Zoek je deze nog? Die hebben wij hier liggen.quote:Op dinsdag 25 augustus 2020 16:30 schreef SQ het volgende:
ik zoek een Maxi Cosi easybase geschikt voor gordelbevestiging (we hebben geen isofix) waar een Maxi Cosi Cabrio op past. Heeft iemand bij toeval nog zoiets liggen?
Yes!quote:Op vrijdag 11 september 2020 18:08 schreef Piekie81 het volgende:
[..]
Zoek je deze nog? Die hebben wij hier liggen.
Prijs redelijk denk ik, maar ik haak af. Opa en Oma hebben al iets anders verzonnen voor de verjaardag 🙂quote:
Zeker interessequote:Op zaterdag 12 september 2020 09:57 schreef Hilmo het volgende:
Iemand nog interesse in een aantal zo goed als nieuwe kleertjes in maat 50 en 56 voor jongens? Sommige twee weken geleden nog gekochtik zou ze aan mijn nichtje geven maar die heeft al genoeg en mijn hormonen vinden dat wegdoen van alles maar lastig. Het is wat HEMA, wat Duits spul, wikkelrompers (die zijn niet meer de nieuwste maar wel handig), lange mouw (wikkel) rompers, HEMA tuinbroekje. Bij belangstelling maak ik foto's. Anders gaat het op fb.
Oke top maak ik foto's! Tijd geleden dat ik dingen verkocht dus dat wordt weer uitzoeken hoe dat allemaal gaat maar komt goed. Mijn grote baby groeit al uit 56quote:Op zaterdag 12 september 2020 10:59 schreef MaJo het volgende:
[..]
Zeker interesse
Hoezo gaat het weg? Past jouw kleine er niet meer in?
Die is inderdaad genderneutraal, maar we hebben uiteindelijk een andere buggy gekocht die wat beter past in onze levensstijl met veel (bos)wandelingenquote:Op zaterdag 12 september 2020 10:27 schreef SQ het volgende:
Een legergroene buggy klinkt me anders behoorlijk genderneutraal
Linkje werkt niet (iig mobiel). Vooral lange mouwen ben ik naar op zoekquote:Op zaterdag 12 september 2020 13:15 schreef Hilmo het volgende:
@:majo eerste lading (komt nog meer aan, dat zit nu in de was, tuinbroekje dus o.a.). HEMA kleding is dus allemaal nieuw aangeschaft afgelopen weken, de rest ook nieuw maar van wat langer geleden. De rompers zijn sommige nieuw, lange mouwen, wikkel. Ik kan er nog gedetailleerde foto's van maken indien gewenst![]()
Werkt dat zo? Hier het album:
https://imgur.com/gallery/R42APcy
Over paar weken komen dus nog drie zachte broekjes van Next, die ik vorige week heb gekocht. En imps en elfs truitje.
Evt wel interesse in kleding maat 62 en 68 (geen jassen). Ik ben wel kieskeurig want heb nog veel van de oudste, maar voor leuke items is altijd plek.quote:Op zaterdag 12 september 2020 10:22 schreef CaVaBien het volgende:
Heeft iemand interesse in meisjeskleding/ jassen in maat 50 t/m 74?
Ik heb ook nog te koop:
- roze babywalker
- jollein boxkleed/ speelkleed
- hobbeldier voor baby's/ dreumesen
- buggy van koelstra in de kleur legergroen
Ik wilde het bewaren voor een eventueel tweede kind, maar aangezien het onbekend is of en wanneer die komt en alles steeds meer ruimte inneemt, toch maar te koop. Daarnaast is het natuurlijk ook niet zeker dat het weer een meisje wordt als er een 2e komt
Meisjeskleding maat 68-74 misschien wel, ligt aan de items. Ik ben wel kieskeurig moet ik eerlijk zeggen maar als je foto’s hebt zou ik graag even kijken.quote:Op zaterdag 12 september 2020 10:22 schreef CaVaBien het volgende:
Heeft iemand interesse in meisjeskleding/ jassen in maat 50 t/m 74?
Ik heb ook nog te koop:
- roze babywalker
- jollein boxkleed/ speelkleed
- hobbeldier voor baby's/ dreumesen
- buggy van koelstra in de kleur legergroen
Ik wilde het bewaren voor een eventueel tweede kind, maar aangezien het onbekend is of en wanneer die komt en alles steeds meer ruimte inneemt, toch maar te koop. Daarnaast is het natuurlijk ook niet zeker dat het weer een meisje wordt als er een 2e komt
quote:Op zaterdag 12 september 2020 15:54 schreef Nolita het volgende:
[..]
Evt wel interesse in kleding maat 62 en 68 (geen jassen). Ik ben wel kieskeurig want heb nog veel van de oudste, maar voor leuke items is altijd plek.Maar heb dus geen idee watvoor stijl/merkjes je te koop hebt.
Ik zal die maten dan eerst even uitzoeken. Het gaat voornamelijk om kleding van de Hema, prenatal en c&a, maar ik zal even kijken wat er precies in die maten ligt.quote:Op zaterdag 12 september 2020 16:22 schreef QuattroF het volgende:
[..]
Meisjeskleding maat 68-74 misschien wel, ligt aan de items. Ik ben wel kieskeurig moet ik eerlijk zeggen maar als je foto’s hebt zou ik graag even kijken.
Ik heb wel interesse in de omslagrompers, zijn maat 56 toch?quote:Op zaterdag 12 september 2020 17:19 schreef Hilmo het volgende:
@:majo volgens mij werkt het nu wel?
Lange mouwen is het alleen maar.![]()
Kleding 50 https://imgur.com/a/R42APcy
Lange mouw omslagrompers en omslag truitje: Omslag https://imgur.com/a/K9pb5He
HEMA stretch romper is korte mouw en heb nieuwe Babydump mouwloze rompers.
Verstandig ja haha. Ja zijn maat 56, weer niet hoe ze vallen want nooit gebruikt. Ze zijn niet nieuw gekocht door ons, dus je mag ze tegen verzendkosten hebbenquote:Op zaterdag 12 september 2020 19:16 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik heb wel interesse in de omslagrompers, zijn maat 56 toch?
Maat 50 waag ik me nog even niet aan, baby loopt nu 3 weken voor qua groei dus de kans bestaat dat hij meteen doorgaat naar maat 56
Mouwloze rompers heb ik momenteel voldoende
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Peuter-/kleuterdragerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Doomoo zitzakSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SpeelwinkeltjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Ze gaat al richting 80 maar voor de grotere maten kijk ik even mee. Als de jas groot/groter valt ben ik zeker benieuwd naar een fotoquote:Op zaterdag 12 september 2020 10:22 schreef CaVaBien het volgende:
Heeft iemand interesse in meisjeskleding/ jassen in maat 50 t/m 74?
Ik heb ook nog te koop:
- roze babywalker
- jollein boxkleed/ speelkleed
- hobbeldier voor baby's/ dreumesen
- buggy van koelstra in de kleur legergroen
Ik wilde het bewaren voor een eventueel tweede kind, maar aangezien het onbekend is of en wanneer die komt en alles steeds meer ruimte inneemt, toch maar te koop. Daarnaast is het natuurlijk ook niet zeker dat het weer een meisje wordt als er een 2e komt
Chick on a mission![]()
Ik zorg nog wel wat items, maar geen heel pakket en er komt nog eea van SQ. Maar bij leuke items zeker interesse!quote:Op zondag 13 september 2020 08:39 schreef OliviaIsTaken het volgende:
Heeft er iemand interesse in een zwangerschapspakket maat 40/42? Ik heb inmiddels een behoorlijke collectie opgebouwd: jurken, broeken, truien, regenjas, etc. Heb zojuist een advertentie op marktplaats gezet. Bij interesse, stuur me een berichtje voor meer info!K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
Wat vind je leuk? Jurkjes, rokjes, shirtjes? Een fijne regenjas?quote:Op zondag 13 september 2020 18:16 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Ik zorg nog wel wat items, maar geen heel pakket en er komt nog eea van SQ. Maar bij leuke items zeker interesse!![]()
Ik heb wat toffe spellen waar mijn jongens nu toch echt te groot voor zijn geworden.
* Smartgames Day and Night
* Smartgames Doppeldecker
* Smartgames Bunny Boo
* Tafels leren met Dolfje Weerwolfje (dubbel dus nieuw in doos)
Bij interesse graag een DM.
[ Bericht 45% gewijzigd door _NIKKI_ op 15-09-2020 10:40:40 (verkocht) ]
Forum Opties Forumhop: Hop naar: