quote:Op zondag 2 augustus 2020 20:22 schreef Declan-Harp het volgende:
OfftopicSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Nier gezocht!
https://www.facebook.com/share/p/1ALqaWDfeh/
Nou.. dat. Maar verwacht nog wel meer doden zo in het laatste seizoen. Misschien de hele cast welquote:
Oh vast en zeker ja.quote:Op vrijdag 7 augustus 2020 07:12 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Nou.. dat. Maar verwacht nog wel meer doden zo in het laatste seizoen. Misschien de hele cast wel
quote:Op vrijdag 7 augustus 2020 08:01 schreef Declan-Harp het volgende:
Sheidheda zag er wel cool uit trouwens
Al kan ik nog steeds niet wennen aan dat uitgerekte hoofd
Staat haar goed, beetje meer vet om de botjesquote:Op donderdag 13 augustus 2020 02:07 schreef Zelus het volgende:
Wat heeft Octavia een bolle kop gekregen zeg.
Nog 5quote:Op donderdag 13 augustus 2020 20:17 schreef Declan-Harp het volgende:
Wat een vreselijke kutaflevering weer. Alleen de laatste 3 minuten waren van belang.
Ik ben benieuwd of ze er nog iets van kunnen maken..quote:
Ik betwijfel het...quote:Op donderdag 13 augustus 2020 20:52 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd of ze er nog iets van kunnen maken..
Jij zou daar wegblijvenquote:Op donderdag 13 augustus 2020 21:21 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Ik betwijfel het...
Op Tumblr gaan ze helemaal los op dat Bellamy terug is. Nou woei![]()
Ook 2 minuten Clarke met een wazige blikquote:Op donderdag 13 augustus 2020 23:42 schreef babette21 het volgende:
Klopt het dat deze afl alleen maar Bellamy is? Want dan wacht ik wel gewoon op Netflix
Jupppquote:Op donderdag 13 augustus 2020 23:42 schreef babette21 het volgende:
Klopt het dat deze afl alleen maar Bellamy is? Want dan wacht ik wel gewoon op Netflix
Lekker ding blijft het.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 02:07 schreef Zelus het volgende:
Wat heeft Octavia een bolle kop gekregen zeg.
Mooi vrouwtjequote:Op donderdag 13 augustus 2020 22:45 schreef LPFAN het volgende:
Btw iemand die zich Gaia nog herinnerd?
Ja maar is spoorloos verdwenen ( in de serie dan)quote:
quote:Op donderdag 20 augustus 2020 11:41 schreef Declan-Harp het volgende:
Eindelijk weer eens een leuke ep
WTF serieus?quote:Op donderdag 20 augustus 2020 12:52 schreef LPFAN het volgende:
[..]![]()
nu weer 3 week wachten tot de volgende
Jup, de volgende aflevering is 9 septemberquote:
quote:Op donderdag 20 augustus 2020 12:55 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Jup, de volgende aflevering is 9 september![]()
Nog 4 afleveringen volhouden ;pquote:Op zaterdag 22 augustus 2020 01:10 schreef Brainfreeze-Cat het volgende:
Ik ben wel klaar met deze serie eigenlijk. Was leuk tot ongeveer halverwege seizoen 5 6.
ik ook ja. Snap er ook geen bal meer van. Ik kijk alleen nog om te weten hoe het afloopt.quote:Op zaterdag 22 augustus 2020 01:10 schreef Brainfreeze-Cat het volgende:
Ik ben wel klaar met deze serie eigenlijk. Was leuk tot ongeveer halverwege seizoen 5 6.
Dit dus, ik ben meer benieuwd naar de prequell.quote:Op zondag 23 augustus 2020 12:49 schreef Karina het volgende:
[..]
ik ook ja. Snap er ook geen bal meer van. Ik kijk alleen nog om te weten hoe het afloopt.
Je verwacht een cliffhanger terwijl dit seizoen in productie genomen is als het allerlaatste?quote:Op maandag 24 augustus 2020 01:43 schreef zipcon het volgende:
De prequel episode (7x08) was nog een goede, de rest van het seizoen bekijk ik niet, mss de 2 laatste nog om te weten wie overschiet (en een onvermijdelijke cliffhanger waar we nooit meer iets van gaan horen).
Tumblr is pisssedquote:Op donderdag 10 september 2020 12:43 schreef Declan-Harp het volgende:
We zijn er weer!
Goeie ep hoorVooral de laatste scène, die stond bovenaan m'n FB feed vanmorgen
Op Reddit benoemde iemand dat ze Clarke geen antidote hebben zien nemen en dat die laatste scène zo'n hallucinatie was.quote:Op donderdag 10 september 2020 20:50 schreef babette21 het volgende:
Ah joh, die staat volgende week gewoon weer op
Wel een goeie eigenlijk.. we zien het wel.quote:Op donderdag 10 september 2020 21:01 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Op Reddit benoemde iemand dat ze Clarke geen antidote hebben zien nemen en dat die laatste scène zo'n hallucinatie was.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nier gezocht!
https://www.facebook.com/share/p/1ALqaWDfeh/
Het ligt er wel iets te dik bovenop, al die social media berichtjesquote:Op donderdag 10 september 2020 21:19 schreef LPFAN het volgende:
Nou ik weet het niet. Op insta hebben zowel Jason als Bob een berichtje geplaatst.
True maar Bob is meestal daar niet zo van vandaar ;pquote:Op donderdag 10 september 2020 21:21 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Het ligt er wel iets te dik bovenop, al die social media berichtjes![]()
We zullen het beleven.
Oh ja dat kan ook nog. Ik dacht eigenlijk vooral aan Jasper en die speer, en Octavia en die afgrond. Dat bleek ook allemaal niet heel dodelijk.quote:Op donderdag 10 september 2020 21:01 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Op Reddit benoemde iemand dat ze Clarke geen antidote hebben zien nemen en dat die laatste scène zo'n hallucinatie was.
quote:Op donderdag 10 september 2020 21:21 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Wel een goeie eigenlijk.. we zien het wel.Gaan we daarmee ook terug in de tijd? Ik wil Lexa, Lincoln en Luna terug!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Geen idee eigenlijk, we gaan iig terug naar de bunker zo te zien in de promo. Jasper, Gina en Aurora staan btw in de credits van de ep van volgende week dus we krijgen sowieso iets met flasbacks gok ik.quote:Op donderdag 10 september 2020 21:38 schreef babette21 het volgende:
[..]
Gaan we daarmee ook terug in de tijd? Ik wil Lexa, Lincoln en Luna terug!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |