Ik heb het met de deur van de ovenquote:Op woensdag 13 mei 2020 12:45 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Oh dat heb ik met het deksel van mijn koffiemolenDaar zit een soort plastic ruitje in (waarom) en daar zit nu steeds allemaal water tussen. Er niet uit te krijgen.
Ja, die Jabba the Hutt of Privilege vond ik echt briljantquote:Op woensdag 13 mei 2020 12:59 schreef Lucky_Strike het volgende:
Jabba the Hutt of privilegeFrankenstein of human flaws
Zelfde als dat de meeste horloges waterdicht zijn.quote:Op woensdag 13 mei 2020 12:52 schreef Myraela het volgende:
[..]
Gedaan, maar dat deed niets.Ik snap niet hoe water er wel in kan, maar er blijkbaar niet meer uit wil.
Oh dat klinkt ook super frustrerendquote:Op woensdag 13 mei 2020 13:00 schreef Candaasje het volgende:
Ik heb het met de deur van de oven![]()
Als je die opentrekt, blijken er dus een paar kleine openingetjes te zijn. Dat had ik niet gezien in de eerste week dat we dat ding hadden en ik hem even schoon ging poetsen.
De zeepstrepen zitten nog steeds tussen het glas![]()
(Uit elkaar halen is niet zo eenvoudig. En Whirlpool rekende alleen al iets van 120 euro voorrijkosten)
Ik vind die Trump toch wel fascinerend hoor. Of vooral de Trumpstemmers. Ik kan me, met wat fantasie, heel veel dingen voorstellen. Extremisme, homofobie, conspiracy gekkies. Maar het aanhangen van deze volslagen idioot gaat echt mijn pet te boven.quote:Op woensdag 13 mei 2020 13:03 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, die Jabba the Hutt of Privilege vond ik echt briljant
Mijn oventje heeft zoiets zichzelf aangedaan. Als je z'n deur opendoet en er komt stoom uit, gaat de stoom in z'n scherm/knoppen zitten en het duurt een paar dagen voor dat weer opgedroogd isquote:Op woensdag 13 mei 2020 13:00 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Ik heb het met de deur van de oven![]()
Als je die opentrekt, blijken er dus een paar kleine openingetjes te zijn. Dat had ik niet gezien in de eerste week dat we dat ding hadden en ik hem even schoon ging poetsen.
De zeepstrepen zitten nog steeds tussen het glas![]()
(Uit elkaar halen is niet zo eenvoudig. En Whirlpool rekende alleen al iets van 120 euro voorrijkosten)
En het zijn er een boel hè, die op hem hebben gestemd en het nu weer zouden doen. Ik ben benieuwd in november. Ben ook nog niet zo enthousiast over die Joe Biden, zitten ook wel wat haken en ogen aan. Je zou denken dat je in een land met bijna 330 miljoen inwoners wel wat fatsoenlijke mensen kan vinden die alle kwaliteiten bezitten om een land goed te leiden. Maar dat is blijkbaar dan toch een dingetje.quote:Op woensdag 13 mei 2020 13:09 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik vind die Trump toch wel fascinerend hoor. Of vooral de Trumpstemmers. Ik kan me, met wat fantasie, heel veel dingen voorstellen. Extremisme, homofobie, conspiracy gekkies. Maar het aanhangen van deze volslagen idioot gaat echt mijn pet te boven.
Hillary Clinton had 5 miljoen meer stemmen dan Trump. #fakenewseditquote:Op woensdag 13 mei 2020 13:15 schreef fietsie het volgende:
Daarnaast is de uitkomst van de stemming toch ook niet de uitkomst van het presidentschap? Door die constructie met kiesmannen, die ook zelf weer belang hebben bij bepaalde uitkomsten?
Ik ben vandaag toch al extreem teleurgesteld in de wereld en de politiek, it's fine.quote:Op woensdag 13 mei 2020 13:16 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hillary Clinton had 5 miljoen meer stemmen dan Trump.
Als je dat laat bezinken dan krijg je gewoon koppijn.
Bush den tweede. Ook een helder licht. Maar Trump verslaat tot nu toe alles.quote:Op woensdag 13 mei 2020 13:19 schreef Isabeau het volgende:
Al Gore had bijv ook meer stemmen dan Bush, maar ja, kiesmannen.
Zoals die journalist al schreef: Trump laat Bush intelligent lijken.quote:Op woensdag 13 mei 2020 13:22 schreef z80 het volgende:
Bush den tweede. Ook een helder licht. Maar Trump verslaat tot nu toe alles.
Dat vind ik altijd weer zo'n zwak argument. Als men dat oneerlijk vind, verander het systeem dan...quote:Op woensdag 13 mei 2020 13:19 schreef Isabeau het volgende:
Al Gore had bijv ook meer stemmen dan Bush, maar ja, kiesmannen.
Ik vind het oneerlijkquote:Op woensdag 13 mei 2020 13:29 schreef derLudolf het volgende:
Dat vind ik altijd weer zo'n zwak argument. Als men dat oneerlijk vind, verander het systeem dan...
Het huidige Miele is ook niet alles...Althans, dat van een jaar of zeven geleden niet. Die gaat ook gewoon na 6 jaar stuk.quote:Op woensdag 13 mei 2020 13:15 schreef z80 het volgende:
Een laatste bod gedaan op de Miele. Bij niet akkoord word het de nieuwe Bauknecht met een deukje.
Voordeel wel dat ik nog een paar dagen vooruit kan, en in noodgeval de oude 4.5Kg machine uit de schuur kan halen. Geeft wat meer tijd om rond te kijken.
Daarvoor heb je medewerking nodig van degenen die juist door dat systeem hun machtswens gerealiseerd zien worden..quote:Op woensdag 13 mei 2020 13:29 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dat vind ik altijd weer zo'n zwak argument. Als men dat oneerlijk vind, verander het systeem dan...
Een score van 51% was op school ook geen voldoende
Als de democraten met een dusdanig geweldig programma en kandidaat komen dat ze een overgrote meerderheid krijgen, dan kunnen ze dat er wel doorfietsen lijkt me. Met "the least worse" zoals Hillary gaat dat inderdaad niet lukken.quote:Op woensdag 13 mei 2020 13:32 schreef fietsie het volgende:
[..]
Daarvoor heb je medewerking nodig van degenen die juist door dat systeem hun machtswens gerealiseerd zien worden..
Miele bestaat tegenwoordig uit 2 lijnen:quote:Op woensdag 13 mei 2020 13:31 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Het huidige Miele is ook niet alles...Althans, dat van een jaar of zeven geleden niet. Die gaat ook gewoon na 6 jaar stuk.
Maar hoe weet je nu als leek wat je precies koopt danquote:Op woensdag 13 mei 2020 13:33 schreef fietsie het volgende:
Miele bestaat tegenwoordig uit 2 lijnen:
- Ingekochte (Italiaanse) lijn
- Oorspronkelijk Duitse lijn
Die tweede heeft dan nog wat actie modelletjes met (wederom Italiaanse) componenten, en echt degelijk Duits.
Meeste wat je in NL in de folders ziet is uit de Italiaanse lijnen.
Sowieso is een deel van de merken niet meer dan rebranding; Panasonic was bv jarenlang gewoon Gorenje, gerelabeld voor de EU markt met modellen die in Japan helemaal niet te koop zijn.
Aha, ik dacht dat alleen de professionele modellen nog "made in Germany" waren.quote:Op woensdag 13 mei 2020 13:33 schreef fietsie het volgende:
[..]
Miele bestaat tegenwoordig uit 2 lijnen:
- Ingekochte (Italiaanse) lijn
- Oorspronkelijk Duitse lijn
Die tweede heeft dan nog wat actie modelletjes met (wederom Italiaanse) componenten, en echt degelijk Duits.
Meeste wat je in NL in de folders ziet is uit de Italiaanse lijnen.
Sowieso is een deel van de merken niet meer dan rebranding; Panasonic was bv jarenlang gewoon Gorenje, gerelabeld voor de EU markt met modellen die in Japan helemaal niet te koop zijn.
Je donders goed inlezen dus.quote:Op woensdag 13 mei 2020 13:35 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar hoe weet je nu als leek wat je precies koopt dan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |