Ik hoor: een maatschappelijk debat is belangrijk, maar duurt te lang. Daar kun je niet op wachten. Ondertussen kun je alvast beginnen met het bouwen van een app, want anders ben je straks te laat. Je kunt beter onnodig een app gebouwd hebben dan andersom.quote:Op woensdag 22 april 2020 20:33 schreef _I het volgende:
De jonge voelt weinig voor een maatschappelijk debat over de app, want het OMT heeft het aanbevolen.
Ik hoop dat je ziet dat je overschakelt van de "ik" naar de "wij" argumentatie.quote:Op woensdag 22 april 2020 20:15 schreef Kyran het volgende:
[..]
Het gaat alleen niet om jou of mij. Het gaat er om dat wij zoveel mogelijk weer naar buiten moeten kunnen, zonder dat wij onnodig veel besmettingen krijgen. Als een mondkapje daarbij kan helpen zou ook jij er een moeten dragen ook al ga je op de grond liggen janken dat je het echt niet wil.
Vanochtend werd juist aangegeven dat er heel goed (maatschappelijk) nagedacht moest worden over het doel, icm met de vraagstelling van de GGD.quote:Op woensdag 22 april 2020 20:35 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik hoor: een maatschappelijk debat is belangrijk, maar duurt te lang. Daar kun je niet op wachten. Ondertussen kun je alvast beginnen met het bouwen van een app, want anders ben je straks te laat. Je kunt beter onnodig een app gebouwd hebben dan andersom.
Begin van het einde dit.quote:Op woensdag 22 april 2020 20:38 schreef Firuze60 het volgende:
Die app zorgt er ook voor en kan makkelijk gekoppeld worden aan je zorg bijvoorbeeld. Wil je met een vriend sex hebben, scan je app, help! die heeft soa, dan maar even niet.
Als je meer test heb je meer mensen nodig voor contactonderzoek. Dat bedoelt hij.quote:Op woensdag 22 april 2020 20:40 schreef _I het volgende:
Begrijp ik nu goed dat de GGD opgeschaald heeft om de testcapaciteit te vergroten?
Dacht dat ze mensen erbij hadden voor het track& trace.
Dus er is geen alternatief, of mis ik iets?
Ziet er pijnlijk uit dan het isquote:Op woensdag 22 april 2020 20:41 schreef delano.888 het volgende:
Zag vanmiddag hoe de testen gedaan worden, schijnbaar best pijnlijk...
nope, ill just stay quarantined thanks.
https://reddit.com/r/oddl(...)_quarantined_thanks/
Dit inderdaad.quote:Op woensdag 22 april 2020 20:35 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik hoor: een maatschappelijk debat is belangrijk, maar duurt te lang. Daar kun je niet op wachten. Ondertussen kun je alvast beginnen met het bouwen van een app, want anders ben je straks te laat. Je kunt beter onnodig een app gebouwd hebben dan andersom.
Kwam er bij jou ook bloed mee naar buiten?quote:Op woensdag 22 april 2020 20:43 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ziet er pijnlijk uit dan het isViel mij echt heel erg mee.
Bij deze waren ze wel erg lomp zeg, net pas gekeken. Bij mij lieten zij het ook niet zo lang zitten en zaten ze niet zo lomp te draaien. Gingen gewoon naar binnen, deden een half rondje draaien en trokken het er weer uit. Heel irritant gevoel, maar niet pijnlijk en volgens mij ook geen bloed.quote:Op woensdag 22 april 2020 20:43 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Kwam er bij jou ook bloed mee naar buiten?
Ok misschien krijgen ze in Nederland betere instructies. Hoe dan ook dat ding gaat DIEP. Bah.quote:Op woensdag 22 april 2020 20:45 schreef Kyran het volgende:
[..]
Bij deze waren ze wel erg lomp zeg, net pas gekeken. Bij mij lieten zij het ook niet zo lang zitten en zaten ze niet zo lomp te draaien. Gingen gewoon naar binnen, deden een half rondje draaien en trokken het er weer uit. Heel irritant gevoel, maar niet pijnlijk en volgens mij ook geen bloed.
Ze trekken een uur uit per contact die de bron gehad heeft. Is wel even iets meer dan via Skype een belletje plegen. Je krijgt behoorlijk wat persoonlijke, diepgaande vragen naar ik begrijp.quote:Op woensdag 22 april 2020 20:43 schreef _I het volgende:
Raar verhaal dit. Je kan toch al die horeca mensen die een uitkering hebben vragen of die dit willen doen? Dan heb je die app niet nodig en ben je klaar.
Dat kunnen mensen vanuit huis doen via skype.
Het is toch erg dat hij pas is gaan opschalen nadat ze besloten hebben de scholen te verruimen.quote:Op woensdag 22 april 2020 20:45 schreef Kyran het volgende:
Jezus de Jonge geef gewoon antwoord .....
Ja, altijd reactief en altijd achter de feiten aanlopen. Hij kan ook gewoon zeggen "ja, hadden wij eerder moeten doen" klaar, want dat is eigenlijk de enige echte juiste antwoord die hij kan geven, want anders is het niet uit te leggen.quote:Op woensdag 22 april 2020 20:46 schreef _I het volgende:
[..]
Het is toch erg dat hij pas is gaan opschalen nadat ze besloten hebben de scholen te verruimen.
Hierom is het belangrijk dat je een tijdspad maakt. Zodat je nu kan gaan voorbereiden voor de toekomst. Het is zo reactief.
Ze zeiden net dat er studenten voor gebruikt werken.quote:Op woensdag 22 april 2020 20:46 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ze trekken een uur uit per contact die de bron gehad heeft. Is wel even iets meer dan via Skype een belletje plegen. Je krijgt behoorlijk wat persoonlijke, diepgaande vragen naar ik begrijp.
Het nabellen zou eventueel zo gebeuren, maar dat kan ik moeilijk inschatten. Ik zou zeggen dat je dat nabellen ook verder kunt automatiseren.
Inspiratieloos en niet over nagedacht. Zoveel tijd verloren inmiddels.quote:Op woensdag 22 april 2020 20:47 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ja, altijd reactief en altijd achter de feiten aanlopen. Hij kan ook gewoon zeggen "ja, hadden wij eerder moeten doen" klaar, want dat is eigenlijk de enige echte juiste antwoord die hij kan geven, want anders is het niet uit te leggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |