Ja maar dat past hier niet meer jonguhquote:
Wat een verschil.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 21:52 schreef TolstoiFan het volgende:
Ik noem het ook nog psz, bij ons heet het officieel speelleergroep. Het valt met nieuwe regelgeving inderdaad onder de regels/wetgeving van de kinderdagopvang, dus ook die uurtarieven. Dit is vanaf 2018 zo.
Je kunt dus ook kinderopvangtoeslag krijgen voor de psz, het precieze weet ik er niet van, aangezien wij geen recht hebben op die toeslag.
Onze gemeente geeft dan weer speciaal voor deze groep subsidies aan de psz. Wij gaan ong. rond de 30 euro betalen voor 2 ochtenden per week.
Als je niet werkt krijg je toch juist wel toeslag? Omdat jullie jaarinkomen maar uit 1 salaris bestaat?quote:Op woensdag 3 juni 2020 12:08 schreef minilot het volgende:
Voor de statistieken: hier heet het de peuterspeelgroep en toeslag krijgen we logischerwijs niet, omdat ik niet werk.
Verder is Günther voor de tweede keer ooit uit logeren. En het afscheid ging dit keer zonder tranen! Bij hem sowieso niet, maar dit keer hoefde ik ook zelf niet te huilen![]()
Vooruitgang!
Dat is een ander soort toeslag inderdaad (hier via de gemeente), maar die geldt alleen als je onder een bepaalde inkomensgrens zit, en daar zitten we boven.quote:Op woensdag 3 juni 2020 12:24 schreef pinquit het volgende:
[..]
Als je niet werkt krijg je toch. Juist wel toeslag? Omdat jullie jaarinkomen maar uit 1 salaris bestaat?
Ah! Duidelijkquote:Op woensdag 3 juni 2020 12:25 schreef minilot het volgende:
[..]
Dat is een ander soort toeslag inderdaad (hier via de gemeente), maar die geldt alleen als je onder een bepaalde inkomensgrens zit, en daar zitten we boven.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 22% gewijzigd door LaBelleFleur27 op 03-06-2020 15:03:25 ]
Ik ook!quote:
Dat zullen we pas over een paar weken wetenquote:
quote:Op woensdag 3 juni 2020 21:59 schreef Quoi het volgende:
Eenmaal ingeparkeerd zei Max: Mama, als jij jarig bent, mag je naar school om te leren parkeren.
Mijn nu kleuter had dat ook heel erg. En mijn peuter kon het laatst niet in z'n hoofd krijgen dat hij ook zonder jas aan naar buiten mocht. Grote tranen omdat ik zei dat z'n jas niet aan hoefde. Nou ja, dan doe je je jas maar aan, krijg je het lekker warm...quote:Op donderdag 4 juni 2020 08:25 schreef littledrummergirl het volgende:
Mijn peuter moest een paar dagen lang wennen aan het dragen van een korte broeksteeds aan die broekspijpen trekken en roepen dat het de verkeerde broek is. Nu weer over gelukkig
. Hopelijk wordt t snel weer korte broeken weer
anders kan ik weer opnieuw beginnen
Hier komt de kapitein " ik heb lekker geslaaaaapen mama, maar sammetje slaapt nogquote:Op zaterdag 6 juni 2020 07:18 schreef LeSage het volgende:
Poh, dat is echt te vroeg![]()
Hier begint Sam het Schaap ineens best te werken. Vooral bij Mijm. Hij zat net netjes te wachten en dan horen we klokslag 7 uur: ‘Schaapje is groooooeeeeen!’
Ja hier. Ben er bij mijn oudste ook pas bij 4 mee gestopt eigenlijk. Maar ik heb ook geen zin in de strijd hoorquote:Op zaterdag 6 juni 2020 13:52 schreef Aure het volgende:
Zijn hier nog peuters die een fles krijgen in de avond? En wanneer stop je daar meeJip krijgt nog een fles voor het slapen gaan en vindt het nog heerlijk, dus ik weet niet zo goed wanneer ik daar mee moet stoppen. Echt nodig heeft ie het natuurlijk niet meer
we doen er nu wel minder in dan eerst.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |