Dubbele ontkenningquote:
quote:
Ik ben zelf student en het klopt helemaal wat jij zegt. Ik kon mijn studieschuld nog enigzins binnen de perken houden door veel te werken. Maar nu is mijn inkomen grootendeels weggevallen. Dus stijgt de studieschuld... En bovendien is het toekomstbeeld heel erg onzeker nu. Kom ik nog wel aan de bak als ik afgestudeerd ben? Tel daarbij de stijgende studieschuld bij op en dat voelt toch niet erg lekker eerlijk gezegd. Als ik ouderen buiten zie de regels aan hun laars lappen voel ik mij belazerd.quote:Op woensdag 20 mei 2020 14:42 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Het is natuurlijk ergens wel te begrijpen in deze situatie. Studenten zijn bang voor hun toch al hoge studieschuld, hun bijbaantjes en hun vrije tijdsbesteding. in dat opzicht vind ik het echt knap wat zij op dit moment allemaal over hebben voor de kwetsbaren in deze samenleving. Alsze dan zien dat het winkelcentrum vol hangouderen zit snap ik best dat er een idee ontstaat dat ze het voor jan lul doen.
Een vaccin voorkomt nooit dat een virus het lichaam binnen dringt.quote:
Ik, ik, ik.quote:Op woensdag 20 mei 2020 14:51 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Ik ben zelf student en het klopt helemaal wat jij zegt. Ik kon mijn studieschuld nog enigzins binnen de perken houden door veel te werken. Maar nu is mijn inkomen grootendeels weggevallen. Dus stijgt de studieschuld... En bovendien is het toekomstbeeld heel erg onzeker nu. Kom ik nog wel aan de bak als ik afgestudeerd ben? Tel daarbij de stijgende studieschuld bij op en dat voelt toch niet erg lekker eerlijk gezegd. Als ik ouderen buiten zie de regels aan hun laars lappen voel ik mij belazerd.
Weet ikquote:Op woensdag 20 mei 2020 14:47 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Hier ben ik het overigens helemaal mee eens hoor. Maar het is niet zo dat alle bedrijven op kiepen (gaan) staan.
Als jij je werk kwijtraakt wordt het ook ik, ik, ik jongemanquote:
In deze graai cultuur..... Krijg je vaak nog gouden handdruk toe.quote:Op woensdag 20 mei 2020 14:55 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Als jij je werk kwijtraakt wordt het ook ik, ik, ik jongeman
Dan hoeven de ouderen nog steeds niet heiliger te zijn dan de jongeren.quote:Op woensdag 20 mei 2020 14:55 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Als jij je werk kwijtraakt wordt het ook ik, ik, ik jongeman
Het blijkt dat jongeren zich best op willen offeren voor ouderen en zwakkeren, opzich lijkt me dat al een vreemd gegeven. Maar goed we moeten het met zijn allen doen. Als je zelf dan je schulden ziet stijgen terwijl juist degene die beschermd moeten worden de regels aan hun laars lappen dan lijkt het me niet heel erg vreemd dat je dan naar jezelf gaat kijken en beseft wat je nog te wachten staat.quote:
Mwa die schommelingen hebben we hier toch net zo? De ene dag 30 doden, de andere dag 10-20 momenteel..quote:Op woensdag 20 mei 2020 14:49 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Portugal hoor je niet zoveel over, maar dit lijkt wel een beetje op een tweede golf (wat betreft doden)
[ afbeelding ]
Er is heel veel oud dat zich netjes aan de regels houdt en jong erg dankbaar is. Dan is het vrij ondankbaar als jong wanneer het even kut dreigt te gaan meteen naar oud te wijzen dat ze de regels aan de laars lappen, terwijl dat vaak niet eens bewust is. We moeten het inderdaad met z'n allen doen. Jongeren vergeten vaak dat het voor ouderen lastiger aanpassen is dan voor hen. Natuurlijk zijn er ouderen die schijt hebben, net als jongeren. Hou je altijd.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:00 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Het blijkt dat jongeren zich best op willen offeren voor ouderen en zwakkeren, opzich lijkt me dat al een vreemd gegeven. Maar goed we moeten het met zijn allen doen. Als je zelf dan je schulden ziet stijgen terwijl juist degene die beschermd moeten worden de regels aan hun laars lappen dan lijkt het me niet heel erg vreemd dat je dan naar jezelf gaat kijken en beseft wat je nog te wachten staat.
Aan de andere kant leven we in een land waarbij zelfs kinderen of verdere familie van ouderen geen mogelijkheden zien of de moeite niet willen nemen om ouderen te beschermen door taken uit handen te nemen zoals boodschappen doen. Of anders gezegd: veel ouderen leven hier in Nederland zeer zelfstandig tot op late leeftijd (indien de gezondheid dat toelaat). Dat draagt denk ik ook wel bij aan het naar buiten moeten ondanks dat dat minder verstandig is voor bepaalde risicogroepen.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:03 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Het is niet meer dan terecht dat er kritiek is op ouderen die coronarichtlijnen aan hun laars lappen.
Vaak is er geen sprake van opzet, maar moeten de ouderen gewezen worden op de gevaren die ze lopen.
Het interesseert de mensen niet meer.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
Op het winkelcentrum hier vlakbij was het net tussen de middag weer een komen en gaan van ouderen. Complete volksstammen zijn op de been.
Niet zo gek ook. Mensen zijn gewoontedieren. In het begin was alles nog nieuw en spannend, nu is het minder speciaal en veert iedereen terug naar zijn oude doen.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:10 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het interesseert de mensen niet meer.
Ik geloof niet in kwade opzet. Maar Ik denk dat het leven er voor een jongere er toch iets anders uit ziet als voor een oudere. De jongeren moeten nog een heel leven opbouwen en dat lijkt steeds onzekerder te worden. Ouderen hebben in princippe veel minder toekomst om naarte kijken en zich druk over te maken. Om dan de jongeren weg te zetten als egoisten gaat echt wel te ver. Ook daarvan hebben de meesten zich keurig gedragen maar als die beseffen met welke schulden ze straks opgezadeld worden en hoe dat ze dat zelf terug moeten gaan betalen is dat toch een ander toekomstbeeld dan die van de oudere die hun leven achter de rug hebben.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:05 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Er is heel veel oud dat zich netjes aan de regels houdt en jong erg dankbaar is. Dan is het vrij ondankbaar als jong wanneer het even kut dreigt te gaan meteen naar oud te wijzen dat ze de regels aan de laars lappen, terwijl dat vaak niet eens bewust is. We moeten het inderdaad met z'n allen doen. Jongeren vergeten vaak dat het voor ouderen lastiger aanpassen is dan voor hen. Natuurlijk zijn er ouderen die schijt hebben, net als jongeren. Hou je altijd.
Vooral als deze ouderen de kranten lezen.....en zien hoe het er in de verzorging huizen toegaat.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:10 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het interesseert de mensen niet meer.
Ouderen zetten jongeren niet weg als egoïsten, dat doe ik. De schulden komen niet door ouderen die zich toevallig niet aan de regels hebben gehouden. Het probleem is een virus, dat zich moeilijk laat bestrijden. Vervelend dat je uitgerekend nu jong bent. Kan geen oudere iets aan doen.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:13 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik geloof niet in kwade opzet. Maar Ik denk dat het leven er voor een jongere er toch iets anders uit ziet als voor een oudere. De jongeren moeten nog een heel leven opbouwen en dat lijkt steeds onzekerder te worden. Ouderen hebben in princippe veel minder toekomst om naarte kijken en zich druk over te maken. Om dan de jongeren weg te zetten als egoisten gaat echt wel te ver. Ook daarvan hebben de meesten zich keurig gedragen maar als die beseffen met welke schulden ze straks opgezadeld worden en hoe dat ze dat zelf terug moeten gaan betalen is dat toch een ander toekomstbeeld dan die van de oudere die hun leven achter de rug hebben.
Er zou gewoon geen zondebok aangewezen moeten worden worden. Dit virus is de schuldige. Niet jong of oud of alles er tussenin.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:13 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik geloof niet in kwade opzet. Maar Ik denk dat het leven er voor een jongere er toch iets anders uit ziet als voor een oudere. De jongeren moeten nog een heel leven opbouwen en dat lijkt steeds onzekerder te worden. Ouderen hebben in princippe veel minder toekomst om naarte kijken en zich druk over te maken. Om dan de jongeren weg te zetten als egoisten gaat echt wel te ver. Ook daarvan hebben de meesten zich keurig gedragen maar als die beseffen met welke schulden ze straks opgezadeld worden en hoe dat ze dat zelf terug moeten gaan betalen is dat toch een ander toekomstbeeld dan die van de oudere die hun leven achter de rug hebben.
Exact. En onterecht.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:16 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ouderen zetten jongeren niet weg als egoïsten, dat doe ik.
Dat zou mooi zijn!quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:18 schreef Hallojo het volgende:
GOED NIEUWS MENSEN!!!
Wetenschappelijke doorbraak: 5G blijkt medicijn tegen COVID-19
19 mei 2020 door Alex de Zwart
Groot nieuws! Wetenschappers van Oxford University hebben een medicijn tegen corona ontdekt: 5G-straling. Volgens de onderzoekers moeten mensen snel wakker worden om het wonder te aanschouwen.
De wetenschappers waren eigenlijk bezig met een onderzoek naar de gevaren van 5G, toen ze een opvallende ontdekking deden: in wijken waar 5G-masten werden geplaatst, nam het aantal coronagevallen snel af. “Toeval? We dachten het niet,” aldus het onderzoeksteam. De wetenschappers zochten niet verder en publiceerden hun onderzoek op YouTube. “De upload ging heel snel. Dankzij het 5G-netwerk stond het zo online.”
Volgens de medici is er sprake van de grootste ontdekking sinds hun ontdekking eergisteren dat de Amerikaanse overheid er alles aan gedaan heeft om 11 september te verhinderen.
Oh je noemt me een oudere. Mag ook hoor, geen problemen mee. Het is niet onterecht. Als je in deze situatie een ander de schuld geeft voor het hebben van minder toekomstperspectief ben je een egoïst. En heb je geen inlevingsvermogen, maar dat kan een leeftijdsdingetje zijn.quote:
Wie heeft het over een schuldvraag? ik zie dat in mijn posts niet terug komen. Ik noem je ook geen oudere en hoe jij aan die interpretatie komt is me echt een raadsel. Ik kan me alleen heel goed voorstellen dat de jongeren het idee hebben dat zij vooral heel veel op moeten geven voor het beschermen van ouderen en zwakkeren. Jij noemt dat egoistisch.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:21 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Oh je noemt me een oudere. Mag ook hoor, geen problemen mee. Het is niet onterecht. Als je in deze situatie een ander de schuld geeft voor het hebben van minder toekomstperspectief ben je een egoïst. En heb je geen inlevingsvermogen, maar dat kan een leeftijdsdingetje zijn.
Zijn fans zullen het weer als zoete koek slikkenquote:Op woensdag 20 mei 2020 15:25 schreef Oekelele het volgende:
Trump noemt recordaantal besmettingen VS een ‘badge of honour’
https://www.msn.com/nl-nl(...)mlL1?ocid=spartanntp
Topper Trump.
Dat doen ze nu toch ook, wat solidariteit tonen? Het blijft alleen de vraag hoe ver die moet gaan en hoe lang solidariteit houdbaar is.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:32 schreef hooibaal het volgende:
Die jongeren van nu worden ook een keer ouder en kwetsbaarder hè. Tegen die tijd mogen zij ook verwachten van de generatie die dan jong is dat ze wat solidariteit tonen
Beeldvorming. Die solidariteit is er echt wel hoor. Maar als in de beeldvorming een idee ontstaat dat ''alle'' ouderen zomaar de regels aan hun laars lappen dan houdt het ook een keer op met die solidariteit.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:32 schreef hooibaal het volgende:
Die jongeren van nu worden ook een keer ouder en kwetsbaarder hè. Tegen die tijd mogen zij ook verwachten van de generatie die dan jong is dat ze wat solidariteit tonen
Ja, dat is egoïstisch. Doen alsof de wereld om jou draait omdat je jong bent.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:28 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Wie heeft het over een schuldvraag? ik zie dat in mijn posts niet terug komen. Ik noem je ook geen oudere en hoe jij aan die interpretatie komt is me echt een raadsel. Ik kan me alleen heel goed voorstellen dat de jongeren het idee hebben dat zij vooral heel veel op moeten geven voor het beschermen van ouderen en zwakkeren. Jij noemt dat egoistisch.
Jazeker. Het grootste deel wel in elk geval. Ik leg alleen uit waarom dat wat mij betreft terecht is en ook waarom het geen eenzijdig offer is. Het betaalt zich later wel weer terug.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:35 schreef Wirelessmouse het volgende:
Dat doen ze nu toch ook, wat solidariteit tonen?
Volledig afhankelijk van het verdere verloop van het virus. Met de paar weken die we nu gehad hebben zijn we er in elk geval nog niet, en als we nu weer overgaan tot de orde van dag dan zijn de offers van de afgelopen weken ook voor niets geweest.quote:Het blijft alleen de vraag hoe ver die moet gaan en hoe lang solidariteit houdbaar is.
Het woordje wat is hier wel juist gekozen, ja.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:35 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Dat doen ze nu toch ook, wat solidariteit tonen? Het blijft alleen de vraag hoe ver die moet gaan en hoe lang solidariteit houdbaar is.
Wat zouden ze nu allemaal verkeerd doen dan?quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:38 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het woordje wat is hier wel juist gekozen, ja.
Ga er maar eens aan staan, afgestudeerd met een hoge schuld die je niet terug kunt betalen omdat er straks geen werk is. Dat is dan nog tot daar aan toe. Er is echt wel solidariteit naar ouderen toe maar je moet ook beseffen dat die het leven voor een groot gedeelte achter zich hebben itt een jongere die met een torenhoge schuld de markt in stapt. Het leven waar zij tot een paar maanden terug op hoopten dat hebben die ouderen al achter zich. In dat opzicht zou je het ook egoistisch van de ouderen kunnen noemen dat we de wereld in laten storten voor een generatie met een geringe toekomst.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:37 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ja, dat is egoïstisch. Doen alsof de wereld om jou draait omdat je jong bent.
Ze doen niks verkeerd. Er is solidariteit, maar blijkbaar niet zo heel erg veel.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:39 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Wat zouden ze nu allemaal verkeerd doen dan?
Daarom gaan we ook niet over naar de orde van de dag, maar gaan we kijken tot hoe ver we maatregelen kunnen intrekken of versoepelen. En daarbij zullen ongetwijfeld nieuwe besmettingen, ziekenhuis opnamen en doden bij komen kijken.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:37 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Jazeker. Het grootste deel wel in elk geval. Ik leg alleen uit waarom dat wat mij betreft terecht is en ook waarom het geen eenzijdig offer is. Het betaalt zich later wel weer terug.
[..]
Volledig afhankelijk van het verdere verloop van het virus. Met de paar weken die we nu gehad hebben zijn we er in elk geval nog niet, en als we nu weer overgaan tot de orde van dag dan zijn de offers van de afgelopen weken ook voor niets geweest.
Alu hoedjes gejank op de NOS hoort op Facebook thuis.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:44 schreef Oekelele het volgende:
Dierenarts die in slachthuis werkt...… NOS nog serieus nemen
Die komen daar voor toezicht. Is niks raars aan. Was ooit al eens een item over bij ZML.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:44 schreef Oekelele het volgende:
Dierenarts die in slachthuis werkt...… NOS nog serieus nemen
Euh ja..quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:44 schreef Oekelele het volgende:
Dierenarts die in slachthuis werkt...… NOS nog serieus nemen
Ik las hier net dat je dan asperges kunt gaan steken:quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:44 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ga er maar eens aan staan, afgestudeerd met een hoge schuld die je niet terug kunt betalen omdat er straks geen werk is. Dat is dan nog tot daar aan toe. Er is echt wel solidariteit naar ouderen toe maar je moet ook beseffen dat die het leven voor een groot gedeelte achter zich hebben itt een jongere die met een torenhoge schuld de markt in stapt. Het leven waar zij tot een paar maanden terug op hoopten dat hebben die ouderen al achter zich. In dat opzicht zou je het ook egoistisch van de ouderen kunnen noemen dat we de wereld in laten storten voor een generatie met een geringe toekomst.
quote:Op woensdag 20 mei 2020 14:59 schreef Oekelele het volgende:
[..]
In deze graai cultuur..... Krijg je vaak nog gouden handdruk toe.
En de meeste graaiers hebben zat vet op de botten.
Als je van school komt kun je altijd nog seizoens werk gaan doen.
https://www.ltoledenvoord(...)p-voor-seizoenswerk/
NVWA de gezondheid van de dierenartsen niet meer waarborgen en hebben ze uit voorzorg besloten dat die hun werk opschorten. Dit betekent dat het slachthuis dicht moet omdat er zonder toezicht niet geslacht mag worden.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:46 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Alu hoedjes gejank op de NOS hoort op Facebook thuis.
Pas maar op, met de dreigende recessie kan er wel eens een lange rij ontstaan om asperges te mogen steken.quote:Op woensdag 20 mei 2020 15:48 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Ik las hier net dat je dan asperges kunt gaan steken:
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |