quote:Op maandag 18 mei 2020 11:36 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ah die ga ik terugkijken. KvW vind ik echt een leuk programma.
Is inderdaad een leuk programma, echter op een gegeven moment heb ik wel zoiets van niks is meer echtquote:Op maandag 18 mei 2020 11:36 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ah die ga ik terugkijken. KvW vind ik echt een leuk programma.
Moet jij weten.quote:Op maandag 18 mei 2020 11:46 schreef Coco. het volgende:
[..]
Is inderdaad een leuk programma, echter op een gegeven moment heb ik wel zoiets van niks is meer echt
Boohh nu zin in haringquote:
Normaal is vrijdag mijn visdag (helemaal nu ik de wekelijkse bezoekjes aan de moeder van user @3rr0r moet missen) maar ik begin nu toch ook wel weer trek te krijgen.quote:
Bij mij is donderdag visdag, want dan staat de kraam er. @De_Kraamquote:Op maandag 18 mei 2020 11:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Normaal is vrijdag mijn visdag (helemaal nu ik de wekelijkse bezoekjes aan de moeder van user @:3rr0r moet missen) maar ik begin nu toch ook wel weer trek te krijgen.
Hier komt er eentje langsrijden op donderdagquote:Op maandag 18 mei 2020 11:51 schreef Coco. het volgende:
[..]
Bij mij is donderdag visdag, want dan staat de kraam er. @:de_kraam
als zij het zeggen moet het wel waar zijnquote:
wat zeggen ze?quote:Op maandag 18 mei 2020 11:54 schreef Adames het volgende:
[..]
als zij het zeggen moet het wel waar zijn
Stop maar weer een paling in je reetquote:Op maandag 18 mei 2020 11:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Normaal is vrijdag mijn visdag (helemaal nu ik de wekelijkse bezoekjes aan de moeder van user @:3rr0r moet missen) maar ik begin nu toch ook wel weer trek te krijgen.
Nouja dat niet zo zeer, maar dat heel veel van die visboeren het hele jaar door Hollandse nieuwe verkopen terwijl dat onzin is. Zoiets was het.quote:
oud nieuws, moet altijd wel lachen in dat CUL topic als de fijnproevers hun oordeel hebben, die dingen worden zo snel en diep ingevroren dat het geen moer uitmaakt, al is de haring bij de ene visboer wel beter dan bij de andere.quote:
Dat sowieso ja.quote:Op maandag 18 mei 2020 12:03 schreef Tarado het volgende:
[..]
oud nieuws, moet altijd wel lachen in dat CUL topic als de fijnproevers hun oordeel hebben, die dingen worden zo snel en diep ingevroren dat het geen moer uitmaakt, al is de haring bij de ene visboer wel beter dan bij de andere.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |