Ik heb het inmiddels maar geaccepteerd. Het maakt me niet beter om boos te blijven. Het maakt het ook niet leuker. Het is nu wat het is. En daar moeten we maar doorheen gaan komen.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:30 schreef Predator40 het volgende:
[..]
het is zielig om steeds maar te ontkennen dat de EXPERTS van ons land er elke keer faliekant naast zitten en totaal achterlijke uitspraken doen.
Hier in Zwitserland spreken ze ook van een lockdown, maar bij ons is 50% nog gewoon op kantoor.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:28 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Precies. Dus vandaar ook mijn vraag hoe mensen denken dat het straatbeeld anders zou zijn met maatregelen zoals in Spanje of Frankrijk, want in mijn beleving zitten veruit de meesten thuis en verder is in die landen woon-werkverkeer ook toegestaan zoals hier, net als het doen van boodschappen en zijn publieke gelegenheden gesloten op wat winkels na.
Dat geroep om een totale lockdown lijkt meer voort te komen uit het napapegaaien van bv. Wilders.
Rokers lopen indien geïnfecteerd met corona zonder meer aanzienlijk meer risico op complicaties en overlijden dan niet-rokers.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:28 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik ben verstokt roker en kan zonder enig probleem makkelijk een minuut mijn adem inhouden. Loop ik nu ook extra risico?
Ja.quote:
https://www.elsevierweekb(...)-tweets-rivm-743404/quote:
Overheid heeft het beste met ons voor!!!!!!quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:33 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
https://www.elsevierweekb(...)-tweets-rivm-743404/
zulke info mag wel in de OP, mensen geloven nog steeds in t RIVM. het lijkt wel een religie.
Dus jij beweert dat de Chinezen gaan toestaan dat 800 miljoen van hun mensen besmet raken en dat er dit jaar 30 miljoen aan corona gaan overlijden.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:32 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Hoezo, groepsimmuniteit is geen maatregel, maar een gevolg dat sowieso gaat komen.
zoveel verhalen zoals deze.....over 2 weken breekt de pleuris uit in NL....quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:29 schreef kwiwi het volgende:
Een fysiotherapeut vertelde net dat zijn de eigenaar van zijn praktijk heeft gezegd: "De premier heeft gisteren wat wij al zeiden, niet het virus inperken maar groepsimmuniteit, bevestigd. Iedereen wordt dus verzocht gewoon naar het werk te komen, als jullie besmet raken zijn de klachten toch niet erg".
Ze hebben dezelfde wachtruimte als de huisarts en hebben totaal geen beschermende middelen gekregenDie eigenaar wil gewoon nog even lekker cashen. Maar de patiënten zeggen dus gewoon ook niet af hè
Wat is de locatie..ff kijken op maps naar de buitenkantquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:30 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Ik zou het niet eens durven te streamen.
Dat heb je ook nog inderdaad, dat mensen allemaal hun eigen definitie van een lockdown er op na lijken te houden.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:32 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Hier in Zwitserland spreken ze ook van een lockdown, maar bij ons is 50% nog gewoon op kantoor.
DAAROM is het ONBEGRIJPELIJK dat die apen allemaal buiten spelen nu. Als er een groep is die het overdraagt dan zijn het die kleuters,peuters en nog meer van dat ongedierte.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:33 schreef kapiteintje het volgende:
Denk dat het allerbelangrijkste is dat iedereen ook moet begrijpen dat je drager én besmettelijk kunt zijn ZONDER symptomen. Vandaar de social distancing. Ga dat nou niet zelf beoordelen, blijf gewoon weg van elkaar zoveel als mogelijk.
Kennelijk, gezien de reacties van landen die op ons voorlopen werkt dat dus onvoldoende, ongeacht volksaard (Z-K vs Italië)quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:11 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Als men zich nu houdt aan social distancing, hygiëne etc. dan zijn aanvullende maatregelen zoals een total lockdown echt onnodig.
Al het Bergse tuig vertrekt naar HH hehe...quote:
Je voorspelde 93.000 besmettingen voor vandaag en gaat dit wegpoetsen met de open deur dat de scholen dicht zouden gaan? Je krijgt van mij je profeetcredits hoor, maar dan meer op de hofnar achtige manierquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:30 schreef riazop het volgende:
[..]
Ik voorspelde +80% besmettingen in 24 uu bij nix doen
Vermoedelijk zat ik aardig in de buurt. Volgens het ggd dan.
Toen voorspelde ik dat de scholen maandag dicht zouden zijn.
En ja hoor, die gingen dicht.
En na de toespraak van Rutte, voorspelde ik dat de man moet inbinden en dat we deze week nog een totale lockdown hebben in NL. En ook daar ga ik gelijk in krijgen.
De winkels begonnen daarmee zelf al een beetje vandaag.
die denken dat ze nog steeds de spelen kunnen door laten gaan, als ze de cijfers lekker laag houden?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:17 schreef Minimunt het volgende:
Japan blijft ook flink achter als ik het zo zie. Hoe kan dit
Leeft Octaaf de Bolle nog van Samson?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:34 schreef crystal_meth het volgende:
België van 0 naar 10 doden in 2 dagen...
Ik kom ook niet uit boz optyfen gauwwwwquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:34 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Al het Bergse tuig vertrekt naar HH hehe...
op zeker al meer dan 100.000 besmettingen in NL...als iedereen getest zou wordenquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:30 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Volgens de wetten va riazop zouden we nu volgens mij op een kleine 14.000 93000 besmettingen zitten
Dat weet je helemaal nog niet. Genoeg ernstige virussen die uiteindelijk met een vaccin bestreden worden en helemaal niet met immuniteit.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:32 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Hoezo, groepsimmuniteit is geen maatregel, maar een gevolg dat sowieso gaat komen.
Nederlanders zijn geen Chinezen die braaf in het gareel van het regime lopen.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:32 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Hoezo, groepsimmuniteit is geen maatregel, maar een gevolg dat sowieso gaat komen. De weg ernaartoe kan ofwel totaal maatschappij-ontwrichtend werken ofwel de light variant zoals die nu voorgesteld wordt door Rutte.
Deze verspreiding laat zich tot nu toe keer op keer prima voorspellen qua statistieken en hier is de social distancing dan ook op gebaseerd. Als iedereen zich daar gewoon netjes aan houdt, dan zingen we het zo goed als het kan wel uit, met zo min mogelijk economische effecten (die al groot genoeg zijn overigens)
Elke keer nog wel gaat het wel goed met sommigen hier. We hadden nooit zoveel moeten besparen op de geestelijke gezondheidszorg dan hadden we de zelfbenoemde experts hier ook niet gehad. Die geen kritiek op hun algemene foute voorspelling willen hebben maar hypocriet als ze zijn wel elke zin van de overheid tot de letter uitpluizen en het vaak uit context hier weer anders gebruiken om het zogenaamde gelijk dat de gehele overheid faalt maar te kunnen blijven verkondigen.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:30 schreef Predator40 het volgende:
[..]
het is zielig om steeds maar te ontkennen dat de EXPERTS van ons land er elke keer faliekant naast zitten en totaal achterlijke uitspraken doen.
Neequote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:35 schreef Predator40 het volgende:
[..]
op zeker al meer dan 100.000 besmettingen in NL...als iedereen getest zou worden
Laten we daarom luisteren naar een paar betwetertjes van FOK!quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:30 schreef Predator40 het volgende:
[..]
het is zielig om steeds maar te ontkennen dat de EXPERTS van ons land er elke keer faliekant naast zitten en totaal achterlijke uitspraken doen.
Waarom kan het RIVM niet zo een lijstje geven? Die zeggen alleen maar dat er momenteel 205 patienten opgenomen zijn (geweest) in het ziekenhuis en dat zegt geen flikker.quote:
Volgens een voormalige directeur van een zeepfabrikant (Rutte) gaat het allemaal goed komen als we maar regelmatig onze handen met zeep wassen.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:34 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Overheid heeft het beste met ons voor!!!!!!
Kwalitaria wel lekker, btw.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:35 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik kom ook niet uit boz optyfen gauwwww
ze gaan qua maatregelen ook Frankrijk achterna en gelukkig niet NL.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:34 schreef crystal_meth het volgende:
België van 0 naar 10 doden in 2 dagen...
Naar alle waarschijnlijkheid wel.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:34 schreef Predator40 het volgende:
over 2 weken breekt de pleuris uit in NL....
96 op IC toch, gisteren?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:35 schreef vosss het volgende:
[..]
Waarom kan het RIVM niet zo een lijstje geven? Die zeggen alleen maar dat er momenteel 205 patienten opgenomen zijn (geweest) in het ziekenhuis en dat zegt geen flikker.
Tevens zeggen ze niet hoeveel er op de IC liggen.
Waarom niet?
Valt mee op 17 miljoen mensenquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:36 schreef vosss het volgende:
[..]
Naar alle waarschijnlijkheid wel.
Over 2 weken hebben we, verwacht ik, gewoon 500 dooien.
Onbegrijpelijk. Ook het volk dat thuiswerkt maar toch nog naar buiten gaat. Dan wordt het effect van thuiswerken ook gemarginaliseerd. Moet je dan alles letterlijk voorkauwen en pretenderen ze naïef te zijn of...?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:34 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
DAAROM is het ONBEGRIJPELIJK dat die apen allemaal buiten spelen nu. Als er een groep is die het overdraagt dan zijn het die kleuters,peuters en nog meer van dat ongedierte.
was geen lockdown, dat was martial law on steroids.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:13 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
lekker overdrijven, zelfs China zat geen jaar in lockdown.
quote:
Zeker.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:35 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Leeft Octaaf de Bolle nog van Samson?
Schuld ligt bij Rutte in zijn speech. Macron zei met harde hand niet naar buiten, ja in de tuin. Rutte komt met een tekstje pappen en nathouden tjaquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:37 schreef DrKingSchultz het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk. Ook het volk dat thuiswerkt maar toch nog naar buiten gaat. Moet je dan alles letterlijk voorkauwen en pretenderen ze naïef te zijn of...?
Zijn daar percentages van bekend?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:33 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Rokers lopen indien geïnfecteerd met corona zonder meer aanzienlijk meer risico op complicaties en overlijden dan niet-rokers.
Kwalitaria hatenquote:
Dat werd hier 2 weken geleden ook al geroepen.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:36 schreef vosss het volgende:
[..]
Naar alle waarschijnlijkheid wel.
Over 2 weken hebben we, verwacht ik, gewoon 500 dooien.
dat is wel een van de missertjes van de RIVM geweest, hadden we waarschijnlijk nu op de getallen van een week of 2 geleden gezetenquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:33 schreef kapiteintje het volgende:
Denk dat het allerbelangrijkste is dat iedereen ook moet begrijpen dat je drager én besmettelijk kunt zijn ZONDER symptomen. Vandaar de social distancing. Ga dat nou niet zelf beoordelen, blijf gewoon weg van elkaar zoveel als mogelijk.
Dat is niet door het RIVM kenbaar gemaakt.quote:
"Nous sommes en guerre" vond ik wel echt zwaar over de top hoor... maar het past bij de Franse manier van communiceren, een beetje extra drama is ze niet vreemd.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:37 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Schuld ligt bij Rutte in zijn speech. Macron zei met harde hand niet naar buiten, ja in de tuin. Rutte komt met een tekstje pappen en nathouden tja
Zoals ze al veel missertjes hebben begaanquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat is wel een van de missertjes van de RIVM geweest, hadden we waarschijnlijk nu op de getallen van een week of 2 geleden gezeten
Nee.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:38 schreef crystal_meth het volgende:
1 patient (in België) ECMO, zou dat het enige beschikbare toestel zijn?
de meeste hebben hier volgens mij eind maart aangehouden incluis mijzelfquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:38 schreef Boussaadia het volgende:
[..]
Dat werd hier 2 weken geleden ook al geroepen.
Ah, okquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:38 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat is niet door het RIVM kenbaar gemaakt.
Ja ik vind het ook een beetje apart. Dacht na gisteren dat mensen het wel beter zouden begrijpen maar blijkbaar is de boodschap nog steeds niet echt doorgekomen.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:32 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Hier in Zwitserland spreken ze ook van een lockdown, maar bij ons is 50% nog gewoon op kantoor.
Geheel indachtig de groepsimmuniteit is dat geen missertje geweest. Maar opzetquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat is wel een van de missertjes van de RIVM geweest, hadden we waarschijnlijk nu op de getallen van een week of 2 geleden gezeten
leuk artikelquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat is wel een van de missertjes van de RIVM geweest, hadden we waarschijnlijk nu op de getallen van een week of 2 geleden gezeten
twitter:rivm twitterde op zaterdag 01-02-2020 om 13:39:07@Back2Basics_PII @afeye We zijn zeer goed voorbereid mocht het virus hier opduiken. Er treden dan allerlei maatregelen in werking die voorkomen dat het virus zich verder kan verspreiden. Meer info kun je ook hier vinden: https://t.co/BDVLihYFuI. ^MS reageer retweet
quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:34 schreef Geerd het volgende:
[..]
Wat is de locatie..ff kijken op maps naar de buitenkant
Is geen drama, aanpakken en doorpakken heet zoiets. Wil je dalijk misschien 15.000 dooien op je geweten hebben als premier? Macron past daarvoor. Hem valt nu niets meer te verwijten, wel slim.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:38 schreef TheVulture het volgende:
[..]
"Nous sommes en guerre" vond ik wel echt zwaar over de top hoor... maar het past bij de Franse manier van communiceren, een beetje extra drama is ze niet vreemd.
Nee. Daar zijn er een paar tientallen van.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:38 schreef crystal_meth het volgende:
1 patient (in België) ECMO, zou dat het enige beschikbare toestel zijn?
Wereldgozer heeft geen Corona allen. #IKBENVEILIGquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:39 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Ik krijg toch weer hondenvoer. Daarna de bench in allen.
deze is ook goedtwitter:rivm twitterde op woensdag 05-02-2020 om 15:38:13@Sardientje3 @CommentsOnPoli1 Ook zonder klachten kun je het virus hebben. Pas als mensen ziek worden, kunnen ze anderen besmetten. ^MS reageer retweet
Het is misschien wel goed om te weten dat er meerdere coronavirussen zijn en die zijn al heel lang verantwoordelijk voor b.v. verkoudheidjes.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:23 schreef DrKingSchultz het volgende:
Toespraak was duidelijk, snap dat immuniteitsverhaal alleen niet want wetenschappers zeggen onder andere dit:
Epidemioloog
Harvard: While we don't know the answer yet, most people would likely develop at least short-term immunity to the specific coronavirus that causes COVID-19. However, you would still be susceptible to a different coronavirus infection. Or, this particular virus could mutate, just like the influenza virus does each year. Often these mutations change the virus enough to make you susceptible, because your immune system thinks it is an infection that it has never seen before.
Italiaanse arts: Burioni is verbaasd over die bewering. „Er is geen enkele wetenschappelijke basis is om te spreken over groepsimmuniteit”, stelt de Italiaanse arts. „Het is een heel groot risico dat de Nederlandse regering neemt. We weten namelijk nog helemaal niet of er wel immuniteit voor dit virus kan ontstaan. Dat is nog onbekend. Bovendien is er nog geen vaccin.”
Nieuw Zeeland: There’s no knowledge about whether herd immunity through prior infection is possible - or how long it might last.
The Scientist: Whether patients develop antibodies after SARS-CoV-2 infection that will protect them against future infections is still a mystery. Surveys of SARS patients around five or 10 years after their recovery suggest that the coronavirus antibodies don’t persist for very long, Gralinski says. “They found either very low levels or no antibodies that were able to recognize SARS proteins.”
However, for the new coronavirus, “we would expect some immunity, at least in the short term,” she says.
Dr. Anthony S. Fauci, the Director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases:“We haven’t formally proved it, but … if this acts like any other virus, once you recover, you won’t get reinfected.”
Australie : But it is too early to tell whether getting COVID-19 once gives you immunity from getting it again.
Het zorgsysteem zal eerst overbelast moeten raken ja. Hier zitten we 3 weken vanaf.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:35 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Nederlanders zijn geen Chinezen die braaf in het gareel van het regime lopen.
Een voorbeeld dat je niet enkel naar de woorden moet luisteren maar deze ook moet begrijpen en interpreteren. Rutte zei namelijk ook dat je gezond verstand moet gebruiken. Dat is dan ook wat men dient te doen. Als je geadviseerd wordt thuis te werken, dien je ook zo veel mogelijk thuis te blijven. Anders wordt het effect van thuiswerken gemarginaliseerd en kun je net zo goed op kantoor blijven werken. Waarom zou je tot 6 april thuiswerken en nog steeds naar buiten gaan? Dan loop je nog steeds het risico om virussen over te dragen als je weer op kantoor verschijnt..quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:37 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Schuld ligt bij Rutte in zijn speech. Macron zei met harde hand niet naar buiten, ja in de tuin. Rutte komt met een tekstje pappen en nathouden tja
quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:35 schreef fetX het volgende:
[..]
Laten we daarom luisteren naar een paar betwetertjes van FOK! medische experts uit andere landen die al enige tijd met het virus kampen.
Bij het RIVM werken cabaretiers genot.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:40 schreef aTypisch het volgende:
deze is ook goedtwitter:rivm twitterde op woensdag 05-02-2020 om 15:38:13@:Sardientje3 @:CommentsOnPoli1 Ook zonder klachten kun je het virus hebben. Pas als mensen ziek worden, kunnen ze anderen besmetten. ^MS reageer retweet
Toppunt van kortzichtigheid om te denken dat een volledige lockdown uiteindelijk voor minder doden zorgt, tenzij je dit een jaar doet (wat economisch niet te doorstaan is en daardoor ook effect gaat hebben op het welzijn).quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:39 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Is geen drama, aanpakken en doorpakken heet zoiets. Wil je dalijk misschien 15.000 dooien op je geweten hebben als premier? Macron past daarvoor. Hem valt nu niets meer te verwijten, wel slim.
Ja leuk, maar iedereen zegt vaak veel Nederlanders zijn dom dit dat. Dan is het juist handig dat je HELDER spreekt in zon speech en dingen niet door mensen zelf in laat vullen. Resultaat wat je nu ziet.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:40 schreef DrKingSchultz het volgende:
[..]
Een voorbeeld dat je niet enkel naar de woorden moet luisteren. Rutte zei ook dat je gezond verstand moet gebruiken. Dat is dan ook wat men dient te doen. Als je geadviseerd wordt thuis te werken, dien je ook zo veel mogelijk thuis te blijven. Anders wordt het effect van thuiswerken gemarginaliseerd en kun je net zo goed op kantoor blijven werken. Waarom zou je tot 6 april thuiswerken en nog steeds naar buiten gaan? Dan loop je nog steeds het risico om virussen over te dragen als je weer op kantoor verschijnt..
Ja.. in vergelijking is 30/50.000 op 17 miljoen ook 'enkele'.quote:
Waarom moeten ze jou op je wenken bedienen? Daar wakker je alleen maar dat stuurlui aan wal gebeuren mee aan.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:35 schreef vosss het volgende:
[..]
Waarom kan het RIVM niet zo een lijstje geven? Die zeggen alleen maar dat er momenteel 205 patienten opgenomen zijn (geweest) in het ziekenhuis en dat zegt geen flikker.
Tevens zeggen ze niet hoeveel er op de IC liggen.
Waarom niet?
Zolang ik niet besmet ben ook geen probleem. Je gaat toch voor je eigen hachie ouwe reus.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:40 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
dat kan in een maand oplopen naar 50k als t elke 4 dagen verdubbeld.
Economie interesseert niemand, behalve de elite. Lockdown ligt eraan hoe lang he chef.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:41 schreef fetX het volgende:
[..]
Toppunt van kortzichtigheid om te denken dat een volledige lockdown uiteindelijk voor minder doden zorgt, tenzij je dit een jaar doet (wat economisch niet te doorstaan is en daardoor ook effect gaat hebben op het welzijn).
Genoteerd in de profetenlijstquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:40 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Het zorgsysteem zal eerst overbelast moeten raken ja. Hier zitten we 3 weken vanaf.
Eensquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:41 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ja leuk, maar iedereen zegt vaak veel Nederlanders zijn dom dit dat. Dan is het juist handig dat je HELDER spreekt in zon speech en dingen niet door mensen zelf in laat vullen. Resultaat wat je nu ziet.
Meine gute.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:42 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Economie interesseert niemand, behalve de elite. Lockdown ligt eraan hoe lang he chef.
Economie is relevant voor een ieder.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:42 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Economie interesseert niemand, behalve de elite.
Idd. Pure angstquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:41 schreef TheVulture het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)overlijdt-aan-corona
Mooie kop weer om schrik aan te jagen. Uitermate treurig voor die jongen, maar hij bleek ook leukemie te hebben.
Iedereen heeft belang bij een goede economie.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:43 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Is dat niet zo dan? Heb jij NU belang bij een goede economie? Nee toch zeker? De banken wel.
Zonder goede economie heb je geen baangarantiequote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:43 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Is dat niet zo dan? Heb jij NU belang bij een goede economie? Nee toch zeker? De banken wel.
het een sluit het ander niet uitquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:43 schreef Slayage het volgende:
[..]
Economie is relevant voor een ieder.
Soms wel, maar niet 24/7 of merk jij iets in je salaris als de beurzen 1 % omlaag gaat, niet toch zeker? Even heel zwart/wit gezegd. Op bepaalde momenten in je leven zeker zo. Bijv bij aankoop woning en dergelijke.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:43 schreef Slayage het volgende:
[..]
Economie is relevant voor een ieder.
Wat een dom gelul zeg. Zonder goed draaiende economie besta je, gechargeerd gezegd, niet eens.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:43 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Is dat niet zo dan? Heb jij NU belang bij een goede economie? Nee toch zeker? De banken wel.
wedden dat Rutte dan al in zn bunker in New Zeeland zit. ratje.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:41 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Zolang ik niet besmet ben ook geen probleem. Je gaat toch voor je eigen hachie ouwe reus.
als er niet getest word dan kan je ook niet het aantal ECHTE besmettingen weten he.....cijfers van het RIVM zijn complete onzin.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:35 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Je voorspelde 93.000 besmettingen voor vandaag en gaat dit wegpoetsen met de open deur dat de scholen dicht zouden gaan? Je krijgt van mij je profeetcredits hoor, maar dan meer op de hofnar achtige manier
Lekker met De Toppers naar Ibiza, lekker man.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:44 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
wedden dat Rutte dan al in zn bunker in New Zeeland zit. ratje.
Dat maakt het inderdaad minder beangstigend. Zoals bekend lopen de mensen met onderliggende gezondheidsproblemen de meeste risico .quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:41 schreef TheVulture het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)overlijdt-aan-corona
Mooie kop weer om schrik aan te jagen. Uitermate treurig voor die jongen, maar hij bleek ook leukemie te hebben.
Dit.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:40 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
dat kan in een maand oplopen naar 50k als t elke 4 dagen verdubbeld.
Dan kan je inderdaad aan elk verkoudheidje overlijden, is het niet door de ziekte dan wel door de behandeling.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:41 schreef TheVulture het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)overlijdt-aan-corona
Mooie kop weer om schrik aan te jagen. Uitermate treurig voor die jongen, maar hij bleek ook leukemie te hebben.
Recht lullen wat krom is. Vandaar de hofnar achtige profeetcredits.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:44 schreef Predator40 het volgende:
[..]
als er niet getest word dan kan je ook niet het aantal ECHTE besmettingen weten he.....cijfers van het RIVM zijn complete onzin.
de GGD zei al dat we een paar dagen geleden er meer dan 60.000 zouden hebben.
twitter:NHNieuws twitterde op dinsdag 17-03-2020 om 12:42:59Online hamsteren neemt ongekende vormen aan: "Mensen bestellen bevroren voedsel voor maanden" https://t.co/fADjLrCZBc https://t.co/llPfJj1CgL reageer retweet
https://www.ad.nl/economi(...)s-is-enorm~a0163f6b/quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:44 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Soms wel, maar niet 24/7 of merk jij iets in je salaris als de beurzen 1 % omlaag gaat, niet toch zeker? Even heel zwart/wit gezegd. Op bepaalde momenten in je leven zeker zo. Bijv bij aankoop woning en dergelijke.
Omdat het relevante informatie is die gewoon beschikbaar is. Deel die met de burger. Daar is niets mis mee en doen ze overal. Behalve in Nederland. Daar moet je zelf maar gokken hoeveel er in het ziekenhuis liggen op enig moment en hoeveel daarvan op de IC en hoeveel aan de beademing etc.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:41 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Waarom moeten ze jou op je wenken bedienen? Daar wakker je alleen maar dat stuurlui aan wal gebeuren mee aan.
Voor ons niks. Wij maken het meeste voedsel in de wereld. Als ze in Frankrijk kapot gaan - even heel gechargeerd - zal dat aan mijn reet roesten. In een pandemie is het toch echt hij of ik (in het extreemste geval dan he).quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:45 schreef capricia het volgende:
Ik vraag me af wat het sluiten van al die grenzen in en om de EU voor de voedselsituatie gaat betekenen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |