Klopt als bus. Ik ga ook alleen maar af op de regels die ik opgelegd krijg en de berichtgeving van het RIVM. Gelukkig zijn er mensen zoals jij het wel weten. Dan kan je vast helpen met het volgende:quote:Op zondag 31 mei 2020 20:36 schreef Brede_meneer het volgende:
Met deze opmerking heb je al meteen aangetoond dat je helemaal niks weet.
Het RIVM beweert van niet:quote:De niet-medische mondkapjes houden ongeveer 80% van alle virusdeeltjes tegen, daarnaast wordt de reikwijdte van je uitgeademde lucht flink verminderd als je eentje draagt.
Bronquote:Veel materialen die gebruikt worden om zelf mondneusmaskers te maken laten
virusdeeltjes die op het masker komen door, waardoor een dergelijk masker de drager
maar in beperkte mate beschermt (MacIntyre 2015). Er zijn diverse experimenten
gedaan waarbij is gemeten of materialen virusdeeltjes tegenhielden. Hieruit blijkt dat de
meeste algemeen gebruikte stoffen, zoals t-shirtstof of theedoek veel deeltjes met
vergelijkbare grote als virusdeeltjes doorlaten. In een experiment met maskers gemaakt
van verschillende t-shirtmaterialen bleek dat deze maskers 40-90% van de deeltjes niet
tegenhielden, [knip]
Ten eerst had jij het over onderzoeken, dan kom je aan met een beleidspapiertje van het RIVM, daar vind ik iets in dat quote ik, maar blijkbaar was dat niet het juiste volgens jou wat ik geqoute heb en alsnog verwijs je me terug naar de bron waar je wilt dat ik iets specifieks op pagina 3 zou moeten gaan vinden.quote:Op maandag 1 juni 2020 10:46 schreef Fred het volgende:
[..]
My bad, ik ging er vanuit dat je ook daadwerkelijk van plan was de bron te gaan lezen die je vroeg.
twitter:DutchHumble twitterde op maandag 01-06-2020 om 09:38:32Het goede voorbeeld, eerste dag maandagochtend, verplichting mondkapje in trein. Personeel NS geeft goede voorbeeld! @NS_online or maybe the rules don’t apply to everyone in this country??!!?@rivm @markrutte #FreeWorld #nederland https://t.co/b1NTIqainh reageer retweet
twitter:DutchHumble twitterde op maandag 01-06-2020 om 09:49:00En in de trein al niet anders beveiligingspersoneel in 1st klass!!! ja ze geven het goede voorbeeld 😡😡😡 @NS_online https://t.co/NC9z16K9f7 reageer retweet
twitter:roytjeKevintje twitterde op maandag 01-06-2020 om 11:23:46@NS_online Okee dan kunt u me vast uitleggen waarom deze conductrice haar mondkapje half af heeft en klaar staat om te gaan eten in de trein https://t.co/MaH8aU9xMV reageer retweet
Dat is toch ook de bedoeling? Dat we niet in de trein gaan zitten?quote:Op maandag 1 juni 2020 11:42 schreef Nia het volgende:
Als blijkt dat Nederlanders het openbaar vervoer massaal boycotten, dan zal die mondkapjesplicht snel worden los gelaten.
Dit gaat inderdaad nergens over en ik vind dit toch wel humor worden.quote:Op maandag 1 juni 2020 11:45 schreef tompsv18 het volgende:
In iedere maatregel van de overheid kan ik me wel vinden, maar deze gaat echt nergens over. Eerst maanden verkondigen dat mondkapjes niet helpen en ze dan opeens verplicht stellen. Bovendien mag je dan ook nog eens alleen de niet-medische mondkapjes gebruiken, die al helemaal amper iets doen. Wat een schijnveiligheid.
Gezien het blik aan mooie meiden dat ik in de zomer zie lopen zou dat niet zo verschrikkelijk wezenquote:Op dinsdag 19 mei 2020 22:26 schreef RamboDirk het volgende:
Gejank altijd als er iets wordt "opgelegd". Werk gewoon mee, het is een mondkapje. Het is niet zo dat je verplicht naakt moet reizen.
Lekkere foto waarin je niet kan zien wat hij loopt te roepenquote:Op maandag 1 juni 2020 11:36 schreef ACT-F het volgende:
Filterkoffie krijgt nu wel een nieuwe betekenis. Zou ze dwars door haar mondkapje drinken?[ afbeelding ]twitter:roytjeKevintje twitterde op maandag 01-06-2020 om 11:23:46@:NS_online Okee dan kunt u me vast uitleggen waarom deze conductrice haar mondkapje half af heeft en klaar staat om te gaan eten in de trein https://t.co/MaH8aU9xMV reageer retweet
Dan moeten die Nederlanders ook hun buitenlandse vakanties boycotten, want in 95% van de andere landen moet men een mondkap op in het OPENBAAR, dus ook in winkels enzovoorts. Zelfs de vliegreis moet je zo een ding op.quote:Op maandag 1 juni 2020 11:42 schreef Nia het volgende:
Als blijkt dat Nederlanders het openbaar vervoer massaal boycotten, dan zal die mondkapjesplicht snel worden los gelaten.
Of de rest van de wereld laat zich te gemakkelijk onderdrukken door hun leiders...quote:Op maandag 1 juni 2020 16:53 schreef Xenorium het volgende:
Nederlanders moeten niet zo eigenwijs doen.
Voorlopig idd. Mensen moeten niet denken dat we vanaf nu altijd en 100% vd tijd in het ov dit moeten doen, is tenslotte alleen een tijdelijke maatregel.quote:Op maandag 1 juni 2020 16:53 schreef Xenorium het volgende:
[..]
Dan moeten die Nederlanders ook hun buitenlandse vakanties boycotten, want in 95% van de andere landen moet men een mondkap op in het OPENBAAR, dus ook in winkels enzovoorts. Zelfs de vliegreis moet je zo een ding op.
Dus boycotten, nah. Je moet er maar mee leren leven.
Nederlanders moeten niet zo eigenwijs doen.
Onderdrukkenquote:Op maandag 1 juni 2020 16:59 schreef Fred het volgende:
[..]
Of de rest van de wereld laat zich te gemakkelijk onderdrukken door hun leiders...
Jij hebt het over iets totaal anders nu. Het stuk wat jij hier neerzet gaat over zelfgemaakte mondkapjes gemaakt van oude t-shirts... Om te weten dat die dingen niet veel helpen hoef je geen genie te zijn aangezien ze zichtbaar te poreus zijn.quote:Op maandag 1 juni 2020 10:49 schreef Fred het volgende:
[..]
Klopt als bus. Ik ga ook alleen maar af op de regels die ik opgelegd krijg en de berichtgeving van het RIVM. Gelukkig zijn er mensen zoals jij het wel weten. Dan kan je vast helpen met het volgende:
[..]
Het RIVM beweert van niet:
[..]
Bron
Waarom beweert het RIVM iets totaal dan anders wat jij zegt?
Rutte zei dat je geen boete krijgt als je toch medische mondkapjes opdoet.quote:Op maandag 1 juni 2020 11:55 schreef macca728 het volgende:
Sterker nog, als je wel veilige mondkapjes gebruikt krijg je ook een boete.....
Omdat medisch mondkapjes schaars zijn in Nederland.
Met dat oude t-shirt voor je gezicht mag je ook gewoon plaats nemen in het OV... Dus daar zit je dan met je non-FFP masker in de bus, terwijl de persoon achter je je nog steeds over heen niest door zijn thirt-stof.quote:Op maandag 1 juni 2020 19:28 schreef Brede_meneer het volgende:
Jij hebt het over iets totaal anders nu. Het stuk wat jij hier neerzet gaat over zelfgemaakte mondkapjes gemaakt van oude t-shirts... Om te weten dat die dingen niet veel helpen hoef je geen genie te zijn aangezien ze zichtbaar te poreus zijn.
Ik bedoelde non-FFP maskers als deze, die inmiddels goed verkrijgbaar zijn tegen redelijke prijzen. Deze filteren wel 80%.
https://stofmasker-shop.nl/hygienische-mondmaskers.html
Ze hebben in dat onderzoek maar één specifiek type theedoek gebruikt, dat van een aanzienlijk dikkere stof is dan een t-shirt.quote:Daarnaast heeft het RIVM zelf in 2008 meegewerkt aan een onderzoek, dat aantoont dat er sterke signalen zijn dat maskers wél helpen tegen luchtweginfectieziekten.
https://www.researchgate.(...)e_General_Population
dan heeft ze niet goed genoeg gezocht.quote:Op dinsdag 19 mei 2020 22:05 schreef MakkieR het volgende:
Mijn moeder moest 18 euro betalen voor 1 mondkapje, was wel een luxe, maar WTF...
ps. hoe goed zijn mondkapjes, plastic handschoenen en spatschermen voor het milieu?
In je quote staat: "waardoor een dergelijk masker de drager maar in beperkte mate beschermt".quote:Op maandag 1 juni 2020 10:49 schreef Fred het volgende:
waardoor een dergelijk masker de drager
maar in beperkte mate beschermt
En die anderen beschermen ook weer andere mensen en dan wordt jij ook vanzelf beschermd. Mooi principe toch.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 13:10 schreef SillyWalks het volgende:
[..]
In je quote staat: "waardoor een dergelijk masker de drager maar in beperkte mate beschermt".
We dragen die mondkapjes niet om de DRAGER te beschermen, maar om ANDEREN te beschermen.
Zo ongeveer alle vormen van mond- en neusbedekking reduceren het aantal druppeltjes/deeltjes dat jij als drager de lucht in stuurt, en die reductie van het aantal deeltjes in de lucht is enorm belangrijk in afgesloten ruimtes.
En ook zijn de meesten egocentrisch en egoistisch. Die interesseren zich niet voor anderen.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 15:49 schreef Xenorium het volgende:
[..]
En die anderen beschermen ook weer andere mensen en dan wordt jij ook vanzelf beschermd. Mooi principe toch.
Maar 90% van de Nederlands schijnt dit niet te snappen, ook natuurlijk omdat van Dissel maar bleef doorgaan dat mondkapjes amper bescherming bieden.
Alleen lijkt me niet zo'n probleem. Maar met een groep vrienden naar de stad of naar het strand, das niet zo handig.quote:Op woensdag 3 juni 2020 11:15 schreef Nia het volgende:
Ik heb geen rijbewijs en ben woonachtig in de provincie Groningen. Heel graag zou ik deze zomer weer naar Amsterdam willen om er een museum te bezoeken of gewoon door de straten naar de prachtige panden te kijken. Helaas voel ik me bezwaard, omdat het momenteel "not done" is om het openbaar vervoer te nemen voor ontspannende redenen. Wanneer mag ik volgens jullie wel weer een dagtrip maken en niet virtueel bekritiseerd te worden voor deze burgerlijke ongehoorzaamheid?
gewoon gaan, je bent afhankelijk van OV..quote:Op woensdag 3 juni 2020 11:15 schreef Nia het volgende:
Ik heb geen rijbewijs en ben woonachtig in de provincie Groningen. Heel graag zou ik deze zomer weer naar Amsterdam willen om er een museum te bezoeken of gewoon door de straten naar de prachtige panden te kijken. Helaas voel ik me bezwaard, omdat het momenteel "not done" is om het openbaar vervoer te nemen voor ontspannende redenen. Wanneer mag ik volgens jullie wel weer een dagtrip maken en niet virtueel bekritiseerd worden voor deze burgerlijke ongehoorzaamheid?
Ik zou me niet bezwaard voelen als ik jou was en gewoon gaan. Het 'alleen reizen als het echt niet anders kan' is inmiddels al veranderd in 'alleen reizen als je het voor jezelf noodzakelijk vindt'. Je hebt geen auto, dus je bent afhankelijk van het OV.quote:Op woensdag 3 juni 2020 11:15 schreef Nia het volgende:
Ik heb geen rijbewijs en ben woonachtig in de provincie Groningen. Heel graag zou ik deze zomer weer naar Amsterdam willen om er een museum te bezoeken of gewoon door de straten naar de prachtige panden te kijken. Helaas voel ik me bezwaard, omdat het momenteel "not done" is om het openbaar vervoer te nemen voor ontspannende redenen. Wanneer mag ik volgens jullie wel weer een dagtrip maken en niet virtueel bekritiseerd worden voor deze burgerlijke ongehoorzaamheid?
Prima dat jij mij die dagtrip gunt, maar de NS kwalificeert die reis dan nog steeds als een 'uitje', en dat mag niet.quote:Op woensdag 3 juni 2020 11:27 schreef herverwijderd het volgende:
[..]
Ik zou me niet bezwaard voelen als ik jou was en gewoon gaan. Het 'alleen reizen als het echt niet anders kan' is inmiddels al veranderd in 'alleen reizen als je het voor jezelf noodzakelijk vindt'. Je hebt geen auto, dus je bent afhankelijk van het OV.
Dan moet je vooral fijn thuisblijvenquote:Op woensdag 3 juni 2020 11:34 schreef Nia het volgende:
[..]
Prima dat jij mij die dagtrip gunt, maar de NS kwalificeert die reis dan nog steeds als een 'uitje', en dat mag niet.
Ik blijf al sinds medio maart grotendeels in mijn eigen woonplaats. Ik heb een oudere broer met een verstandelijke beperking en ben dus al die tijd zeer voorzichtig geweest. Een ingangsdatum vanaf wanneer mijn broer weer vrij met familie omgang mag hebben hebben wij als zus en broer nog steeds niet. Wanneer mag ik volgens jou weer over mijn provinciegrens heen reizen met een bus of trein?quote:Op woensdag 3 juni 2020 11:47 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Dan moet je vooral fijn thuisblijven
Dit idd. Heb er 20 liggen voor het geval dat.quote:Op dinsdag 19 mei 2020 21:50 schreef FernandoMartinez het volgende:
Ik heb wel mondkapjes thuis liggen, dus als het nodig is kan ik met het ov.
Wat ik toch al bijna nooit doe
Dan ga je niet.quote:Op woensdag 3 juni 2020 11:34 schreef Nia het volgende:
[..]
Prima dat jij mij die dagtrip gunt, maar de NS kwalificeert die reis dan nog steeds als een 'uitje', en dat mag niet.
quote:Op woensdag 3 juni 2020 12:29 schreef Landgeld het volgende:
Schijnveiligheid. Ik blijf erbij.
Vind het er ook belachelijk uitzien.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |