Bij mij is het hoogtepunt van de hooikoorts afgelopen week al aangebroken. Wat een drama nu, elke ochtend een pijnlijk gehemelte, loopneus, niezen, alles erbij. Gelukkig zakt het meestal gedurende de ochtend wel een beetje...quote:Op woensdag 27 mei 2020 07:32 schreef Spockjuh_ het volgende:
Deze week gaan een aantal grassen compleet los met als gevolg een pollenexplosie.
Ik ga kapot. Tyfus wat kut vandaag.quote:Op woensdag 27 mei 2020 07:32 schreef Spockjuh_ het volgende:
Deze week gaan een aantal grassen compleet los met als gevolg een pollenexplosie.
Ja is te merkenquote:Op woensdag 27 mei 2020 07:32 schreef Spockjuh_ het volgende:
Deze week gaan een aantal grassen compleet los met als gevolg een pollenexplosie.
Spoelen ? Vertel...quote:Op zaterdag 30 mei 2020 09:54 schreef NijntjesUk het volgende:
Sinds gister is t losgebarsten bij mij. Had al wel milde klachten, maar nu.![]()
Meteen weer gaan spoelen en sprayen.
Nasofree.quote:Op zaterdag 30 mei 2020 10:21 schreef Nismo91 het volgende:
[..]
Spoelen ? Vertel...
Ik ben echt op zo een punt dat ik het liefste 3 meter onder water zou liggen waar geen pollen mij kunnen vinden
Elk jaar rond Pinksteren ben ik ook de lul.quote:Op zaterdag 30 mei 2020 22:15 schreef Nijna het volgende:
Gisteravond een stukje wezen wandelen, nou dat heb ik geweten. Hele nacht kunnen nagenieten. Ondanks dat ik gedouched en gespoeld had.
Het was echt een pollen overload. Vandaag bij de drogist andere tabletjes en neusspray gehaald...
Nou ja, dat herken ik dus, en daarvoor is die spoeling dus perfect. Ik heb twintig jaar bijna niks kunnen doen, omdat ik snotterend zakdoekjes zat te vullen. Een paar jaar geleden ben ik begonnen met de spoelingen en sindsdien is het leven veel makkelijker.quote:Op maandag 1 juni 2020 15:13 schreef Trade het volgende:
Ik vind mezelf zielig met mijn hooikoorts maar voor mijn kind vind ik het nog zieliger... Wat heeft die arme jongen het zwaar, overdag gaat het redelijk met pilletjes en oogdruppels maar 's nachts is het vreselijk...
Dit ga ik morgen eens uitproberenquote:Op maandag 1 juni 2020 13:18 schreef Spockjuh_ het volgende:
vanmorgen vaseline in mijn neus gesmeerd en richting een zwemplas vertrokken. nu 5 uur laten 1x geniest.
mind.is.blown
Ik kreeg laatst een aanval in de AHquote:Op dinsdag 2 juni 2020 09:29 schreef bleiblei het volgende:
Meest ellendige vind ik dit jaar nog dat je behandeld wordt als een paria op straat.
Verdomme hey, tis maar hooikoorts.
Herkenbaar, ik had gisteren ook vooral een rood linkeroog.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 09:17 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Zijn hier meer mensen die jeuk hebben aan één oog? ‘s Avonds begint m’n linkeroog zó hard te jeuken. Rechts ook wel, maar echt lang niet zo erg als links. Volgens mij heb ik altijd meer last gehad van m’n linker oog.
Soms wel.Niet altijd.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 09:17 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Zijn hier meer mensen die jeuk hebben aan één oog? ‘s Avonds begint m’n linkeroog zó hard te jeuken. Rechts ook wel, maar echt lang niet zo erg als links. Volgens mij heb ik altijd meer last gehad van m’n linker oog.
Ja, regelmatig één oog en één neusgat.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 09:17 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Zijn hier meer mensen die jeuk hebben aan één oog? ‘s Avonds begint m’n linkeroog zó hard te jeuken. Rechts ook wel, maar echt lang niet zo erg als links. Volgens mij heb ik altijd meer last gehad van m’n linker oog.
Regen doet bij mij helemaal niets, sterker nog, vaak zijn de klachten erger na regen.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 13:26 schreef Saekerhett het volgende:
Afgelopen dagen is het echt extreem. Kan haast geen 10 minuten buiten zijn of het begint al. Laat die regen maar komen.
Heb ik vandaag. Ik word er gék van.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 09:17 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Zijn hier meer mensen die jeuk hebben aan één oog? ‘s Avonds begint m’n linkeroog zó hard te jeuken. Rechts ook wel, maar echt lang niet zo erg als links. Volgens mij heb ik altijd meer last gehad van m’n linker oog.
Bij mij vooral rechts.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 09:17 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Zijn hier meer mensen die jeuk hebben aan één oog? ‘s Avonds begint m’n linkeroog zó hard te jeuken. Rechts ook wel, maar echt lang niet zo erg als links. Volgens mij heb ik altijd meer last gehad van m’n linker oog.
Hier dus ook precies hetzelfde.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 20:06 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Bij mij vooral rechts.
Maar ik vind het gek. 's Ochtends word ik niesend wakker, dat verdwijnt gaandeweg. En dan in de avond een jeukend oog
Dat was dus de reden dat ik ooit begonnen ben met spoelen. De pollen irriteren het neusslijmvlies pas vooral als ze er al een poosje zitten.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 15:09 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Regen doet bij mij helemaal niets, sterker nog, vaak zijn de klachten erger na regen.
Ik overweeg een mondkapje te maken met vakje voor filter, maar dan met een stukje anti-pollenhormateriaal oid,quote:Op maandag 1 juni 2020 19:14 schreef mascara-klodder het volgende:
Vandaag was een slechte dag. Moest met de bus dus mondkapje om. Was al heel erg benauwd en dat kapje maakt het er niet beter op.
Zie al op tegen vrijdag als ik anderhalf uur met de trein moet
Bedankt voor de 'reminder'! Zojuist heb ik mijn rug ook laten tapen. Ben benieuwd of het vandaag gaat helpen.quote:Op zaterdag 30 mei 2020 10:33 schreef GotC het volgende:
Lotgenoten in deze awkward tijd om hooikoorts klachten te hebben.
Hier ook sinds gister ineens last. Niezen, jeukende ogen en tikje benauwd (..heb ik altijd door hooikoorts).
Voorgaande jaren laten tapen ertegen en dat hielp supergoed, zelfs geen medicatie nodig. Misschien m'n fysio maar effe bellen.
Ik werd vannacht ineens wakker met de sluizen open, niet te doenquote:Op woensdag 3 juni 2020 09:08 schreef SEMTEX het volgende:
Gisteren in slaap gevallen met een druipende neus, de sluizen waren letterlijk open. Vanmorgen met zanderige ogen wakker. Heeerlijk, polleninvasie op volle kracht.
Haha mooi! Helpen we elkaar toch nog een beetjequote:Op woensdag 3 juni 2020 09:33 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Bedankt voor de 'reminder'! Zojuist heb ik mijn rug ook laten tapen. Ben benieuwd of het vandaag gaat helpen.
Viel me al mee dat ik op de terugweg naar huis op de fiets niet heb hoeven niezen.
Ik heb vandaag ook geen enkele keer meer hoeven niezen. Net nog een rondje hardgelopen door de Veluwse bossen en geen enkele irritatie gehadquote:Op woensdag 3 juni 2020 19:01 schreef GotC het volgende:
[..]
Haha mooi! Helpen we elkaar toch nog een beetje.
Hier ook tape sinds vanmiddag. Toeval of niet, de benauwdheid is een heel stuk minder.
Dat spoelen vind ik echt ultiem kut, rotzooi geven en werkt ook altijd maar half. De Medinose doet voor mij exact hetzelfde, erna loopt ook alles leeg en is wat minder vervelend qua gevoel, smaak enz.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 21:20 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Dat was dus de reden dat ik ooit begonnen ben met spoelen. De pollen irriteren het neusslijmvlies pas vooral als ze er al een poosje zitten.
Ben ik niet met je eens, maar het heeft wel even geduurd voordat ik het helemaal onder de knie had.quote:Op woensdag 3 juni 2020 22:46 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Dat spoelen vind ik echt ultiem kut, rotzooi geven en werkt ook altijd maar half. De Medinose doet voor mij exact hetzelfde, erna loopt ook alles leeg en is wat minder vervelend qua gevoel, smaak enz.
Wat houdt dat in dan??quote:Op donderdag 4 juni 2020 13:57 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Vanochtend bij de fysio geweest voor Tape.
Medical taping tegen hooikoortsquote:
Nog nooit van gehoord, ik ga me er eens in verdepen, wie weet helpt het me!quote:Op zaterdag 6 juni 2020 16:41 schreef GotC het volgende:
[..]
Medical taping tegen hooikoorts2 stroken op je rug, in bepaalde houding geplaatst. Werkt bij sommigen erg goed.
Ik weet niet precies hoe het kan, maar hier helpt het al 3 jaar ontzettend goed. Van constant niezen, benauwd en jeukende ogen naar 5x per dag niezenquote:Op zaterdag 6 juni 2020 20:32 schreef soapie het volgende:
[..]
Nog nooit van gehoord, ik ga me er eens in verdepen, wie weet helpt het me!
Zo, dat is een stuk beter dan, lekker!!quote:Op zaterdag 6 juni 2020 20:34 schreef GotC het volgende:
[..]
Ik weet niet precies hoe het kan, maar hier helpt het al 3 jaar ontzettend goed. Van constant niezen, benauwd en jeukende ogen naar 5x per dag niezen
En als je niet tapet komen de klachten ook terug?quote:Op zaterdag 6 juni 2020 20:34 schreef GotC het volgende:
[..]
Ik weet niet precies hoe het kan, maar hier helpt het al 3 jaar ontzettend goed. Van constant niezen, benauwd en jeukende ogen naar 5x per dag niezen
Ik moet het ongeveer 2x laten doen tijdens een hooikoorts periode, en dan blijft het +- 5 dagen zitten. Daartussen/daarna blijft het de rest van de hooikoorts periode weg.quote:Op zaterdag 6 juni 2020 22:19 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
En als je niet tapet komen de klachten ook terug?
Ik wil je feestje niet bederven, maar je kunt hooikoorts ook weer kwijt raken, na verloop van tijd. En tape op je rug om je immuunsysteem in toom te houden klinkt erg irrationeel.
quote:Op zondag 7 juni 2020 11:33 schreef NijntjesUk het volgende:
Vanmorgen geen capsules ingenomen, want t regent. Even vergeten dat ik t caviaverblijf schoon ging maken (lees: hooi).
Heel handig.quote:Op zondag 7 juni 2020 13:51 schreef Nismo91 het volgende:
[..]![]()
![]()
dat heb ik letterlijk 5 minuten geleden gedaan. Hallooooo allergie
Gelukkig ! Ik heb er nog steeds plezier vanquote:Op zondag 7 juni 2020 14:37 schreef NijntjesUk het volgende:
[..]
Heel handig.
Inmiddels is t weer gezakt hier,gelukkig.
quote:Op zondag 7 juni 2020 11:33 schreef NijntjesUk het volgende:
Vanmorgen geen capsules ingenomen, want t regent. Even vergeten dat ik t caviaverblijf schoon ging maken (lees: hooi).
Enjoyquote:Op zondag 7 juni 2020 16:15 schreef Nismo91 het volgende:
[..]
Gelukkig ! Ik heb er nog steeds plezier van![]()
Heel apart. Wel fijn dat je geen last hebt.quote:Op zondag 7 juni 2020 09:41 schreef GotC het volgende:
[..]
Ik moet het ongeveer 2x laten doen tijdens een hooikoorts periode, en dan blijft het +- 5 dagen zitten. Daartussen/daarna blijft het de rest van de hooikoorts periode weg.
Maar, het volgende jaar is het wel in alle hevigheid weer terug.
Maarre, mijn feestje kan je niet bederven: Voor mij werkt het, en al paar jaar. En dat is nogal fijn, als je al 27 jaar hooikoorts hebt. Medicatie was ik spuugzat vanwege de bijwerkingen.
Mijn man heeft er 30 jaar last van gehad, sinds 2 jaar 'ineens' weg. Opgelost. Zonder enige behandeling.quote:Op zondag 7 juni 2020 18:15 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik heb trouwens zelf pas een jaar of 5 last van hooikoorts en heb niet de illusie dat dit ooit nog gaat verdwijnen
Volgens mij kan dat prima. Ik heb het toen bij de fysiotherapeut laten doen, ik had er overigens niet zo heel veel profijt van. Maar als je het niet probeert dan weet je het niet...quote:Op zondag 7 juni 2020 21:45 schreef kaatjejannie het volgende:
Zou die tape ook helpen bij kinderen? Mijn dochter van 9 heeft behoorlijk hooikoorts. Slikt loratidine. Dat werkt op zich redelijk. Nu hebben ze op school bedacht dat ze buiten gaan gymmen op t grasveld naast school. De gymzaal is nu een no-go. Ze heeft vorige week de hele dag na de gymles dr hoesten en niezen proberen in te houden, want "anders denken ze dat ik corona heb mama, en dan moet ik naar huis"
Ik heb nu school gemailed dat ze binnen blijft met de gymles, maar als die tape ook helpt zou het wel fijn zijn. Ze is dr zo beroerd van.
Ik zou wel oppassen met pleisterallergie.quote:Op zondag 7 juni 2020 22:04 schreef Nijna het volgende:
[..]
Volgens mij kan dat prima. Ik heb het toen bij de fysiotherapeut laten doen, ik had er overigens niet zo heel veel profijt van. Maar als je het niet probeert dan weet je het niet...
Kwaad kan je er volgens mij niet mee doen... wat naar dat ze er zo last van heeft.
Ik ga het proberen bij m’n zoon.quote:Op zondag 7 juni 2020 21:45 schreef kaatjejannie het volgende:
Zou die tape ook helpen bij kinderen? Mijn dochter van 9 heeft behoorlijk hooikoorts. Slikt loratidine. Dat werkt op zich redelijk. Nu hebben ze op school bedacht dat ze buiten gaan gymmen op t grasveld naast school. De gymzaal is nu een no-go. Ze heeft vorige week de hele dag na de gymles dr hoesten en niezen proberen in te houden, want "anders denken ze dat ik corona heb mama, en dan moet ik naar huis"
Ik heb nu school gemailed dat ze binnen blijft met de gymles, maar als die tape ook helpt zou het wel fijn zijn. Ze is dr zo beroerd van.
Yep, hier nog eentje. Mijn kapster had hetzelfde zei ze laatst. Dus het komt wel meer voor. Altijd leuk als mensen zeggen: "Ah, gelukkig voor jou regent het weer" Nee, niks gelukkig voor mij, pleur op met je regen...quote:Op zondag 7 juni 2020 21:39 schreef Sickert het volgende:
Ik heb het dus op de “vochtige” dagen veel erger dan normaal. Altijd al gehad trouwens. Meer die dit hebben?
Tja, je kunt best eens wat proberen toch? Ik heb het zelf ook eens laten doen omdat ik voor mijn rug toch bij de fysio was, kostte me dus niets extra's. Het leek wel een klein beetje effect te hebben, maar niet helemaal blijvend of een wereld van verschil. Het idee erachter is dat er bepaalde spieren beïnvloed worden die je gebruikt bij de ademhaling, waardoor je beter zou ademhalen en je lichaam minder reageert op de pollen die je binnenkrijgt.quote:Op zondag 7 juni 2020 22:06 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
Ik zou wel oppassen met pleisterallergie.
En kijk ook even naar wat t kost. Dat is ook 'schade' als het niks doet.
Latexallergie, maar ze hebben ook latexvrije tape.quote:Op zondag 7 juni 2020 22:06 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
Ik zou wel oppassen met pleisterallergie.
En kijk ook even naar wat t kost. Dat is ook 'schade' als het niks doet.
Als het net begint te regenen of een kort buitje dan vind ik het effect verwaarloosbaar, maar zo een paar dagen na elkaar helpt het hier echt wel.quote:Op maandag 8 juni 2020 09:06 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Yep, hier nog eentje. Mijn kapster had hetzelfde zei ze laatst. Dus het komt wel meer voor. Altijd leuk als mensen zeggen: "Ah, gelukkig voor jou regent het weer" Nee, niks gelukkig voor mij, pleur op met je regen...
[..]
Lekker vlot, mooi!quote:Op maandag 8 juni 2020 12:59 schreef kaatjejannie het volgende:
We hebben vanmiddag al een afspraak bij de fysio...
Ja maar nu is het weer droog en door de regen van vannacht bloeit alles weer op. En dat gaat snel. Heb er zelf ook veel last van nu.quote:Op zaterdag 13 juni 2020 14:14 schreef Pisces29 het volgende:
Knetterveel last vandaag, hoe kan dat nou, het heeft zoveel geregend vannacht.
Ik moest van de week niezen in de trein. Zo'n hooikoortsnies met liters snot wat eruit sproeit. Lekker in je mondkapje.quote:Op zaterdag 13 juni 2020 14:27 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik zit hier lkker te snotteren in mijn mondkapje in de trein
Tape heeft er 5 dagen op gezeten. Ik heb het idee dat het wel wat doet. Ze had zelf ook het idee. Dinsdag moet ze weer naar de fysio. Dan weer opnieuwquote:
Fijn!!!quote:Op zondag 14 juni 2020 00:01 schreef kaatjejannie het volgende:
[..]
Tape heeft er 5 dagen op gezeten. Ik heb het idee dat het wel wat doet. Ze had zelf ook het idee. Dinsdag moet ze weer naar de fysio. Dan weer opnieuw
Wat was het resultaat,quote:Op maandag 22 juni 2020 11:55 schreef Pisces29 het volgende:
Mijn neusspray is op. Nu heb ik behoorlijk last, maar vandaag amper tijd om langs de drogist te gaan. Ik heb nog wel een gewone neusspray liggen, zet dat nog zoden aan de dijk?
5 uur weinig last gehad, nu begint de ellende weer.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |