Ik denk dat die mensen van bijvoorbeeld professionele voetbalclubs en wielerteams er iets meer verstand van hebben, toch een apart vakgebied hé.quote:Op dinsdag 7 april 2020 12:07 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
[..]
Ik luister liever naar een dokter dan iemand die een pretstudie heeft afgerond
quote:In ons land zijn in de laatste 24 uur 162 sterfgevallen gerapporteerd. Daarnaast zijn ook 241 extra overlijdens gerapporteerd die tussen 1 en 4 april te betreuren waren in de woon-zorgcentra. Het merendeel daarvan was “vermoedelijk” besmet en werd niet getest. Daarmee schiet het aantal doden in ons land met 403 omhoog naar 2.035.
In de regel leven deze sowieso af afgezonderd in de maatschappij.quote:Op dinsdag 7 april 2020 12:00 schreef Vallon het volgende:
De crux is dat interactie gemiddeld gezien prima is en wanneer men de "kwetsbare en/of besmettelijke" groep afzondert, er geen groot probleem ontstaat.
Daar gaat het om het uiterste uit je lichaam halen, dat heeft weer weinig met normale gezondheid te maken.quote:Op dinsdag 7 april 2020 12:12 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik denk dat die mensen van bijvoorbeeld professionele voetbalclubs en wielerteams er iets meer verstand van hebben, toch een apart vakgebied hé.
Mwah, vroeger liet men dit ook niet gebeuren, hoor. Want anders hadden we nooit van bijvoorbeeld een Pasteur, een Fleming of een Semmelweis gehoord....om er maar een paar te noemenquote:Op dinsdag 7 april 2020 12:02 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Mwah de wereld is vooral heel veel beter in monitoren geworden.waar dit vroeger gewoon gebeurde zitten we nu op de eerste rij te bedenken of we er "iets" aan kunnen doen. De maakbare wereld pur sang. Vroeger zouden we wat extra gebeden hebben nu doneren we een beetje extra aan de wetenschap
Daar ging het ook om toch? Anders heb ik het verkeerd begrepen.quote:Op dinsdag 7 april 2020 12:17 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
[..]
Daar gaat het om het uiterste uit je lichaam halen, dat heeft weer weinig met normale gezondheid te maken.
Als mensen echt heel fanatiek zijn hier dan heb je misschien wel een punt ja
Oh, dan zal ik het wel niet goed gelezen hebben, mijn excuses.quote:Op dinsdag 7 april 2020 12:20 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Daar ging het ook om toch? Anders heb ik het verkeerd begrepen.
Mijn collega vertelde vanochtend over een 32 jarige man uit Aalten die dit weekend zou zijn overleden aan een hersenbloeding die hij als gevolg van Corona zou hebben gehad. Was voor die tijd gewoon gezond geweest maar lag al wel een tijdje in ziekenhuis vanwege Corona.quote:
quote:Op dinsdag 7 april 2020 12:22 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
[..]
Oh, dan zal ik het wel niet goed gelezen hebben, mijn excuses.
Worden de Nederlandse patiënten op de IC in Duitsland ook bij de cijfers gepresenteerd of wordt er nu gedaan alsof ze niet bestaan in Nederland?quote:Op dinsdag 7 april 2020 11:51 schreef Kyran het volgende:
[..]
Omdat ze in Duitsland heel erg veel regionale ziekenhuizen hebben, die ook nog eens prima voorzieningen hebben, inclusief een IC.
In Nederland zijn wij uiterst efficiënt in de zorg. Normaal gesproken is dat een voordeel, maar in situaties zoals dit bijt het ons keihard in de kont.
Ik heb een vertrouwen in oprechtheid en adviezen van erkende medici waarbij ik (zonder eigenwijs te zijn) een nog groter geloof heb in het eigen lichaam (mits je dat niet in de steek heeft gelaten).quote:Op dinsdag 7 april 2020 12:07 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
[..]
Ik luister liever naar een dokter dan iemand die een pretstudie heeft afgerond
Semmelweis werd bespot, uiteindelijk heeft men hem in een krankzinnigengesticht opgesloten waar de bewakers hem ineen sloegen, hij overleed twee weken later aan gangreen..quote:Op dinsdag 7 april 2020 12:19 schreef Nadelspiel het volgende:
[..]
Mwah, vroeger liet men dit ook niet gebeuren, hoor. Want anders hadden we nooit van bijvoorbeeld een Pasteur, een Fleming of een Semmelweis gehoord....om er maar een paar te noemen
Door het hoesten of zo, hoge bloeddruk?quote:Op dinsdag 7 april 2020 12:22 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Mijn collega vertelde vanochtend over een 32 jarige man uit Aalten die dit weekend zou zijn overleden aan een hersenbloeding die hij als gevolg van Corona zou hebben gehad. Was voor die tijd gewoon gezond geweest maar lag al wel een tijdje in ziekenhuis vanwege Corona.
Kan hier in het nieuws nergens over terugvinden maar als dat klopt dan denk ik dat die mensen wellicht in eerste instantie ook niet als 'corona-dode' worden genoteerd? Het dodental ligt hier immers nu ook hoger dan een jaar terug (maart volgens mij alleen al 500 hoger dan maart 2019?)
Geen idee... ik vroeg hem wat de link was met corona maar hij zei dat ze hadden gezegd dat het een complicatie als gevolg van Corona was geweest en dat ze dat zeker wisten.quote:Op dinsdag 7 april 2020 12:28 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Door het hoesten of zo, hoge bloeddruk?
Ik zou er ook niet vanuit gaan dat ze zoiets verzinnen en je hoort in alle besmette landen vaker van jonge mensen die eraan overlijden.quote:Op dinsdag 7 april 2020 12:31 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Geen idee... ik vroeg hem wat de link was met corona maar hij zei dat ze hadden gezegd dat het een complicatie als gevolg van Corona was geweest en dat ze dat zeker wisten.
Misschien zuurstoftekort of idd bloeddruk wat logisch lijkt , maar ik vraag me af of die jonge mensen (als dit dus echt klopt) ook in het nieuws komen zoals die lui uit Beek en Donk of dat in eerste instantie wordt toegewezen aan een hersenbloeding.
Ik ga er vanuit dat het waar is, zie niet in waarom hij dat zou verzinnen en hij komt uit die regio en leek er ook wel van onder de indruk, maar goed, je weet het nooit zeker natuurlijk. Ik kan er in elk geval in lokale nieuwsberichten ook nog niets van vinden. (Bijv. bij Gelderlander of Stentor)
Inbegrepen volgens mijquote:Op dinsdag 7 april 2020 12:23 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Worden de Nederlandse patiënten op de IC in Duitsland ook bij de cijfers gepresenteerd of wordt er nu gedaan alsof ze niet bestaan in Nederland?
Worden wel meegeteld, heb het namelijk in een krantenartikel gelezen "Waarvan 37 in Duitsland" ofzo. Of minder, het waren er niet zo veel.quote:Op dinsdag 7 april 2020 12:23 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Worden de Nederlandse patiënten op de IC in Duitsland ook bij de cijfers gepresenteerd of wordt er nu gedaan alsof ze niet bestaan in Nederland?
quote:Officials in a number of French cities and towns have announced they plan to make face masks mandatory for locals when they leave home in an effort to prevent the coronavirus spreading, Kim Willsher, the Guardian’s Paris correspondent, reports.
The first is Nice, in the south, where the centre-right mayor Christian Estrosi said that all inhabitants will be sent a mask within the next 8-10 days that they can reuse for a month. He promised to give more information about the operation on Wednesday.
Several other mayors have said they will follow suit, including neighbouring Cannes on the French Riviera. In Paris, the Socialist mayor Anne Hidalgo told France Info radio she was ready to “go in the same direction”.
Ik denk dat dat heel verstandig is, er worden door dokters natuurlijk ook gewoon nog altijd fouten gemaakt of verkeerde diagnoses gegeven. Als je lichaam echt zegt dat het mis is dan moet je toch aan de bel trekken ja.quote:Op dinsdag 7 april 2020 12:24 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ik heb een vertrouwen in oprechtheid en adviezen van erkende medici waarbij ik (zonder eigenwijs te zijn) een nog groter geloof heb in het eigen lichaam (mits je dat niet in de steekt heeft gelaten).
Als het lichaam zegt nu even niet, pijn heeft of je op een andere wijze "waarschuwt", dien je te "luisteren" en eventueel je van advies te dienen. Dat geldt wmb ook voor sporten waar alle clichés van "te" geldig zijn.
Waar ik wel weer sceptisch ben, is het eigen (be)oordelingsvermogen; al of niet op aangave van hypergeile media. Zonder te hypochonderen, beter even de dokter bellen dan denken dat het creperende wel goedkomt.
Dat is waar, ja...quote:Op dinsdag 7 april 2020 12:27 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Semmelweis werd bespot, uiteindelijk heeft men hem in een krankzinnigengesticht opgesloten waar de bewakers hem ineen sloegen, hij overleed twee weken later aan gangreen..
Hmm. Ik weet het niet, hoor. Stichting NICE heeft het bijvoorbeeld over 'Covid19 infecties op de Nederlandse IC's'. Het maakt ook niet zoveel uit, denk ik. Er kunnen ook Duitsers op de Nederlandse IC's liggen. Moeten die dan ook niet meegeteld worden?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |