Denk dat de eerste signalen binnen nu en een week gezien gaan worden. Volgens mij is het nu vier dagen geleden toch dat ze op slot gingen? Als er een gemiddelde incubatietijd is van een week komende volgende dagen er nog heel veel gevallen bij. Daarna gaan ze nog wat besmettingen krijgen met een langere incubiatietijd. Hopelijk snel daarna een flinke dip in de grafiek.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:11 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wanneer verwachten jullie dat de lockdown van italië zijn vruchten af gaat werpen?
Het wordt met de dag erger.
quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:14 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Ja maar dat gaat echt veel langer duren denk ik
Yep, maar het is niet anders helaasquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:15 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Minimaal 1,5 jaar voor dat vaccin. Minimaal.
Zondag avond komt om Prime-time een persco dat de scholen dichtgaan en de verordening van Brabant wordt uitgebreid naar het hele landquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:16 schreef chipitovandenbroek het volgende:
13 procent weet het niet zeker allemaal D66 stemmers![]()
50 procent van ouders vindt het een slecht idee dat de scholen worden opengehouden ondanks de coronacrisis. 37 procent vindt dat een goed idee en 13 procent weet het niet. Dat blijkt uit een peiling van Maurice de Hond onder ruim 3000 mensen.
Onder ouders van kinderen op de basisschool vindt 47 procent het een goed idee en 51 procent een slecht idee. Bij ouders van kinderen in het voortgezet onderwijs is dit respectievelijk 30 procent en 61 procent.
Vandaag de onderwijspartijen naar buiten met de mededeling dat er geen noodzaak is om de scholen te sluiten.
Bron AD
Dat komt omdat wij in Overijssel aan Noaberschap doen. Als de buurman verkouden is en je hoort dat, ga je er heen en snuit je zijn neusquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:10 schreef GarlandBriggs het volgende:
Het leek een luchtige boodschap, maar de woorden van viroloog Erik Maarsingh bij de GGD Twente sloegen in als een bom: 'Zestig procent van de mensen in Overijssel wordt ziek'. Maarsingh deed de uitspraak vanavond in de uitzending Thuis in Overijssel van TV Oost.
De deskundige op het gebied van virussen gaf een krachtig beeld van het verwachte ziekteverloop van het coronavirus in onze provincie. "We staan pas aan het begin van de epidemie die in totaal zeker tien tot vijftien weken zal duren. In die periode zullen 700.000 Overijsselaars besmet raken en heel lichte tot ernstige ziekteverschijnselen vertonen."
Bron: RTV Oost
Wil iemand deze man opsluiten! 700000 mensen in Overijssel! Dat is zelfs meer dan de 80000 besmettingen in heel fokking China!
Ik hoop het voor ze. Dat zou positief nieuws zijnquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:16 schreef Kyran het volgende:
[..]
Denk dat de eerste signalen binnen nu en een week gezien gaan worden. Volgens mij is het nu vier dagen geleden toch dat ze op slot gingen? Als er een gemiddelde incubatietijd is van een week komende volgende dagen er nog heel veel gevallen bij. Daarna gaan ze nog wat besmettingen krijgen met een langere incubiatietijd. Hopelijk snel daarna een flinke dip in de grafiek.
Als ze daar ook de vier dagen voor verdubbeling volgen gaan ze dus over de 2500 doden en 35.000 besmettingen de volgende paar dagen, maar daarna zou het snel moeten kelderen.
Dat is een stuk zinvoller dan het geklaag van Wilders en Bidet.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 22:57 schreef TheVulture het volgende:
Klaver zegt dat hij het kabinet niet aanvalt op verkeerde besluiten, maar geeft vervolgens wel aan dat de scholen dicht moeten
İ lolledquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:18 schreef Plots het volgende:
Voordeel van de Corona virus is dat er wel verbroedering plaatsvindt in dit gezellig topic.
Zullen we een x een Corona meeting houden?
Oh wacht.
Is inderdaad wel verontrustend.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:11 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wanneer verwachten jullie dat de lockdown van italië zijn vruchten af gaat werpen?
Het wordt met de dag erger.
Nou, valt mee.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:18 schreef Plots het volgende:
Voordeel van de Corona virus is dat er wel verbroedering plaatsvindt in dit gezellig topic.
Zullen we een x een Corona meeting houden?
Oh wacht.
Dit kan ik me ook heel goed voorstellen jaquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:18 schreef Fukushima het volgende:
[..]
Zondag avond komt om Prime-time een persco dat de scholen dichtgaan en de verordening van Brabant wordt uitgebreid naar het hele land
minimaal? dacht 12 maanden veel landen werken toch samen aan een vaccin?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:15 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Minimaal 1,5 jaar voor dat vaccin. Minimaal.
Bidetquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:19 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Dat is een stuk zinvoller dan het geklaag van Wilders en Bidet.
Het hangt er ook vanaf wat je daarmee beoogd.....quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:12 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Wilders en Baudet willen de scholen ook dicht, dat werd gisteren nog geweldig gevonden.
Er zal waarschijnlijk eerst nog erger worden en daarna wellicht een daling optreden wegens de lockdown, maar dat is allemaal koffiedik kijken.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:11 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wanneer verwachten jullie dat de lockdown van italië zijn vruchten af gaat werpen?
Het wordt met de dag erger.
Iedereen moet in quarantaine?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:12 schreef Guanabana het volgende:
Zit me kwaad te maken over
Coronavirus, feiten en fabels: dit zijn antwoorden op jullie vragen - https://nos.nl/l/2327049
Vliegvakantie, sauna, feestjes, alles kan nog joh.
Niemand zegt dat Wilders en Baudet écht de scholen dicht willen. Dit is gewoon politiek.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:19 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Dat is een stuk zinvoller dan het geklaag van Wilders en Bidet.
Tja, als Amerikaanse politici conspiracy theories tweeten, en een senator zegt dat moet onderzocht worden of dat lab in Wuhan iets met de uitbraak te maken heeft, dan kan je reacties verwachten.quote:
Nou. Dat zou best kunnen, maar ik heb een viroloog horen zeggen dat het minimaal 1,5 jaar zou duren en dat dat dan nog heel snel zou zijn.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:19 schreef THEFXR het volgende:
[..]
minimaal? dacht 12 maanden veel landen werken toch samen aan een vaccin?
Ja nu veel landen er last van hebben en dus mee bezig zijn is de kans dat het sneller gaat wel groterquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:19 schreef THEFXR het volgende:
[..]
minimaal? dacht 12 maanden veel landen werken toch samen aan een vaccin?
wat houdt die verordening ook alweer allemaal in?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:18 schreef Fukushima het volgende:
[..]
Zondag avond komt om Prime-time een persco dat de scholen dichtgaan en de verordening van Brabant wordt uitgebreid naar het hele land
Nouja over een half jaar ka het vast een keer, als we weer naar buiten mogen.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:18 schreef Plots het volgende:
Voordeel van de Corona virus is dat er wel verbroedering plaatsvindt in dit gezellig topic.
Zullen we een x een Corona meeting houden?
Oh wacht.
Ik snap niet wat je hier mee bedoelt.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:20 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Niemand zegt dat Wilders en Baudet écht de scholen dicht willen. Dit is gewoon politiek.
twitter:pauldeleeuw1962 twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 23:20:52Ik denk,met alle respect,dat als talkshows ook tot 31 maart hun muil houden alles sneller voorbij gaat! #Wateenherhalingvanzetten reageer retweet
Je vriendin is over 9 maanden iig zwanger.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:21 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Nouja over een half jaar ka het vast een keer, als we weer naar buiten mogen.
Allemaal de laatste restjes uit het noodrantsoen meenemen en gezellig crackers met smac op een bedje van toiletpapier eten.
Dat ze allemaal maar lullen wat het volk wil.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:21 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Ik snap niet wat je hier mee bedoelt.
Dat is ook wat het kabinet gaat doenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:21 schreef TheVulture het volgende:
Je kunt de MKB-bedrijven toch een stuk standaard omzet vergoeden voor deze periode, zodat ze de salarissen van hun personeel kunnen betalen? Of denk ik dan te simpel
quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:18 schreef HetDonkertAan het volgende:
[..]
Dat komt omdat wij in Overijssel aan Noaberschap doen. Als de buurman verkouden is en je hoort dat, ga je er heen en snuit je zijn neus
Om scenario's uit te sluiten moet je weten of het echt onzin is.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:20 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Tja, als Amerikaanse politici conspiracy theories tweeten, en een senator zegt dat moet onderzocht worden of dat lab in Wuhan iets met de uitbraak te maken heeft, dan kan je reacties verwachten.
nee, in de USA is de noodtoestand afgekondigd, zodat er geld vrij komt voor dat soort dingenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:21 schreef TheVulture het volgende:
Je kunt de MKB-bedrijven toch een stuk standaard omzet vergoeden voor deze periode, zodat ze de salarissen van hun personeel kunnen betalen? Of denk ik dan te simpel
Dat doen alleen populistische partijen; pvv, fvd, sp.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:22 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Dat ze allemaal maar lullen wat het volk wil.
Zoals eigenlijk altijd
Je vergeet een woordquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:22 schreef Kyran het volgende:
Overijssel heeft 1.15 miljoen inwoners, 700.000 is dus ongeveer 60% en dat is echt geen gekke schatting hoor. Ik geloof echt niet dat China maar 80.000 gevallen had en Nederland heeft ook echt geen 800.
Er zijn meerdere experts in meerdere landen die zeggen dat tussen de 60% en 80% van de bevolking het gaat krijgen. Doel is om dat zoveel mogelijk te spreiden, zodat je zorgstelsel kapot gaat.
Nee, dat doen ze nu allemaalquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:23 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Dat doen alleen populistische partijen; pvv, fvd, sp.
Boete voor alles met meer dan 100 personen, hoewel ik twijfel of de 100 nog wel realistisch is. Dit gaat misschien naar 10 of 0quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:21 schreef THEFXR het volgende:
[..]
wat houdt die verordening ook alweer allemaal in?
De Duitse overheid zegt zelf ook dat men verwacht dat tussen 50 en 70% van de bevolking besmet zal raken.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:22 schreef Kyran het volgende:
Overijssel heeft 1.15 miljoen inwoners, 700.000 is dus ongeveer 60% en dat is echt geen gekke schatting hoor. Ik geloof echt niet dat China maar 80.000 gevallen had en Nederland heeft ook echt geen 800.
Er zijn meerdere experts in meerdere landen die zeggen dat tussen de 60% en 80% van de bevolking het gaat krijgen. Doel is om dat zoveel mogelijk te spreiden, zodat je zorgstelsel kapot gaat.
Euhhh?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:22 schreef Kyran het volgende:
Overijssel heeft 1.15 miljoen inwoners, 700.000 is dus ongeveer 60% en dat is echt geen gekke schatting hoor. Ik geloof echt niet dat China maar 80.000 gevallen had en Nederland heeft ook echt geen 800.
Er zijn meerdere experts in meerdere landen die zeggen dat tussen de 60% en 80% van de bevolking het gaat krijgen. Doel is om dat zoveel mogelijk te spreiden, zodat je zorgstelsel kapot gaat.
Dat als je zetels wil scoren je het tegenovergestelde van het kabinet moet doen. Dat is ook de taak van de oppositie. Als je weet dat het standpunt van het dichtgooien van scholen kan scoren kan je daar te koop mee lopen.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:21 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Ik snap niet wat je hier mee bedoelt.
Ben wel een beetje "bang" dat er straks eerst nog een flinke piek komt door al die mafkezen die het noorden hebben verlaten en in overvolle treinen zijn gaan zitten om naar het zuiden te "vluchten". Als ze pech hebben heeft dat voor duizenden nieuwe besmettingen gezorgd. Gelukkig ging daarna relatief snel heel Italië op slot .....quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:18 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik hoop het voor ze. Dat zou positief nieuws zijn
Nee, dat doen ze dus niet getuige Klaver die dus juist niet het kabinet aanvalt op genomen besluiten.quote:
De media is een deel van het virus gewordenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:25 schreef Chanel5 het volgende:
Wat een opnaaierij op tv, al die lege schappen, ze werken het hamsteren in de hand.
Dus de realiteit mag niet getoond worden? Ze laten het gewoon zo zien zoals het erbij staat.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:25 schreef Chanel5 het volgende:
Wat een opnaaierij op tv, al die lege schappen, ze werken het hamsteren in de hand.
Maar het er toch niet helemaal mee eens isquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:25 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Nee, dat doen ze dus niet getuige Klaver die dus juist niet het kabinet aanvalt op genomen besluiten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |