BB:quote:Ik ben nogal van de projectjes zie: F&S / [Projectje] Alle oscar winnaars beste film kijken
Dus wordt het tijd voor een nieuw projectje, dit keer ga ik mijn platen eens beluisteren. (ik hou het eerst bij vinyl alleen) Ik zal elke plaat hier melden en er een klein tekstje bij plaatsten. Dit kan even duren(heb ooit al mijn mp3s achter elkaar geluisterd en daar was ik meer dan een jaar mee bezig dus wie weet hoe lang dit gaat duren heb ook wat minder tijd dus het zal niet elke dag geupdate worden)
Maar zonder verder getreuzel mijn platenkast:
quote:Op woensdag 10 juni 2020 13:17 schreef Bosbeetle het volgende:
BBCD73
[ afbeelding ]
Nadat californication van the red hot chilli peppers uitkwam kwam er ook weer een solo album van john frusciante. Eerder had hij solo materiaal wat echt heel erg in zijn heroine periode zat, bijna syd barrett-esque. Ik heb het gevoel dat hij bij deze plaat dat een beetje probeerde te simuleren, het is niet de beste zanger maar toch is zijn zang erg passend bij deze muziek. De nummers zijn erg pakkend en eigenlijk best wel goed geproduceerd, het lijken mij teksten die gebaseerd zijn op slechte periodes in zijn leven maar hoe hij in de hoes afgebeeld staat is het duidelijk dat hij veeeeeel beter in zijn vel zit. Daardoor is het eigenlijk best een positief album. Ook zitten er een soort van tips in voor hemzelf wat een grappig gegeven is.
Hierna is hij behoorlijk productief geworden om vervolgens te minderen en te eindigen als breakcore artiestmaar toch wel een ontzettend muzikaal persoon die John, mooie dingen gedaan hoopt dat hij ze blijft doen
En dan heb ik nog niets gezegd over wonderschoon gitaarspel natuurlijk want daar ligt duidelijk zijn kracht ook te horen op de instrumentaaltjes op dit album.
oh cool, dit was dus direct wel een dingetje destijds? Als in: dat het op de radio werd gedraaid?quote:Op woensdag 10 juni 2020 15:59 schreef bartrid het volgende:
ik kan me nog goed herinneren toen die plaat uitkwam. Op m'n walkman elke dag in de trein naar m'n zomerbaantje![]()
De eerste paar QOTSA waren nog wel leuk maar heb er eigenlijk al jaren niet meer naar geluisterd.
Yep,is me bekend!quote:Op woensdag 10 juni 2020 11:10 schreef Gehenna het volgende:
GCD049 Future Sound of London - Lifeforms
[ afbeelding ]
[...]
Verder speelt Robert Fripp nog gitaar op 1 nummer, en doen ze nog een cover van Klaus Schulze (@:bazbo, let je op?)
[...]
tja, ik vind het zelf echt geweldig. Zit meer richting de ambient (techno), moet je een beetje liggen.quote:Op woensdag 10 juni 2020 20:16 schreef bazbo het volgende:
[..]
Yep,is me bekend!
Alleen nog nooit gehoord. Is het wat?![]()
Goeie reviews overal en kwam ook wel langs op mtv en zo. Cd geleend uit de muziek bibliotheek in Delft en getapedquote:Op woensdag 10 juni 2020 16:18 schreef Gehenna het volgende:
[..]
oh cool, dit was dus direct wel een dingetje destijds? Als in: dat het op de radio werd gedraaid?
Ik kwam er zelf pas jaren later achter, toen ik internet kreeg(in '92 was ik dan ook 7)
Koel. Dat wordt zoeken. Hassell's werk vind ik prachtig.quote:Op woensdag 10 juni 2020 20:40 schreef Gehenna het volgende:
[..]
tja, ik vind het zelf echt geweldig. Zit meer richting de ambient (techno), moet je een beetje liggen.
Heeft wel iets weg van een meer electro-variant van John Hassell. Van die 'natte' geluidjes.
Yep. Die komt hier ook nog. Over een jaar of zo.quote:Op donderdag 11 juni 2020 15:56 schreef Gehenna het volgende:
GCD055 The Mars Volta - Deloused in the Comatorium
[ afbeelding ]
Ik weet nog goed toen deze uitkwam in 2003, dat dit echt iets anders was dan al die andere rockbands rond die tijd. En die hoes deed het 'm ook wel. Compleet chaotisch, maar tegelijk heel helder. Progressieve rock muziek, die echt vooruit keek i.p.v. de sound van grootheden uit de 70s na te doen.
Tevens de eerste cd die ik ooit online bestelde
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |