Lekker manquote:Op donderdag 11 juni 2020 06:44 schreef onlogisch het volgende:
Now boarding for the VeChain train.
Choo choooooo
@:Wereldgozer
@:fathank
quote:
(lol)quote:Op zondag 31 mei 2020 19:56 schreef aTypisch het volgende:
[..]
mooi moment om winst te pakken en het schip te verlaten
Klinkt scammyquote:Op woensdag 10 juni 2020 22:22 schreef edcetera het volgende:
Wie heeft er trouwens een crypto.com VISA debit card: Heb hem sinds een week en geweldig: 450 Euro kun je passief staken met CRO met 14-18% rente, dagelijk/maandelijks/3-maandelijks!
Je krijgt bij je locale supermarkt 10% refund in MCO (OK hier in Ierland bij TESCO en LIDL). Maar het geeft een reden ommijn lokale bank met hun kaart niet meer serieus te nemen![]()
Morgen krijg ik hopelijk een goed aanbod voor de 50% discount voot ADA: Hoef het niet te accepteren! Je moet er wel CRO instoppen en de prijs zal omlaag gaan: 3% vandaag: Slimme truuk.
Ik probeer het uit met 10.000 CRO (+10.000 CRO die je op de exchange of in je "mobile wallet" hebt.
Verkopen voordat deze token de 3 dollar aantiktquote:Op donderdag 11 juni 2020 14:13 schreef aTypisch het volgende:
gefeliciteerd token holders
tijd voor die sell
Beetje laat wel. Je had al 100% gains kunnen hebben.quote:
zit al vanaf het begin in vechainquote:Op donderdag 11 juni 2020 17:51 schreef fathank het volgende:
[..]
Beetje laat wel. Je had al 100% gains kunnen hebben.
heb je er 333.333?quote:Op donderdag 11 juni 2020 15:47 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Verkopen voordat deze token de 3 dollar aantikt
Is dit live frauderen?quote:Op donderdag 11 juni 2020 23:06 schreef recursief het volgende:
Hier nog eentje: https://etherscan.io/tx/0(...)f8f2c3ee425c3501023c
Je zorgt dat je eigen miner de transactie verwerkt ipv dat je de transactie broadcast. En zo heb je als miner ineens keurig een paar miljoen verdiend.quote:
Hoe zorg je daarvoor en wat is het voordeel dat jouw miner zoveel verdient? Kan je toch ook gewoon normaal overmaken?quote:Op vrijdag 12 juni 2020 18:16 schreef fathank het volgende:
[..]
Je zorgt dat je eigen miner de transactie verwerkt ipv dat je de transactie broadcast. En zo heb je als miner ineens keurig een paar miljoen verdiend.
Witwassenquote:Op vrijdag 12 juni 2020 19:01 schreef illusions het volgende:
[..]
Hoe zorg je daarvoor en wat is het voordeel dat jouw minder zoveel verdient? Kan je toch ook gewoon normaal overmaken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |