abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_192865926
quote:
Quote 500-lid Klaas Hummel is woest over de aanpak van de Covid 19 pandemie. ‘Er is iets veel ergers gaande. De pandemie van een wereldwijd instortend economisch en sociaal stelsel. We spelen met vuur.’

Klaas Hummel:
‘Er zijn volgens het CBS 17.415.000 inwoners in Nederland; ongeveer 4 miljoen daarvan zijn ouder dan 60 jaar. Deze gehele bevolking wordt verteld dat Covid 19 het ergste is sinds de Tweede Wereldoorlog. Heel besmettelijk en dodelijk. Angst onder 17.415.000 mensen. Na twee maanden lock down wordt het tijd dit eens te evalueren.

Advertentie - Lees hieronder verder

Allereerst vertelt Jaap van Dissel van het RIVM dat op basis van een onderzoek bij de bloedbank waarschijnlijk 3% van de bevolking antistoffen heeft en dus ziek is geweest. Dat zijn dan iets meer dan 500.000 mensen in twee maanden dat het virus bekend is in Nederland. De leeftijd van de 3.315 mensen die helaas aan Covid 19 zijn overleden in deze twee maanden lag voor bijna 97% boven de 60 jaar volgens data van hetzelfde RIVM. Het CBS vult aan dat er ook buiten het ziekenhuis mensen overlijden aan Covid 19, mogelijk ook enkele duizenden. Dat zijn dan voornamelijk ouderen met onderliggend lijden die blijkbaar niet meer naar het ziekenhuis gaan omdat het zinloos is of omdat ze daar niet meer voor kiezen. Jongeren met ernstige Covid 19 problemen zullen zeker naar het ziekenhuis gaan. De conclusie is dat de totale sterfte dus voor zelfs meer dan 97% ouderen treft met onderliggende gezondheidsproblemen.

Risico
Het virus is een risico voor een doelgroep van 4 miljoen mensen beginnend boven de 60 maar eigenlijk pas serieus boven de 70. Onder de 50 zijn er volgens het RIVM tot nu toe maar 20 slachtoffers te betreuren. Het totaal aantal slachtoffers gebaseerd op het RIVM en meenemend de extra schatting van het CBS komt niet verder dan rond de 6.500. Dit is minder dan 0,2 % van de risicogroep van de 4 miljoen mensen boven de 60 jaar oud. De verspreiding gaat veel langzamer dan gedacht op basis van het bloedbankonderzoek dus de gemiddelde sterfte van 140 personen gaat door en wordt hopelijk minder door de lock down maatregelen. Maar ook met 140 doden per dag loopt de teller van 0,2 % heel langzaam op.

Zinvol?
Is dit allemaal zinvol? Er komt blijkbaar niet snel een groepsimmuniteit en dat is nu ook niet meer het doel. Het doel is het virus remmen/vertragen totdat er een vaccin is. Dat vaccin laat nog op zich wachten. Veel verschillende meningen maar onder experts praat men over een periode van een jaar tot twee jaar dat we nog moeten wachten. Wachten betekent een oplopend dodental. Statistisch niet indrukwekkend maar in absolute getallen angstaanjager. Als we doorgaan met een sterfte van circa 140 per dag dan overlijden er circa 40.000 mensen aan Covid 19 in 2020. Circa 1 % van de doelgroep van 4 miljoen mensen boven de 60.

Deze groep zou echter deels sowieso overlijden door andere onderliggende kwalen. In 2019 overleden er circa 130.000 mensen boven de 65 jaar oud. 3,25% van de ouderen boven de 60. De 1% Covid 19 doden in 2020 brengt dat percentage niet naar 4,25%, het is niet én én. Wellicht verhoogt het percentage naar 3,5 of 3,6 en dat corrigeert zich weer na de introductie van een vaccin.

Probleem is reactie regering
Er is dus geen probleem als je naar de Nederlandse bevolking als geheel kijkt. Het probleem is de reactie van onze regering in Nederland en eigenlijk wereldwijd door regeringen. Ze overreageren gebaseerd op denken in termen van het individu in plaats van verantwoordelijkheid nemen voor de gehele bevolking en kijkend naar alle risico’s.

Advertentie - Lees hieronder verder

De overheid kan sterfte niet voorkomen bij oude mensen die sowieso een korte levensverwachting hebben en daarbij ernstige gezondheidsklachten. Het is niet meer dan een vertraging en weinig effectief in extra levensjaren en wellicht ook niet in levensvreugde als je wordt geïsoleerd van je familie op het einde van je leven.

Depressie
De andere kant van de medaille is veel erger. 13,5 miljoen mensen die weinig of geen risico lopen wordt angst aangejaagd en zij verliezen economisch en sociaal op een schaal die haast niet voor te stellen is. Hoe lang mag en kan je die groep zo economisch beschadigen en sociaal isoleren met alle gevolgen van dien, waaronder ook een verhoogd sterftecijfer. Zes weken vinden we prima. Solidariteit! Maar 3 maanden, 6 maanden, eind 2020! De introductie van een onzinplan van een 1,5 meter maatschappij.

De economische depressie, we spreken dadelijk niet meer over een recessie, zal ook de groep van 4 miljoen ouderen opnieuw treffen in de vorm van lagere pensioenen en slechtere gezondheidszorg omdat we rigoureus moeten gaan bezuinigen. In onze economie worden sectoren zoals Transport, Hotels en Leisure, Horeca, Evenementen en Cultuur specifiek geraakt en die lijst wordt langer en langer. Van die materie heeft het RIVM geen verstand en de medisch deskundigen die dagelijks aanschuiven bij de praatprogramma’s ook niet.

Opstand
De bevolking moet na 28 april massaal in opstand komen tegen dit beleid. Niet door ongehoorzaamheid maar door protest. Ik ben enorm teleurgesteld hoe de media kritiekloos dit beleid accepteren en volledig focussen op het individuele leed van de Covid 19 pandemie. Er is iets veel ergers gaande. De pandemie van een wereldwijd instortend economisch en sociaal stelsel als dit voortduurt. Als ik net zo als onze premier een vergelijking maak met de Tweede Wereldoorlog dan besef ik dat die primair ontstond door economische en sociale ellende in Duitsland. Dat land was toen in lock down, opgelegd door haar buurlanden. We spelen wereldwijd met vuur.’
https://www.quotenet.nl/n(...)-komen-tegen-beleid/

LXIV:
quote:
Zo denk ik er ook over. De gemiddelde leeftijd van corona-doden is boven de 80. En meestal waren die mensen al ziek. Wat bereiken we hiermee? Dat ze een half levensjaar winnen?

Verder wordt volkomen onderschat wat voor een mensenjaren een economische depressie kost. Als de levensverwachting van de Nederlandse bevolking hierdoor ook maar 1 jaar daalt zijn dat dus 18 miljoen levensjaren. Vele, vele, vele malen meer dan de levensjaren die we nu aan het 'redden' zijn. Om van alle andere ellende nog maar te zwijgen.

Rutte wil geen beelden van lijken in de straat tijdens zijn premierschap. Dat is politiek opportunisme. Er moet rationeel en op de lange termijn gekeken worden. En naar het algemeen belang, in plaats van enkel naar de belangen van zieke obese bejaarden.

En wat we nodig hebben:
pi_192865945
Het is tijd voor vernieuwingen, goed dat de economie eens een knal krijgt wmb. Dan weten we ook weer eens waar we staan.
U MAD?
pi_192865979
Ik vind het wel vet hoe ik zonder het te willen de aanhalingstekens in de tt heb veranderd in gristelijke martelkruizen. Staat wel symbool voor wat Rutte ons aandoet.
pi_192867044
Laat nog maar even duren dit hoor!
Lekker thuiswerken alle dagen _O_
Geen fileleed _O_
Elke dag uitslapen :B
Uurtje of 9:00 laptop openklappen, rustig naar de supermarkt om wat broodjes te halen :9
Voor de rest van de ochtend beetje mailtjes beantwoorden en dan 's middags van het zonnetje genieten B:)B
De spam van vroeger over 'thuis mails beantwoorden voor xxxx euro' is nu werkelijkheid geworden *O*
pindazakje
  woensdag 29 april 2020 @ 23:26:24 #5
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_192867092
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:23 schreef Hyaenidae het volgende:
Laat nog maar even duren dit hoor!
Lekker thuiswerken alle dagen _O_
Geen fileleed _O_
Elke dag uitslapen :B
Uurtje of 9:00 laptop openklappen, rustig naar de supermarkt om wat broodjes te halen :9
Voor de rest van de ochtend beetje mailtjes beantwoorden en dan 's middags van het zonnetje genieten B:)B
De spam van vroeger over 'thuis mails beantwoorden voor xxxx euro' is nu werkelijkheid geworden *O*
Klinkt goed maar er komt een moment dat jouw bedrijf je niet meer nodig heeft of de maatschappij jouw bedrijf niet meer.
The End Times are wild
pi_192867491
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:26 schreef LXIV het volgende:

[..]

Klinkt goed maar er komt een moment dat jouw bedrijf je niet meer nodig heeft of de maatschappij jouw bedrijf niet meer.
Precies, ik snap niet dat mensen dat niet inzien.
Zag al in andere forums dat mensen “lekker” thuiswerken. Of “echt niet op werk komen” en ineens zo zonder werk zitten en in paniek raken.

Je moet juist nu harder werken dan ooit, kom op kantoor, laat je betrokkenheid en gezicht zien anders ga je naar de kloten.
Vakman pur sang
pi_192867912
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:26 schreef LXIV het volgende:

[..]

Klinkt goed maar er komt een moment dat jouw bedrijf je niet meer nodig heeft of de maatschappij jouw bedrijf niet meer.
Waarom zou dat het geval zijn? De meeste bedrijven draaien relatief gewoon door momenteel.
pi_192867921
quote:
1s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:54 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Precies, ik snap niet dat mensen dat niet inzien.
Zag al in andere forums dat mensen “lekker” thuiswerken. Of “echt niet op werk komen” en ineens zo zonder werk zitten en in paniek raken.

Je moet juist nu harder werken dan ooit, kom op kantoor, laat je betrokkenheid en gezicht zien anders ga je naar de kloten.
Wat een gelul weer, veel bedrijven hebben gewoon een keihard verbod om naar kantoor te komen. Andere bedrijven laten het gereguleerd toe waarbij mensen bij toerbeurt naar kantoor mogen komen.
pi_192869365
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 00:51 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Wat een gelul weer, veel bedrijven hebben gewoon een keihard verbod om naar kantoor te komen. Andere bedrijven laten het gereguleerd toe waarbij mensen bij toerbeurt naar kantoor mogen komen.
Je betrokkenheid tonen.
Is dat gelul in een crisis ja?

Meeste bedrijven gaan nu echt wel weer op kantoor werken.
Bied het aan. Pak het werk op, dat is mijn advies.
Doe ermee wat je wil.
Vakman pur sang
pi_192869380
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 07:51 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Je betrokkenheid tonen.
Is dat gelul in een crisis ja?

Meeste bedrijven gaan nu echt wel weer op kantoor werken.
Bied het aan. Pak het werk op, dat is mijn advies.
Doe ermee wat je wil.
Weet niet hoe het bij jullie werkt, maar ons bedrijf heeft werknemers verboden om naar kantoor te komen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_192869455
Moet wel zeggen dat ik nu uit pure verveling vaker een fapje zet dan anders.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_192869471
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 07:51 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Je betrokkenheid tonen.
Is dat gelul in een crisis ja?

Meeste bedrijven gaan nu echt wel weer op kantoor werken.
Bied het aan. Pak het werk op, dat is mijn advies.
Doe ermee wat je wil.
En waarom is 'naar kantoor komen' betrokkenheid tonen? Wat is volgens jou exact de meerwaarde van 'op kantoor werken'?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_192869744
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 07:51 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Je betrokkenheid tonen.
Is dat gelul in een crisis ja?

Meeste bedrijven gaan nu echt wel weer op kantoor werken.
Bied het aan. Pak het werk op, dat is mijn advies.
Doe ermee wat je wil.
Mensen werken op kantoor. ;)

Verder wordt het niet de norm om de rest van je leven thuis te blijven werken. Je kunt ook twee dagen in de week naar kantoor komen en de rest thuis doen. Scheelt weer tijd, vervuiling en fileleed.

Maar als jij alle dagen in de file wilt staan ga je gang.
Ô mon citoyens vous serez unis.
pi_192869968
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 07:51 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Je betrokkenheid tonen.
Is dat gelul in een crisis ja?

Meeste bedrijven gaan nu echt wel weer op kantoor werken.
Bied het aan. Pak het werk op, dat is mijn advies.
Doe ermee wat je wil.
Helpt het mijn baanzekerheid als ik in de regen voor een dichte deur ga staan, ipv thuis mijn werk doen zoals ze hebben gevraagd?
pi_192870224
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 07:51 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Je betrokkenheid tonen.
Is dat gelul in een crisis ja?

Meeste bedrijven gaan nu echt wel weer op kantoor werken.
Bied het aan. Pak het werk op, dat is mijn advies.
Doe ermee wat je wil.
Kan ik doen... Mijn werkgever zal me dan wijzen op de genomen maatregelen binnen het bedrijf die mij verplichten thuis te werken
pi_192870250
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 07:52 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Weet niet hoe het bij jullie werkt, maar ons bedrijf heeft werknemers verboden om naar kantoor te komen.
Je kunt ook vanuit huis iets extra's doen toch?

WIj zijn overigens met volle bezetting op kantoor, we hebben wel heel ruimte kantoren.

Veel jongens tekenen hier in BIM en andere 3D programma's dat kan niet thuis.
Wij hebben ook een zeer winstgevend kwartaal gedraaid.
Vakman pur sang
  donderdag 30 april 2020 @ 09:36:28 #17
8369 speknek
Another day another slay
pi_192870273
Miljardair: help, ik ben straks nog maar een multimultimiljonair. Kom in opstand voor mij loonslaven!



[ Bericht 18% gewijzigd door speknek op 30-04-2020 09:51:38 ]
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_192870319
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 09:34 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Je kunt ook vanuit huis iets extra's doen toch?
Waar zat je aan te denken?

Ik doe gewoon m'n werk. Je weet wel, hetgeen waar ik voor betaald krijg. Ik ben ook totaal niet bang om m'n baan kwijt te raken.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_192870401
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 09:39 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Waar zat je aan te denken?

Ik doe gewoon m'n werk. Je weet wel, hetgeen waar ik voor betaald krijg. Ik ben ook totaal niet bang om m'n baan kwijt te raken.
Waarom voel jeje aangesproken dan?

Ik heb het over mensen die scanderen, heerlijk thuis te werken onderwijl het gras maaien en boodschappen doen en hun neus leegscheppen.
Vakman pur sang
pi_192870426
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 09:45 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Waarom voel jeje aangesproken dan?

Ik heb het over mensen die scanderen, heerlijk thuis te werken onderwijl het gras maaien en boodschappen doen en hun neus leegscheppen.
Je had het over iets 'extra's' doen. Ik vroeg mij af wat ik mij daar voor moet stellen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_192870500
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:23 schreef Hyaenidae het volgende:
Laat nog maar even duren dit hoor!
Lekker thuiswerken alle dagen _O_
Geen fileleed _O_
Elke dag uitslapen :B
Uurtje of 9:00 laptop openklappen, rustig naar de supermarkt om wat broodjes te halen :9
Voor de rest van de ochtend beetje mailtjes beantwoorden en dan 's middags van het zonnetje genieten B:)B
De spam van vroeger over 'thuis mails beantwoorden voor xxxx euro' is nu werkelijkheid geworden *O*
Precies. Het is even lekker onthaasten.
pi_192870517
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:26 schreef LXIV het volgende:

[..]

Klinkt goed maar er komt een moment dat jouw bedrijf je niet meer nodig heeft of de maatschappij jouw bedrijf niet meer.
Dat ligt er helemaal aan wie je werkgever is.
  donderdag 30 april 2020 @ 10:03:41 #23
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_192870694
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 09:51 schreef Fisherman het volgende:

[..]

Dat ligt er helemaal aan wie je werkgever is.
Zelfs bij de overheid houd het op zeker moment op
The End Times are wild
  donderdag 30 april 2020 @ 11:38:02 #24
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_192872143
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 09:31 schreef devlinmr het volgende:

[..]

Kan ik doen... Mijn werkgever zal me dan wijzen op de genomen maatregelen binnen het bedrijf die mij verplichten thuis te werken
en straks zal de werkgever zeggen dat het bedrijf gaat sluiten , dan mag je voor altijd thuis blijven
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_192872338
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 10:03 schreef LXIV het volgende:

[..]

Zelfs bij de overheid houd het op zeker moment op
Bij een 3e wereldoorlog inderdaad. Eerder echt niet hoor. En op dat moment zijn er ook andere zorgen mocht het zover komen.
pi_192872433
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 11:38 schreef michaelmoore het volgende:

[..]

en straks zal de werkgever zeggen dat het bedrijf gaat sluiten , dan mag je voor altijd thuis blijven
No chance, niet in mijn tak van sport.
pi_192873046
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 11:54 schreef Fisherman het volgende:

[..]

Bij een 3e wereldoorlog inderdaad. Eerder echt niet hoor. En op dat moment zijn er ook andere zorgen mocht het zover komen.
In een ander topic stonden ambtenaren ineens zonder baan.

Zelfs in de zorg bv ziekenhuizen staan mensen op non actief omdat normale operaties en zorg nauwelijks gegeven worden.
Vakman pur sang
pi_192873522
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 12:43 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

In een ander topic stonden ambtenaren ineens zonder baan.

Zelfs in de zorg bv ziekenhuizen staan mensen op non actief omdat normale operaties en zorg nauwelijks gegeven worden.
Ik weet niet over welk topic je het hebt, maar dat gaat bij ons echt niet gebeuren. Wat ik al zei, tenzij er een oorlog of iets dergelijks zou uitbreken, zal er weinig te vrezen zijn.
pi_192873771
17.415.000, dat is een zorgwekkend cijfer. Behoorlijk hard opgelopen.
pi_192873884
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 10:03 schreef LXIV het volgende:

[..]

Zelfs bij de overheid houd het op zeker moment op
Als de nood echt aan de man is kan de staat altijd wel ergens geld vandaan toveren.
pi_192874319
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 13:52 schreef Tocadisco het volgende:

[..]

Als de nood echt aan de man is kan de staat altijd wel ergens geld vandaan toveren.
Dat gebeurt al, waar denk je dat de 90 miljard die nu extra uitgegeven word vandaan komt?
pi_192874337
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:23 schreef Hyaenidae het volgende:
Laat nog maar even duren dit hoor!
Lekker thuiswerken alle dagen _O_
Geen fileleed _O_
Elke dag uitslapen :B
Uurtje of 9:00 laptop openklappen, rustig naar de supermarkt om wat broodjes te halen :9
Voor de rest van de ochtend beetje mailtjes beantwoorden en dan 's middags van het zonnetje genieten B:)B
De spam van vroeger over 'thuis mails beantwoorden voor xxxx euro' is nu werkelijkheid geworden *O*
Ja, maar neukdates dan? Dat is het enige wat ontbreekt.
pi_192874547
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 14:24 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Dat gebeurt al, waar denk je dat de 90 miljard die nu extra uitgegeven word vandaan komt?
Die lenen we tegen fuck all aan rente. En daarboven op zouden we voordat we de door economen veilige grens hebben bereikt (90% van het BNP) nog eens 250 miljard kunnen lenen. En zelfs daar zouden we gezien de rentepercentages (de enige niet negatieve is de 30 jarige en zelfs die was gisteren maar 0,02%) nog best flink boven kunnen zitten voordat het echt problematisch wordt.
pi_192875079
quote:
1s.gif Op woensdag 29 april 2020 23:54 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Precies, ik snap niet dat mensen dat niet inzien.
Zag al in andere forums dat mensen “lekker” thuiswerken. Of “echt niet op werk komen” en ineens zo zonder werk zitten en in paniek raken.

Je moet juist nu harder werken dan ooit, kom op kantoor, laat je betrokkenheid en gezicht zien anders ga je naar de kloten.
Slim zeg, aan je werkgever laten zien dat je zelfs de meest simpele instructies niet kan of wil volgen.
"Pools are perfect for holding water"
pi_192875131
Ik denk dat de bevolking niet in opstand hoeft te komen, de lockdown wordt zsm gestopt.

Achter de schermen zal druk worden gewerkt aan een exit strategie die het minst gezichtsverlies oplevert en de bevolking zal slikken als zoete koek.
  donderdag 30 april 2020 @ 16:00:12 #36
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_192875598
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 13:52 schreef Tocadisco het volgende:

[..]

Als de nood echt aan de man is kan de staat altijd wel ergens geld vandaan toveren.
Het enige wat altijd kan is bijdrukken, maar op zeker moment verliest het geld zijn waarde en wordt het minder waard dan papier.
The End Times are wild
pi_192876087
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 14:27 schreef Cockwhale het volgende:

[..]

Ja, maar neukdates dan? Dat is het enige wat ontbreekt.
Dan heb je niet de juiste connecties.
Ik neuk wat af hoor!
pindazakje
pi_192876762
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 16:00 schreef LXIV het volgende:

[..]

Het enige wat altijd kan is bijdrukken, maar op zeker moment verliest het geld zijn waarde en wordt het minder waard dan papier.
Gaat anders zonder problemen in de VS.
pi_192876982
quote:
14s.gif Op donderdag 30 april 2020 15:24 schreef probeer het volgende:

[..]

Slim zeg, aan je werkgever laten zien dat je zelfs de meest simpele instructies niet kan of wil volgen.
_O-

Dit inderdaad.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_192877377
quote:
14s.gif Op donderdag 30 april 2020 15:24 schreef probeer het volgende:

[..]

Slim zeg, aan je werkgever laten zien dat je zelfs de meest simpele instructies niet kan of wil volgen.
Betrokkenheid als in vragen of er extra werk ligt wat je erbij kunt doen.
Maar als je je niet aangesproken voelt waarom reageer je dan? :D
Vakman pur sang
pi_192878108
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 18:16 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Betrokkenheid als in vragen of er extra werk ligt wat je erbij kunt doen.
Maar als je je niet aangesproken voelt waarom reageer je dan? :D
Wat ook prima kan zonder 'op kantoor je gezicht te laten zien'.

Dit is een openbaar forum. Dat draait zo'n beetje op 'mensen die op elkaar reageren'.
"Pools are perfect for holding water"
  donderdag 30 april 2020 @ 19:04:17 #42
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_192878111
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 17:31 schreef Tijger_m het volgende:

[..]

Gaat anders zonder problemen in de VS.
Dan stoppen met belasting betalen. Pakken we voortaan de geldpers. Veel sympathieker.
The End Times are wild
pi_192878710
quote:
7s.gif Op donderdag 30 april 2020 16:34 schreef Hyaenidae het volgende:

[..]

Dan heb je niet de juiste connecties.
Ik neuk wat af hoor!
Als vrouwen niet van die schijtlijsters waren...
pi_192879386
quote:
1s.gif Op donderdag 30 april 2020 18:16 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Betrokkenheid als in vragen of er extra werk ligt wat je erbij kunt doen.
Maar als je je niet aangesproken voelt waarom reageer je dan? :D
Ja wat een sukkeltje. Reageren op een forum, dat moeten we niet willen. Het overgrote merendeel schijnt al een lurker te zijn, laten we snel naar de 100% gaan!
pi_192879501
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 10:03 schreef LXIV het volgende:

[..]

Zelfs bij de overheid houd het op zeker moment op
Natuurlijk niet. Iemand moet alle steun aanvragen goedkeuren, als werkelijk al het andere faalt.
pi_192882047
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 09:34 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Je kunt ook vanuit huis iets extra's doen toch?

WIj zijn overigens met volle bezetting op kantoor, we hebben wel heel ruimte kantoren.

Veel jongens tekenen hier in BIM en andere 3D programma's dat kan niet thuis.
Wij hebben ook een zeer winstgevend kwartaal gedraaid.
En waarom zou dat niet kunnen? Mijn ervaring is toch echt anders.
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_192882265
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 19:04 schreef LXIV het volgende:

[..]

Dan stoppen met belasting betalen. Pakken we voortaan de geldpers. Veel sympathieker.
Je kunt niet het tegendeel van iets bewijzen door het in het absurde door te trekken, je zult niemand zien pleiten om het te gebruiken als een alternatief voor belastingheffing :'). Op een hoop manieren verschilt monetaire financiering eigenlijk niet van lenen: Zolang je het op een beetje prudente manier doet kan het weinig kwaad, al helemaal niet als je het inzet om een nog grotere ramp (massale armoede) af te wenden.
pi_192882314
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 21:58 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]

En waarom zou dat niet kunnen? Mijn ervaring is toch echt anders.
MT heeft gewoon besloten dat iedereen op kantoor komt.
Vakman pur sang
pi_192882346
Nou begint het gedonder al.
https://www.ad.nl/dossier(...)eehouderij~a21d0df6/

Vandaar ook dat Newyork zo hard getroffen is
Vakman pur sang
pi_192882437
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2020 16:00 schreef LXIV het volgende:
Het enige wat altijd kan is bijdrukken, maar op zeker moment verliest het geld zijn waarde en wordt het minder waard dan papier.
Stelt de waarde van je schulden ook gelijk niks meer voor...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')