Dan zou je toch verwachten dat je dat vanzelf wel merkt daar, of in India. Slechte zorg, weinig hygiëne, mensen zitten dicht op elkaar. Het virus is lang niet zo dodelijk en besmettelijk als ze bewerenquote:
twitter:rafaelshimunov twitterde op maandag 04-05-2020 om 00:23:05I spent a year campaigning for @NYCMayor @BilldeBlasio because he ran on the idea that we should never be "a tale of two cities".
This is his West Village vs East Village on the same weekend.
I've been ashamed of my work for you for a very long time, but you need to resign. https://t.co/SO2y3nWMUP reageer retweet
Misschien komt het vooral omdat ze ook in die landen de Coronadoden niet goed kunnen bijhouden?quote:Op maandag 4 mei 2020 19:35 schreef Nia het volgende:
Kijk ook eens naar de bevolkingsopbouw van een land. Hoe jonger die is, des te minder corona doden. In Afrika leven voornamelijk jonge mensen: https://www.populationpyramid.net/western-africa/2020/
Je ziet ook relatief weinig corona doden in die voormalige Sovjet landen. Ook daar hebben ze een relatief jonge bevolking.quote:Op maandag 4 mei 2020 19:39 schreef Momo het volgende:
[..]
Misschien komt het vooral omdat ze ook in die landen de Coronadoden niet goed kunnen bijhouden?
In Amerika zijn juist de mensen met een donkere huidskleur meer vertegenwoordigd, waarschijnlijk vooral te maken met sociaal economische status en levensstijl, niet met genetica.quote:Op maandag 4 mei 2020 19:12 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Mensen met een donkere huidskleur zijn er toch minder vatbaar voor of zo? Althans dat zei mijn zwarte buurman
Op zich niet raar natuurlijk dat als je minder 80+ hebt in je land dat er daar niet zoveel van dood gaat. Al denk ik niet dat je de gezondheid van de gemiddelde Ghanees of Moldaviër (als voorbeeld) van 50 jaar kan vergelijken met de gemiddelde gezondheid van een Nederlander van 50 jaar.quote:Op maandag 4 mei 2020 19:40 schreef Nia het volgende:
[..]
Je ziet ook relatief weinig corona doden in die voormalige Sovjet landen. Ook daar hebben ze een relatief jonge bevolking.
Dat is toch ook niet zo verwonderlijk als je naar de leeftijdsopbouw kijkt bij de coronadoden.quote:Op maandag 4 mei 2020 19:35 schreef Nia het volgende:
Kijk ook eens naar de bevolkingsopbouw van een land. Hoe jonger die is, des te minder corona doden. In Afrika leven voornamelijk jonge mensen: https://www.populationpyramid.net/western-africa/2020/
Geen speld tussen te krijgen. Ik zou het zelfs bijna geniaal noemen.quote:Op maandag 4 mei 2020 17:32 schreef HiZ het volgende:
maar waar je zit in een vliegtuig heeft wel degelijk te maken met waar je zit.
Bron? Want Oost-Europese landen zijn behoorlijk vergrijsd. Hoewel het aantal 75-plussers misschien wel laag is.quote:Op maandag 4 mei 2020 19:40 schreef Nia het volgende:
[..]
Je ziet ook relatief weinig corona doden in die voormalige Sovjet landen. Ook daar hebben ze een relatief jonge bevolking.
Bruikbare idioot. Voor een systeem dat ons eronder wil krijgen.quote:Op maandag 4 mei 2020 19:09 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Het duurde even, maar we hebben er weer een..
Kappers. Horeca en sportscholen alleen met beperking...quote:Op maandag 4 mei 2020 20:41 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Wat zal er vanaf 20 mei weer mogen denken jullie?
Rijp voor BNWquote:Op maandag 4 mei 2020 20:45 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Bruikbare idioot. Voor een systeem dat ons eronder wil krijgen.
Media behandeld ons Als kids. Fuck de Lockdown.... Angst.
Kijk je ook iedere dag naar het dodental van het RIVM??
Heb je je pilletje vandaag overgeslagen?quote:Op maandag 4 mei 2020 20:45 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Bruikbare idioot. Voor een systeem dat ons eronder wil krijgen.
Media behandeld ons Als kids. Fuck de Lockdown.... Angst.
Kijk je ook iedere dag naar het dodental van het RIVM??
Iig haren (laten) knippen.quote:Op maandag 4 mei 2020 20:41 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Wat zal er vanaf 20 mei weer mogen denken jullie?
ga je eerst wachten op goedkeuring van papa staatquote:Op maandag 4 mei 2020 20:41 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Wat zal er vanaf 20 mei weer mogen denken jullie?
Niet wachten is nogal duur...quote:Op maandag 4 mei 2020 20:54 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
ga je eerst wachten op goedkeuring van papa staat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |