quote:Medical professionals around the US told BuzzFeed News that the official numbers of people who have died of COVID-19 are not consistent with the number of deaths they’re seeing on the front lines.
In some cases, it’s a lag in reporting, caused by delays and possible breakdowns in logging positive testsand making them public. In other, more troubling, cases, medical experts told BuzzFeed News they think it’s because people are not being tested before or after they die.
In the US, state and county authorities are responsible for collecting data on cases of COVID-19and deaths. The data is then reported to the Centers for Disease Control and Prevention.
(...)
Ik zou het niet weten. De VS heeft zich de afgelopen jaren steeds meer gesoleerd van de rest van de wereld en hebben veel westerse landen een beetje van zich afgejaagd. China is op het moment een stabielere handelspartner dan de VS. Ik heb een vermoeden dat de vrije val van de VS op dit continent zal blijven.quote:Op donderdag 26 maart 2020 14:51 schreef KI1234 het volgende:
Krijgen we in de VS op den duur 1933 Duitsland achtige taferelen? Superinflatieprijzen? Wat wel in het voordeel can de VS werkt is dat ook de rest van de wereld in het grote dal zit. Of dat helpt relatief beschouwd? Ik bedoel, doet jouw land het slecht als alle andere landen het ook slecht doen? 😉
collateral damagequote:Op donderdag 26 maart 2020 14:52 schreef Ulx het volgende:
Doctors And Nurses Say More People Are Dying Of COVID-19 In The US Than We Know
[..]
En toch zijn we allemaal afhankelijk van de dollar, hebben we daar het centrum van onze financile handel en beurzen gevestigd en er veel geld genvesteerd. De VS wordt ook als sturend gezien voor de wereldeconomie. En ook hebben veel landen als Duitsland goudreserves daar gestationeerd. Dus voorlopig laat niemand de VS vallen gok ik. Anders is dat nog veel meer geld kwijt raken.quote:Op donderdag 26 maart 2020 14:59 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Ik zou het niet weten. De VS heeft zich de afgelopen jaren steeds meer gesoleerd van de rest van de wereld en hebben veel westerse landen een beetje van zich afgejaagd. China is op het moment een stabielere handelspartner dan de VS. Ik heb een vermoeden dat de vrije val van de VS op dit continent zal blijven.
Ook dat is een probleem in de VS: De huidige regering zal niet transparant zijn met het aangeven van het totaal aantal doden omdat het niet in hun agenda past.quote:Op donderdag 26 maart 2020 14:52 schreef Ulx het volgende:
Doctors And Nurses Say More People Are Dying Of COVID-19 In The US Than We Know
[..]
Hoe betrouwbaar is buzzefeed want toen ik daarover navroeg op een Amerikaans forum zei iemand dat dit een vuilnisbron is? Zijn er meerdere bronnen voor deze claim?quote:Op donderdag 26 maart 2020 14:52 schreef Ulx het volgende:
Doctors And Nurses Say More People Are Dying Of COVID-19 In The US Than We Know
[..]
Die afhankelijkheid is grotendeels virtueel. Ik verwacht dat de markten al hebben gereageerd na de uitbraak in China.quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:03 schreef KI1234 het volgende:
[..]
En toch zijn we allemaal afhankelijk van de dollar, hebben we daar het centrum van onze financile handel en beurzen gevestigd en er veel geld genvesteerd. De VS wordt ook als sturend gezien voor de wereldeconomie. En ook hebben veel landen als Duitsland goudreserves daar gestationeerd. Dus voorlopig laat niemand de VS vallen gok ik. Anders is dat nog veel meer geld kwijt.
Geholpen door het feit dat ze dezelfde crisis in min of meer mate meemaken.
https://mediabiasfactcheck.com/buzzfeed/quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:10 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Hoe betrouwbaar is buzzefeed want toen ik daarover navroeg op een Amerikaans forum zei iemand dat dit een vuilnisbron is? Zijn er meerdere bronnen voor deze claim?
als er iemand iets dergelijks plaatst op een Amerikaans forum zou ik in elk geval kijken of die een republikein is.quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:10 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Hoe betrouwbaar is buzzefeed want toen ik daarover navroeg op een Amerikaans forum zei iemand dat dit een vuilnisbron is? Zijn er meerdere bronnen voor deze claim?
Die zijn er zat. Diehards die elke vorm van kritiek op hun president afdoen als stemmingmakerij, nepnieuws, en afkomstig van Amerika hatende liberalen die met de vijand heulen. Ongeacht de feitelijke inhoud of waarheidsgehalte. Dquote:Op donderdag 26 maart 2020 15:23 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
als er iemand iets dergelijks plaatst op een Amerikaans forum zou ik in elk geval kijken of die een republikein is.
De euro is de tweede munt op het wereld toneel, en zal steeds maar meer positie innemen, dan. En Amerikaanseonderzoekers , Aziatische, Europese beleggers maakt het echt niks uit om te speculeren in euro's of dollars. Als ze maar verdienen.quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:03 schreef KI1234 het volgende:
[..]
En toch zijn we allemaal afhankelijk van de dollar, hebben we daar het centrum van onze financile handel en beurzen gevestigd en er veel geld genvesteerd. De VS wordt ook als sturend gezien voor de wereldeconomie. En ook hebben veel landen als Duitsland goudreserves daar gestationeerd. Dus voorlopig laat niemand de VS vallen gok ik. Anders is dat nog veel meer geld kwijt raken.
Geholpen door het feit dat ze dezelfde crisis in min of meer mate meemaken.
Het bizarre is dat hij weigert om staten bij te staan (vooral ny (met democraten), en de ene stAat zijn grenzen sluit en de andere ze nog open heeft.quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:33 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Die zijn er zat. Diehards die elke vorm van kritiek op hun president afdoen als stemmingmakerij, nepnieuws, en afkomstig van Amerika hatende liberalen die met de vijand heulen. Ongeacht de feitelijke inhoud of waarheidsgehalte. D
En telkens weer persoonlijke verwijten op basis van ideologische lijnen, rep vs dem, con vs lib etc.
En dan beweert Trump telkens weer in de persco's dat het land meer verenigd is dan ooit. Naja, ik zie alleen maar (diezelfde) verdeeldheid.
Ik wilde ze alleen maar vragen wat ze ervan vonden dat de cijfers mogijk vervalst dan wel incorrect zijn. Bekijk maar zelf het resultaat. Dit is maar een soort voorbeeldweergave van de typische verdeeldheid en gebekvecht:quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:23 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
als er iemand iets dergelijks plaatst op een Amerikaans forum zou ik in elk geval kijken of die een republikein is.
Die verdeeldheid zie je hier ook. Na de periode Fortuyn dreven de mensen die op gevestigde partijen stemden steeds meer uit elkaar, en stemden ze op alle rattenvangers die na hem kwamen. Verdonk, Wilders, Baudet. Het is allemaal een verdunde versie van Fortuyn die tenminste nog een binding met het gewone volk had (oud-PvdA) De laatste drie (voormalige)splinterpartijen zijn groot geworden door het veldwerk wat Fortuyn voor ze heeft gedaan. Maar zijn eigenlijk VVD afsplitsingen. vandaar dat we al die Rutte kabinetten krijgen. Ze doet het zichzelf aan.quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:33 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Die zijn er zat. Diehards die elke vorm van kritiek op hun president afdoen als stemmingmakerij, nepnieuws, en afkomstig van Amerika hatende liberalen die met de vijand heulen. Ongeacht de feitelijke inhoud of waarheidsgehalte. D
En telkens weer persoonlijke verwijten op basis van ideologische lijnen, rep vs dem, con vs lib etc.
En dan beweert Trump telkens weer in de persco's dat het land meer verenigd is dan ooit. Naja, ik zie alleen maar (diezelfde) verdeeldheid.
vaak kun je het misplaatste patriottisme herleiden uit de usericon. ;')quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:38 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Ik wilde ze alleen maar vragen wat ze ervan vonden dat de cijfers mogijk vervalst dan wel incorrect zijn. Bekijk maar zelf het resultaat. Dit is maar een soort voorbeeldweergave van de typische verdeeldheid en gebekvecht:
https://answers.yahoo.com(...)0200326140736AAeltoL
Lees ook de reactie van David. 🤣
dit is niet het moment om entertainment te promoten.quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:56 schreef MangoTree het volgende:
Trump’s Briefings Are a Ratings Hit. Should Networks Cover Them Live?
Geen opniniestuk van de New York Times.
bitcoins?quote:Op donderdag 26 maart 2020 15:35 schreef Korenfok het volgende:
[..]
De euro is de tweede munt op het wereld toneel, en zal steeds maar meer positie innemen, dan. En Amerikaanseonderzoekers , Aziatische, Europese beleggers maakt het echt niks uit om te speculeren in euro's of dollars. Als ze maar verdienen.
Ik vond het wel interessant dat ze nog steeds dat fake nieuws pushen.quote:Op donderdag 26 maart 2020 16:14 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
dit is niet het moment om entertainment te promoten.
Aquarium-schoonmaakmiddelquote:He has also encouraged the use of medications that have yet to be proved effective against the virus; on Monday, a man in Arizona died after he and his wife consumed a form of chloroquine, a drug that Mr. Trump has promoted on the air.
Ome Vlad doet alles voor de bhnequote:Op donderdag 26 maart 2020 16:37 schreef KI1234 het volgende:
"From Russia with love, staat op de vrachtwagens van het Russische leger die nu door de straten van Bergamo rijden, met acht gespecialiseerde medische teams. "
Rusland
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |