De kleedkamer is vaak hutje mutje, klein, geen ventilatie en een hoop oppervlaktes die je aanraakt.

Het is heel lastig om voor elke sport een aparte regel te maken. Ook de sportclubs moeten hun verantwoordelijkheden nemen. Misschien is het bij bijvoorbeeld MMA niet verstandig nog om daadwerkelijk met elkaar te stoeien, een alternatieve vorm van training zou uitkomst kunnen bieden.

Maar dat is met alles, je kan niet 1 regel maken die in alle situaties toe te passen is. Dat is het lastige van deze hele situatie.

Je moet het zoals je zegt positief zien, voor het gros van Nederland betekenen de versoepelingen dat het leven weer normaler wordt. Er zullen altijd uitzonderingen zijn, en we moeten met zijn allen kijken of we die linksom of rechtsom toch kunnen laten meeprofiteren van de versoepelingen. Maar we gaan het helaas nooit 100% goed kunnen doen, er zal altijd een sport blijven die lastig is of een bejaarde die eenzaam is.
zonder elkaar naar de grond werken is mma meer een soort kickboxen. Maar ik skip eerst wel even. Ook al waren er begin maart - toen we nog wel aan mma deden - waarschijnlijk veel meer besmettingen (in Friesland) dan nu. :)
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_193781366
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2020 12:18 schreef Apotheose het volgende:

[..]

zonder elkaar naar de grond werken is mma meer een soort kickboxen. Maar ik skip eerst wel even. Ook al waren er begin maart - toen we nog wel aan mma deden - waarschijnlijk veel meer besmettingen (in Friesland) dan nu. :)
Dat is wel het vreemde, in de week voor de lockdown ben ik nog in drie grote steden geweest, heb ik in een piepklein theatertje gezeten, in bioscoopzalen, in de spits in de trein en de tram, gewoon de winkels in, in een bomvol restaurant, een superdruk museum, en nu zou ik dat niet meer durven :@
Tap tap tap
pi_193781633
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2020 12:27 schreef CherryLips het volgende:

[..]

Dat is wel het vreemde, in de week voor de lockdown ben ik nog in drie grote steden geweest, heb ik in een piepklein theatertje gezeten, in bioscoopzalen, in de spits in de trein en de tram, gewoon de winkels in, in een bomvol restaurant, een superdruk museum, en nu zou ik dat niet meer durven :@
Nu weet je de risico's, dus dat is niet gek. Vergelijk het met je kindertijd, toen had je ook amper angst (en dat is 1 van de lastige dingen aan ouder zijn). Je zou zonder angst je hand in een gasvlam houden, nu weet je beter en doe je het niet meer :)
pi_193781649
In het kader van positief nieuws!

quote:
Zorgpersoneel krijgt bonus van 1000 euro netto

Den Haag - Het zorgpersoneel dat keihard heeft moeten werken tijdens de coronacrisis, krijgt een bonus van 1000 euro, belastingvrij. Verpleegkundigen, verzorgenden en schoonmakers kunnen vanaf 1 oktober een aanvraag indienen om daar aanspraak op te maken.
Mooi gebaar! Die mensen verdienen het dubbel en dwars! Hopelijk krijgen ook nabestaanden van overleden zorgpersoneel ook de kans om dit aan te vragen, kunnen ze dan gebruiken voor bijvoorbeeld een prachtig herdenking van hun dierbare.
pi_193781821
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2020 12:27 schreef CherryLips het volgende:

[..]

Dat is wel het vreemde, in de week voor de lockdown ben ik nog in drie grote steden geweest, heb ik in een piepklein theatertje gezeten, in bioscoopzalen, in de spits in de trein en de tram, gewoon de winkels in, in een bomvol restaurant, een superdruk museum, en nu zou ik dat niet meer durven :@
Ik ben ook nog volop uit geweest etc.

Het relativeert wel, vind ik.
  vrijdag 26 juni 2020 @ 07:15:08 #57
138510 Federer-fan
Heet eigenlijk Haainado
pi_193795696
Goeiemorgen allemaal,

In deze post meld ik dagelijks:
1) het aantal Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op een Nederlandse of Duitse IC, gebaseerd op de cijfers van Stichting NICE[1], en de wijzigingen ten opzichte van eerdere dagen en weken;
2) het aantal Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op de verpleegafdelingen van Nederlandse ziekenhuizen, gebaseerd op de cijfers van Stichting NICE[1] , en de wijzigingen ten opzichte van eerdere dagen en weken; en
3) de belangrijkste informatie van het Dashboard coronavirus, van de Rijksoverheid.

1) NEDERLANDSE PATIËNTEN MET EEN COVID-19-INFECTIE OP EEN NEDERLANDSE OF DUITSE IC
58 Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie liggen er momenteel op een Nederlandse of Duitse IC. Dat is minder dan een twaalfde van de belangrijke grens van 700. En we zitten dus inmiddels ruim onder de 100. Het is een daling van 7 ten opzichte van gisteren (een daling van 10,8%), en gisteren was een daling van 2 ten opzichte van eergisteren (een daling van 3,0%). De daling is dus toegenomen.

Dit zijn de aantallen Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op een Nederlandse of Duitse IC van de afgelopen negen weken, beginnend op maandag 20 april (met daarachter vanaf week 18 de absolute en de relatieve wijziging ten opzichte
van de week ervóór):
[2]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit zijn de aantallen Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op een Nederlandse of Duitse IC (met daarachter vanaf zondag 19 april de absolute en de relatieve wijziging ten opzichte van de dag ervóór):[2]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De totale daling over de laatste 70 dagen is (1.090 -/- 58 =) 1.032. De gemiddelde daling per dag over de laatste 70 dagen is (1.032 : 70 =) 14,7. Dat is in totaal een daling van 94,7%. De gemiddelde daling per dag over de laatste 70 dagen daalt iets, van 1,4% naar 1,3%.

Het beeld dat je ziet, is dat de aantallen overdag licht schommelen, maar dat er aan het einde van de dag eigenlijk niets is veranderd; het is twee stappen vooruit, twee stappen achteruit. (Behalve op dinsdag 12 mei, want toen was er ook overdag een grote daling, van 443 naar 418.)

Wat verder positief is: het aantal Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op een Nederlandse IC is inmiddels ook al geruime tijd kleiner dan het aantal patiënten dat op de IC ligt met andere klachten dan een COVID-19-infectie.

Het totaalaantal Nederlandse IC’s met ten minste één bewezen of verdachte COVID-19-patiënt is gedaald, van 36 naar 33.

2) NEDERLANDSE PATIËNTEN MET EEN COVID-19-INFECTIE OP DE VERPLEEGAFDELINGEN VAN NEDERLANDSE ZIEKENHUIZEN
266 Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie liggen er momenteel op de verpleegafdelingen van Nederlandse ziekenhuizen. Het is een daling van 1 ten opzichte van gisteren (een daling van 0,4%), en gisteren was een daling van maar liefst 25 ten opzichte van eergisteren (een daling van 8,6%). De daling is dus afgenomen.

Dit zijn de aantallen Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op de Nederlandse verpleegafdelingen van de afgelopen zes weken, beginnend op maandag 20 april (met daarachter vanaf week 21 de absolute en de relatieve wijziging ten opzichte van de week ervóór):[2]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hierbij de aantallen Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op de Nederlandse verpleegafdelingen (met daarachter vanaf zaterdag 16 mei de absolute en de relatieve wijziging ten opzichte van de dag ervóór):[2]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De totale daling over de laatste 43 dagen is (810 -/- 266 =) 544. De gemiddelde daling per dag over de laatste 43 dagen is (544 : 43 =) 12,7. Dat is in totaal een daling van 67,2%. De gemiddelde daling per dag over de laatste 43
dagen blijft 1,6%.

3) DE BELANGRIJKSTE CIJFERS UIT HET DASHBOARD CORONAVIRUS, VAN DE RIJKSOVERHEID
Wat je op dit moment in het Dashboard ziet is dat onder meer het aantal:
1) IC-opnames per dag, gemiddeld over de afgelopen 3 dagen, 1 blijft;
2) ziekenhuisopnames per dag, gemiddeld over de afgelopen 3 dagen, 4 is (was 3,3);
3) positief geteste mensen per 100.000 inwoners per dag, 0,6 is (was 0,5);
4) mensen met COVID-19 per 100.000 inwoners dat besmettelijk is voor anderen 9,9 blijft (en dat het totaalaantal mensen met COVID-19 dat besmettelijk is voor anderen 1.715 blijft);
5) mensen dat besmet wordt door één besmettelijke person (het reproductiegetal) 1,05 blijft.

In de loop van de middag wordt het Dashboard coronavirus bijgewerkt. En pas rond middernacht werkt NICE de cijfers bij - maar dan ligt jullie vriend Federer-fan op een oor. De volgende ochtend werk ik de cijfers hier bij. Mochten jullie ergens een fout menen te zien, DM me dan s.v.p. even.

Voetnoten
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
  vrijdag 26 juni 2020 @ 07:53:36 #58
26568 AlwaysConnected
Alwaysconnected
pi_193795863
Het loopt langzaam lekker leeg.

Elke dag goed om te lezen
pi_193800811
quote:
Actuele cijfers COVID-19: 26 juni 2020

Positief geteste personen
50.005*

(+96)
Ziekenhuisopnames 11.868

(+6)

Overleden personen
6.103** (+3)
En weer netjes onder de 100!
pi_193800862
Ik heb wel het idee dat het animo voor het topic wat begint terug te lopen nu het normale leven steeds meer op gang komt. Ook zijn er steeds minder berichten in de media, is de angst in Nederland wel redelijk weg en zien de cijfers er gewoon wel briljant goed uit.

Misschien wordt het langzamerhand tijd om wat gas terug te nemen en te stoppen met de dagelijkse cijfers, maar dat we elkaar wel af en toe was positiefs toeroepen hier en duimen dat de tweede golf uit blijft.

Of is er nog veel behoefte op dit moment? Want dan blijf ik graag actief in het topic posten :)
pi_193800903
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 14:19 schreef GereDathan het volgende:
Ik heb wel het idee dat het animo voor het topic wat begint terug te lopen nu het normale leven steeds meer op gang komt. Ook zijn er steeds minder berichten in de media, is de angst in Nederland wel redelijk weg en zien de cijfers er gewoon wel briljant goed uit.

Misschien wordt het langzamerhand tijd om wat gas terug te nemen en te stoppen met de dagelijkse cijfers, maar dat we elkaar wel af en toe was positiefs toeroepen hier en duimen dat de tweede golf uit blijft.

Of is er nog veel behoefte op dit moment? Want dan blijf ik graag actief in het topic posten :)
Volgens mij worden er sowieso vanaf 1 juli geen dagelijkse cijfers meer gedeeld.
Tap tap tap
  vrijdag 26 juni 2020 @ 14:23:41 #62
26568 AlwaysConnected
Alwaysconnected
pi_193800930
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 14:19 schreef GereDathan het volgende:
Ik heb wel het idee dat het animo voor het topic wat begint terug te lopen nu het normale leven steeds meer op gang komt. Ook zijn er steeds minder berichten in de media, is de angst in Nederland wel redelijk weg en zien de cijfers er gewoon wel briljant goed uit.

Misschien wordt het langzamerhand tijd om wat gas terug te nemen en te stoppen met de dagelijkse cijfers, maar dat we elkaar wel af en toe was positiefs toeroepen hier en duimen dat de tweede golf uit blijft.

Of is er nog veel behoefte op dit moment? Want dan blijf ik graag actief in het topic posten :)
Ik zelf blijf het mooi vinden dat deze getallen getoond worden , je eventueel bv op zaterdag en woensdag kunnen updaten ?

Als je toch tijd hebt vind ik dagelijks toch zelf echt mooi
pi_193801395
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 14:22 schreef CherryLips het volgende:

[..]

Volgens mij worden er sowieso vanaf 1 juli geen dagelijkse cijfers meer gedeeld.
Klopt, dat was 1 van de redenen om de activiteit in het topic te heroverwegen. De informatie die we gaan krijgen wordt flink teruggeschroefd. Dat is positief nieuws, er is steeds minder te melden. En mijn idee is om erin mee te gaan.
pi_193801405
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 14:23 schreef AlwaysConnected het volgende:

[..]

Ik zelf blijf het mooi vinden dat deze getallen getoond worden , je eventueel bv op zaterdag en woensdag kunnen updaten ?

Als je toch tijd hebt vind ik dagelijks toch zelf echt mooi
Het wordt lastig omdat vanaf volgende week er nog maar wekelijks iets bekend wordt gemaakt, de informatievoorziening gaat opdrogen. Vandaar mijn overweging :)

Maar het is een kleine moeite om ze wekelijks te posten natuurlijk!
  vrijdag 26 juni 2020 @ 17:58:56 #65
26568 AlwaysConnected
Alwaysconnected
pi_193804284
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 14:58 schreef GereDathan het volgende:

[..]

Het wordt lastig omdat vanaf volgende week er nog maar wekelijks iets bekend wordt gemaakt, de informatievoorziening gaat opdrogen. Vandaar mijn overweging :)

Maar het is een kleine moeite om ze wekelijks te posten natuurlijk!
Dan een week post , dat zou zeker welkom zijn.

Om nou ineens dit positieve topic te laten doodbloeden is ook zonde, er is nog genoeg positieve tijd nodig
pi_193804496
quote:
Nog 39 coronapatiënten op IC's
Er liggen momenteel nog 39 coronapatiënten op de Nederlandse intensivecareafdelingen. Dat zijn er tien minder dan gisteren, meldt het Landelijk Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding. Daarnaast liggen er 584 patiënten met niet-corona-gerelateerde klachten op de IC's. Dit zijn er vijf meer dan donderdag. De totale bezetting op de IC's komt uit op 623 bedden.

Het aantal coronapatiënten op de IC's is erg laag, zegt voorzitter Ernst Kuipers van het Landelijk Netwerk Acute Zorg. Kuipers: "Er worden nu al 2 weken dagelijks niet meer dan maximaal 2 patiënten opgenomen. Het overall aantal covidpatiënten daalt nog altijd geleidelijk. De totale IC-bezetting in de ziekenhuizen blijft onveranderd erg laag."

Op de reguliere ziekenhuisafdelingen liggen nog 190 mensen met coronaklachten.
Tap tap tap
pi_193804593
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 18:09 schreef CherryLips het volgende:

[..]

Wat een afname :)

Blijft wel vreemd dat er vorige week een +8 bij zat. Correctie geweest toen ofzo?
pi_193809038
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 18:09 schreef CherryLips het volgende:

[..]

En er ligt niemand meer met corona in de Friese ziekenhuizen! *O* Ook minst aantal besmettingen so far (4) deze week. Minder! Minder! Minder! 😃
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_193809332
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 14:58 schreef GereDathan het volgende:

[..]

Het wordt lastig omdat vanaf volgende week er nog maar wekelijks iets bekend wordt gemaakt, de informatievoorziening gaat opdrogen. Vandaar mijn overweging :)

Maar het is een kleine moeite om ze wekelijks te posten natuurlijk!
Krijgen we geen dagelijkse rivm updates meer van het aantal per dag ?
ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
pi_193809546
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 14:19 schreef GereDathan het volgende:
Ik heb wel het idee dat het animo voor het topic wat begint terug te lopen nu het normale leven steeds meer op gang komt. Ook zijn er steeds minder berichten in de media, is de angst in Nederland wel redelijk weg en zien de cijfers er gewoon wel briljant goed uit.

Misschien wordt het langzamerhand tijd om wat gas terug te nemen en te stoppen met de dagelijkse cijfers, maar dat we elkaar wel af en toe was positiefs toeroepen hier en duimen dat de tweede golf uit blijft.

Of is er nog veel behoefte op dit moment? Want dan blijf ik graag actief in het topic posten :)
Ik post niet zoveel, maar lees elke dag dit topic. Dus GereDathan en FedererFan: veel dank voor de afgelopen maanden en hopelijk blijft dit topic doorgaan!
  zaterdag 27 juni 2020 @ 08:28:33 #71
138510 Federer-fan
Heet eigenlijk Haainado
pi_193811959
Goeiemorgen allemaal,

In deze post meld ik dagelijks:
1) het aantal Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op een Nederlandse of Duitse IC, gebaseerd op de cijfers van Stichting NICE[1], en de wijzigingen ten opzichte van eerdere dagen en weken;
2) het aantal Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op de verpleegafdelingen van Nederlandse ziekenhuizen, gebaseerd op de cijfers van Stichting NICE[1] , en de wijzigingen ten opzichte van eerdere dagen en weken; en
3) de belangrijkste informatie van het Dashboard coronavirus, van de Rijksoverheid.

1) NEDERLANDSE PATIËNTEN MET EEN COVID-19-INFECTIE OP EEN NEDERLANDSE OF DUITSE IC
57 Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie liggen er momenteel op een Nederlandse of Duitse IC. Dat is minder dan een twaalfde van de belangrijke grens van 700. En we zitten dus inmiddels ruim onder de 100. Het is een daling van 1 ten opzichte van gisteren (een daling van 1,7%), en gisteren was een daling van 7 ten opzichte van eergisteren (een daling van 10,8%). De daling is dus afgenomen.

Dit zijn de aantallen Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op een Nederlandse of Duitse IC van de afgelopen negen weken, beginnend op maandag 20 april (met daarachter vanaf week 18 de absolute en de relatieve wijziging ten opzichte
van de week ervóór):
[2]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit zijn de aantallen Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op een Nederlandse of Duitse IC (met daarachter vanaf zondag 19 april de absolute en de relatieve wijziging ten opzichte van de dag ervóór):[2]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De totale daling over de laatste 71 dagen is (1.090 -/- 57 =) 1.033. De gemiddelde daling per dag over de laatste 71 dagen is (1.032 : 71 =) 14,5. Dat is in totaal een daling van 94,8%. De gemiddelde daling per dag over de laatste 71 dagen blijft 1,3%.

Het beeld dat je ziet, is dat de aantallen overdag licht schommelen, maar dat er aan het einde van de dag eigenlijk niets is veranderd; het is twee stappen vooruit, twee stappen achteruit. (Behalve op dinsdag 12 mei, want toen was er ook overdag een grote daling, van 443 naar 418.)

Wat verder positief is: het aantal Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op een Nederlandse IC is inmiddels ook al geruime tijd kleiner dan het aantal patiënten dat op de IC ligt met andere klachten dan een COVID-19-infectie.

Het totaalaantal Nederlandse IC’s met ten minste één bewezen of verdachte COVID-19-patiënt blijft 33.

2) NEDERLANDSE PATIËNTEN MET EEN COVID-19-INFECTIE OP DE VERPLEEGAFDELINGEN VAN NEDERLANDSE ZIEKENHUIZEN
275 Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie liggen er momenteel op de verpleegafdelingen van Nederlandse ziekenhuizen. Het is een stijging van 9 ten opzichte van gisteren (een stijging van 3,3%), en gisteren was een daling van 1 ten opzichte van eergisteren (een daling van 0,4%). De daling is dus een stijging geworden.

Dit zijn de aantallen Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op de Nederlandse verpleegafdelingen van de afgelopen zes weken, beginnend op maandag 20 april (met daarachter vanaf week 21 de absolute en de relatieve wijziging ten opzichte van de week ervóór):[2]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hierbij de aantallen Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op de Nederlandse verpleegafdelingen (met daarachter vanaf zaterdag 16 mei de absolute en de relatieve wijziging ten opzichte van de dag ervóór):[2]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De totale daling over de laatste 44 dagen is (810 -/- 275 =) 535. De gemiddelde daling per dag over de laatste 44 dagen is (535 : 44 =) 12,2. Dat is in totaal een daling van 66,0%. De gemiddelde daling per dag over de laatste 44
dagen is iets gedaald, van 1,6% naar 1,5%.

3) DE BELANGRIJKSTE CIJFERS UIT HET DASHBOARD CORONAVIRUS, VAN DE RIJKSOVERHEID
Wat je op dit moment in het Dashboard ziet is dat onder meer het aantal:
1) IC-opnames per dag, gemiddeld over de afgelopen 3 dagen, 0,7 is (was 1);
2) ziekenhuisopnames per dag, gemiddeld over de afgelopen 3 dagen, 5 is (was 4);
3) positief geteste mensen per 100.000 inwoners per dag, 0,5 is (was 0,6);
4) mensen met COVID-19 per 100.000 inwoners dat besmettelijk is voor anderen 9,9 blijft (en dat het totaalaantal mensen met COVID-19 dat besmettelijk is voor anderen 1.715 blijft);
5) mensen dat besmet wordt door één besmettelijke person (het reproductiegetal) 1,05 blijft.

In de loop van de middag wordt het Dashboard coronavirus bijgewerkt. En pas rond middernacht werkt NICE de cijfers bij - maar dan ligt jullie vriend Federer-fan op een oor. De volgende ochtend werk ik de cijfers hier bij. Mochten jullie ergens een fout menen te zien, DM me dan s.v.p. even.

Voetnoten
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
pi_193812506
57 *O*
pi_193812525
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 09:50 schreef GereDathan het volgende:
57 *O*
Netjes hoor. Op naar de 0
ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
pi_193812926
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 09:52 schreef BorTheWolf het volgende:

[..]

Netjes hoor. Op naar de 0
Onder de nul dan worden er mensen opgenomen die genezen zijn haha
  zaterdag 27 juni 2020 @ 11:17:15 #75
138510 Federer-fan
Heet eigenlijk Haainado
pi_193813219
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 10:36 schreef AlwaysConnected het volgende:

[..]

Onder de nul dan worden er mensen opgenomen die genezen zijn haha
_O-
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
pi_193813470
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 11:17 schreef Federer-fan het volgende:

[..]

_O-
Is toch het meest positieve scenario
pi_193813582
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 10:36 schreef AlwaysConnected het volgende:

[..]

Onder de nul dan worden er mensen opgenomen die genezen zijn haha
_O-
pi_193813585
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 23:31 schreef BorTheWolf het volgende:

[..]

Krijgen we geen dagelijkse rivm updates meer van het aantal per dag ?
Helaas niet, vanaf 1 juli stopt die info.
pi_193813592
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juni 2020 23:49 schreef Wouter_261 het volgende:

[..]

Ik post niet zoveel, maar lees elke dag dit topic. Dus GereDathan en FedererFan: veel dank voor de afgelopen maanden en hopelijk blijft dit topic doorgaan!
We zullen naar wekelijks overschakelen zo te zien, graag gedaan en leuk dat je dat laat weten O+
pi_193817225
quote:
Actuele cijfers COVID-19: 27 juni 2020

Positief geteste personen
50.074*

(+71)
Ziekenhuisopnames 11.868

(+1)

Overleden personen
6.105** (+2)
Dit soort cijfers word je toch blij van O+
  zaterdag 27 juni 2020 @ 17:39:58 #81
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_193817280
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 17:36 schreef GereDathan het volgende:

[..]

Dit soort cijfers word je toch blij van O+
Zeker zeker, vooral de IC's stromen in een hoog tempo leeg. Dat had ik niet verwacht. Hopelijk blijven de mensen zich goed houden aan 1,5m afstand dan wordt het nog een redelijke zomer.

Aantal besmette mensen in lijn Amsterdam - Eindhoven incl Den Haag en Utrecht is nog wel relatief hoger dan andere regio's.
  zaterdag 27 juni 2020 @ 17:55:59 #82
138510 Federer-fan
Heet eigenlijk Haainado
pi_193817494
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 12:00 schreef GereDathan het volgende:

[..]

We zullen naar wekelijks overschakelen zo te zien, graag gedaan en leuk dat je dat laat weten O+
Ja, het RIVM en jullie vriend gaan naar één keer per week. Zal ik de dagcijfers wel laten staan (in spoiler tags)? Mocht er een tweede golf komen, dan zal ik het weer dagelijks bijwerken.
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
pi_193818874
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 17:55 schreef Federer-fan het volgende:

[..]

Ja, het RIVM en jullie vriend gaan naar één keer per week. Zal ik de dagcijfers wel laten staan (in spoiler tags)? Mocht er een tweede golf komen, dan zal ik het weer dagelijks bijwerken.
Is wel zo handig om ze te bewaren, en staan toch in een spoiler :)
pi_193818883
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 17:39 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Zeker zeker, vooral de IC's stromen in een hoog tempo leeg. Dat had ik niet verwacht. Hopelijk blijven de mensen zich goed houden aan 1,5m afstand dan wordt het nog een redelijke zomer.

Aantal besmette mensen in lijn Amsterdam - Eindhoven incl Den Haag en Utrecht is nog wel relatief hoger dan andere regio's.
Ja gaat echt super snel. De 0 of 1 juli blijft haalbaar, dan feesten we met @AlwaysConnected :)
  zaterdag 27 juni 2020 @ 19:29:22 #85
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_193818905
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 17:55 schreef Federer-fan het volgende:

[..]

Ja, het RIVM en jullie vriend gaan naar één keer per week. Zal ik de dagcijfers wel laten staan (in spoiler tags)? Mocht er een tweede golf komen, dan zal ik het weer dagelijks bijwerken.
Er komt geen tweede golf, dus je wordt werkloos.

Bepaal zelf maar of dit goed of slecht nieuws is ;)
pi_193819446
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 19:29 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]

Er komt geen tweede golf, dus je wordt werkloos.

Bepaal zelf maar of dit goed of slecht nieuws is ;)
Werkeloos zijn is nog nooit zo positief geweest haha
  zaterdag 27 juni 2020 @ 21:20:29 #87
138510 Federer-fan
Heet eigenlijk Haainado
pi_193820677
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 19:27 schreef GereDathan het volgende:

[..]

Is wel zo handig om ze te bewaren, en staan toch in een spoiler :)
Zal ik doen.
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 19:29 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]

Er komt geen tweede golf, dus je wordt werkloos.

Bepaal zelf maar of dit goed of slecht nieuws is ;)
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 20:08 schreef GereDathan het volgende:

[..]

Werkeloos zijn is nog nooit zo positief geweest haha
Weten jullie het verschil tussen werkloos en werkeloos?
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
pi_193820916
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 19:28 schreef GereDathan het volgende:

[..]

Ja gaat echt super snel. De 0 of 1 juli blijft haalbaar, dan feesten we met @:AlwaysConnected :)
Het zo echt mega zijn ik ga ervoor 0:0
  zaterdag 27 juni 2020 @ 21:35:13 #89
138510 Federer-fan
Heet eigenlijk Haainado
pi_193820987
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 21:31 schreef AlwaysConnected het volgende:

[..]

Het zo echt mega zijn ik ga ervoor 0:0
De 0 op 1 juli?
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
pi_193821037
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 21:35 schreef Federer-fan het volgende:

[..]

De 0 op 1 juli?
Mag natuurlijk ook eerder hoor

0 op IC
0 overlijden
Dit

En dit zou een extraatje zijn
0 nieuwe besmetting
0 opnames

Dat zo mega zijn
pi_193821106
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 21:20 schreef Federer-fan het volgende:
Weten jullie het verschil tussen werkloos en werkeloos?
Ja.

Er is geen verschil *O*
pi_193821585
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 21:40 schreef GereDathan het volgende:

[..]

Ja.

Er is geen verschil *O*
Je mag van mij werkloos worden in dit topic dan is er niets meer aan de hand

En mogelijk kan dit tijdelijke stuk forum in de archieven van fok
pi_193821742
quote:
Het aantal coronapatiënten dat op een intensive care behandeld wordt is met 10 afgenomen vergeleken met vrijdag. Het zijn er nu 29. Op de verpleegafdelingen liggen 180 coronapatiënten, eveneens 10 minder dan vrijdag.
  zondag 28 juni 2020 @ 07:52:09 #94
138510 Federer-fan
Heet eigenlijk Haainado
pi_193826149
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juni 2020 21:40 schreef GereDathan het volgende:

[..]

Ja.

Er is geen verschil *O*
Ja, wel. Werkloos betekent dat je geen werk hebt; werkeloos betekent dat je niets doet (bijvoorbeeld: "Hij keek werkeloos toe").
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
  zondag 28 juni 2020 @ 07:52:29 #95
138510 Federer-fan
Heet eigenlijk Haainado
pi_193826151
Goeiemorgen allemaal,

In deze post meld ik dagelijks:
1) het aantal Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op een Nederlandse of Duitse IC, gebaseerd op de cijfers van Stichting NICE[1], en de wijzigingen ten opzichte van eerdere dagen en weken;
2) het aantal Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op de verpleegafdelingen van Nederlandse ziekenhuizen, gebaseerd op de cijfers van Stichting NICE[1] , en de wijzigingen ten opzichte van eerdere dagen en weken; en
3) de belangrijkste informatie van het Dashboard coronavirus, van de Rijksoverheid.

1) NEDERLANDSE PATIËNTEN MET EEN COVID-19-INFECTIE OP EEN NEDERLANDSE OF DUITSE IC
56 Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie liggen er momenteel op een Nederlandse of Duitse IC. Dat is minder dan een twaalfde van de belangrijke grens van 700. En we zitten dus inmiddels ruim onder de 100. Het is een daling van 1 ten opzichte van gisteren (een daling van 1,8%), en gisteren was een daling van 1 ten opzichte van eergisteren (een daling van 1,7%). De daling is dus - in absolute zin - gelijk gebleven.

Dit zijn de aantallen Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op een Nederlandse of Duitse IC van de afgelopen negen weken, beginnend op maandag 20 april (met daarachter vanaf week 18 de absolute en de relatieve wijziging ten opzichte
van de week ervóór):
[2]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit zijn de aantallen Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op een Nederlandse of Duitse IC (met daarachter vanaf zondag 19 april de absolute en de relatieve wijziging ten opzichte van de dag ervóór):[2]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De totale daling over de laatste 72 dagen is (1.090 -/- 56 =) 1.034. De gemiddelde daling per dag over de laatste 72 dagen is (1.034 : 72 =) 14,4. Dat is in totaal een daling van 94,9%. De gemiddelde daling per dag over de laatste 72 dagen blijft 1,3%.

Het beeld dat je ziet, is dat de aantallen overdag licht schommelen, maar dat er aan het einde van de dag eigenlijk niets is veranderd; het is twee stappen vooruit, twee stappen achteruit. (Behalve op dinsdag 12 mei, want toen was er ook overdag een grote daling, van 443 naar 418.)

Wat verder positief is: het aantal Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op een Nederlandse IC is inmiddels ook al geruime tijd kleiner dan het aantal patiënten dat op de IC ligt met andere klachten dan een COVID-19-infectie.

Het totaalaantal Nederlandse IC’s met ten minste één bewezen of verdachte COVID-19-patiënt is gedaald, van 33 naar 32.

2) NEDERLANDSE PATIËNTEN MET EEN COVID-19-INFECTIE OP DE VERPLEEGAFDELINGEN VAN NEDERLANDSE ZIEKENHUIZEN
273Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie liggen er momenteel op de verpleegafdelingen van Nederlandse ziekenhuizen. Het is een daling van 2 ten opzichte van gisteren (een daling van 0,7%), en gisteren was een stijging van 9 ten opzichte van eergisteren (een stijging van 3,3%). De stijging is dus een daling geworden.

Dit zijn de aantallen Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op de Nederlandse verpleegafdelingen van de afgelopen zes weken, beginnend op maandag 20 april (met daarachter vanaf week 21 de absolute en de relatieve wijziging ten opzichte van de week ervóór):[2]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hierbij de aantallen Nederlandse patiënten met een COVID-19-infectie op de Nederlandse verpleegafdelingen (met daarachter vanaf zaterdag 16 mei de absolute en de relatieve wijziging ten opzichte van de dag ervóór):[2]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De totale daling over de laatste 45 dagen is (810 -/- 273 =) 537. De gemiddelde daling per dag over de laatste 45 dagen is (537 : 45 =) 11,9. Dat is in totaal een daling van 66,3%. De gemiddelde daling per dag over de laatste 45
dagen blijft 1,5%.

3) DE BELANGRIJKSTE CIJFERS UIT HET DASHBOARD CORONAVIRUS, VAN DE RIJKSOVERHEID
Wat je op dit moment in het Dashboard ziet is dat onder meer het aantal:
1) IC-opnames per dag, gemiddeld over de afgelopen 3 dagen, 0,3 is (was 0,7);
2) ziekenhuisopnames per dag, gemiddeld over de afgelopen 3 dagen, 3 is (was 5);
3) positief geteste mensen per 100.000 inwoners per dag, 0,4 is (was 0,5);
4) mensen met COVID-19 per 100.000 inwoners dat besmettelijk is voor anderen 9,9 blijft (en dat het totaalaantal mensen met COVID-19 dat besmettelijk is voor anderen 1.715 blijft);
5) mensen dat besmet wordt door één besmettelijke person (het reproductiegetal) 1,05 blijft.

In de loop van de middag wordt het Dashboard coronavirus bijgewerkt. En pas rond middernacht werkt NICE de cijfers bij - maar dan ligt jullie vriend Federer-fan op een oor. De volgende ochtend werk ik de cijfers hier bij. Mochten jullie ergens een fout menen te zien, DM me dan s.v.p. even.

Voetnoten
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 0% gewijzigd door Federer-fan op 28-06-2020 20:36:28 ]
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
pi_193827241
quote:
0s.gif Op zondag 28 juni 2020 07:52 schreef Federer-fan het volgende:

[..]

Ja, wel. Werkloos betekent dat je geen werk hebt; werkeloos betekent dat je niets doet (bijvoorbeeld: "Hij keek werkeloos toe").
Nu ben ik verward:
quote:
Werkeloos / werkloos
Vraag
Wat is correct: Ze zit al een tijdje werkloos thuis of Ze zit al een tijdje werkeloos thuis?

Antwoord
Beide zinnen zijn correct. Werkloos is het gebruikelijkst in de betekenis 'zonder werk, zonder baan'. Werkeloos is het gebruikelijkst in de betekenis 'zonder iets te doen'.

Toelichting
Werkloos en werkeloos worden allebei in de betekenis 'zonder (betaald) werk', 'zonder baan' gebruikt. De vorm werkloos is het gebruikelijkst in deze betekenis.

(1) Ze zit al een tijdje werkloos thuis.

(2) Hij is een jaar geleden werkloos geworden.

Werkeloos heeft vooral de betekenis 'zonder iets te doen', maar werkloos komt ook weleens voor in deze betekenis.

(3) Ik ga niet werkeloos toezien hoe de boel in het honderd loopt.
pi_193827254
Maar 1 daling bij NICE, niet veel maar elke daling is een daling *O*
  zondag 28 juni 2020 @ 10:57:17 #98
26568 AlwaysConnected
Alwaysconnected
pi_193827363
quote:
0s.gif Op zondag 28 juni 2020 10:47 schreef GereDathan het volgende:
Maar 1 daling bij NICE, niet veel maar elke daling is een daling *O*
Yes iedereen 1 is er een
  zondag 28 juni 2020 @ 13:05:30 #99
138510 Federer-fan
Heet eigenlijk Haainado
pi_193828940
quote:
0s.gif Op zondag 28 juni 2020 10:47 schreef GereDathan het volgende:

[..]

Nu ben ik verward:
[..]

Vanwaar de verwarring? Da's ongeveer wat ik schrijf. 'Werkloos' is gebruikelijk voor 'geen werk' en werkeloos is gebruikelijk voor 'nietsdoen'. He tis dus niet zo zwart-wit als ik het schreef. Aan de andere kant is het wel zo dat dat soort betekenissen verschuift doordat mensen het maar lang genoeg niet goed zeggen. Als mensen maar vaak genoeg 'Ik wordt' schrijven, wordt dat vanzelf de norm. En dan zeggen mensen: "Ja, maar taal verandert". En dat zeg ik: at klopt, maar je hoeft geen fouten goed te rekenen om dat te bereiken. Er komen woorden bij en er verdwijnen woorden. Prima als iets verandert, maar dan liever niet omdat mensen het verkeerd schrijven."

[ Bericht 29% gewijzigd door Federer-fan op 28-06-2020 13:38:29 ]
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
pi_193831764
Actuele cijfers COVID-19: 28 juni 2020
Positief geteste personen

50.147*
(+74)

Ziekenhuisopnames 11.871
(+3)

Overleden personen

6.105** (+0)


PLUS NUL OVERLEDEN PERSONEN

Wat een positieve dag. Houden zo mensen


Ps sorry voor de capslock, zit aan de pils 🍺
ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')