De belangrijkste reden om de parken dicht te houden is het verplaatsen van mensen. Rutte heeft dat al meerdere keren aangegeven. Er komen dan teveel mensen weer hun huis uit en wordt het te druk op straat.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:36 schreef Kyran het volgende:
[..]
Mja, toch zijn ze gesloten. Ze zouden van mij wel open mogen (heb zelf abo voor Ouwehand) en daar is zoveel ruimte dat ze als ze gewoon max X bezoekers binnenlaten het nooit gevaarlijk kan worden.
Afgezien van dat er wel degelijk een verschil in waarde is tussen het leven van een jong persoon en een oud persoon, is dit ook totaal niet aan de orde.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:44 schreef miss_sly het volgende:
Het zou toch eens andersom moeten zijn: juist mensen tussen 19-35 die massaal ziek worden en doodgaan. En dan oudere mensen die gewoon hun leventje zouden willen leven omdat zij toch niet geraakt worden. Hoe vreseiljk zou men deze boomers dan gevonden hebben, die toch altijd al alles hebben gehad en nu zelfs nog de arme jongeren de dood in jagen.
Zweden kan je qua bevolkingsdichtheid niet met NL vergelijken, daarbij doet Zweden het niet zo goed als je naar statistieken kijkt per inwoner. Slechter dan Nederland bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:09 schreef Jedi_Pimp het volgende:
[..]
Uhh nee, als het "levensgevaarlijke" (whatever that may mean) risico's met zich mee brengt, was de keuze niet genomen. Daarnaast zien we ook in Zweden dat er geen sprake is van een onbeheersbare verspreiding.
Prima beslissing.
quote:Het OMT is zich terdege bewust van de risico's. "Het is niet mogelijk om op basis van wetenschappelijke bewijzen een strategie uit te werken om de maatschappij weer te openen zonder dat dit zou kunnen leiden tot een mogelijk onbeheersbare verspreiding van het virus."
Natuurlijk merken veel mensen het wel op de een of andere manier. Een klant van mij geeft cursussen en die doet dat nu online ipv fysiek bijvoorbeeld. Maar het is niet alsof-ie nu thuis zit duimen te draaien ofzo.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:45 schreef Noek het volgende:
[..]
Coaches die trainingen geven voor bedrijven.
Echt heel veel mensen werken niet gewoon door. Sommigen wel wat aangepast net zoals ik maar dat is niet gewoon doorwerken.
Totaal oninteressant wat en hoe ongezond jij eet.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:44 schreef Frank_Underwood het volgende:
[..]
Ik merk wel dat ik bizar veel aan het eten ben, nu ik thuiszit. Ben er wel achtergekomen dat eten eigenlijk een hobby is van mij.![]()
Vanavond weer eens lekker gebraden kippenvleugels/-poten naar binnen werken.
Nee, ik heb geen overgewicht.
Weet niet of eerder hier gepost maar Rutte tempert verwachtingen dat de vaccins er binnen paar maanden kan zijn.twitter:MinPres twitterde op woensdag 22-04-2020 om 13:12:08Waar de ontwikkeling van een vaccin normaal 10-20 jaar kan duren, wordt nu ingezet op 12-18 maanden. Ongekend. De krachten worden internationaal gebundeld, procedures ingekort en drempels weggenomen. Alles om zo snel mogelijk tot een effectief en veilig vaccin te komen. reageer retweet
Dat vind jij.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:48 schreef Markesh het volgende:
[..]
Totaal oninteressant wat en hoe ongezond jij eet.
Daar zijn andere topics voor
Over heel Nederland is het zo weer een groepquote:Op woensdag 22 april 2020 14:49 schreef Noek het volgende:
[..]
Zo zo, eentje wel. Tot zover de roepers.
Dat is bijna iedereen.
quote:Op woensdag 22 april 2020 14:45 schreef Tijn het volgende:
[..]
Er moest snel en hard worden ingegrepen, dus alles is gewoon gesloten. Nu wordt er in meer detail gekeken naar wat er mogelijk is. Ik verwacht dat de komende tijd steeds stap voor stap dingen weer open gaan. Het zou best kunnen dat dat bijvorbeeld voor dierentuinen geldt.
onbeperkt niet, ja elke keer nieuwe bestellen bij spareribexpress zeker a 21e per keer?quote:
15u30 wat werd geroepen bij afsluiting van de technische briefing.quote:
Je moet je afvragen hoe veilig en effectief een vaccin is die in een paar maanden is geproduceerd en op de markt is gebracht. En dan nog de vraag, zou je dat dan al direct willen of wacht je liever af op verbeterde versies?quote:Op woensdag 22 april 2020 14:49 schreef Momo het volgende:
Weet niet of eerder hier gepost maar Rutte tempert verwachtingen dat de vaccins er binnen paar maanden kan zijn.twitter:MinPres twitterde op woensdag 22-04-2020 om 13:12:08Waar de ontwikkeling van een vaccin normaal 10-20 jaar kan duren, wordt nu ingezet op 12-18 maanden. Ongekend. De krachten worden internationaal gebundeld, procedures ingekort en drempels weggenomen. Alles om zo snel mogelijk tot een effectief en veilig vaccin te komen. reageer retweet
Nee hoor, van fietshelmen is duidelijk dat die risico's juist vergroten ipv verkleinen.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:46 schreef ludovico het volgende:
[..]
Das niet waar, als je een beetje wilt blijven leven moet je accepteren dat er doden vallen. En aangezien jij wss ook niet een helm op zet als je gaat fietsen, ben je gewoon een dikke hypocriet.
4x dodelijker ofzo dan een goede griep? Of wat was het? Dat mag jij een gigantisch erg virus vinden ofzo, maar het kan echt een stuk erger, kijk naar Ebola. Dan is Corona kinderspel.quote:
Ah, thanks.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:50 schreef Vallon het volgende:
[..]
15u30 wat werd geroepen bij afsluiting van de technische briefing.
Zoiets als Ebola is veel beter in de hand te houden, omdat er minder zieken zijn zonder symptomen. Hoe dodelijker een virus is, hoe minder succesvol het zich verspreidt.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:51 schreef ludovico het volgende:
[..]
4x dodelijker ofzo dan een goede griep? Of wat was het? Dat mag jij een gigantisch erg virus vinden ofzo, maar het kan echt een stuk erger, kijk naar Ebola. Dan is Corona kinderspel.
Klopt weinig van lijkt me als je online een ticket moet kopen voor een bepaalde time slot.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:47 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
De belangrijkste reden om de parken dicht te houden is het verplaatsen van mensen. Rutte heeft dat al meerdere keren aangegeven. Er komen dan teveel mensen weer hun huis uit en wordt het te druk op straat.
Eens.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:51 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Nee hoor, van fietshelmen is duidelijk dat die risico's juist vergroten ipv verkleinen.
Dood hoort bij het leven. Als dat ergens wordt geaccepteerd, is dat in Nederland. Maar als mensen zorg willen, dan dienen ze die te krijgen. Ongeacht hun leeftijd.
Het is wat Rutte zegtquote:Op woensdag 22 april 2020 14:53 schreef ludovico het volgende:
[..]
Klopt weinig van lijkt me als je online een ticket moet kopen voor een bepaalde time slot.
Als je in een risicogroep zit met 10%kans op overlijden als je het krijgt dan wil je wel.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:50 schreef Frank_Underwood het volgende:
[..]
Je moet je afvragen hoe veilig en effectief een vaccin is die in een paar maanden is geproduceerd en op de markt is gebracht. En dan nog de vraag, zou je dat dan al direct willen of wacht je liever af op verbeterde versies?
Goede Twitterpost van onze MP die realistische verwachtingen heeft.
Dat geloof ik graag ja.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:54 schreef ludovico het volgende:
[..]
Als je in een risicogroep zit met 10%kans op overlijden als je het krijgt dan wil je wel.
En nu nog hoe die ervoor zorgt dat risicogroepen 12-18 maanden lang niet besmet raken en hoeveel mensen het virus tegen die tijd al hebben gehad naar verwachting.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:50 schreef Frank_Underwood het volgende:
[..]
Je moet je afvragen hoe veilig en effectief een vaccin is die in een paar maanden is geproduceerd en op de markt is gebracht. En dan nog de vraag, zou je dat dan al direct willen of wacht je liever af op verbeterde versies?
Goede Twitterpost van onze MP die realistische verwachtingen heeft.
Nog meer bezuinigingen op de zorg en vervolgens weer verbaasd zijn als er problemen ontstaan bij een pandemie o.i.d.quote:Bezuinigingsplannen op een presenteerblaadje: het meeste geld valt bij de zorg te halen.
DEN HAAG - De mogelijkheden om te bezuinigen na de coronacrisis liggen als een geluk bij een ongeluk al klaar. Het grote probleem: het meeste geld valt bij de zorg te halen.
Medisch specialisten in loondienst nemen, het schrappen van de huishoudelijke hulp uit de WMO, geen dagbesteding meer in de langdurige zorg, meer eigen bijdrages vragen voor verschillende soorten zorg: met harde maatregelen vallen er miljarden euro’s te besparen binnen het zorgstelsel. En de manieren waarop er allemaal bezuinigd kan worden, komen bij toeval net tijdens de coronacrisis naar buiten.
Minister Hoekstra (Financiën) brengt woensdag de zogenoemde brede maatschappelijke heroverwegingen naar buiten. Talrijke werkgroepen van ambtenaren en experts van buiten hebben de afgelopen tijd een keur aan nieuwe beleidsvarianten geschetst, en wat die kosten of opleveren. Beleid is het niet, maar dat kan het wel worden. De heroverwegingen zijn bedoeld als inspiratie voor de verkiezingsprogramma’s waar de politieke partijen richting de verkiezingen van volgend jaar aan werken.
De opdracht van de werkgroepen luidde ook om te zoeken naar besparingen. Dat werd allemaal al voor het uitbarsten van de coronacrisis uitgedokterd. De economische maatregelen die het kabinet afgelopen weken heeft genomen, speelden dan ook geen rol in de overwegingen. Maar door die crisis is het wel ineens stukken waarschijnlijker geworden dat een flinke bezuinigingsronde in de nabije toekomst wel noodzakelijk is. Door de gigantische steunpakketten die de overheid heeft opgezet, loopt de staatsschuld namelijk in duizelingwekkend tempo op.
Van bezuinigen is voorlopig nog geen sprake, stipt Hoekstra aan in een begeleidende brief. En al helemaal niet in de zorg: „Op de korte termijn doet het kabinet alles wat nodig is om de corona-uitbraak het hoofd te bieden. Daarbij worden soms onorthodoxe werkwijzen gehanteerd en wordt ook in financiële zin maximale ruimte gecreëerd om de huidige situatie het hoofd te bieden. Het ondersteunen van de zorg en het beschermen van de volksgezondheid staan daarbij voorop.”
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |