we moeten nu ook weer niet doen alsof de macht van de burgemeester zo groot is. 80 tot 90% van de tijd zijn ze bezig met lintjes knippen en op bezoek gaan bij jubilarissenquote:Op woensdag 10 juni 2020 13:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat is een ander verhaal maar dit onderling verdelen van steden door de politiek is wel een achterhaald systeem
In de steden heeft een burgemeester behoorlijk wat macht als baas van de veiligheidsregio.quote:Op woensdag 10 juni 2020 14:13 schreef Evertjan het volgende:
[..]
we moeten nu ook weer niet doen alsof de macht van de burgemeester zo groot is. 80 tot 90% van de tijd zijn ze bezig met lintjes knippen en op bezoek gaan bij jubilarissen
Al helemaal in deze tijd van noodverordeningen etcquote:Op woensdag 10 juni 2020 14:16 schreef Hexagon het volgende:
[..]
In de steden heeft een burgemeester behoorlijk wat macht als baas van de veiligheidsregio.
zal je toch snel een andere reden moeten vinden om dat op te gaan drinkenquote:Op woensdag 10 juni 2020 14:44 schreef ikweethetookniet het volgende:
Champagne ligt wel koud voor als ze opstapt
quote:Op woensdag 10 juni 2020 14:56 schreef Tarado het volgende:
zal je toch snel een andere reden moeten vinden om dat op te gaan drinken
het is jouw koelkast dus laat het maar liggen tot ze met pensioen gaatquote:Op woensdag 10 juni 2020 15:02 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]Lang houdbaar dus wachten op volgende blunder van haar, de vraag is niet of alleen wanneer die gaat komen
Natuurlijk gaat dat niet gebeuren. De coalitie blijft haar gewoon steunen (helaas en onterecht imo). Tenzij D66 opeens gekke dingen gaat doen, maar de laatste keer dat die een verstandig en moedig besluit hebben genomen is ook alweer tijden terug.quote:Op woensdag 10 juni 2020 15:20 schreef Hanca het volgende:
Beetje flauw, een halve vraag uit een tv programma herhalen en dan het antwoord er aan plakken en dan doen alsof ze nu wat anders zegt.
Ik denk echt niet dat Halsema gaat moeten opstappen. Als ze zou vallen zou ze dat al weten (zo werkt dat meestal in een coalitie) en ze ziet er niet uit als iemand die afscheid neemt.
Zelfs zonder D66 heeft PvdA, GL, SP, Denk, Bij1, CU ook een meerderheid. Maar dat zou wel heel wankel worden.quote:Op woensdag 10 juni 2020 15:31 schreef fetX het volgende:
[..]
Natuurlijk gaat dat niet gebeuren. De coalitie blijft haar gewoon steunen (helaas en onterecht imo). Tenzij D66 opeens gekke dingen gaat doen, maar de laatste keer dat die een verstandig en moedig besluit hebben genomen is ook alweer tijden terug.
Blijft gewoon zitten joh.quote:Op woensdag 10 juni 2020 15:41 schreef Hanca het volgende:
Don Ceder (CU) klinkt hier niet als iemand die Halsema wil laten vallen over een demonstratie waar hij zelf heel dicht bij staat.
https://www.rd.nl/vandaag(...)en-halsema-1.1667789
Denk en Bij1 zitten er denk ik ook zo in. Als dan ook de coalitie gesloten blijft heeft ze gewoon een vrij brede basis nog steeds.
De plaat blijft hangen.quote:Op donderdag 11 juni 2020 00:11 schreef Stray_cat het volgende:
Ze steekt een dolk in de rug van zo'n beetje iedereen die in essentiele beroepen werken dus Ja, die blijft gewoon zitten.
Het gaat erom dat die onzin wèl geldt voor duizenden ondernemers die verlies draaien en hun zaak dicht moeten houden. Terwijl de overheid toekijkt of iedereen zich er aan houdt en daarbij dreigt met boetes van 4000 euro.quote:Op woensdag 10 juni 2020 20:05 schreef ayayasophia het volgende:
Jezus wat is die Nanninga toch hilarisch: Iedereen moet zich houden aan de 1,5 meter, behalve Thierry Baudet, en we vinden die 1,5 meter sowieso onzin, maar nu vinden we het opeens het belangrijkste op de planeet.
Hoe iemand haar serieus kan nemen is echt een raadel
Of Ajaxfansquote:Op donderdag 11 juni 2020 00:19 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Het gaat erom dat die onzin wèl geldt voor duizenden ondernemers die verlies draaien en hun zaak dicht moeten houden. Terwijl de overheid toekijkt of iedereen zich er aan houdt en daarbij dreigt met boetes van 4000 euro.
Maar die onzin geldt niet voor anderen niet omdat Halsema persoonlijk vindt dat het om een leuk evenement gaat waar zij een uitzondering voor maakt.
Als daar een rechtse demonstratie was geweest was ze woedend geweest en had ze alle middelen ingezet om het te voorkomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |