Het probleem zit hem vooral in de beademingsmachines. Niet zozeer in de maskers of tubes. Die zijn er nog wel voor zover ik weet.quote:Op woensdag 25 maart 2020 12:57 schreef raptorix het volgende:
https://www.hln.be/nieuws(...)e-beademen~a15cb7b0/
Laten we supersnel hier ook mee beginnen!!!!
Vraag me ook af hoe gecompliceerd kan zijn zo'n beademingsmachine te bouwen. Lijkt me nou niet de meest geadvanceerde techniek.quote:Op woensdag 25 maart 2020 12:57 schreef raptorix het volgende:
https://www.hln.be/nieuws(...)e-beademen~a15cb7b0/
Laten we supersnel hier ook mee beginnen!!!!
Maar dit zou wellicht wel een tussenoplossing kunnen zijn voor iemand die beperkte moeite heeft met ademen.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:01 schreef funnywell het volgende:
[..]
Maar dat is wel andere koek dan intubatie, dat is compleet andere apparatuur. En eenmaal op de IC dan zit je daar aan, dan zit je niet meer met een mondkapje.
Omdat nog steeds een flink deel werkt, mensen nog steeds boodschappen doen, mensen familieleden/huisgenoten besmetten en natuurlijk ook nog genoeg mensen zijn die denken dat ze onoverwinnelijk zijn.quote:Op woensdag 25 maart 2020 12:55 schreef Za het volgende:
[..]
Hoe kan dit mogelijk zijn indien iedereen dan al 10 weken binnen zit?
In Wuhan gingen de mensen ook nog steeds naar de supermarkt, apotheek. Verder zaten ze met elkaar in huizen, ontvingen pakketjes en voedsel. De weken na de lockdown bleef het aantal besmette personen gelijk, er werd aangekondigd dat de piek in mei zou zijn, met allerlei modellen die dat lieten zien, en deskundigen. Uiteindelijk waren er half maart nauwelijks nieuwe gevallen.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:00 schreef Tijn het volgende:
Omdat mensen nog steeds naar buiten gaan en met elkaar in contact komen. Weliswaar minder dan eerst, maar er vindt nog steeds verspreiding plaats. Omdat het aantal besmettingen alleen maar toeneemt, zorgt ook een minder snelle verspreiding nog steeds voor een groei in het aantal zieken.
Lang niet iedereen zit (continu) binnen.quote:Op woensdag 25 maart 2020 12:55 schreef Za het volgende:
[..]
Hoe kan dit mogelijk zijn indien iedereen dan al 10 weken binnen zit?
Dat zeker, maar er is vooral vraag naar het specialistischere apparatuur voor intubatiequote:Op woensdag 25 maart 2020 13:03 schreef raptorix het volgende:
[..]
Maar dit zou wellicht wel een tussenoplossing kunnen zijn voor iemand die beperkte moeite heeft met ademen.
Klopt, zeker als het een tijdelijke oplossing is hoef je niet aan alle eisen te voldoen.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:02 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Vraag me ook af hoe gecompliceerd kan zijn zo'n beademingsmachine te bouwen. Lijkt me nou niet de meest geadvanceerde techniek.
Zet gewoon een klein fabriekje op als overheid met wat handige gasten.
Ik denk eerder dat het omgekeerd is dat verhuurders nu even de huur stoppen omdat nieuwe huurders na deze crisis geen hoofdprijshuur meer willen betalen.quote:Op woensdag 25 maart 2020 12:26 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Ik vrees eerder dat veel vastgoedeigenaren die een relatief lage huur afgesproken hebben met een ondernemer ze graag zien vallen om de huren omhoog te kunnen knallen.
Probleem zal hem vooral zitten in het tekort aan onderdelen. Wereldwijd liggen de fabrieken plat waar deze gemaakt worden.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:02 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Vraag me ook af hoe gecompliceerd kan zijn zo'n beademingsmachine te bouwen. Lijkt me nou niet de meest geadvanceerde techniek.
Zet gewoon een klein fabriekje op als overheid met wat handige gasten.
Ik vind het maar raar geschreven zinnen. Dacht eerst fake, lijkt een beetje zo'n vertaald bericht, maar het is wel hun officiële account.quote:Op woensdag 25 maart 2020 12:52 schreef Maver24 het volgende:
twitter:rivm twitterde op woensdag 25-03-2020 om 12:48:17Het is tot nu toe niet gevonden in Nederlands kraanwater. Er is in Nederland strenge wetgeving om de veiligheid van drinkwater te bewaken. Daarbij wordt rekening gehouden met virussen en het zou ons beschermen tegen COVID-19 reageer retweet
ik loop ook elke dag even een rondje. Continu binnen zitten is ook niet goed. Zeker niet als je al stress ervaart door dit alles. Er is een verschil tussen buiten zijn en feestjes houden. En ja, ik moet ook eten dus de supermarkt kom ik ook.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:03 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Lang niet iedereen zit (continu) binnen.
Dat was in China ook niet zo.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:03 schreef Zeroku het volgende:
Lang niet iedereen zit (continu) binnen.
Het is raar, met name dat "tot nu toe".quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:06 schreef alors het volgende:
Ik vind het maar raar geschreven zinnen. Dacht eerst fake, lijkt een beetje zo'n vertaald bericht, maar het is wel hun officiële account.
klopt dat gaat heel snel dan.quote:Op woensdag 25 maart 2020 12:34 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Wij gooien momenteel voor 25.000 euro handel weg per dag, goede ondernemer die dat kan opvangen.
Mensen denken veel te positief over financiële reserves van bedrijven.
Is dit het totale aantal voor vandaag of een voorlopig aantal?quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:04 schreef Frutsel het volgende:
Spanje gaat vandaag ook alweer hard zeg... ruim 400 doden alweer
Daarom is het belangrijk om dit te lezen en niet gelijk allerlei onzin over drinkwater te gaan roepen.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:06 schreef alors het volgende:
[..]
Ik vind het maar raar geschreven zinnen. Dacht eerst fake, lijkt een beetje zo'n vertaald bericht, maar het is wel hun officiële account.
Maar nu doe je alsof China te vertouwen is.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:03 schreef Za het volgende:
[..]
In Wuhan gingen de mensen ook nog steeds naar de supermarkt, apotheek. Verder zaten ze met elkaar in huizen, ontvingen pakketjes en voedsel. De weken na de lockdown bleef het aantal besmette personen gelijk, er werd aangekondigd dat de piek in mei zou zijn, met allerlei modellen die dat lieten zien, en deskundigen. Uiteindelijk waren er half maart nauwelijks nieuwe gevallen.
Ja met name het 'het zou' gedeelte is nogal slecht.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:06 schreef alors het volgende:
[..]
Ik vind het maar raar geschreven zinnen. Dacht eerst fake, lijkt een beetje zo'n vertaald bericht, maar het is wel hun officiële account.
voorlopig ben ik bang, gisteren zijn ze op 700+ uitgekomenquote:Op woensdag 25 maart 2020 13:07 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Is dit het totale aantal voor vandaag of een voorlopig aantal?
Italië nu ook? spanje ook al las ik gisterenquote:Op woensdag 25 maart 2020 13:08 schreef funnywell het volgende:
En in italie vinden ze de doden nu ook in de bejaardentehuizen, dus dan gaan we nu de China taferelen krijgen dat de doden overal en nergens opgehaald moeten worden.
Italië cijfers, nu al? Gister was toch 500+quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:08 schreef Fukushima het volgende:
[..]
voorlopig ben ik bang, gisteren zijn ze op 700+ uitgekomen
Blijkt uit de cijfers die China tot nu toe naar buiten heeft gebracht dat ze niet te vertrouwen zijn? Volgens mij komen de percentages ziekenhuis / IC opnames en doden redelijk overeen met wat we hier zien.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:08 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Maar nu doe je alsof China te vertouwen is.
ik twijfel nu! ik ga even googlenquote:Op woensdag 25 maart 2020 13:09 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Italië cijfers, nu al? Gister was toch 500+
Komt dan toch in de richting van andere landen die rekening houden met tijdsduur met maatregelen van 10-12 weken binnenzitten. De foutmarges van modellen, meer accurate schetsjes, zijn gewoon groot.quote:Op woensdag 25 maart 2020 12:55 schreef Za het volgende:
[..]
Hoe kan dit mogelijk zijn indien iedereen dan al 10 weken binnen zit?
0 nieuwe besmettingen en 0 opnames. Ze zullen vast wel eerlijk zijn geweest toen ze echt niet anders meer konden, maar nu is het gewoon weer terug naar propaganda.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:10 schreef falling_away het volgende:
[..]
Blijkt uit de cijfers die China tot nu toe naar buiten heeft gebracht dat ze niet te vertrouwen zijn? Volgens mij komen de percentages ziekenhuis / IC opnames en doden redelijk overeen met wat we hier zien.
Ik snap helemaal niet waar dat 'het' als persoonlijk voornaamwoord op terugslaat.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:08 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ja met name het 'het zou' gedeelte is nogal slecht.
helaas...quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:09 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Italië cijfers, nu al? Gister was toch 500+
bronquote:Spain's coronavirus death toll overtook that of China on Wednesday, rising to 3,434 after 738 people died over the past 24 hours, the government said.
We hadden het over Spanje.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:09 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Italië cijfers, nu al? Gister was toch 500+
Past inderdaad (wat) beter bij het verhaal van vanmorgen.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:10 schreef Kyran het volgende:
NOS heeft kop toch maar aangepast naar "RIVM: groei coronabesmettingen neemt af, maar IC's onder enorme druk"
Dat dekt het wel beter in ieder geval.
Ze liggen niet meer onder het vergrootglas, elk land heeft nu zelf problemen.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:11 schreef Nattekat het volgende:
[..]
0 nieuwe besmettingen en 0 opnames. Ze zullen vast wel eerlijk zijn geweest toen ze echt niet anders meer konden, maar nu is het gewoon weer terug naar propaganda.
hij bedoelt qua hoogte 'italie cijfers'quote:
Waar haal je dit getal vandaan?quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:04 schreef Frutsel het volgende:
Spanje gaat vandaag ook alweer hard zeg... ruim 400 doden alweer
Voorlopig. Verwacht 3-4 meer updates.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:07 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Is dit het totale aantal voor vandaag of een voorlopig aantal?
Ja terwijl we nu GRIP 4 zitten zou dat juist getrained moeten zijn.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:11 schreef TheVulture het volgende:
https://www.omroepbrabant(...)r-samenwerking-nodig
Wat ik niet snap is dat dat commandocentrum na ongeveer een week dat het is gecommuniceerd dat het gebruikt zou worden nog steeds niet up en running is...
En dat ziekenhuizen dus nog steeds patienten kunnen weigeren
Klopt, wel kut dat het daar zo hard gaat dus.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:12 schreef Fukushima het volgende:
[..]
hij bedoelt qua hoogte 'italie cijfers'
denk ik
Aha, ik dacht al (anders zou het een forse daling zijn t.o.v. gister.)quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:12 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Voorlopig. Verwacht 3-4 meer updates.
Helaas. Er komt per update nog eens 100 bij viel me op afgelopen dagen.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:13 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Aha, ik dacht al (anders zou het een forse daling zijn t.o.v. gister.)
Dat overlapt wel met die 738 dan? Die worldometer is vanaf middernacht en die 738 was een uur geleden de 24 uur daarvoor?quote:
wat je nu ziet op worldometer is de ochtendupdate. die 738 idd van de 24 uur ervoor.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:14 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Dat overlapt wel met die 738 dan? Die worldometer is vanaf middernacht en die 738 was een uur geleden de 24 uur daarvoor?
Het lijkt alsof ze het draaiboek blaadje voor blaadje doorwerken en niet alvast vooruitkijken en extra dingen in gang zetten.quote:Op woensdag 25 maart 2020 13:11 schreef TheVulture het volgende:
https://www.omroepbrabant(...)r-samenwerking-nodig
Wat ik niet snap is dat dat commandocentrum na ongeveer een week dat het is gecommuniceerd dat het gebruikt zou worden nog steeds niet up en running is...
En dat ziekenhuizen dus nog steeds patienten kunnen weigeren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |