Hihiquote:
Een andere B!quote:
quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:24 schreef Tele6 het volgende:
Zoals je ziet, matchen de bloemen uitstekend met mijn interieur.
quote:Op donderdag 26 maart 2020 14:05 schreef Cat-astrophe het volgende:
Nadeel van thuiswerken. Normaal word ik in de auto wakker.
Nu is woon-werk een stuk korter en dan krijg je dus dat je mails gaat beantwoorden ipv doorsturenOei! Goed opgelost om hem meteen te bellen!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat gaat idd de goeie kant opquote:Op donderdag 26 maart 2020 15:04 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Fijn
En ondertussen ook lekker aan het afvallen toch?
Winterhard tot min dertig!quote:Op donderdag 26 maart 2020 14:02 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Kan je die in Nederland groeien! Ik ken ze wel, vond ze wel grappig.
Oh, dat klinkt echt super netjes geregeldquote:Op donderdag 26 maart 2020 15:37 schreef Blues het volgende:
Dat was lang wachten bij die molenen er klonk een belletje als je naar binnen mocht naar de toonbank waar een plastic scherm voorhing. Buiten hadden ze op bijna 2mtr afstand van elkaar allemaal paaltjes gezet waar je dan bij moest wachten. Echt goed opgelost
Bij jullie vallen het aantal besmettingen ook nog heel erg mee toch?quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:38 schreef minilot het volgende:
[..]
Winterhard tot min dertig!![]()
@:Bloes Een grote dikke knuffel voor je en tevens: het is niet voor iedereen kut nu hč? Voor mij tot dusver echt niet, voor J. evenmin. Serieus.
Van Barreltjequote:Op donderdag 26 maart 2020 15:36 schreef Blues het volgende:
Mooie bos TeleVan wie en wrom? /willen alles weten
En dit is een blijvertje Pee
Suf van die mensen in de supermarktquote:Op donderdag 26 maart 2020 15:41 schreef Candaasje het volgende:
Mooi Tele!![]()
Ik moest net in de supermarkt zijn. Laten we zeggen dat 1/3 van de aanwezigen nog steeds geen hol snapt van 1.5m afstand houden. Of in elk geval poging doen tot.![]()
En ik had beter mijn fiets kunnen meenemen, bedacht ik me op de terugweg, want in je up voor meerdere dagen eten meeslepen is toch best zwaar.
En tevens spierpijn in de bovenbeentjes
Nee fijne spierpijn. Spieren weer een beetje (licht nog) aan het werk gezet, voelt wel goed.quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:42 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Suf van die mensen in de supermarkt![]()
Hopelijk bemoedigende spierpijn en geen "dit doe ik nooit weer" spierpijn
Ooo, lief van lieve Barrel!quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:41 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Van Barreltje![]()
![]()
"een klein hart onder de riem in deze bizarre tijden"![]()
maak ik jou nou wel of niet blij met een bosje?? ( ivm geur allergie etc)quote:
Mijn sociale kring is niet zo groot en J. en ik hebben allebei al geen opa's en oma's meer over om ons zorgen over te maken en ik ken eigenlijk helemaal niemand ouder dan een jaar of zeventig, mijn lieve hoogbejaarde buren daargelaten, die elke paar dagen worden voorzien van een tasje boodschappen voor de deur. Maar om nou te zeggen dat de huidige situatie voor mij kut is omdat ik aardige buren van boven de tachtig heb gaat me wat te ver. Dat J. en Günther thuis zijn vindt ieder van ons retegezellig, ik vind het ondertussen boeiend om te zien wat er zoal in het land gebeurt en verder heb ik er tot dusver persoonlijk simpelweg geen directe hinder van.quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:41 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Bij jullie vallen het aantal besmettingen ook nog heel erg mee toch?
Hier kent iedereen ondertussen wel meerdere mensen die besmet of overleden zijn.
Klopt, ik nies me gek met bloemen in huisquote:Op donderdag 26 maart 2020 15:47 schreef Barreltje het volgende:
maak ik jou nou wel of niet blij met een bosje?? ( ivm geur allergie etc)
Fijn toch! Gelukkig maar dat het niet voor iedereen kut is danquote:Op donderdag 26 maart 2020 15:53 schreef minilot het volgende:
[..]
Mijn sociale kring is niet zo groot en J. en ik hebben allebei al geen opa's en oma's meer over om ons zorgen over te maken en ik ken eigenlijk helemaal niemand ouder dan een jaar of zeventig, mijn lieve hoogbejaarde buren daargelaten, die elke paar dagen worden voorzien van een tasje boodschappen voor de deur. Maar om nou te zeggen dat de huidige situatie voor mij kut is omdat ik aardige buren van boven de tachtig heb gaat me wat te ver. Dat J. en Günther thuis zijn vindt ieder van ons retegezellig, ik vind het ondertussen boeiend om te zien wat er zoal in het land gebeurt en verder heb ik er tot dusver persoonlijk simpelweg geen directe hinder van.
ik ken eigenlijk ook niemand..quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:41 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Bij jullie vallen het aantal besmettingen ook nog heel erg mee toch?
Hier kent iedereen ondertussen wel meerdere mensen die besmet of overleden zijn.
Wat lief!quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:41 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Van Barreltje![]()
![]()
"een klein hart onder de riem in deze bizarre tijden"![]()
Maar je hebt toch wel andere familie?quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:53 schreef minilot het volgende:
[..]
Mijn sociale kring is niet zo groot en J. en ik hebben allebei al geen opa's en oma's meer over om ons zorgen over te maken en ik ken eigenlijk helemaal niemand ouder dan een jaar of zeventig, mijn lieve hoogbejaarde buren daargelaten, die elke paar dagen worden voorzien van een tasje boodschappen voor de deur. Maar om nou te zeggen dat de huidige situatie voor mij kut is omdat ik aardige buren van boven de tachtig heb gaat me wat te ver. Dat J. en Günther thuis zijn vindt ieder van ons retegezellig, ik vind het ondertussen boeiend om te zien wat er zoal in het land gebeurt en verder heb ik er tot dusver persoonlijk simpelweg geen directe hinder van.
Mocht het het toch nog worden dan zal ik het zeggen.quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:54 schreef Blues het volgende:
[..]
Fijn toch! Gelukkig maar dat het niet voor iedereen kut is dan
Zie eerder Volkskrantartikel dat @Kreator plaatste. Ja, een ernstig ziekteverloop treft incidenteel ook jongere mensen, maar véél komt dat niet voor. Het lijkt me op basis van de huidige kennis tamelijk zinloos om me druk te maken over de gezondheid van de jonge mensen die ik ken, evenmin als dat ik me de hele tijd zorgen maak dat ze een auto-ongeluk krijgen, borstkanker of noem maar iets waar je als non-bejaarde zoal door geveld kunt worden.quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:57 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Maar je hebt toch wel andere familie?
Het treft ook jonge mensen.
Maar goed alleen fijn dat je er niets van merkt
Het thuiswerken van mijn man vind ik ook wel knus en verder weinif hinder.
Maar als ik er over na ga denken hoe het echt is....dan is het niet zo'n pretje.
Die van ons ook. Geen Opa's en Oma's, geen ouders, geen ooms en tantes.quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:53 schreef minilot het volgende:
Mijn sociale kring is niet zo groot en J. en ik hebben allebei al geen opa's en oma's meer over om ons zorgen over te maken...
Duidelijkquote:Op donderdag 26 maart 2020 16:00 schreef minilot het volgende:
[..]
Zie eerder Volkskrantartikel dat @:Kreator plaatste. Ja, een ernstig ziekteverloop treft incidenteel ook jongere mensen, maar véél komt dat niet voor. Het lijkt me op basis van de huidige kennis tamelijk zinloos om me druk te maken over de gezondheid van de jonge mensen die ik ken, evenmin als dat ik me de hele tijd zorgen maak dat ze een auto-ongeluk krijgen, borstkanker of noem maar iets waar je als non-bejaarde zoal door geveld kunt worden.
jatterd!quote:
Misschien kan mijn tante op bezoek komenquote:Op donderdag 26 maart 2020 16:14 schreef Barreltje het volgende:
wij hopen hier eigenlijk een soort van dat oma (95) het wel krijgt.. zo dement als een deur en een niet-reanimeren document.. het zou ook voor een hoop rust zorgen eigenlijk.. maar zal je zien dat zij dan weer wel 100 wordt ofzo..
een begrafenis is wel lastig nu, aangezien er 9 kinderen zijn (waarvan 1 in het buitenland die niet weg komt)
Oh goed idee! Voor het eerst broodjes uit de pizzaoven proberen dit weekend.quote:Op donderdag 26 maart 2020 16:19 schreef fietsie het volgende:
Hmmm jammer.. zo lang het (noord)oostenwind is kan mijn oven niet aan, anders had ik een steenovenbrood kunnen insturen
Misschien hebben ze daarom dat bezoek even stopgezet in instellingen, al die mensen die mensen dood willen hebben.quote:Op donderdag 26 maart 2020 16:21 schreef Kaatje1 het volgende:
Mijn schoonzus "hoopt" ook dat haar moeder het zal krijgen. Ook dementerend en schrikt zich nog iedere dag een hoedje wanneer ze hoort dat haar man is overleden.
nouja het leven wat mijn oma nu leidt is voor niemand leuk hoor.. vooral niet voor haar..quote:Op donderdag 26 maart 2020 16:23 schreef Myraela het volgende:
[..]
Misschien hebben ze daarom dat bezoek even stopgezet in instellingen, al die mensen die mensen dood willen hebben.
Oh ja, ik ging dit nog met jou overleggenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |