potentieel miljoenen doden maakt hun niet zoveel uit, zolang ze maar un biertje kunnen drinken.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:09 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ze gaan steeds verder, eerst waren het alleen de oudjes, geen probleem. Nu zijn het de oudjes en mensen die al iets hebben, prima ruimen die slappe hap.
Echt, schandalig.
Oh, nu de feiten doordringen dat het NIET alleen oudjes zijn is het opeens niet meer "een griepje"?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:08 schreef PzKpfw het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)onoverwinnelijk.html
Dit klinkt toch wel weer ernstig.
Het model van 6 weken terug zei dat we in Nederland geen problemen zouden krijgen...quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:07 schreef TheVulture het volgende:
Ik hoorde Rutte trouwens tijdens de persconferentie zeggen dat ze ook met modellen werken die 6 tot 8 weken vooruit kunnen kijken... hopelijk kunnen ze dat inderdaad vrij goed inschatten over zo'n periode.
quote:
Quoronaquote:
morgen komen er weer nieuwe die dit niet gelezen hebben en begint het weer opnieuw.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:10 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oh, nu de feiten doordringen dat het NIET alleen oudjes zijn is het opeens niet meer "een griepje"?
Wat zakken er een zooi mensen door het ijs in deze reeks zeg, gelukkig staat het allemaal zwart op wit.
Nee want jij bent 100% ingesteld?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:09 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ze gaan steeds verder, eerst waren het alleen de oudjes, geen probleem. Nu zijn het de oudjes en mensen die al iets hebben, prima ruimen die slappe hap.
Echt, schandalig.
Feitelijk klopt dat in die zin nog steeds omdat ons zorgsysteem het nog kan handelenquote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:10 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Het model van 6 weken terug zei dat we in Nederland geen problemen zouden krijgen...
Zelfs in China rekende men niet met 5% en het vervelende van deze ziekte is dat veel mensen niet eens doorhebben dat ze de ziekte hebben. (is ook meteen een voordeel, maar vervelend dat je ondertussen wel anderen wel besmet).quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:03 schreef phoenyx het volgende:
[..]
Waar heb je het nou weer over?
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Ik ga het je kort uitleggen 11.000 van de 270.000 en daarbij moet je ook de mensen rekenen die nog dood gaan van die 170.000 open cases. Hoe kom jij er nou weer bij dat 5% te hoog is? Het is eerder een stuk te laag.
Ben persoonlijk wel.klaar met de WHO.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:08 schreef PzKpfw het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)onoverwinnelijk.html
Dit klinkt toch wel weer ernstig.
ik wist niet dat je jezelf nog belachelijker kon maken, maar jij wint, het kan dus wel.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:11 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Nee want jij bent 100% ingesteld?
Jij wilt met deze maatregelen een crisis veroorzaken en mensen thuiszitten.
Terwijl wetenschappelijk aangetoond is dat zelfmoordpercentages in beide gevallen significant toenemen.
Crue of niet, in beide gevallen sterven er menen.
Ik kende de quote en vond m van toepassing op deze. Ik was alleen even vergeten wie dat ook alweer gezegd had. My bad.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:09 schreef _I het volgende:
[..]
Dat weet ik. Het gaat snel allemaal. Sprak je niet aan, moest lachen om je opmerking, wetende wie het gezegd had.
Ik ben hier sinds topic 1.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:11 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
morgen komen er weer nieuwe die dit niet gelezen hebben en begint het weer opnieuw.
Inderdaadquote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:10 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Het model van 6 weken terug zei dat we in Nederland geen problemen zouden krijgen...
Hup, jezelf als vrijwilliger aanmelden bij een IC, er gaan toch mensen dood, maakt jou geen fuck uit, waarom jij dan niet?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:11 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Nee want jij bent 100% ingesteld?
Jij wilt met deze maatregelen een crisis veroorzaken en mensen thuiszitten.
Terwijl wetenschappelijk aangetoond is dat zelfmoordpercentages in beide gevallen significant toenemen.
Crue of niet, in beide gevallen sterven er menen.
Snap je het echt niet?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:02 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Klopt, maar de dood treft tot nu toe enkel mensen die al enige vorm van ziekte hebben (Lage weerstand), kortom als ze niet aan dit Virus sterven zouden ze uberhaupt al sterven op een eerdere leeftijd dan anderen.
Echter word de media helemaal opgewonden op het aantal cases, terwijl de meeste mensen een hoge weerstand hebben, en daarbij slechts lichte klachten. Deze mensen staan dus wel in de statistieken. De overgrote meerderheid van dit virus zal geen slechts milde of zelfs geen klachten hebben en worden immuun.
Elk jaar komt er in Nederland is een griep voorbij waar geen vaccin voor is waarbij tussen 1999 en 2010 gemiddeld gezien elk jaar 2000 mensen overleden. Hier word echter nooit een cafe voor gesloten.
De reden hiervoor is: Media, jullie mogen mij gek noemen, boeit me niet
De media zag hoe goed de lockdown werkte in China, echter vergeten een hoop mensen wat voor land China is. China is een land dat haar mensen onderdrukt, dit doet zij door met name Media. Media die mensen gek maakt.
Hierna nam Italië het over, en daarna de rest omdat door de media de bevolking de overheid ten schande spreekt of zelf spreekt over bloed aan de handen bij het niet invoeren van een lockdown.
Voor zoiets heb je geen dictatuur nodig, je laat mensen denken dat iets normaal is, en t word normaal gevonden. Dan kan je zo ver gaan als je wilt.
In januari dit jaar zou je nog voor gek verklaard worden als je zou beweren dat heel Nederland op slot moet wegens een virus. Nu is het blijkbaar niet meer dan normaal om te beweren dat het komen moet.
Ik respecteer jullie mening dat jullie het allemaal als normaal en gerechtigheid zien, en ik kan er volledig naast zitten en dat we nu opeens gewoon vol inzetten op de bestrijding van een virus. Maar ik vind dat je bij zo'n ontwikkeling best wat vragen mag stellen.
Het RIVM werkt met modellen o.b.v. de gegevens die we nu hebben. Hoe langer de pandemie duurt, hoe meer je leert en hoe beter je modellen worden. Dat ze er 2 maanden geleden naast zaten betekent niet automatisch dat het maar een stel amateurs zijn die maar wat roepen.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:10 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Het model van 6 weken terug zei dat we in Nederland geen problemen zouden krijgen...
Laten we dit grafiekje nu even opslaan, dan kunnen alle ´het treft ook jongeren hard´ paniekers even rustig aan doen. Niemand onder de 30 overleden, geen vrouw tot 40 en waarschijnlijk max2/3 30´ers waarvan de medische achtergrond ook nog niet bekend is.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:10 schreef Breekfast het volgende:
Hoewel de cijfers in Italië echt schrikbarend en vreselijk zijn, put ik toch nog een beetje hoop uit de cijfers over de leeftijdsstatistieken in de zin dat NL misschien dit lot bespaard blijft:
[ afbeelding ]
Je zou toch haast denken dat de leeftijdssamenstelling van de bevolking, in combinatie met de Italiaanse cultuur (veel familie contact, tussen generaties, familiegeneraties die bij elkaar inwonen, etc.) voor deze cijfers zorgen.
Nog veel belangrijker dan een lockdown is een volledige quarantaine van de ouderen in NL. Geen bezoek in verpleeghuizen is dan ook een goed besluit en absoluut noodzakelijk. Hoe triest ook voor die mensen.
Ik hoop dat hij gelijk krijgt. Hij heeft er verstand van, ik helemaal niet.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:04 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
De directeur van de IC groep NL had volgens de laatste data een goed overzicht en zag geen grote problemen
Oh, hij was zeker van toepassing.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:12 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Ik kende de quote en vond m van toepassing op deze. Ik was alleen even vergeten wie dat ook alweer gezegd had. My bad.
We zullen het over een paar maanden zien wat er had moeten gebeuren.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:12 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
ik wist niet dat je jezelf nog belachelijker kon maken, maar jij wint, het kan dus wel.
Eens. Mijn dochter heeft coeliakie en het is vrij irritant als het glutenbrood op is. Gelukkig zit de vriezer vrij vol nu...quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:05 schreef HeatWave het volgende:
Nu ook berichten op feesboek dat je niet de glutenvrije meuk moet kopen als de rest op is.
Da;s mooi kut idd dan, ook weer iets waar de ontkenners hier geen rekening mee houden he? Stelletje egoisten.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:14 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Eens. Mijn dochter heeft coeliakie en het is vrij irritant als het glutenbrood op is. Gelukkig zit de vriezer vrij vol nu...
Dat was juist een luchtig intermezzoquote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:12 schreef PoezeligDing het volgende:
Ik vind de sfeer hier wel grimmig worden.
Toespraak van W.A. heeft weinig geholpen.
Je gaat ook afvragen of ze onterecht corona toeschrijven als doodsoorzaak.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:10 schreef Breekfast het volgende:
Hoewel de cijfers in Italië echt schrikbarend en vreselijk zijn, put ik toch nog een beetje hoop uit de cijfers over de leeftijdsstatistieken in de zin dat NL misschien dit lot bespaard blijft:
[ afbeelding ]
Je zou toch haast denken dat de leeftijdssamenstelling van de bevolking, in combinatie met de Italiaanse cultuur (veel familie contact, tussen generaties, familiegeneraties die bij elkaar inwonen, etc.) voor deze cijfers zorgen.
Nog veel belangrijker dan een lockdown is een volledige quarantaine van de ouderen in NL. Geen bezoek in verpleeghuizen is dan ook een goed besluit en absoluut noodzakelijk. Hoe triest ook voor die mensen.
Ja, gezellig joh, 4 weken op de IC liggen, permanente long-schade hebben, maar je hebt het wel overleefd en staat niet in dit statistiekje!quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:13 schreef Remco het volgende:
[..]
Laten we dit grafiekje nu even opslaan, dan kunnen alle ´het treft ook jongeren hard´ paniekers even rustig aan doen. Niemand onder de 30 overleden, geen vrouw tot 40 en waarschijnlijk max2/3 30´ers waarvan de medische achtergrond ook nog niet bekend is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |