Geen kind die het snapt of er zich asn houdt.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:50 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Samen spelen met 1.5 afstand, zou zo een Speld bericht kunnen zijn.
			
			
			
			Die bollen zijn .5m te kleinquote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:52 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Zo lukt het wel
[ [url=https://image.jochen-schweizer.de/I0yO0zLz0J1z06WRSegRQKnBUkc=/540x355/http%3A%2F%2Fwww.jochen-schweizer.de%2Fon%2Fdemandware.static%2F-%2FSites-Class%2Fdefault%2Fdwa4bdb0f1%2Fproducts%2Fextragross%2Fbubble-ball-1neu.jpg]afbeelding[/url] ]
			
			
			
			Ik had zoiets ook in gedachte voor bijvoorbeeld bediening in restaurants.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:52 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Zo lukt het wel
[ [url=https://image.jochen-schweizer.de/I0yO0zLz0J1z06WRSegRQKnBUkc=/540x355/http%3A%2F%2Fwww.jochen-schweizer.de%2Fon%2Fdemandware.static%2F-%2FSites-Class%2Fdefault%2Fdwa4bdb0f1%2Fproducts%2Fextragross%2Fbubble-ball-1neu.jpg]afbeelding[/url] ]
			
			
			
			Nogmaals, binnen NL worden (over het algemeen) de meest innovatieve medische oplossingen/systemen zowel ontwikkeld als geproduceerd in de regio Eindhoven. Als jij dat niet wil zien ook prima.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:49 schreef Chia het volgende:
[..]
Het is vooral een simplistische voorstelling daarvan, maar dat gaat jou duidelijk boven de pet.
			
			
			
			
			
			
			
			Hoe gaan we dit handhaven?quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:54 schreef Felixa het volgende:
Laten we eerst maar groepen op straat van meer dan twee of drie personen gaan verbieden.
			
			
			
			Is erquote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:51 schreef Felixa het volgende:
Ik heb er zelf niet zo op gelet maar zou er wel voldoende info zijn voor mensen die de Nederlandse taal niet (helemaal) machtig zijn?
Ik hoorde gisteren de burgemeester van New York de maatregelen tijdens een persconferentie ook in het Spaans opnoemen in het kort. Vond ik erg netjes.
			
			
			
			uitdunnen met snipersquote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:54 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Hoe gaan we dit handhaven?
			
			
			
			Hamsteren wordt wel heel breed opgepaktquote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:52 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Zo lukt het wel
[ [url=https://image.jochen-schweizer.de/I0yO0zLz0J1z06WRSegRQKnBUkc=/540x355/http%3A%2F%2Fwww.jochen-schweizer.de%2Fon%2Fdemandware.static%2F-%2FSites-Class%2Fdefault%2Fdwa4bdb0f1%2Fproducts%2Fextragross%2Fbubble-ball-1neu.jpg]afbeelding[/url] ]
			
			
			
			Hier loopt de politie nu door parken en andere plekken waar zich normaal gezien groepen mensen verzamelen, groep van meer dan 5 en iedereen krijgt een boete.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:54 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Hoe gaan we dit handhaven?
			
			
			
			Ja allemaal leuk en aardig, maar kan al dat politieke geneuzel niet gewoon in POL blijven ipv telkens weer hier in dit topic waar het 0 relevantie heeft. Niet persoonlijk maar gewoon algemeen.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:51 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik geloof eerlijk gezegd niet dat mensen die zo dom zijn dat ze hem nú nog steunen, om wat voor reden dan ook nog om gaan draaien. Hij kan bijna letterlijk verkiezingen kopen, heulen met het grote boze Rusland én een virus door het land z'n gang laten gaan
			
			
			
			Net als in ieder ander land in Europa.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:54 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Hoe gaan we dit handhaven?
			
			
			
			Ditquote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:52 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Geen kind die het snapt of er zich asn houdt.
			
			
			
			maarja nederlanders zijn echt stront eigenwijs !quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:56 schreef Confetti het volgende:
[..]
Net als in ieder ander land in Europa.
			
			
			
			Waar is "hier"; dat heb ik even gemist geloof ikquote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:55 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Hier loopt de politie nu door parken en andere plekken waar zich normaal gezien groepen mensen verzamelen, groep van meer dan 5 en iedereen krijgt een boete.
			
			
			
			Opgefokte doorgesnoven BOA's loslaten met een wapenstok, eens kijken hoeveel afstand er opeens wordt gehouden.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:54 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Hoe gaan we dit handhaven?
			
			
			
			Gisteren was je ook zo die politiestaat aan het pushen. Echt dat wil je niet, geloof mij nou. Dat verschil in effect ten opzichte van nu is zo minimaal.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:56 schreef Confetti het volgende:
[..]
Net als in ieder ander land in Europa.
			
			
			
			Sorry, Zwitserland - zet het er meestal bij maar vergeet het af en toe evenquote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:56 schreef vosss het volgende:
[..]
Waar is "hier"; dat heb ik even gemist geloof ik
			
			
			
			
			
			
			
			Ik gok in België, daar zijn ze momenteel streng aan het controleren op samenscholing.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:56 schreef vosss het volgende:
[..]
Waar is "hier"; dat heb ik even gemist geloof ik
			
			
			
			Zoeken ze al vrijwilligers? Ik ben heel goed in Call of Duty en Battlefield.quote:
			
			
			
			Vrij treurig dat we deze clusterfuck al ruim 2 maanden aan zien komen en al sinds het eerste topic hebben we het idee dat wij in Nederland extreem achter de feiten aanlopen, op z'n zachtst gezegd vrij frusterendquote:
			
			
			
			Luistert men daar als normaal toch wel goed luisterende Zwitsers wel naar?quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:56 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Sorry, Zwitserland - zet het er meestal bij maar vergeet het af en toe even
			
			
			
			-"No one is ever safe"?quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:57 schreef Molo het volgende:
Dat Sarah Connor gevoel ook hier trouwens. Heel bizar
			
			
			
			Lekker de hele dag op een dak in het zonnetje liggen ook. Win-win.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:57 schreef vosss het volgende:
[..]
Zoeken ze al vrijwilligers? Ik ben heel goed in Call of Duty en Battlefield.
			
			
			
			Zachter kon je het niet zeggen inderdaad.quote:
			
			
			
			Zijn die BOA's wel beschikbaar? #vitaalberoepgenotquote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:56 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Opgefokte doorgesnoven BOA's loslaten met een wapenstok, eens kijken hoeveel afstand er opeens wordt gehouden.
			
			
			
			Jongeren wat minder heb ik het idee.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:57 schreef Molo het volgende:
[..]
Luistert men daar als normaal toch wel goed luisterende Zwitsers wel naar?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |