Hij kan een beetje moeilijk in zijn eigen mond pulken.quote:Op vrijdag 17 april 2020 10:59 schreef RockNijntje het volgende:
Mijn oude tandarts had echt een super lelijk gebit. Ik weet dat mondgezondheid niet over mooi of lelijk gaat, maar ik vond dat toch geen goede reclame.
Doet me denken aan mijn orthodontist, zijn tanden stonden schots en scheefquote:Op vrijdag 17 april 2020 10:59 schreef RockNijntje het volgende:
Mijn oude tandarts had echt een super lelijk gebit. Ik weet dat mondgezondheid niet over mooi of lelijk gaat, maar ik vond dat toch geen goede reclame.
ja, er zullen best mensen zijn die ze zullen aantrekken.quote:Op vrijdag 17 april 2020 10:58 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Krijgen mensen meteen zo'n beeld van je. Terwijl sommigen het juist waarschijnlijk wel zouden waarderen. Ik weet ook echt niet wat ik aan moet met sommige situaties, je wilt rekening houden maar ook weer niet overdreven rekening houden
.
[..]
Ik kan me wel voorstellen dat hij de basis redelijk beheerst als hij bijvoorbeeld wel zijn hele bachelor heeft afgerond en misschien ook wel de master gevolgd heeft, maar deze gewoon niet gehaald heeft. Dus dan kan hij opzich prima faken en in principe zélfs een prima tandarts zijn (afhankelijk van de reden dat hij de studie niet afmaakte). Hoe dan ook maakt dat allemaal niet uit in een beroep waar die papieren juist zo enorm belangrijk zijn, ik bedoel dat is het voor een reden. Wat een lapzwans![]()
. Hij heeft nog geluk dat hij er zo lang mee weggekomen is.
ik was blij dat mijn tandarts vaak een mondkapje droeg, want vaak stonk hij gewoon uit zn bekquote:Op vrijdag 17 april 2020 11:00 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Doet me denken aan mijn orthodontist, zijn tanden stonden schots en scheef
Nou ja, hij runde dus samen met zijn vrouw een tandartspraktijk... Misschien hadden ze het drukquote:Op vrijdag 17 april 2020 11:00 schreef Fogel het volgende:
[..]
Hij kan een beetje moeilijk in zijn eigen mond pulken.
Oh ja, hier ookquote:Op vrijdag 17 april 2020 11:00 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Doet me denken aan mijn orthodontist, zijn tanden stonden schots en scheef
Het verhaal wordt steeds beter joh.quote:Verdachte heeft betoogd dat aannemelijk is dat de ex-echtgenoot van de echtgenote van verdachte, die woont in Afghanistan, eerwraak heeft willen nemen. De echtgenote van verdachte is vervolgens afgeperst en onder druk gezet door haar ex-echtgenoot, waarna zij een onbekende Afghaanse man in de woning heeft toegelaten en toegang heeft verleend tot de laptop van verdachte. De documenten die op de laptop van verdachte stonden, konden op deze manier – zonder dat verdachte daarvan wist – worden vervalst en in Hongarije worden afgeleverd.
Zou me niks verbazen als het dezelfde is geweest of ook eentje die zo'n geintje heeft uitgehaaldquote:Op vrijdag 17 april 2020 10:49 schreef Muck het volgende:
[..]
Ik kwam dit tegen van mijn tandarts...
Toen ben ik maar geswitcht
Wekt vertrouwen wel.quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:09 schreef FranticDJ het volgende:
Bijzonder. De meubeltoko van mn salontafel verwijderd steeds alle berichten van anderen dan zichzelf van hun pagina.
eigen schuld.quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:14 schreef DaMart het volgende:
Altijd handig als de kleine besluit om midden in een werktelefoongesprek even keihard op zijn xylofoon te gaan rammen.
hulde aan het kindquote:Op vrijdag 17 april 2020 11:14 schreef DaMart het volgende:
Altijd handig als de kleine besluit om midden in een werktelefoongesprek even keihard op zijn xylofoon te gaan rammen.
Natuurlijk wel... speelgoed dat geluid mag maken, krijgt hier ook gewoon batterijen. Vrienden van me halen die er standaard uit, omdat ze hun kinderen niet willen aanleren om met speelgoed te spelen dat herrie maakt. Die kinderen hebben de tijd van hun leven als ze hier op bezoek zijnquote:Op vrijdag 17 april 2020 11:14 schreef gianni61 het volgende:
[..]
eigen schuld.
dat soort dingen moet je ook niet in huis hebben
ik had het ook over het kind, niet de xylofoonquote:Op vrijdag 17 april 2020 11:16 schreef DaMart het volgende:
[..]
Natuurlijk wel... speelgoed dat geluid mag maken, krijgt hier ook gewoon batterijen. Vrienden van me halen die er standaard uit, omdat ze hun kinderen niet willen aanleren om met speelgoed te spelen dat herrie maakt. Die kinderen hebben de tijd van hun leven als ze hier op bezoek zijn.
Knuffelen moet je wel op afstand doen.quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:18 schreef UitStraling het volgende:
Vanmiddag mijn agenda vrijgemaakt, ik heb echt geen zin meer, tijd voor plonzen, een wijntje en knuffelen.
Ik heb geen idee wat er met mijn tandarts gebeurd is eigenlijk. Er was nooit wat, met controles stond ik altijd zo weer buiten. Toen was ze ineens "langdurig ziek" en kreeg ik 2 maanden voordat ik weer een afspraak had staan bericht dat ik bij een andere ondergebracht was. Toen moest er ineens van alles gebeurenquote:Op vrijdag 17 april 2020 10:54 schreef FranticDJ het volgende:
Wow @:Muck
er was hier ook een tandarts die met de noorderzon vertrokken waswas wel effe stressen voor de andere praktijken blijkbaar. om dat in eens allemaal over te nemen
Gaat lekker met je buurvrouw of niet?quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:18 schreef UitStraling het volgende:
Vanmiddag mijn agenda vrijgemaakt, ik heb echt geen zin meer, tijd voor plonzen, een wijntje en knuffelen.
Oquote:Op vrijdag 17 april 2020 11:18 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik had het ook over het kind, niet de xylofoon
quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:18 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik had het ook over het kind, niet de xylofoon
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |