De oude Chinees op de Turfmarkt.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 20:18 schreef Granqvist het volgende:
[..]
Waar komt die?
[..]
Geloof je direct. Hier zit sinds een jaar of wat een Mac een paar km verderop. Je ziet de rotzooi overal langs de weg liggen, gewoon echt km's verderop. Zo asociaal.
https://m.facebook.com/st(...)8&id=494505517326636quote:Op maandag 11 mei 2020 19:01 schreef borisz het volgende:
Ik zoek een foto van een paar weken geleden. 12 van die bezorgers die buiten voor de lokale mcDonalds aan het wachten waren. Briljant gezicht. Inmiddels zijn ze ook weer open voor het normale publiek.
Ik vind t vlees te droog. Smaakloos en 2 droge burgers erop. En dat voor die prijs..quote:Op zondag 31 mei 2020 10:24 schreef roos94 het volgende:
[..]
Vind ik zo viesdat broodje stinkt altijd
Vind ik ook stom. In Bodegraven zijn 9 nuggets tenminste 3 euro.quote:Op zondag 31 mei 2020 19:17 schreef JeMoeder het volgende:
Wat ik nog steeds niet begrijp is hoe 6 kipnuggets 2 euro kosten en 9 kipnuggets 4,25 euro.
12 kipnuggets kost je dus 4 euro...
Bij Sassenheim langs de A44 zijn ze 4,25. In Leiden bij het transferium zijn ze 3,65. Alsnog duurder per stuk dan wanneer je er 6 koopt...quote:Op zondag 31 mei 2020 22:23 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Vind ik ook stom. In Bodegraven zijn 9 nuggets tenminste 3 euro.
indertijd kon je je ouders nog mee uit eten nemen met de fooi van je krantenwijkquote:Op maandag 1 juni 2020 15:16 schreef roos94 het volgende:
Weet nog de tijden toen hamburger 1 euro was RIP
Dan spoor je toch niet als je onder zulke omstandigheden daar gaat zitten eten. Ik kan me trouwens sowieso niet voorstellen dat we over een jaar nog steeds zo krampachtig bezig zijn met dat Corona virus.quote:Op zondag 31 mei 2020 09:00 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Morgen mogen restaurants voor het eerst sinds lange tijd weer gasten gaan ontvangen.
Dat geld ook voor fastfoodrestaurants. Een bezoekje aan zo'n restaurant zal in het nieuwe normaal er alleen heel anders uit gaan zien. McDonalds laat in de volgende video zien waar hun gasten de komende jaren mee te maken gaan krijgen als ze 1 van hun restaurants bezoeken:
-De kans is groot dat je lang moet wachten vanwege de mindere capaciteit en om dat wachten zo veilig mogelijk te laten verlopen zijn er buiten allemaal cirkels aangebracht waarin de gasten moeten wachten. De ruimte tussen elke cirkel is 1,5 meter en in de cirkel staan positieve en grappige teksten, zogenaamde 'wachtverzachters'.
-Voor de ingang is er een kraantje en een zeepdispenser die je met je voeten kan bedienen.
Op de wand zijn instructies aangebracht hoe je dat zo veilig mogelijk kan doen.
-Daarna krijg je van een medewerker uitleg over de regels in het restaurant en tenslotte krijg je een nummer mee zodat het personeel weet welke bestelling van jou is.
-Bestellen gebeurt uitsluitend via een zuil om contact met personeel te beperken. Iemand van McDonalds maakt na ieder gebruik de touchscreen en pingedeelte schoon zodat iedere klant de zuil veilig kan gebruiken.
-Tussen alle tafels zijn platen van plexiglas aangebracht om contact tussen gasten onderling zoveel mogelijk te beperken.
-Je bestelling word naar je tafel gebracht op een rijdende trolley en die moet je zelf van de trolley pakken om risico's voor het personeel in te perken.
-Er zijn looprichtingen in het restaurant aangebracht zodat de vertrekkende en nieuwe gasten nooit elkaar tegen zullen komen in de beperkte ruimte. Hoe dit geregeld is voor toiletbezoek word helaas niet duidelijk in de video.
Morgen kan het dus weer!
Zeer triest.quote:
Sjonge wat skeer, de MC Donalds in Nederland is echt de AliExpress versie die van de MC Donalds in oa Spanje. Véél uitgebreidere menu's en véél goedkoper.quote:Op woensdag 3 juni 2020 13:20 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Zeer triest.
In Duitsland wel plus daar hebben ze het menu ook niet verkleind.
https://www.mcdonalds.de/(...)4_Download_GER_1.pdf
Waarop ik "uitgebreid" antwoordde met:quote:Hi Rick, we kunnen begrijpen dat je de Coupons mist. We zijn momenteel aan het zoeken naar een veilige manier om deze aan te bieden. Houd onze pagina's in de gaten voor updates! 😊
quote:Dat gebeurt toch al op de meest veilige manier? Want ik bestel bij jullie vestiging in Zwolle gewoon binnen bij de Easyorder bestelzuilen contactloos nadat ik mijn handen bij binnenkomst gedesinfecteerd heb, vervolgens scan ik de QR code contactloos via m'n mobiel bij de zuil of ik toets de couponcode handmatig in bij de coupons pop-up.
Uw medewerker van de McDonalds desinfecteert uiteraard ook altijd elke Easy Order display heel goed en grondig na elke bestelling die op dat display gedaan is. Ook mag er maar 1 klant per 5 zuilen zijn of haar bestelling doen.
Dus ik snap niet zo goed wat de reden erachter is dat de coupons niet werken? Ik moet toch nu ook al op het display aanklikken welke hamburger ik wil hebben? Nou die code intoetsen op dat display kan dan toch ook wel. Oftewel, hygiënischer en veiliger kan gewoon niet, uw medewerkers doen daar al alles aan.
Oja en in Duitsland werken de coupons gewoon nog wel plus daar hebben ze het menu ook niet verkleind.
https://www.mcdonalds.de/(...)4_Download_GER_1.pdf
Graag hoor ik de beweegredenen van McDonalds Nederland waarom de coupons uit de app gesloopt zijn.
Mvg
Volgens mij is Duitsland wel een tijdje dicht geweest...quote:Op woensdag 3 juni 2020 13:20 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Zeer triest.
In Duitsland wel plus daar hebben ze het menu ook niet verkleind.
https://www.mcdonalds.de/(...)4_Download_GER_1.pdf
Dat werd tijdquote:Op vrijdag 5 juni 2020 18:10 schreef mascara-klodder het volgende:
Yesssss!
https://indebuurt.nl/delf(...)et-het-eruit~102762/
Nee nog geen coupons.quote:Op zondag 28 juni 2020 12:12 schreef incel het volgende:
Zijn er alweer coupons? Ik heb die app verwijderd omdat die gieren zogenaamd geen coupons hadden vanwege coronabullshit (terwijl de BK dit nog wel gewoon had) maar de BK komt een beetje mn strot uit dus ik dacht ff paar bigmacs klappen
kleine stukjes kip met een deeglap eromheen, goorste wat ze bij de mc verkopenquote:Op dinsdag 30 juni 2020 20:40 schreef roos94 het volgende:
Waarom is die honing mosterd chicken wrap uit het assortimentwilde hem kopen en hij is blijkbaar weg
dan heb je de gewone burgers nooit geproefd zeker?quote:Op woensdag 1 juli 2020 10:44 schreef junkiesietze het volgende:
[..]
kleine stukjes kip met een deeglap eromheen, goorste wat ze bij de mc verkopen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |