Orange county, nabij het strand:quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:18 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Waarom niet? de economie was booming voor corona virus? nog nooit zo veel met afro-american afkomst aan het werk sinds decennia. Een president die opkomt voor zijn eigen volk in plaats van Saudi Arabie of welk land dan ook.
quote:Op donderdag 21 mei 2020 09:39 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Orange county, nabij het strand:
Er wandelen mensen met vlaggen en vaandels.
Waar wetenschaps ontkenning nog steeds op een voetstuk staan.
En iedereen werkt, macdonalds en minimumloon,
Terwijl in parade-pas de wacht wordt gewisseld.
4 Jaar trump er is in die tijd veel bereikt...
Maar wat is nou die heilstaat,
Als er muren omheen staan?
Als je bang en voorzichtig met je mening moet omgaan?
Ach, wat is nou die heilstaat, zeg mij wat is ie waard,
Wanneer iemand die afwijkt voor gek wordt verklaard?
Biden is gelukkig een echte president inderdaadquote:Op woensdag 20 mei 2020 20:00 schreef Questular het volgende:
[..]
Lastig, nog 4 jaar lachen of een echte president de komende 4 jaar.
Wie moet volgens jou dan president worden? Trump dom noemen haha, iemand die dom is wint geen presidentschap.quote:Op donderdag 21 mei 2020 10:35 schreef Ezio het volgende:
Kinderachtige ventjes denken gewoon dat ze mensen trollen door Trump te vereren, of ze willen gewoon edgy zijn.
Iedereen met ogen in zijn kop kan zien dat die man schijtdom, kinderachtig, hypocriet en ontzettend ijdel is
Je voelde je aangesproken?quote:Op donderdag 21 mei 2020 10:51 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Wie moet volgens jou dan president worden? Trump dom noemen haha, iemand die dom is wint geen presidentschap.
Hillary is dom bijvoorbeeld. Die kan niet eens van een schijtdomme Trump winnen, of Biden. Of wie dan ook!
Als Trump meedeed aan verkiezingen in 2008 was Obama nooit president geworden.
Dus omdat hij loopt de trollen op Twitter is hij dom? met deze tactieken wint hij elk Amerikaans hartje en wint hij opnieuw verkiezingen dit jaar.quote:Op donderdag 21 mei 2020 10:53 schreef Ezio het volgende:
[..]
Je voelde je aangesproken?Natuurlijk is hij dom, heb je zijn twitter wel eens bekeken
Bovendien riep iedereen destijds ook dat Bush zo dom was. Die kan hier nog een puntje aan zuigen
Natuurlijk denk je dat hij zit te trollen op twitterquote:Op donderdag 21 mei 2020 10:55 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Dus omdat hij loopt de trollen op Twitter is hij dom? met deze tactieken wint hij elk Amerikaans hartje en wint hij opnieuw verkiezingen dit jaar.
Al die domme Nederlanders en NOS die dachten dat hij afgezet zou worden.quote:Op donderdag 21 mei 2020 10:53 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
Vereren is een groot woord, maar ik erger me soms wel aan de obsessieve haat in de "onafhankelijke" en "objectieve" media.
Er worden dingen uit hun verband gerukt en zelfs dingen verzonnen, zoals die hele link met "de Russen" wat een campagnetactiek van Clinton was en wat de media na de verkiezingen hadden voortgezet.
Hoe triest ben je als je daar gaat demonstrerenquote:Op donderdag 21 mei 2020 11:04 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Al die domme Nederlanders en NOS die dachten dat hij afgezet zou worden.
IMPEACH HIM!!
https://www.ad.nl/den-haa(...)monstratie~af9b4dc5/
Anti-Trump demonstraties in Nederland gehad hahah, hoe mad zijn mensen op koning Trump!
Twitter eindbaas is het gewoon, 80miljoen volgers sinds elke dagen, haalt elke dag weer bloed onder nagels vandaan van types zoals jou. Die nooit te maken krijgen met Trump maar toch vies mad zijn.quote:Op donderdag 21 mei 2020 10:56 schreef Ezio het volgende:
[..]
Natuurlijk denk je dat hij zit te trollen op twitterIs allemaal gepland natuurlijk.
Het feit dat domme mensen op hem stemmen wil niet zeggen dat hij ze slim gemanipuleerd heeft.
Je bent er goed in getrapt
Fake news.quote:Op donderdag 21 mei 2020 11:32 schreef JANdeDERDE het volgende:
[..]
Idd deze man (en ook Obama) was tegen het homo huwelijk.
Conservatieve Democraten i like.
quote:Op woensdag 20 mei 2020 22:25 schreef Nober het volgende:
[..]
Die doen het allemaal slechter qua inwoners dan Trump.
Maar ja de fakenews media is links dus Trump, Bolsonaro, Putin, Orban zijn altijd slecht.
When President Obama said during the 2008 campaign that he did not support marriage for same-sex couples.quote:
quote:Op donderdag 21 mei 2020 11:38 schreef JANdeDERDE het volgende:
[..]
When President Obama said during the 2008 campaign that he did not support marriage for same-sex couples.
HUSSEIN GOD is dan toch dat islamietje wat naar boven komt.
CNN fake news network
On June 22, 2017, CNN reported that Trump aide Anthony Scaramucci was involved with the Russian Direct Investment Fund, under Senate investigation. He was not, and CNN retracted the story. Three reporters who published it resigned. The Intercept (Left media bias) identified multiple other instances where CNN published fake newsfitting this definition.
https://www.allsides.com/blog/cnn-fake-news
Russian hoax verspreiders.
Je extreemrechtse blog all sides noemen.quote:Op donderdag 21 mei 2020 11:38 schreef JANdeDERDE het volgende:
[..]
When President Obama said during the 2008 campaign that he did not support marriage for same-sex couples.
HUSSEIN GOD is dan toch dat islamietje wat naar boven komt.
CNN fake news network
On June 22, 2017, CNN reported that Trump aide Anthony Scaramucci was involved with the Russian Direct Investment Fund, under Senate investigation. He was not, and CNN retracted the story. Three reporters who published it resigned. The Intercept (Left media bias) identified multiple other instances where CNN published fake newsfitting this definition.
https://www.allsides.com/blog/cnn-fake-news
Russian hoax verspreiders.
Er is ook niet met jullie te pratenquote:Op donderdag 21 mei 2020 11:09 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Twitter eindbaas is het gewoon, 80miljoen volgers sinds elke dagen, haalt elke dag weer bloed onder nagels vandaan van types zoals jou. Die nooit te maken krijgen met Trump maar toch vies mad zijn.
Mooi hoe een Amerikaanse president toch zo veel mensen boos maakt. Dit jaar wordt weer zo mooi bij zijn re-election2020!
Niet dat je op mij doelt. Ik ben conservatiever als Trump. Kerel is vaak wat te liberal naar mijn smaak. Gelukkig is Pence er ook nog.quote:Op donderdag 21 mei 2020 11:43 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Je extreemrechtse blog all sides noemen.
Wat is dat toch dat rechtse mensen niet toe willen geven dat ze rechts zijn? In dit topic ook een aantal figuren 'jaaa, ik heb niet zoveel met Trump hoor, vind alleen de negativiteit overdreven <insert rant over hoe geweldig Trump is>'.
Dat zijn geen rechtse mensen hoor dat zijn extreem rechtse mensen want die noemen alles wat geen minderheden haat of dictaturen vereren links zodat ze overkomen als rechts. VVD is rechts bijvoorbeeld, maar dat wordt door extreem rechts als links gezien.quote:Op donderdag 21 mei 2020 11:43 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Je extreemrechtse blog all sides noemen.
Wat is dat toch dat rechtse mensen niet toe willen geven dat ze rechts zijn? In dit topic ook een aantal figuren 'jaaa, ik heb niet zoveel met Trump hoor, vind alleen de negativiteit overdreven <insert rant over hoe geweldig Trump is>'.
Pence.quote:Op donderdag 21 mei 2020 11:49 schreef JANdeDERDE het volgende:
[..]
Niet dat je op mij doelt. Ik ben conservatiever als Trump. Kerel is vaak wat te liberal naar mijn smaak. Gelukkig is Pence er ook nog.
Want dat zeg ik indirect omdat ik Trump waardeloos vind, ow nee dat zeg ik helemaal niet.quote:Op donderdag 21 mei 2020 10:26 schreef TTSS het volgende:
[..]
Biden is gelukkig een echte president inderdaad
quote:
Trump heeft ook zat seksschandalen onder zijn riem andersquote:Op donderdag 21 mei 2020 12:31 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Maar TRUMP!! die is echt oranje!! buuhuu orangemanbad!
Inderdaad, dat is namelijk de keuze.quote:Op donderdag 21 mei 2020 11:55 schreef Questular het volgende:
[..]
Want dat zeg ik indirect omdat ik Trump waardeloos vind, ow nee dat zeg ik helemaal niet.
Ik heb zoveel tweets gelezen van figuren uit bepaalde hoeken met dit soort teksten. Daarnaast al die huildemonstraties waar ook dit soort beweringen werden gedaan. En redelijk recent nog werd flink teruggegrepen op die verkrachting en moord in NY in de 80s, waar onschuldige tieners voor vastzaten. Er werd toen beweerd dat Trump pleitte voor de doodstraf omdat ze zwart waren, met daarbij ook nog eens de framing dat hij bewust onschuldige mensen de dood in wilde jagen.quote:Op woensdag 20 mei 2020 23:47 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Die doemscenario's zijn de zelfverzonnen absurdistische maatregelen die gebruikt worden om meneer Trump uit de wind te houden.
Zo'n beetje elke Amerikaan heeft geprofiteerd van die belastingverlagingen.quote:Maar om concreet te worden van dingen die Trump slecht doet
-Belastingverlagingen geven aan mensen die dat niet nodig hebben
-Schade toebrengen aan ons leefmilieu met zijn beleid dat pro kolenboeren en oliehandelaren is
-De democratische rechtsstaat ondermijnen met zijn voortdurende gescheld naar rechters en journalisten en door het verspreiden van leugens en complotten
Het gaat er toch om wat er daadwerkelijk gebeurt, niet alleen om wie er in je staf zit? Wat is daar dan een halve waarheid aan?quote:Minder oorlogsdreiging is een halve waarheid wanneer hij iemand als John Bolton in zijn regering haalt. Ongeveer de meest oorlogszuchtige man die in de VS te vinden was.
Een uitstekende economie is toch het resultaat van beleid? Dat het daarvoor al ingezet is, doet niet ter zake. Het gaat ook niet om het vergelijk ten opzichte van een voorganger of iemand anders. Als er een goede economie is onder je bewind, doe je het niet slecht. Dat is geen halve waarheid.quote:De economie van de VS was al goed voordat hij aantrad dus heeft hij weinig voor hoeven doen. Ook een halve waarheid dus.
Hahah, vol woede de pferd! altijd gefrustreerd en boos op de oranje man.quote:Op donderdag 21 mei 2020 18:15 schreef pferdfahrer het volgende:
Haha kijk epickansloosbeard weer ZIEDEND los gaan hier. Nog kanslozer figuur dan Nikonlover.
Jij moet wel die dikke fatpad Jensen zijn.
Hoe gaat het met je faalshowtje bolle?
Het enige positieve aan Trump is de grote kans dat Amerika als grootmacht zijn macht zal gaan verliezen aan andere landen als hij nog 4 jaar aanblijft.quote:Op woensdag 20 mei 2020 19:57 schreef RTR het volgende:
Ik zie dat steeds vaker hier![]()
![]()
Die man schijt elke dag weer iets uit wat kant nog wal raakt![]()
![]()
Zo was er een filmpje opgedoken dat hij blij is met het aantal besmettingen. Wat een totaalmongool!
Obama![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Obama was gewoon een saaie kneusquote:Op woensdag 20 mei 2020 19:57 schreef RTR het volgende:
Ik zie dat steeds vaker hier![]()
![]()
Die man schijt elke dag weer iets uit wat kant nog wal raakt![]()
![]()
Zo was er een filmpje opgedoken dat hij blij is met het aantal besmettingen. Wat een totaalmongool!
Obama![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Echt niet.quote:Op donderdag 21 mei 2020 12:43 schreef Ezio het volgende:
[..]
Trump heeft ook zat seksschandalen onder zijn riem anders
Hopelijk zijn we dan readyquote:Op donderdag 21 mei 2020 18:27 schreef Fisherman het volgende:
[..]
Het enige positieve aan Trump is de grote kans dat Amerika als grootmacht zijn macht zal gaan verliezen aan andere landen als hij nog 4 jaar aanblijft.
Een groot nadeel daarvan kunnen we ondervinden als daarbij fysiek militair ingegrepen gaat worden.
China is een van de kanshebbers om de macht over te nemen. In principe hebben ze daar al oorlog mee.
Obama is een baasquote:Op donderdag 21 mei 2020 19:24 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Obama was gewoon een saaie kneus
Trump is de eerste president die echt leuk vind
AltijdReadyquote:Op donderdag 21 mei 2020 10:35 schreef Ezio het volgende:
Kinderachtige ventjes denken gewoon dat ze mensen trollen door Trump te vereren, of ze willen gewoon edgy zijn.
Iedereen met ogen in zijn kop kan zien dat die man schijtdom, kinderachtig, hypocriet en ontzettend ijdel is
Ik hoop het. Ik ben het in ieder geval volledig met je eens dat trump de grootste flapdrol is die de VS zich had kunnen wensen als president. Hij maakt alles stuk wat zijn voorgangers opgebouwd hebben.quote:
Bedankt!quote:Op donderdag 21 mei 2020 20:50 schreef Fisherman het volgende:
[..]
Ik hoop het. Ik ben het in ieder geval volledig met je eens dat trump de grootste flapdrol is die de VS zich had kunnen wensen als president. Hij maakt alles stuk wat zijn voorgangers opgebouwd hebben.
Heb je deze toevallig bekeken? Intrigerende serie. Je staat echt met je oren te klapperen. Ik ben niet gelovig overigens.
http://www.npostart.nl/god-jesus-trump/VPWON_1301484
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |