Je weet hoe dat in Italië gaat? Lang in de rij staan en zo.quote:Op woensdag 18 maart 2020 18:39 schreef Myraela het volgende:
[..]
Wat zou je willen inslaan dan? Supermarkten blijven toch wel open.
Welke was hetquote:Op woensdag 18 maart 2020 19:16 schreef Barreltje het volgende:
[..]
Het ruikt wel lekker.. dat dan weer wel..
Waar zag je dat? Ik dacht op de site van NOS maar dat is het Jeugdjournaal nuquote:Op woensdag 18 maart 2020 19:21 schreef Lonaa het volgende:
Wow. Ging minister Bruins even flink onderuit tijdens het debat.
Letterlijk overigens. Niet figuurlijk. Zo *hoppa* van zn stokje
Ik kan wel raden waar die laatste vandaan kwamquote:Op woensdag 18 maart 2020 19:29 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Welke was het![]()
Ik had er vorige week eentje die pieskleurig was, lekker rook en knetterde![]()
Gelukkig rook die van jou ook lekker. Geel water met nul geur is echt nasty /ervaring
Ik zag het live, maar bijv ook: https://twitter.com/Olafvandijk/status/1240343103111860224quote:Op woensdag 18 maart 2020 19:36 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Waar zag je dat? Ik dacht op de site van NOS maar dat is het Jeugdjournaal nu
Jeweettogquote:Op woensdag 18 maart 2020 19:37 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik kan wel raden waar die laatste vandaan kwam![]()
Clipje zit ook in de liveblog https://nos.nl/liveblog/2(...)t-tot-20-15-uur.htmlquote:Op woensdag 18 maart 2020 19:36 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Waar zag je dat? Ik dacht op de site van NOS maar dat is het Jeugdjournaal nu
Of maatregelen werken zie je inderdaad pas over een tijdje, met een dag of 10 meende ik me te herinneren, dan zou er minder versnelling moeten zijn.quote:Op woensdag 18 maart 2020 19:38 schreef Tele6 het volgende:
Maar wat zou een lockdown nou beter maken?
De hoeveelheid zieken die er nu bijgekomen is, is 2 weken geleden besmet geraakt, dus toen waren heel die maatregelen niet van kracht. Het effect van deze semi-lockdown-achtige situatie zien we over een kleine 2 weken hopelijk. Toch?
Ik denk dat die man al weken niet geslapen heeft. Wat een stress moet die man hebben.quote:Op woensdag 18 maart 2020 19:41 schreef Tele6 het volgende:
Ah ja, nu zie ik het ook.
Waar zou hij last van hebben?
Kan zo simpel zijn als lang gespannen staan, even ontspannen en BAM bloeddrukdaling.quote:Op woensdag 18 maart 2020 19:41 schreef Tele6 het volgende:
Ah ja, nu zie ik het ook.
Waar zou hij last van hebben?
Dit, en daarnaast dendert ie op z'n reguliere beleidsgebieden ook volgas door.quote:Op woensdag 18 maart 2020 19:42 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik denk dat die man al weken niet geslapen heeft. Wat een stress moet die man hebben.Tevens is deze functie natuurlijk een beetje een dossierfunctie, en nu heeft ie dit, massieve crisis.
Bij een zuurstofmasker is er gewoon zuurstoftoevoer, daar moet je zelf voor kunnen ademen. Een vervolg is CPAP, waarbij zuurstof onder druk in je mond/neus geblazen wordt en je longen worden ondersteund. De IC-mensen zijn geintubeerd volgens mij en dan hoeven je longen niets meer te doen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 19:17 schreef Lonaa het volgende:
[..]![]()
Ik weet niet in hoeverre dit kan, maar dat een goed idee
En fruit, dus gezondquote:
Er worden hier ook gedetineerden voor aan het werk gezet.quote:Op woensdag 18 maart 2020 19:46 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Bij een zuurstofmasker is er gewoon zuurstoftoevoer, daar moet je zelf voor kunnen ademen. Een vervolg is CPAP, waarbij zuurstof onder druk in je mond/neus geblazen wordt en je longen worden ondersteund. De IC-mensen zijn geintubeerd volgens mij en dan hoeven je longen niets meer te doen.
Ik zag gisteren een berichtje op FB voorbijkomen dat mensen in België worden gevraagd mondkapjes te naaien, geen idee hoe serieus dat was.
Dat zijn ze. Daarom hoor je ook die nare verhalen over familieleden die 'afscheid' moeten nemen voor iemand de IC op gaat, want diegene gaat dan onder narcose zodat ze een buisje door de keel kunnen doen voor de beademing.quote:Op woensdag 18 maart 2020 19:46 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Bij een zuurstofmasker is er gewoon zuurstoftoevoer, daar moet je zelf voor kunnen ademen. Een vervolg is CPAP, waarbij zuurstof onder druk in je mond/neus geblazen wordt en je longen worden ondersteund. De IC-mensen zijn geintubeerd volgens mij en dan hoeven je longen niets meer te doen.
Ik zag gisteren een berichtje op FB voorbijkomen dat mensen in België worden gevraagd mondkapjes te naaien, geen idee hoe serieus dat was.
Zin in een peuk nu. Kutzooi.quote:Op woensdag 18 maart 2020 19:55 schreef Kreator het volgende:
Ik vape momenteel bad candy - mad mango.
Het is goddelijk.
Minder dan maandagquote:Op woensdag 18 maart 2020 19:59 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Echt wel 50 keer per dag hoor.
Wel al minder dan maandag
Yeaahhhhquote:Op woensdag 18 maart 2020 19:59 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Echt wel 50 keer per dag hoor.
Wel al minder dan maandag
Dan raak je dat ding aan.quote:Op woensdag 18 maart 2020 20:02 schreef fietsie het volgende:
Anti corona - je deur met je arm opendoe - 3D printbare grepen.
https://www.materialise.c(...)echnical-information
"Groovy kind of love"quote:Op woensdag 18 maart 2020 19:29 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Welke was het![]()
Ik had er vorige week eentje die pieskleurig was, lekker rook en knetterde![]()
Gelukkig rook die van jou ook lekker. Geel water met nul geur is echt nasty /ervaring
" groovy kind of love"quote:Op woensdag 18 maart 2020 19:29 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Welke was het![]()
Ik had er vorige week eentje die pieskleurig was, lekker rook en knetterde![]()
Gelukkig rook die van jou ook lekker. Geel water met nul geur is echt nasty /ervaring
Je omarmt hem met je elleboog-oksel waar je net in hebt staan hoestenquote:Op woensdag 18 maart 2020 20:06 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dan raak je dat ding aan.
Lijkt me toch ook niet dat je die op elke klink die je tegenkomt haar schroeven
En een wc hokje wat niet meer meurt naar een 94 jarige bouwvakkerquote:Op woensdag 18 maart 2020 20:03 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Lang leve voor het niet meuren naar een asbak![]()
![]()
Je kunt de klink toch ook met je elleboog naar beneden drukkenquote:Op woensdag 18 maart 2020 20:09 schreef fietsie het volgende:
[..]
Je omarmt hem met je elleboog-oksel waar je net in hebt staan hoesten
Het stond in de krant! Het zou een goed idee zijn. Ik denk, ik doe mee!quote:Op woensdag 18 maart 2020 20:10 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Je kunt de klink toch ook met je elleboog naar beneden drukken
Sorry voor het verpesten van je 3d print enthausiastme
Wait whut?quote:Op woensdag 18 maart 2020 20:09 schreef fietsie het volgende:
[..]
En een wc hokje wat niet meer meurt naar een 94 jarige bouwvakker
Jaren met zware rokers een huis gedeeld; het is ehm... te ruiken.quote:
En weer zin in een peukquote:Op woensdag 18 maart 2020 20:15 schreef fietsie het volgende:
[..]
Jaren met zware rokers een huis gedeeld; het is ehm... te ruiken.
Na gewezen te zijn op post #92 ??quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |