Heb jij werk?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 13:45 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Inderdaad, goeie ideeën!Voorbereiden op het ergste scenario, ondanks de financiële kwestie, is het beste wat er gedaan kan worden inderdaad!
Bedankt voor het bewijzen van je domheidquote:Op vrijdag 20 maart 2020 18:58 schreef firefly3 het volgende:
[..]
De eerste zin: we hebben niet voldoende testcapaciteit. Op de rest ga ik niet eens op in want je draait er omheen zoals rutte en co. Wat snap je niet aan die zin?
Als ze nog geen symptomen hebben zijn ze niet besmettelijk en zullen ze negatief testen. Als je symptomen hebt ga je dus uit jezelf in quarantaine en niet carnaval vieren.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 22:22 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Iedereen die ontdekt dat diegene besmet is door middel van de test, weet dat hij direct naar huis moet keren en weken lang niemand mag zien. Veel mensen weten niet dat zij besmet zijn en gaan hierdoor alsnog naar hun werk enz. Je snapt heus wel wat ik bedoel.
quote:
quote:Op donderdag 19 maart 2020 22:14 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik werk zelf niet. Ik ben namelijk bezig met filosofie en heb mijn focus geheel daarop.
Zo werkt het echte leven niet want talloze mensen gaan met zeer minimale symptomen toch hun dingen doen en de deur uit.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 23:54 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Als ze nog geen symptomen hebben zijn ze niet besmettelijk en zullen ze negatief testen. Als je symptomen hebt ga je dus uit jezelf in quarantaine en niet carnaval vieren.
Ik snap wat je bedoelt, jij snapt echter niet hoe het werkt.
quote:Op vrijdag 20 maart 2020 22:38 schreef firefly3 het volgende:
De talloze rechtszaken die gaan komen zullen immens zijn. De "lock down" is zowel te laat als te zwak, er komt een tsunami aan die weken lang aanhoudt terwijl patiënten de bedden voor 3 weken bezet houden. Dit wordt een humanitaire ramp voor Nederland. Allemaal omdat schiphol te laat is stilgelegd, mensen uit Spanje en Italië niet getest worden waardoor zij gewoon kunnen gaan staan waar zij willen en nu nog mensen massaal in supermarkten samen-clusteren vanwege een gebrek aan beleid en draadkracht van de regering.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)del-corona-patienten
Brabantse ziekenhuizen hebben de afgelopen 24 uur een verdubbeling in het aantal opgenomen coronapatiënten gezien. Bart Berden, voorzitter van het Regionaal Overleg Acute Zorgketen in Noord-Brabant, maakt zich zorgen over de capaciteit van ziekenhuizen.
quote:Op woensdag 29 januari 2020 08:22 schreef firefly3 het volgende:
Het is voor mij duidelijk dat de Corona virus niet bestaathet is indoctrinatie. Mensen denken dat het virus bestaat en zijn hierdoor sneller geneigd om zich ziek te melden. Hierdoor krijg je een kettingreactie. Je zie mensen al onnodig met mondkapjes rondlopen
het virus bestaat niet en zal ook nooit bestaan. Denken jullie echt dat je er een Coronavirusbacterie bestaat? Ik weet zeker van niet. Deze streek is viesvuil. Mensen zo manipuleren dat zij geloofdenken een virus te hebben die niet bestaat. Nee mensen, dit is een truukje van onze overheid om ons stomdom te maken. Corona is alleen een drankje en zal dit blijven ook. Je hoeft niet bang te zijn, het virus bestaat niet en zal nooit bestaan ook. Deze hersenspoeling die ze namen is vieserg en laat mensen denken dat zij ziek zijn. Waarom zouden mensen ziek worden door een denkbeeldig virusbacterie? Vanwege de hersenen is dit. Deze gedachtenpatronen worden bij ons via de media in onze hoofd gedaan. Door mobieltjes en internet.
gelul, het is allang bewezen dat je ook besmettelijk bent zonder symptomenquote:Op vrijdag 20 maart 2020 23:54 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Als ze nog geen symptomen hebben zijn ze niet besmettelijk en zullen ze negatief testen. Als je symptomen hebt ga je dus uit jezelf in quarantaine en niet carnaval vieren.
Ik snap wat je bedoelt, jij snapt echter niet hoe het werkt.
tuurlijk, is allemaal maar een griepje joh...quote:Op zaterdag 21 maart 2020 08:10 schreef The_End het volgende:
[..]
Mooie stemmingmakerij. Videotje pakken en bullshit titel erop plaatsen.
quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:06 schreef Predator40 het volgende:
tuurlijk, is allemaal maar een griepje joh...
niks aan de hand !
Bullshit... Er zijn een paar cases waar het misschien zo is maar bewezen is er niksquote:Op zaterdag 21 maart 2020 03:56 schreef Predator40 het volgende:
[..]
gelul, het is allang bewezen dat je ook besmettelijk bent zonder symptomen
maar geloof jij het RIVM maar.....
Dus de bevolking bestaat uit idioten in Nederland. In ZK heeft de bevolking zich namelijk wel gedragen waardoor ze daar geen grote problemen hebbenquote:Op zaterdag 21 maart 2020 00:40 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Zo werkt het echte leven niet want talloze mensen gaan met zeer minimale symptomen toch hun dingen doen en de deur uit.
Zeg, kan het een beetje fatsoenlijk.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 09:06 schreef Predator40 het volgende:
[..]
tuurlijk, is allemaal maar een griepje joh...
niks aan de hand !
tering wat zijn er veel achterlijke lui in deze wereld.
de regering weigert de WHO te volgen, doet dingen minder dan de rest van de EU, maar nee, de burgers zijn schuld...quote:Op zaterdag 21 maart 2020 08:10 schreef The_End het volgende:
[..]
Mooie stemmingmakerij. Videotje pakken en bullshit titel erop plaatsen.
ik vind jou reactie walgelijkquote:Op zaterdag 21 maart 2020 10:47 schreef FYazz het volgende:
[..]
Nee, Rutte is geen massamoordenaar en normale filmpjes misbruiken om een politiek statement te maken en een politicus uit te maken voor moordenaar is wat mij betreft walgelijk![]()
Evenals het doorplaatsen hiervan op een forum.
Je bent gewoon aan het liegen of heel dom.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 12:25 schreef THEFXR het volgende:
[..]
de regering weigert de WHO te volgen, doet dingen minder dan de rest van de EU, maar nee, de burgers zijn schuld...
zolang ik het maar niet krijg, op de regering hoeven we iig niet te rekenen.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 12:26 schreef The_End het volgende:
[..]
Waar uit het filmpje blijkt dat hij een massamoordenaar is?
Kan je geen antwoord geven op de vraag?quote:Op zaterdag 21 maart 2020 12:40 schreef THEFXR het volgende:
[..]
zolang ik het maar niet krijg, op de regering hoeven we iig niet te rekenen.
verder in de OP staat duidelijk uitgelegd waarom de regering niet te vertrouwen is
sterkte aan je hele familie en vrienden, de piek komt er aanquote:Op zaterdag 21 maart 2020 12:41 schreef The_End het volgende:
[..]
Kan je geen antwoord geven op de vraag?
Gelukkig mag je dat vinden in dit vrije land.quote:
Kan je geen antwoord geven op de vraag?quote:Op zaterdag 21 maart 2020 12:43 schreef THEFXR het volgende:
[..]
sterkte aan je hele familie en vrienden, de piek komt er aan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |