abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_192865926
quote:
Quote 500-lid Klaas Hummel is woest over de aanpak van de Covid 19 pandemie. ‘Er is iets veel ergers gaande. De pandemie van een wereldwijd instortend economisch en sociaal stelsel. We spelen met vuur.’

Klaas Hummel:
‘Er zijn volgens het CBS 17.415.000 inwoners in Nederland; ongeveer 4 miljoen daarvan zijn ouder dan 60 jaar. Deze gehele bevolking wordt verteld dat Covid 19 het ergste is sinds de Tweede Wereldoorlog. Heel besmettelijk en dodelijk. Angst onder 17.415.000 mensen. Na twee maanden lock down wordt het tijd dit eens te evalueren.

Advertentie - Lees hieronder verder

Allereerst vertelt Jaap van Dissel van het RIVM dat op basis van een onderzoek bij de bloedbank waarschijnlijk 3% van de bevolking antistoffen heeft en dus ziek is geweest. Dat zijn dan iets meer dan 500.000 mensen in twee maanden dat het virus bekend is in Nederland. De leeftijd van de 3.315 mensen die helaas aan Covid 19 zijn overleden in deze twee maanden lag voor bijna 97% boven de 60 jaar volgens data van hetzelfde RIVM. Het CBS vult aan dat er ook buiten het ziekenhuis mensen overlijden aan Covid 19, mogelijk ook enkele duizenden. Dat zijn dan voornamelijk ouderen met onderliggend lijden die blijkbaar niet meer naar het ziekenhuis gaan omdat het zinloos is of omdat ze daar niet meer voor kiezen. Jongeren met ernstige Covid 19 problemen zullen zeker naar het ziekenhuis gaan. De conclusie is dat de totale sterfte dus voor zelfs meer dan 97% ouderen treft met onderliggende gezondheidsproblemen.

Risico
Het virus is een risico voor een doelgroep van 4 miljoen mensen beginnend boven de 60 maar eigenlijk pas serieus boven de 70. Onder de 50 zijn er volgens het RIVM tot nu toe maar 20 slachtoffers te betreuren. Het totaal aantal slachtoffers gebaseerd op het RIVM en meenemend de extra schatting van het CBS komt niet verder dan rond de 6.500. Dit is minder dan 0,2 % van de risicogroep van de 4 miljoen mensen boven de 60 jaar oud. De verspreiding gaat veel langzamer dan gedacht op basis van het bloedbankonderzoek dus de gemiddelde sterfte van 140 personen gaat door en wordt hopelijk minder door de lock down maatregelen. Maar ook met 140 doden per dag loopt de teller van 0,2 % heel langzaam op.

Zinvol?
Is dit allemaal zinvol? Er komt blijkbaar niet snel een groepsimmuniteit en dat is nu ook niet meer het doel. Het doel is het virus remmen/vertragen totdat er een vaccin is. Dat vaccin laat nog op zich wachten. Veel verschillende meningen maar onder experts praat men over een periode van een jaar tot twee jaar dat we nog moeten wachten. Wachten betekent een oplopend dodental. Statistisch niet indrukwekkend maar in absolute getallen angstaanjager. Als we doorgaan met een sterfte van circa 140 per dag dan overlijden er circa 40.000 mensen aan Covid 19 in 2020. Circa 1 % van de doelgroep van 4 miljoen mensen boven de 60.

Deze groep zou echter deels sowieso overlijden door andere onderliggende kwalen. In 2019 overleden er circa 130.000 mensen boven de 65 jaar oud. 3,25% van de ouderen boven de 60. De 1% Covid 19 doden in 2020 brengt dat percentage niet naar 4,25%, het is niet én én. Wellicht verhoogt het percentage naar 3,5 of 3,6 en dat corrigeert zich weer na de introductie van een vaccin.

Probleem is reactie regering
Er is dus geen probleem als je naar de Nederlandse bevolking als geheel kijkt. Het probleem is de reactie van onze regering in Nederland en eigenlijk wereldwijd door regeringen. Ze overreageren gebaseerd op denken in termen van het individu in plaats van verantwoordelijkheid nemen voor de gehele bevolking en kijkend naar alle risico’s.

Advertentie - Lees hieronder verder

De overheid kan sterfte niet voorkomen bij oude mensen die sowieso een korte levensverwachting hebben en daarbij ernstige gezondheidsklachten. Het is niet meer dan een vertraging en weinig effectief in extra levensjaren en wellicht ook niet in levensvreugde als je wordt geïsoleerd van je familie op het einde van je leven.

Depressie
De andere kant van de medaille is veel erger. 13,5 miljoen mensen die weinig of geen risico lopen wordt angst aangejaagd en zij verliezen economisch en sociaal op een schaal die haast niet voor te stellen is. Hoe lang mag en kan je die groep zo economisch beschadigen en sociaal isoleren met alle gevolgen van dien, waaronder ook een verhoogd sterftecijfer. Zes weken vinden we prima. Solidariteit! Maar 3 maanden, 6 maanden, eind 2020! De introductie van een onzinplan van een 1,5 meter maatschappij.

De economische depressie, we spreken dadelijk niet meer over een recessie, zal ook de groep van 4 miljoen ouderen opnieuw treffen in de vorm van lagere pensioenen en slechtere gezondheidszorg omdat we rigoureus moeten gaan bezuinigen. In onze economie worden sectoren zoals Transport, Hotels en Leisure, Horeca, Evenementen en Cultuur specifiek geraakt en die lijst wordt langer en langer. Van die materie heeft het RIVM geen verstand en de medisch deskundigen die dagelijks aanschuiven bij de praatprogramma’s ook niet.

Opstand
De bevolking moet na 28 april massaal in opstand komen tegen dit beleid. Niet door ongehoorzaamheid maar door protest. Ik ben enorm teleurgesteld hoe de media kritiekloos dit beleid accepteren en volledig focussen op het individuele leed van de Covid 19 pandemie. Er is iets veel ergers gaande. De pandemie van een wereldwijd instortend economisch en sociaal stelsel als dit voortduurt. Als ik net zo als onze premier een vergelijking maak met de Tweede Wereldoorlog dan besef ik dat die primair ontstond door economische en sociale ellende in Duitsland. Dat land was toen in lock down, opgelegd door haar buurlanden. We spelen wereldwijd met vuur.’
https://www.quotenet.nl/n(...)-komen-tegen-beleid/

LXIV:
quote:
Zo denk ik er ook over. De gemiddelde leeftijd van corona-doden is boven de 80. En meestal waren die mensen al ziek. Wat bereiken we hiermee? Dat ze een half levensjaar winnen?

Verder wordt volkomen onderschat wat voor een mensenjaren een economische depressie kost. Als de levensverwachting van de Nederlandse bevolking hierdoor ook maar 1 jaar daalt zijn dat dus 18 miljoen levensjaren. Vele, vele, vele malen meer dan de levensjaren die we nu aan het 'redden' zijn. Om van alle andere ellende nog maar te zwijgen.

Rutte wil geen beelden van lijken in de straat tijdens zijn premierschap. Dat is politiek opportunisme. Er moet rationeel en op de lange termijn gekeken worden. En naar het algemeen belang, in plaats van enkel naar de belangen van zieke obese bejaarden.

En wat we nodig hebben:
pi_192865945
Het is tijd voor vernieuwingen, goed dat de economie eens een knal krijgt wmb. Dan weten we ook weer eens waar we staan.
U MAD?
pi_192865979
Ik vind het wel vet hoe ik zonder het te willen de aanhalingstekens in de tt heb veranderd in gristelijke martelkruizen. Staat wel symbool voor wat Rutte ons aandoet.
pi_192867044
Laat nog maar even duren dit hoor!
Lekker thuiswerken alle dagen _O_
Geen fileleed _O_
Elke dag uitslapen :B
Uurtje of 9:00 laptop openklappen, rustig naar de supermarkt om wat broodjes te halen :9
Voor de rest van de ochtend beetje mailtjes beantwoorden en dan 's middags van het zonnetje genieten B:)B
De spam van vroeger over 'thuis mails beantwoorden voor xxxx euro' is nu werkelijkheid geworden *O*
pindazakje
  woensdag 29 april 2020 @ 23:26:24 #5
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_192867092
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:23 schreef Hyaenidae het volgende:
Laat nog maar even duren dit hoor!
Lekker thuiswerken alle dagen _O_
Geen fileleed _O_
Elke dag uitslapen :B
Uurtje of 9:00 laptop openklappen, rustig naar de supermarkt om wat broodjes te halen :9
Voor de rest van de ochtend beetje mailtjes beantwoorden en dan 's middags van het zonnetje genieten B:)B
De spam van vroeger over 'thuis mails beantwoorden voor xxxx euro' is nu werkelijkheid geworden *O*
Klinkt goed maar er komt een moment dat jouw bedrijf je niet meer nodig heeft of de maatschappij jouw bedrijf niet meer.
The End Times are wild
pi_192867491
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:26 schreef LXIV het volgende:

[..]

Klinkt goed maar er komt een moment dat jouw bedrijf je niet meer nodig heeft of de maatschappij jouw bedrijf niet meer.
Precies, ik snap niet dat mensen dat niet inzien.
Zag al in andere forums dat mensen “lekker” thuiswerken. Of “echt niet op werk komen” en ineens zo zonder werk zitten en in paniek raken.

Je moet juist nu harder werken dan ooit, kom op kantoor, laat je betrokkenheid en gezicht zien anders ga je naar de kloten.
Vakman pur sang
pi_192867912
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:26 schreef LXIV het volgende:

[..]

Klinkt goed maar er komt een moment dat jouw bedrijf je niet meer nodig heeft of de maatschappij jouw bedrijf niet meer.
Waarom zou dat het geval zijn? De meeste bedrijven draaien relatief gewoon door momenteel.
pi_192867921
quote:
1s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:54 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Precies, ik snap niet dat mensen dat niet inzien.
Zag al in andere forums dat mensen “lekker” thuiswerken. Of “echt niet op werk komen” en ineens zo zonder werk zitten en in paniek raken.

Je moet juist nu harder werken dan ooit, kom op kantoor, laat je betrokkenheid en gezicht zien anders ga je naar de kloten.
Wat een gelul weer, veel bedrijven hebben gewoon een keihard verbod om naar kantoor te komen. Andere bedrijven laten het gereguleerd toe waarbij mensen bij toerbeurt naar kantoor mogen komen.
pi_192869365
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 00:51 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Wat een gelul weer, veel bedrijven hebben gewoon een keihard verbod om naar kantoor te komen. Andere bedrijven laten het gereguleerd toe waarbij mensen bij toerbeurt naar kantoor mogen komen.
Je betrokkenheid tonen.
Is dat gelul in een crisis ja?

Meeste bedrijven gaan nu echt wel weer op kantoor werken.
Bied het aan. Pak het werk op, dat is mijn advies.
Doe ermee wat je wil.
Vakman pur sang
pi_192869380
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 07:51 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Je betrokkenheid tonen.
Is dat gelul in een crisis ja?

Meeste bedrijven gaan nu echt wel weer op kantoor werken.
Bied het aan. Pak het werk op, dat is mijn advies.
Doe ermee wat je wil.
Weet niet hoe het bij jullie werkt, maar ons bedrijf heeft werknemers verboden om naar kantoor te komen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_192869455
Moet wel zeggen dat ik nu uit pure verveling vaker een fapje zet dan anders.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_192869471
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 07:51 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Je betrokkenheid tonen.
Is dat gelul in een crisis ja?

Meeste bedrijven gaan nu echt wel weer op kantoor werken.
Bied het aan. Pak het werk op, dat is mijn advies.
Doe ermee wat je wil.
En waarom is 'naar kantoor komen' betrokkenheid tonen? Wat is volgens jou exact de meerwaarde van 'op kantoor werken'?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_192869744
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 07:51 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Je betrokkenheid tonen.
Is dat gelul in een crisis ja?

Meeste bedrijven gaan nu echt wel weer op kantoor werken.
Bied het aan. Pak het werk op, dat is mijn advies.
Doe ermee wat je wil.
Mensen werken op kantoor. ;)

Verder wordt het niet de norm om de rest van je leven thuis te blijven werken. Je kunt ook twee dagen in de week naar kantoor komen en de rest thuis doen. Scheelt weer tijd, vervuiling en fileleed.

Maar als jij alle dagen in de file wilt staan ga je gang.
Ô mon citoyens vous serez unis.
pi_192869968
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 07:51 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Je betrokkenheid tonen.
Is dat gelul in een crisis ja?

Meeste bedrijven gaan nu echt wel weer op kantoor werken.
Bied het aan. Pak het werk op, dat is mijn advies.
Doe ermee wat je wil.
Helpt het mijn baanzekerheid als ik in de regen voor een dichte deur ga staan, ipv thuis mijn werk doen zoals ze hebben gevraagd?
pi_192870224
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 07:51 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Je betrokkenheid tonen.
Is dat gelul in een crisis ja?

Meeste bedrijven gaan nu echt wel weer op kantoor werken.
Bied het aan. Pak het werk op, dat is mijn advies.
Doe ermee wat je wil.
Kan ik doen... Mijn werkgever zal me dan wijzen op de genomen maatregelen binnen het bedrijf die mij verplichten thuis te werken
pi_192870250
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 07:52 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Weet niet hoe het bij jullie werkt, maar ons bedrijf heeft werknemers verboden om naar kantoor te komen.
Je kunt ook vanuit huis iets extra's doen toch?

WIj zijn overigens met volle bezetting op kantoor, we hebben wel heel ruimte kantoren.

Veel jongens tekenen hier in BIM en andere 3D programma's dat kan niet thuis.
Wij hebben ook een zeer winstgevend kwartaal gedraaid.
Vakman pur sang
  donderdag 30 april 2020 @ 09:36:28 #17
8369 speknek
Another day another slay
pi_192870273
Miljardair: help, ik ben straks nog maar een multimultimiljonair. Kom in opstand voor mij loonslaven!



[ Bericht 18% gewijzigd door speknek op 30-04-2020 09:51:38 ]
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_192870319
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 09:34 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Je kunt ook vanuit huis iets extra's doen toch?
Waar zat je aan te denken?

Ik doe gewoon m'n werk. Je weet wel, hetgeen waar ik voor betaald krijg. Ik ben ook totaal niet bang om m'n baan kwijt te raken.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_192870401
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 09:39 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Waar zat je aan te denken?

Ik doe gewoon m'n werk. Je weet wel, hetgeen waar ik voor betaald krijg. Ik ben ook totaal niet bang om m'n baan kwijt te raken.
Waarom voel jeje aangesproken dan?

Ik heb het over mensen die scanderen, heerlijk thuis te werken onderwijl het gras maaien en boodschappen doen en hun neus leegscheppen.
Vakman pur sang
pi_192870426
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 09:45 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Waarom voel jeje aangesproken dan?

Ik heb het over mensen die scanderen, heerlijk thuis te werken onderwijl het gras maaien en boodschappen doen en hun neus leegscheppen.
Je had het over iets 'extra's' doen. Ik vroeg mij af wat ik mij daar voor moet stellen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_192870500
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:23 schreef Hyaenidae het volgende:
Laat nog maar even duren dit hoor!
Lekker thuiswerken alle dagen _O_
Geen fileleed _O_
Elke dag uitslapen :B
Uurtje of 9:00 laptop openklappen, rustig naar de supermarkt om wat broodjes te halen :9
Voor de rest van de ochtend beetje mailtjes beantwoorden en dan 's middags van het zonnetje genieten B:)B
De spam van vroeger over 'thuis mails beantwoorden voor xxxx euro' is nu werkelijkheid geworden *O*
Precies. Het is even lekker onthaasten.
pi_192870517
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:26 schreef LXIV het volgende:

[..]

Klinkt goed maar er komt een moment dat jouw bedrijf je niet meer nodig heeft of de maatschappij jouw bedrijf niet meer.
Dat ligt er helemaal aan wie je werkgever is.
  donderdag 30 april 2020 @ 10:03:41 #23
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_192870694
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 09:51 schreef Fisherman het volgende:

[..]

Dat ligt er helemaal aan wie je werkgever is.
Zelfs bij de overheid houd het op zeker moment op
The End Times are wild
  donderdag 30 april 2020 @ 11:38:02 #24
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_192872143
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 09:31 schreef devlinmr het volgende:

[..]

Kan ik doen... Mijn werkgever zal me dan wijzen op de genomen maatregelen binnen het bedrijf die mij verplichten thuis te werken
en straks zal de werkgever zeggen dat het bedrijf gaat sluiten , dan mag je voor altijd thuis blijven
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_192872338
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 10:03 schreef LXIV het volgende:

[..]

Zelfs bij de overheid houd het op zeker moment op
Bij een 3e wereldoorlog inderdaad. Eerder echt niet hoor. En op dat moment zijn er ook andere zorgen mocht het zover komen.
pi_192872433
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 11:38 schreef michaelmoore het volgende:

[..]

en straks zal de werkgever zeggen dat het bedrijf gaat sluiten , dan mag je voor altijd thuis blijven
No chance, niet in mijn tak van sport.
pi_192873046
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 11:54 schreef Fisherman het volgende:

[..]

Bij een 3e wereldoorlog inderdaad. Eerder echt niet hoor. En op dat moment zijn er ook andere zorgen mocht het zover komen.
In een ander topic stonden ambtenaren ineens zonder baan.

Zelfs in de zorg bv ziekenhuizen staan mensen op non actief omdat normale operaties en zorg nauwelijks gegeven worden.
Vakman pur sang
pi_192873522
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 12:43 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

In een ander topic stonden ambtenaren ineens zonder baan.

Zelfs in de zorg bv ziekenhuizen staan mensen op non actief omdat normale operaties en zorg nauwelijks gegeven worden.
Ik weet niet over welk topic je het hebt, maar dat gaat bij ons echt niet gebeuren. Wat ik al zei, tenzij er een oorlog of iets dergelijks zou uitbreken, zal er weinig te vrezen zijn.
pi_192873771
17.415.000, dat is een zorgwekkend cijfer. Behoorlijk hard opgelopen.
pi_192873884
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 10:03 schreef LXIV het volgende:

[..]

Zelfs bij de overheid houd het op zeker moment op
Als de nood echt aan de man is kan de staat altijd wel ergens geld vandaan toveren.
pi_192874319
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 13:52 schreef Tocadisco het volgende:

[..]

Als de nood echt aan de man is kan de staat altijd wel ergens geld vandaan toveren.
Dat gebeurt al, waar denk je dat de 90 miljard die nu extra uitgegeven word vandaan komt?
pi_192874337
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:23 schreef Hyaenidae het volgende:
Laat nog maar even duren dit hoor!
Lekker thuiswerken alle dagen _O_
Geen fileleed _O_
Elke dag uitslapen :B
Uurtje of 9:00 laptop openklappen, rustig naar de supermarkt om wat broodjes te halen :9
Voor de rest van de ochtend beetje mailtjes beantwoorden en dan 's middags van het zonnetje genieten B:)B
De spam van vroeger over 'thuis mails beantwoorden voor xxxx euro' is nu werkelijkheid geworden *O*
Ja, maar neukdates dan? Dat is het enige wat ontbreekt.
pi_192874547
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 14:24 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Dat gebeurt al, waar denk je dat de 90 miljard die nu extra uitgegeven word vandaan komt?
Die lenen we tegen fuck all aan rente. En daarboven op zouden we voordat we de door economen veilige grens hebben bereikt (90% van het BNP) nog eens 250 miljard kunnen lenen. En zelfs daar zouden we gezien de rentepercentages (de enige niet negatieve is de 30 jarige en zelfs die was gisteren maar 0,02%) nog best flink boven kunnen zitten voordat het echt problematisch wordt.
pi_192875079
quote:
1s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:54 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Precies, ik snap niet dat mensen dat niet inzien.
Zag al in andere forums dat mensen “lekker” thuiswerken. Of “echt niet op werk komen” en ineens zo zonder werk zitten en in paniek raken.

Je moet juist nu harder werken dan ooit, kom op kantoor, laat je betrokkenheid en gezicht zien anders ga je naar de kloten.
Slim zeg, aan je werkgever laten zien dat je zelfs de meest simpele instructies niet kan of wil volgen.
"Pools are perfect for holding water"
pi_192875131
Ik denk dat de bevolking niet in opstand hoeft te komen, de lockdown wordt zsm gestopt.

Achter de schermen zal druk worden gewerkt aan een exit strategie die het minst gezichtsverlies oplevert en de bevolking zal slikken als zoete koek.
  donderdag 30 april 2020 @ 16:00:12 #36
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_192875598
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 13:52 schreef Tocadisco het volgende:

[..]

Als de nood echt aan de man is kan de staat altijd wel ergens geld vandaan toveren.
Het enige wat altijd kan is bijdrukken, maar op zeker moment verliest het geld zijn waarde en wordt het minder waard dan papier.
The End Times are wild
pi_192876087
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 14:27 schreef Cockwhale het volgende:

[..]

Ja, maar neukdates dan? Dat is het enige wat ontbreekt.
Dan heb je niet de juiste connecties.
Ik neuk wat af hoor!
pindazakje
pi_192876762
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 16:00 schreef LXIV het volgende:

[..]

Het enige wat altijd kan is bijdrukken, maar op zeker moment verliest het geld zijn waarde en wordt het minder waard dan papier.
Gaat anders zonder problemen in de VS.
pi_192876982
quote:
14s.gif Op donderdag 30 april 2020 15:24 schreef probeer het volgende:

[..]

Slim zeg, aan je werkgever laten zien dat je zelfs de meest simpele instructies niet kan of wil volgen.
_O-

Dit inderdaad.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_192877377
quote:
14s.gif Op donderdag 30 april 2020 15:24 schreef probeer het volgende:

[..]

Slim zeg, aan je werkgever laten zien dat je zelfs de meest simpele instructies niet kan of wil volgen.
Betrokkenheid als in vragen of er extra werk ligt wat je erbij kunt doen.
Maar als je je niet aangesproken voelt waarom reageer je dan? :D
Vakman pur sang
pi_192878108
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 18:16 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Betrokkenheid als in vragen of er extra werk ligt wat je erbij kunt doen.
Maar als je je niet aangesproken voelt waarom reageer je dan? :D
Wat ook prima kan zonder 'op kantoor je gezicht te laten zien'.

Dit is een openbaar forum. Dat draait zo'n beetje op 'mensen die op elkaar reageren'.
"Pools are perfect for holding water"
  donderdag 30 april 2020 @ 19:04:17 #42
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_192878111
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 17:31 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Gaat anders zonder problemen in de VS.
Dan stoppen met belasting betalen. Pakken we voortaan de geldpers. Veel sympathieker.
The End Times are wild
pi_192878710
quote:
7s.gif Op donderdag 30 april 2020 16:34 schreef Hyaenidae het volgende:

[..]

Dan heb je niet de juiste connecties.
Ik neuk wat af hoor!
Als vrouwen niet van die schijtlijsters waren...
pi_192879386
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 18:16 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Betrokkenheid als in vragen of er extra werk ligt wat je erbij kunt doen.
Maar als je je niet aangesproken voelt waarom reageer je dan? :D
Ja wat een sukkeltje. Reageren op een forum, dat moeten we niet willen. Het overgrote merendeel schijnt al een lurker te zijn, laten we snel naar de 100% gaan!
pi_192879501
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 10:03 schreef LXIV het volgende:

[..]

Zelfs bij de overheid houd het op zeker moment op
Natuurlijk niet. Iemand moet alle steun aanvragen goedkeuren, als werkelijk al het andere faalt.
pi_192882047
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 09:34 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Je kunt ook vanuit huis iets extra's doen toch?

WIj zijn overigens met volle bezetting op kantoor, we hebben wel heel ruimte kantoren.

Veel jongens tekenen hier in BIM en andere 3D programma's dat kan niet thuis.
Wij hebben ook een zeer winstgevend kwartaal gedraaid.
En waarom zou dat niet kunnen? Mijn ervaring is toch echt anders.
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_192882265
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 19:04 schreef LXIV het volgende:

[..]

Dan stoppen met belasting betalen. Pakken we voortaan de geldpers. Veel sympathieker.
Je kunt niet het tegendeel van iets bewijzen door het in het absurde door te trekken, je zult niemand zien pleiten om het te gebruiken als een alternatief voor belastingheffing :'). Op een hoop manieren verschilt monetaire financiering eigenlijk niet van lenen: Zolang je het op een beetje prudente manier doet kan het weinig kwaad, al helemaal niet als je het inzet om een nog grotere ramp (massale armoede) af te wenden.
pi_192882314
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 21:58 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]

En waarom zou dat niet kunnen? Mijn ervaring is toch echt anders.
MT heeft gewoon besloten dat iedereen op kantoor komt.
Vakman pur sang
pi_192882346
Nou begint het gedonder al.
https://www.ad.nl/dossier(...)eehouderij~a21d0df6/

Vandaar ook dat Newyork zo hard getroffen is
Vakman pur sang
pi_192882437
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 16:00 schreef LXIV het volgende:
Het enige wat altijd kan is bijdrukken, maar op zeker moment verliest het geld zijn waarde en wordt het minder waard dan papier.
Stelt de waarde van je schulden ook gelijk niks meer voor...
pi_192882451
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 22:20 schreef Lospedrosa het volgende:
Nou begint het gedonder al.
https://www.ad.nl/dossier(...)eehouderij~a21d0df6/

Vandaar ook dat Newyork zo hard getroffen is
Ik zal het je nog sterker vertellen, in gebieden waar niemand woont zijn doorgaans nul coronapatiënten!
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_192882468
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 22:19 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

MT heeft gewoon besloten dat iedereen op kantoor komt.
Jullie MT is echt vet stoer. En jij bent nog veel vet stoerder! Je komt niet alleen opdagen, je doet ook extra werk voor hetzelfde geld!
pi_192882476
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 22:26 schreef Accordtje het volgende:

[..]

Stelt de waarde van je schulden ook gelijk niks meer voor...
Tenzij je die moet aflossen in een andere munt.
pi_192882477
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 22:19 schreef Lospedrosa het volgende:
MT heeft gewoon besloten dat iedereen op kantoor komt.
Daar heeft het MT vast hele sterke argumenten voor...
pi_192882505
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 22:28 schreef Accordtje het volgende:

[..]

Daar heeft het MT vast hele sterke argumenten voor...
Nou ik zit er zelf in.
Maar onze werknemers sturen we coronagebied in. Dan ga je zelf niet lekker thuiszitten. That's it punt.
Vakman pur sang
pi_192882797
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 22:19 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

MT heeft gewoon besloten dat iedereen op kantoor komt.
En gaat daarmee lijnrecht in tegen de maatregelen die door onze overheid getroffen zijn...
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_192883477
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 22:29 schreef Lospedrosa het volgende:
Nou ik zit er zelf in.
Maar onze werknemers sturen we coronagebied in. Dan ga je zelf niet lekker thuiszitten. That's it punt.
Je bedoelt dat jullie je collega's corona gebied in sturen? Toch altijd wel apart hoe werknemers die deel uitmaken van een MT soms denken dat ze zelf werknemers hebben :D

Maar buiten dat vinden jullie het als MT een goed idee om uit solidariteit (want dat is het, meer niet) met de overige collega's op kantoor te gaan zitten? Het helpt de mensen die in corona gebied aan het werk moeten helemaal niks namelijk. Bijzonder dat solidariteit binnen een organisatie altijd heel selectief wordt toegepast...

Ik zeg: faalbeleid. That's it punt.
pi_192883496
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 22:28 schreef Glazenmaker het volgende:
Tenzij je die moet aflossen in een andere munt.
Ja, dan krijg je Argentijnse taferelen inderdaad.
Proberen voor te zijn door je vermogen om te zetten in een (dan) sterke valuta of de juiste grondstoffen. Maar ja, dat is nou net de truc natuurlijk.
pi_192883584
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 23:27 schreef Accordtje het volgende:

[..]

Ja, dan krijg je Argentijnse taferelen inderdaad.
Proberen voor te zijn door je vermogen om te zetten in een (dan) sterke valuta of de juiste grondstoffen. Maar ja, dat is nou net de truc natuurlijk.
We gaan echt interessante tijden tegemoet. Ben benieuwd waar we een sterke valuta gaan vinden. De dollar heeft Trump, een instortende economie en de grootste werkloosheid ooit. De Euro heeft Europa. China lijkt relatief goed uit de crisis te komen, maar ik kan mij eigenlijk niet voorstellen dat er geen gigantische tegenreactie gaat komen. Landen die massaal als vergoeding voor de coronakosten de schulden aan China eenzijdig voor zichzelf kwijtschelden bijvoorbeeld.
pi_192883614
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 23:25 schreef Accordtje het volgende:

[..]

Je bedoelt dat jullie je collega's corona gebied in sturen? Toch altijd wel apart hoe werknemers die deel uitmaken van een MT soms denken dat ze zelf werknemers hebben :D

Maar buiten dat vinden jullie het als MT een goed idee om uit solidariteit (want dat is het, meer niet) met de overige collega's op kantoor te gaan zitten? Het helpt de mensen die in corona gebied aan het werk moeten helemaal niks namelijk. Bijzonder dat solidariteit binnen een organisatie altijd heel selectief wordt toegepast...

Ik zeg: faalbeleid. That's it punt.
Nou ik was ook geen voorstander en in mijn vestiging werken we in 2 groepen.
Dit kon de kop vd kersverse directeur weleens kunnen kosten.

Ad andere kant is er geen zak gebeurd en is niemand ziek geworden en draaien we uitermate goed.
Vakman pur sang
pi_192883691
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 23:35 schreef Glazenmaker het volgende:
We gaan echt interessante tijden tegemoet. Ben benieuwd waar we een sterke valuta gaan vinden. De dollar heeft Trump, een instortende economie en de grootste werkloosheid ooit. De Euro heeft Europa. China lijkt relatief goed uit de crisis te komen, maar ik kan mij eigenlijk niet voorstellen dat er geen gigantische tegenreactie gaat komen. Landen die massaal als vergoeding voor de coronakosten de schulden aan China eenzijdig voor zichzelf kwijtschelden bijvoorbeeld.
Ben ik ook zeker benieuwd naar. De Zwitserse franc is altijd wel een redelijk stabiele munt en stijgt in mindere tijden vaak juist in waarde. Maar ik denk dat bepaalde grondstoffen een betere investering zullen zijn dan een andere valuta.
pi_192883749
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 23:38 schreef Lospedrosa het volgende:
Nou ik was ook geen voorstander en in mijn vestiging werken we in 2 groepen.
Dit kon de kop vd kersverse directeur weleens kunnen kosten.

Ad andere kant is er geen zak gebeurd en is niemand ziek geworden en draaien we uitermate goed.
Als het personeel dat nu op kantoor moet werken dat werk vanuit huis gedaan zou hebben dan hadden jullie waarschijnlijk net zo goed gedraaid. Voor een bedrijf valt of staat alles met de business die al dan niet doorgang vind.
pi_192884092
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 22:15 schreef Tocadisco het volgende:

[..]

Je kunt niet het tegendeel van iets bewijzen door het in het absurde door te trekken, je zult niemand zien pleiten om het te gebruiken als een alternatief voor belastingheffing :'). Op een hoop manieren verschilt monetaire financiering eigenlijk niet van lenen: Zolang je het op een beetje prudente manier doet kan het weinig kwaad, al helemaal niet als je het inzet om een nog grotere ramp (massale armoede) af te wenden.
Dat is dan gewoon betalen met inflatie.. Dan gaat de rente gewoon wat hoger zijn ook etc. Word je niet rijker of armer van.

Maar je belast mensen met cash dat zijn relatief arme mensen.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_192885126
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 23:35 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Ben benieuwd waar we een sterke valuta gaan vinden.
Wat Nederland zou moeten doen is een eigen betaalsysteem oprichten. Er zijn meer landen die zoiets hebben. Wel gedekt door een lading goud natuurlijk zoals het hoort. Iets wat bij het huidige betaalsysteem niet meer zo is.
pi_192886129
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 mei 2020 06:05 schreef Fisherman het volgende:

[..]

Wat Nederland zou moeten doen is een eigen betaalsysteem oprichten. Er zijn meer landen die zoiets hebben. Wel gedekt door een lading goud natuurlijk zoals het hoort. Iets wat bij het huidige betaalsysteem niet meer zo is.
Dat hebben we al eens geprobeerd, was niet zo'n succes.
pi_192886186
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 mei 2020 06:05 schreef Fisherman het volgende:

[..]

Wat Nederland zou moeten doen is een eigen betaalsysteem oprichten. Er zijn meer landen die zoiets hebben. Wel gedekt door een lading goud natuurlijk zoals het hoort. Iets wat bij het huidige betaalsysteem niet meer zo is.
Bijna al het goud van Nederland ligt in Amerika en dat komt niet terug. Hoe dat precies zit weet ik niet maar las daar laatst een artikel over.

Ik ben een groot voorstander van een door goud gedekt betaalmiddel en niet de centrale bankiers die alleen voor winst geld printen. Maar dat gaat nooit gebeuren. Daar zijn al veel oorlogen door geweest en presidenten voor geliquideerd.
Land of the free. Home of the brave.
pi_192887061
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 mei 2020 09:17 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Dat hebben we al eens geprobeerd, was niet zo'n succes.
wanneer hebben we dat volgens jou gedaan dan?
pi_192887113
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 mei 2020 09:24 schreef Scarface88 het volgende:

[..]

Bijna al het goud van Nederland ligt in Amerika en dat komt niet terug. Hoe dat precies zit weet ik niet maar las daar laatst een artikel over.

Ik ben een groot voorstander van een door goud gedekt betaalmiddel en niet de centrale bankiers die alleen voor winst geld printen. Maar dat gaat nooit gebeuren. Daar zijn al veel oorlogen door geweest en presidenten voor geliquideerd.
Ik heb het over een betaalmiddel dat niet afhankelijk is van een ander bestaand betaalsysteem. Dat heeft niets meer te maken met huidige valuta of goudvoorraden.
  vrijdag 1 mei 2020 @ 11:00:35 #69
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_192887460
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 mei 2020 09:24 schreef Scarface88 het volgende:

[..]

Bijna al het goud van Nederland ligt in Amerika en dat komt niet terug. Hoe dat precies zit weet ik niet maar las daar laatst een artikel over.

Ik ben een groot voorstander van een door goud gedekt betaalmiddel en niet de centrale bankiers die alleen voor winst geld printen. Maar dat gaat nooit gebeuren. Daar zijn al veel oorlogen door geweest en presidenten voor geliquideerd.
Ten eerste heeft Nederland nog best een aardige goudreserve (ruim 600 ton) ten tweede ligt slechts 30% daarvan in de VS. 30% ligt in Nederland, 40% in Canada en het VK. Zwitserland bezit dan nog voor 2 miljard aan gestolen goud wat nooit teruggegeven is.
  vrijdag 1 mei 2020 @ 11:06:19 #70
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_192887557
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 mei 2020 09:24 schreef Scarface88 het volgende:

[..]

Ik ben een groot voorstander van een door goud gedekt betaalmiddel en niet de centrale bankiers die alleen voor winst geld printen.
Maar dat gaat nooit gebeuren.
Daar zijn al veel oorlogen door geweest en presidenten voor geliquideerd.
Nee het is niet voor niets dat men daar mee gestopt is, zelfs Colyn een groot voorstander dan de goud koppeling moest in 1937 de ontkoppeling toestaan

als de economie verslechterd dan gaat dus de koers van de gekoppelde valuta omhoog en dan gaat de economie nog verder de put in

Een econoom is niet voor een koppeling aan een ander waarde systeem geen enkele koppeling de koers van een valuta moet gebaseerd zijn op de stand van de economie
Gaat de economie slechter dan gaat de koers van de valuta van dat land omlaag zodat die economie kan corrigeren


quote:
0s.gif Op vrijdag 1 mei 2020 09:17 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Dat hebben we al eens geprobeerd, was niet zo'n succes.
Klopt , Colyn heft daar zeer tegen zijn zin in mee moeten gaan in 1937
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_192889690
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 mei 2020 10:28 schreef Fisherman het volgende:

[..]

wanneer hebben we dat volgens jou gedaan dan?
Je hebt nooit van de goudstandaard gehoord? Bretton-Woods? Nee?
pi_192890053
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 mei 2020 06:05 schreef Fisherman het volgende:

[..]

Wat Nederland zou moeten doen is een eigen betaalsysteem oprichten. Er zijn meer landen die zoiets hebben. Wel gedekt door een lading goud natuurlijk zoals het hoort. Iets wat bij het huidige betaalsysteem niet meer zo is.
Ik zie daar ook wel wat in. Laten we die munt Florijn noemen.

Maar stel nu dat die gekke Yanks, die iedere dag miljarden aan “gratis” dollars printen, onze Florijnen op gaan kopen. Hierdoor neemt de waarde van de Florijn sterk toe, terwijl de dollar ietsje minder waard wordt. Wat doen wij dan? Gaat onze overheid dan meer goud inkopen? Je wil namelijk niet dat de waarde van de Florijn te veel toeneemt, want dan wordt al het moois dat wij maken duurder, en zakt onze export in.

Zie hier het probleem dat gratis Japans, Amerikaans en Europees geld heet. They are printing to the bottom, en dit kan alleen maar tot ellende leiden.
Good intentions and tender feelings may do credit to those who possess them, but they often lead to ineffective — or positively destructive — policies ... Kevin D. Williamson
pi_192893580
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 mei 2020 13:19 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Je hebt nooit van de goudstandaard gehoord? Bretton-Woods? Nee?
Jawel, maar ik doelde op een parallel betaal systeem. Dat hebben wij nooit gehad hoor. Niet zoals de Zwitsers dat bijvoorbeeld kennen.
pi_192893641
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 mei 2020 13:34 schreef Lyrebird het volgende:

[..]

Ik zie daar ook wel wat in. Laten we die munt Florijn noemen.

Maar stel nu dat die gekke Yanks, die iedere dag miljarden aan “gratis” dollars printen, onze Florijnen op gaan kopen. Hierdoor neemt de waarde van de Florijn sterk toe, terwijl de dollar ietsje minder waard wordt. Wat doen wij dan? Gaat onze overheid dan meer goud inkopen? Je wil namelijk niet dat de waarde van de Florijn te veel toeneemt, want dan wordt al het moois dat wij maken duurder, en zakt onze export in.

Zie hier het probleem dat gratis Japans, Amerikaans en Europees geld heet. They are printing to the bottom, en dit kan alleen maar tot ellende leiden.
Volgens mij moet je ook niet willen dat niet Nederlanders die nieuwe valuta kan kopen.
Ben je bekend met WIR? De valuta die daarbij hoort is de CHR, die fluctueert nu samen met de CHF, maar als de dollar klapt is kun je nog steeds betalen met de CHR. Een deel van het salaris krijgen ze vaak ook uitbetaald in CHR.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')