De financiële crisis in 2008 hebben veel mensen niet in hun portemonnaie gevoeld. Dat kan nu wel eens anders uitpakken. Denk ik. Als leek.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 00:54 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat drukt de komende jaren de rijksbegroting, maar dat is niet iets dat mensen direct in de praktijk ervaren toch?
Nederland heeft nog 500 miljard die we tegen deze crises kunnen gooienquote:Op dinsdag 31 maart 2020 00:54 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat drukt de komende jaren de rijksbegroting, maar dat is niet iets dat mensen direct in de praktijk ervaren toch?
Onzin, goede bedrijven kunnen het best even uithouden met minder/geen inkomsten. Aanbevolen wordt een buffer van 3-6 maanden. Daarnaast zal de overheid zeer waarschijnlijk ook wel met oplossingen komen in de vorm van bijvoorbeeld een renteloze lening voor probleemgevallen.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 00:51 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Al die bedrijven die jarenlang duren om op te bouwen en nu omvallen zijn er dan ook gewoon weer bij. Heerlijk naïef
ik denk wel dat onze koopkracht de aankomende jaren niet vooruit gaat maar achteruit ...dus de economie groeit ook amper meerquote:Op dinsdag 31 maart 2020 00:56 schreef vosss het volgende:
[..]
De financiële crisis in 2008 hebben veel mensen niet in hun portemonnaie gevoeld. Dat kan nu wel eens anders uitpakken. Denk ik. Als leek.
Volgens mij kwam er pas een echte koopkrachtverbetering voor de meeste werkenden sinds 2015, dus zonder kleerscheuren was het niet. Ook was de economische groei jarenlang matig.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 00:56 schreef vosss het volgende:
[..]
De financiële crisis in 2008 hebben veel mensen niet in hun portemonnaie gevoeld. Dat kan nu wel eens anders uitpakken. Denk ik. Als leek.
Ligt eraan hoelang het duurt en hoe paniekerig de media op deze crisis reageert. Helaas heeft zij veel invloed.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 00:57 schreef Predator40 het volgende:
[..]
ik denk wel dat onze koopkracht de aankomende jaren niet vooruit gaat maar achteruit ...dus de economie groeit ook amper meer
Maar dat virus gaat niet meer uit jouw lijf.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 00:53 schreef Nadelspiel het volgende:
[..]
Een koortslip heb ik hoogstens dat het een beetje prikt als het op komt zetten. Doe er wat brandzalf op, en het gaat weg.
Dat is zo, maar normaal gesproken merk je er niks van. Dus zoals gezegd: als het begint te prikken.... een beetje brandzalf en het verdwijnt. Ben er gelijk bij en heb nooit zo'n plek.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:00 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Maar dat virus gaat niet meer uit jouw lijf.
Voor de horeca is het klote. Voor veel andere sectoren (waaronder die van mij) is het vooral uitstellen van uitgaven. Wat nu niet komt, komt later wel weer.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 00:56 schreef vosss het volgende:
[..]
De financiële crisis in 2008 hebben veel mensen niet in hun portemonnaie gevoeld. Dat kan nu wel eens anders uitpakken. Denk ik. Als leek.
En digitale geld heeft ook maar een beperkte waarde net zoals een euro biljet of edel metaalquote:Op dinsdag 31 maart 2020 00:57 schreef Predator40 het volgende:
[..]
ik denk wel dat onze koopkracht de aankomende jaren niet vooruit gaat maar achteruit ...dus de economie groeit ook amper meer
Dat is mooi, zo gaat het misschien ook met dit virus, we gaan het dragen en we overleven het in afgezwakte vorm, tenzij...quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:04 schreef Nadelspiel het volgende:
[..]
Dat is zo, maar normaal gesproken merk je er niks van. Dus zoals gezegd: als het begint te prikken.... een beetje brandzalf en het verdwijnt.
Van wat? Dat Chinezen geen vleermuizen moeten etenquote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:11 schreef BoonDockSaint het volgende:
Dit is volgens mij ook de eerste pandemie hopelijk snel voorbij en leren we ervan
quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:12 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Van wat? Dat Chinezen geen vleermuizen moeten eten
Van deze eeuw wel ja.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:11 schreef BoonDockSaint het volgende:
Dit is volgens mij ook de eerste pandemie
Inderdaad geen vliegtoerisme meer toestaan maar daar gaan ze niet aan en dus gaan we er weinig van leren.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:11 schreef BoonDockSaint het volgende:
Dit is volgens mij ook de eerste pandemie hopelijk snel voorbij en leren we ervan
Maar hoe kan ik dan naar mn allinclusive hotel in Turkije?quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:15 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Inderdaad geen vliegtoerisme meer toestaan maar daar gaan ze niet aan en dus gaan we er weinig van leren.
Volgens mij nietquote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:11 schreef BoonDockSaint het volgende:
Dit is volgens mij ook de eerste pandemie
Met een boot.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:16 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Maar hoe kan ik dan naar mn allinclusive hotel in Turkije?
H1N1 (swine flu) in 2009 was ook een pandemie. Maaruiteindelijk viel dat griepseizoen nog mee.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:11 schreef BoonDockSaint het volgende:
Dit is volgens mij ook de eerste pandemie hopelijk snel voorbij en leren we ervan
Die markten zijn alweer volop gaandequote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:12 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Van wat? Dat Chinezen geen vleermuizen moeten eten
Tja, dat weet nog niemand...wat de uitwerking gaat zijn. Zorgen dat je een goed immuunsysteem hebt is dan het deviesquote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:07 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Dat is mooi, zo gaat het misschien ook met dit virus, we gaan het dragen en we overleven het in afgezwakte vorm, tenzij...
je immuunsysteem het niet kan hebben.
Uiteraardquote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:21 schreef RipCity het volgende:
[..]
Die markten zijn alweer volop gaande
Nu 1100 IC-bedden voor coronapatiënten beschikbaar (en 500 reguliere acute zorg), deze week wordt opgeschaald naar 2400 bedden.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 00:53 schreef vosss het volgende:
1054 liggen op de IC momenteel lees ik. Iemand enig idee wat de capaciteit nu is? En hoe snel er nog bij geschakeld kan worden? Is er al een plan voor als we over de 2500 IC opnames gaan?
swine flu hadden we hier in NL niet echt last van tochquote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:18 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
H1N1 (swine flu) in 2009 was ook een pandemie. Maaruiteindelijk viel dat griepseizoen nog mee.
(voor kinderen was het wel dodelijker dan normaal)
https://en.wikipedia.org/wiki/2009_swine_flu_pandemic
quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:21 schreef RipCity het volgende:
[..]
Die markten zijn alweer volop gaande
Goede tip, commercieel ook! Wat zorgt er voor dat je een goed immuunsysteem krijgt, drink veel melk..quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:23 schreef Nadelspiel het volgende:
[..]
Tja, dat weet nog niemand...wat de uitwerking gaat zijn. Zorgen dat je een goed immuunsysteem hebt is dan het devies
1600 IC-bedden nu en opschalen tot maximaal 2500 komende weken. 100 beademingsapparaten per week voorlopig, misschien binnenkort meer. Ik denk dus dat die 2400-2500 niet in één week geregeld gaat zijn.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:23 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Nu 1100 IC-bedden voor coronapatiënten beschikbaar (en 500 reguliere acute zorg), deze week wordt opgeschaald naar 2400 bedden.
Daarna is er geen plan meer, behalve hopen dat het voldoende is en anders code zwart / fase 3: kiezen wie een IC-bed krijgt en wie niet.
https://nos.nl/l/2328827
Wim hof method. Koude douches etc.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:25 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Goede tip, commercieel ook! Wat zorgt er voor dat je een goed immuunsysteem krijgt, drink veel melk..
Van die 2400, zijn daarvan nog steeds 500 gereserveerd voor reguliere acute zorg?quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:23 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Nu 1100 IC-bedden voor coronapatiënten beschikbaar (en 500 reguliere acute zorg), deze week wordt opgeschaald naar 2400 bedden.
Daarna is er geen plan meer, behalve hopen dat het voldoende is en anders code zwart / fase 3: kiezen wie een IC-bed krijgt en wie niet.
https://nos.nl/l/2328827
Vergeet niet dat er mensen uit komen hè.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:26 schreef vosss het volgende:
[..]
Van die 2400, zijn daarvan nog steeds 500 gereserveerd voor reguliere acute zorg?
Indien dat het geval is dan is onze max aan corona IC's dus 1900 bedden. En daar liggen na een maand al meer dan de helft van vol en het worden er nog iedere dag meer en meer.
Ik zet alvast in op code zwart.
Én IC opnames nemen af.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:28 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Vergeet niet dat er mensen uit komen hè.
Je hebt een imuum systeem of je hebt het niet daar kan je niet op trainen of wat dan ookquote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:26 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Wim hof method. Koude douches etc.
Schijnt te werken.
Exact!quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:30 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Je hebt een imuum systeem of je hebt het niet daar kan je niet op trainen of wat dan ook
Ik vind het wel een goede strategie hoor. Eerlijk vertellen hoeveel doden er zouden vallen als ze niets zouden doen. Dan snapt iedereen de ernst van de situatie en is er meteen draagvlak voor de maatregelen.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:21 schreef crystal_meth het volgende:
Trump moves the coronavirus goal posts, pre-spinning 100,000 deaths as ‘a very good job’
After he spent the early weeks of the outbreak downplaying the severity of the situation, Trump is now playing up the most dire projections in an attempt to cast a positive light on his response
https://www.washingtonpos(...)eaths-very-good-job/
Vleermuis!quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:21 schreef RipCity het volgende:
[..]
Die markten zijn alweer volop gaande
quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:15 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Inderdaad geen vliegtoerisme meer toestaan maar daar gaan ze niet aan en dus gaan we er weinig van leren.
Je kan met de bus, de trein, de auto, de boot.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:35 schreef Predator40 het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
ja lekker als kasplantje thuis blijven .....jij spoort niet
oh ja....met de bus en de trein word niemand besmet en zit je niet op elkaar natuurlijkquote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:37 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Je kan met de bus, de trein, de auto, de boot.
Mensen waren ook geen kasplantjes toen er nog geen vliegtuigen waren
quote:
Eehmz…. wij kwamen eerder in dit topic toch op hele andere aantallen uit qua mensen die levend van de IC afgekomen waren????quote:In totaal zijn 1200 patiënten opgenomen geweest op de intensive care, van wie er 140 zijn overleden. 19 IC-patiënten zijn uit het ziekenhuis ontslagen, meldt Gommers. Zij moeten nog wel revalideren.
Niet in Italiequote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:39 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Knoflook schijnt wel te werken
Vliegverkeer zorgt voor de snelle verspreiding van besmettingen, met name ook door de massaliteit ervan. Vooral intercontinentaal vliegverkeer.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:38 schreef Predator40 het volgende:
[..]
oh ja....met de bus en de trein word niemand besmet en zit je niet op elkaar natuurlijk
dan zit je zelfs nog langer op elkaar gepropt
Zeker mensen houden vanzelf meer afstand, bruine bonen met uien schijnt ook te werkenquote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:39 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Knoflook schijnt wel te werken
Dat viel mee in het eerste jaar. >1700 bevestigde gevallen en 51 doden. Kwam een jaar later terug, in het 2010-11 seizoen waren 60% van de griepgevallen H1N1.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:24 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
swine flu hadden we hier in NL niet echt last van toch
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.are we infinite or am I alone
quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:45 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Dat viel mee in het eerste jaar. >1700 bevestigde gevallen en 51 doden. Kwam een jaar later terug, in het 2010-11 seizoen waren 60% van de griepgevallen H1N1.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:45 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Dat viel mee in het eerste jaar. >1700 bevestigde gevallen en 51 doden. Kwam een jaar later terug, in het 2010-11 seizoen waren 60% van de griepgevallen H1N1.Ik kan het nog wel voor me halen maar het land ging niet gelijk opslot enzoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I will do what i must !!
Volgens mij 2400 in totaal. En ze krijgen de laatste dagen circa 100 COVID-19-patiënten op de IC erbij per dag. Code zwart is dus aanstaande maandag al in zicht als dat zo doorgaat, legde Gommers vandaag uit bij Nieuwsuur:quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:26 schreef vosss het volgende:
[..]
Van die 2400, zijn daarvan nog steeds 500 gereserveerd voor reguliere acute zorg?
Indien dat het geval is dan is onze max aan corona IC's dus 1900 bedden. En daar liggen na een maand al meer dan de helft van vol en het worden er nog iedere dag meer en meer.
Ik zet alvast in op code zwart.
Tot en met afgelopen woensdag (bij de technische briefing) was Gommers nog in de veronderstelling dat ze tot eind mei de tijd hadden om zich voor te bereiden op die 2400 bedden, met de groetjes van de RIVM-modelleurs.quote:Op dit moment is er op IC's in Nederland plaats voor ongeveer 1100 coronapatiënten en zo'n 500 niet-coronapatiënten. Eind deze week moeten er 2400 bedden gerealiseerd zijn, maar wat als er op maandag weer 100 coronapatiënten bijkomen op de IC?
"Als blijkt dat dat de grens is, dan gaan we in die zwarte periode aankomen", zegt Gommers. "We gaan eerst bekijken hoeveel rek er nog is, maar ergens zit die grens en als je daarover heen gaat, dan zal je met elkaar keuzes moeten maken over welke patiënten nog behandeld worden."
https://nos.nl/l/2328878
100.0000 in de VS komt overeen met 5000 in Nederland, of 20.000 in Italië.quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:33 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Ik vind het wel een goede strategie hoor. Eerlijk vertellen hoeveel doden er zouden vallen als ze niets zouden doen. Dan snapt iedereen de ernst van de situatie en is er meteen draagvlak voor de maatregelen.
Hier blijven ze jammer genoeg ver van dat soort prognoses. Het track record van het RIVM kennende zouden ze er makkelijk een factor 100 naast kunnen zitten, misschien daarom.![]()
quote:Trump referenced new data from his task force and said that between 100,000 and 200,000 deaths would represent a victory over the coronavirus.
quote:Op dinsdag 31 maart 2020 01:49 schreef ViviRAWRS het volgende:
Tot en met afgelopen woensdag (bij de technische briefing) was Gommers nog in de veronderstelling dat ze tot eind mei de tijd hadden om zich voor te bereiden op die 2400 bedden, met de groetjes van de RIVM-modelleurs.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |