abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_194125978
Bas Smit die heeft een social robot om op 500 accounts per dag van andere BN’ers lachende gezichtjes te posten..

En daar is die bekend door geworden.
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_194127209
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juli 2020 10:44 schreef Aanmodderfakker het volgende:

[..]


[..]

Dit is een parodiestukje toch? _O-
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_194127226
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juli 2020 12:31 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Dit is een parodiestukje toch? _O-
dit is juist waarvoor dit topic is, om de parels van MC te posten ;)
pi_194127788
Bas Smit wat een griezel _O-
SOONY
  zondag 19 juli 2020 @ 11:37:25 #80
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_194157232
https://www.mediacourant.(...)foto-veel-schaamhaar

quote:
De bekende tv-regisseur Bert van der Veer heeft een halfnaakte foto van zichzelf vrijgegeven in reactie op een oproep van Stella Bergsma. Hij heeft lichte beharing op zijn buik, maar veel beharing in de schaamstreek. Dat is te zien op Twitter. Linda de Mol staat deze maand in bikini op de cover van haar tijdschrift. Ín het blad staan ‘eerlijke’ foto van diverse andere bekende vrouwen, waaronder Stella. Zij riep mannen op om met soortgelijke eerlijke foto’s naar buiten te komen.

Stella wil alle taboes doorbreken. “Ik zou willen dat iedereen er wat luchtiger over deed en wat speelser en ik zou echt meer mannelijk naakt willen zien, graag ook lekker imperfect!”

Regisseur Martin Koolhoven daarop: “Mannen doen dat alleen bij Men’s Health. Andere types dan ik.”

Stella: “Ja maar daarom juist! Dat is het punt!”

Martin: “Ik heb daar helemaal geen zin in joh. Ik snap die behoefte van jou totaal niet.”

Stella: “Je bent ook niet verplicht. Ik vind het gewoon leuk.”

Bert van der Veer besloot wél om zijn shirt uit te trekken en halfnaakt op de foto te gaan. “Bert heeft gehoor gegeven aan mijn oproep voor meer mannelijk (half) naakt. Das nog eens een vent met clit!”

Het resultaat ziet u onderstaand.

:9
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie zondag 19 juli 2020 @ 12:10:57 #81
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_194157659
Bas Smit, :{. Wat een wereldvreemde gozer is dat toch. Past precies bij die gare Nicolette. Zij was vroeger toch een pester op school? Zou me in elk geval niets verbazen, :r.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  Miss 200.000.000! zondag 19 juli 2020 @ 22:22:14 #82
367000 roos94
pi_194168493
Bas Smit is inderdaad het absolute toppunt van treurigheid. Wat een figuur is dat.
pi_194168811
quote:
17s.gif Op zondag 19 juli 2020 12:10 schreef ChipsZak. het volgende:
Bas Smit, :{. Wat een wereldvreemde gozer is dat toch. Past precies bij die gare Nicolette. Zij was vroeger toch een pester op school? Zou me in elk geval niets verbazen, :r.
Dat heb ik ook ooit gelezen, ja.
Heul lang geleden, toen ze nog van Zoop was. Een ingezonden brief ofzo van één van haar slachtoffers.

Zij en Bas zijn overigens ambassadeurs voor Stichting Ambulancewens. Dat viel me dan weer mee.
  zondag 19 juli 2020 @ 22:44:24 #84
136343 BasEnAad
, die clown en die acrobaat!
pi_194168870
quote:
Er lacht nog steeds niemand om grapje Diederik Jekel
Een grapje van Diederik Jekel over de nieuwe CDA-lijsttrekker Hugo de Jonge slaat maar niet aan. Hij probeerde het van de week al bij RTL Boulevard en nu gooit hij hem er toch nog een keer in op Twitter: “Gefeliciteerd Hugo de Jonge! Mag ik voorstellen dat Hugo Boss de kledingsponsering gaat doen?” Echt veel te flauw om te herhalen, maar zelf verbáást Diederik zich erover dat zijn grapje maar niet viral wil gaan. “Ik bedacht hem bij een Boulevard-repetitie“, legt de inval-Ikink uit.

Diederik blijft vasthouden aan zijn grapje. “Blijf het wel een geinig idee vinden ook al weet ik dat politici niet gesponsord moeten worden zou ik dit gewoon te geinig vinden.”

Als iemand opmerkt dat politici niet gesponsord zouden moeten worden door kledingmerken, antwoordt Diederik: “Kunnen mensen wat meer focussen op deze heel fijne woordgrap met Hugo als boss en wat minder op de politieke rammificaties?”

Veel mensen zien überhaupt niet dat dit een grap is en reageren kritisch. “Het is gewoon een grapje. Hugo is door stemming the Boss geworden. Snap je hem? Politiek en sponsoring is sowieso gevoelig. Mon dieu wat zijn mensen serieus als het om de Jonge gaat. Ik ga denk ik mijn eigen woordgrapje cancelen denk ik. :)

“Hugo Boss die Hugo die door stemming de Boss werd is een grapje. Politici sponsoren is sowieso met doorwrochten wetten behandeld. Kunnen we deze morgen weer een beetje ontspannen?”

Totaal niet grappig, al hebben we nu wel de ideale vervanger gevonden voor als Martijn Koning op vakantie is.
hehehehe :D :D
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie maandag 20 juli 2020 @ 08:06:33 #85
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_194171987
quote:
0s.gif Op zondag 19 juli 2020 22:40 schreef Samhain het volgende:

[..]

Dat heb ik ook ooit gelezen, ja.
Heul lang geleden, toen ze nog van Zoop was. Een ingezonden brief ofzo van één van haar slachtoffers.

Zij en Bas zijn overigens ambassadeurs voor Stichting Ambulancewens. Dat viel me dan weer mee.
Klopt, zo’n ingezonden brief. Maar dat ambassadeurschap - dat levert ze gewoon goodwill op. Ik geloof niet dat ze het uit de goedheid van hun hart doen, :+. Wel vraag ik me af of ze echt zo’n bijna ‘perfect’ leven hebben of dat er van alles speelt achter gesloten deuren.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_194172139
quote:
0s.gif Op zondag 19 juli 2020 22:44 schreef BasEnAad het volgende:

[..]

hehehehe :D :D
:D
pi_194172718
quote:
17s.gif Op maandag 20 juli 2020 08:06 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]

Klopt, zo’n ingezonden brief. Maar dat ambassadeurschap - dat levert ze gewoon goodwill op. Ik geloof niet dat ze het uit de goedheid van hun hart doen, :+. Wel vraag ik me af of ze echt zo’n bijna ‘perfect’ leven hebben of dat er van alles speelt achter gesloten deuren.
Daar komen we wel achter als ze scheiden over een paar jaar ;)
pi_194205928
quote:
De koers van SBS 6 zwabbert flink sinds John de Mol de scepter zwaait. Het was ooit de zender van het gewone volk met lekkere sensationele programma’s van Hollandse bodem: Pieter Storms die met zijn breekijzer mensen de hersens inslaat, Rob Geus die klaagt over ratten en vieze rubbertjes, gezellige huismoeders die het nieuws presenteren en Alberto Stegeman die fluistert dat niemand hem ziet terwijl hij de verboden ingang neemt. Het bankhangen is nu voorgoed voorbij voor Henk en Ingrid.
SBS 6 heeft al lang geen zin meer in het campinggepeupel: de Hart-dames moesten ophoepelen, de uit het platteland ontsnapte Piet Paulusma moest zijn plopkap inleveren en de sensatie werd ingeruild voor Wendy van Dijks gelikte datingshow Flirty Dancing. Nu moet ook de vooravond eraan geloven.

Lingo en Man Bijt Hond verdwijnen uit de programmering om plaats te maken voor een politiek correcte vooravond. “Ze staan niet in het schema van de vooravond, maar de programma’s zijn niet weg: we kunnen ze op een ander moment weer terugbrengen. Het wordt een kwestie van puzzelen“, aldus Talpa-bobo Paul Römer.

Het lukte Henk en Ingrid goed om om Margriet van der Linden op NPO 1 en Arie Boomsma in RTL Boulevard heen te zappen, maar straks krijgen ze dat gedoe ook allemaal op SBS 6: een vijfuurshow met twee dames die zichzelf erg serieus nemen en een zesuurshow met Natacha Harlequin.

Ongezellige 5 Uur Show

Denkt SBS 6 werkelijk dat Mien uit Assen urenlang naar goede-doelen-gekeuvel met Brecht van Hulten en een ‘laten we praten met elkaar’-programma met Natacha Harlequin gaat kijken? No way.

Brecht en haar collega-presentator Carolina Lo Galbo benadrukten gisteren dat De 5 Uur Show vooral niet al te gezellig gaat worden, zoals het vroeger was. Ze proberen immers hard om hun serieuze journalistengezicht te redden.

Carolina: “Als ik het heb over het format van nu, dan wordt het echt actueler. Ik kan het niet echt vergelijken met hoe het was. Het was toen denk ik toch nog wel wat gezelliger.”

En Brecht: “Ik snap dat doordat het De 5 Uur Show heet iedereen teruggrijpt op het programma van Viola Holt en Catherine Keyl, maar eigenlijk wordt het een ander programma. In die zin gaat de vergelijking een beetje mank.”

Misser

Mediakenner Marianne Zwagerman vindt het een misser. De kloof tussen de media en de gewone burger wordt alleen maar groter en SBS 6 springt nu dus ook al niet meer in dat gat. “Hoe lieten rechtse mensen toch toe dat een luidruchtige linkse minderheid de media kaapte?”

“Precies. Dat dus. En als je denkt dat SBS in dat gat gaat springen, krijg je dit“, zegt ene Rick, wijzend op het nieuwe actualiteitenprogramma van Natacha.

Marianne weer: “Ja, dit had het Sjuul Paradijs-achtige programma moeten worden. Geen idee waar SBS naartoe zwabbert. Weg van het volk zo lijkt het.”
_O_
pi_194208390
quote:
De wonderen zijn de wereld nog niet uit: Op1-ster Sander Schimmelpenninck en talkshowhost Robert Jensen hebben elkaar gevonden. Ze delen een gruwelijke hekel aan de gerenommeerde mediasite Mediacourant. Dat is te lezen op Twitter. Robert was vorig jaar woest over het artikel ‘Robert Jensen hitst islamkritische achterban op‘ en Sander spuugt nu op het artikel ‘Fidan Ekiz kritisch over Sander Schimmelpenninck‘. De eerste vindt de showbizzsite te links, de ander juist weer te rechts.
YouTube-ster Robert Jensen liet vorig jaar boos weten: “Ik heb een hekel aan anonieme haatschrijvers/bloggers/journalisten. Wie is toch die valse bloedhond die Mediacourant volschrijft?”

Hij krijgt nu steun van Sander Schimmelpenninck: “Godsallejezus wat een domme site is dat Mediacourant toch ook. Fuseer anders met de zolderkamerdebieltjes van DDS.”

Hoewel de citaten van Fidan Ekiz in het artikel letterlijk zijn, heeft zij zich volgens Sander totaal anders verwoord. “Bovendien presenteer ik dat programma niet alleen, maar moet het altijd en eeuwig op de man“, briest hij over de kop van het artikel.

Meer fans

Mediacourant heeft overigens nog veel meer bekende fans. Zo zei tv-bobo Erland Galjaard ooit: “Het draait met name om sensatie, niet om inhoud. En de reacties zijn verwerpelijk.”

Lubach-ex Janine Abbring: “Door die kutsite van Mediacourant durft geen BN’er nog ironie en/of humor te gebruiken in een interview. Alles wat je elders zegt wordt geciteerd als straffe uitspraak en hun zelf toegevoegde bagger staat niet tussen aanhalingstekens. Dus lijkt het alsof je dat ook gezegd hebt.”

Roddeldoos Albert Verlinde: “Vaak denk ik na een paar berichten: ‘Wat heb ik nu eigenlijk gelezen?’ Dan zijn het berichten gebaseerd op één regeltje tekst van de televisie van de avond ervoor. Voor het echte nieuws hoef ik de site niet te lezen. De naam Mediacourant leek in het begin toch enig verstand van zaken te voorspellen, maar het is eigenlijk een vergaarbak voor ditjes en datjes.”

Linda’s herdershond Xenia Kasper: “Er stond een keer iets als: ‘Als je denkt dat Bridget een ijskast is, heb je Xenia nog niet ontmoet.’ Cliché, cliché. Wat ik wel te ver vind gaan: als een nieuw programma het de eerste avond niet goed doet, spreken ze op de site meteen van ‘een flop’. Flauw.”

RTL-grootheid Peter van der Vorst: “Wat een sneu figuur is dat kereltje dat Mediacourant volschrijft toch.”

En pyromaan Cornald Maas: “Wat is Mediacourant toch een nare suggestieve alles uit z’n verband-trekkende koleresite – met abjecte lezers ook, afgaand op reacties.”

Tijd voor de favoriete kliniek van Olcay Gulsen.
  woensdag 22 juli 2020 @ 15:49:14 #90
486266 herverwijderd
het leed is al geschied
pi_194208529
Haten op mediacourant.nl, die hebben het duidelijk niet begrepen :')
  woensdag 22 juli 2020 @ 16:03:00 #91
158136 Joooo-pi
Do you want a balloon...
pi_194208682
Geweldig, die laatste. Allemaal lange teentjes die bn’ers _O-
heitieh
pi_194209124
quote:
99s.gif Op woensdag 22 juli 2020 16:03 schreef Joooo-pi het volgende:
Geweldig, die laatste. Allemaal lange teentjes die bn’ers _O-
De laatste zin, zat een link in, bij deze :P

https://www.mediacourant.(...)laat-tenen-inkorten/
  woensdag 22 juli 2020 @ 16:50:24 #93
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_194209191
Die valse bloedhond heet Bob Willer.

Maar deze Bob weet zich verdomde goed verborgen te houden. Misschien maar beter ook. :+
pi_194209662
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juli 2020 16:50 schreef Eightyone het volgende:
Die valse bloedhond heet Bob Willer.

Maar deze Bob weet zich verdomde goed verborgen te houden. Misschien maar beter ook. :+
https://www.parool.nl/kun(...)de-ontleed~b9074d0f/

Wat een held.
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie woensdag 22 juli 2020 @ 18:56:21 #95
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_194210802
Roddeldoos, _O-.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_194211076
Mediacourant-fans JAAAAAAA
SOONY
pi_194212460
quote:
10s.gif Op woensdag 22 juli 2020 15:38 schreef Aanmodderfakker het volgende:

[..]

Hardop gelachen.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_194213102
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juli 2020 16:50 schreef Eightyone het volgende:
Die valse bloedhond heet Bob Willer.

Maar deze Bob weet zich verdomde goed verborgen te houden. Misschien maar beter ook. :+
ik had altijd een vaag vermoeden dat Jan Paparazzi achter Mediacourant zat!
pi_194214192
Zou hij die site echt in zijn eentje runnen? Best knap. Hij heeft overduidelijk geen moderators in dienst want de comments zijn vaak niet zo politiek correct.
pi_194216589
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juli 2020 22:05 schreef Pleun2011 het volgende:
Zou hij die site echt in zijn eentje runnen? Best knap. Hij heeft overduidelijk geen moderators in dienst want de comments zijn vaak niet zo politiek correct.
Heerlijke valse site. De reacties zijn om te gieren.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')